Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 11. 28. 09:08

Figyelem! Nagy zuhanás lesz jövőre!  

Kockázati figyelmeztetés!

Minden kopajka rally előtti long poziciómat ajánlásomat fedeztem, zártam. Semmi nemű kockázatot nem kivánok megosztani illetve a piacok irányváltásából eredő kárt enyhíteni!

Hasznos tőzsdézést!

Buxer and Partners.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 03. 30. 08:06
Előzmény: #558  Törölt felhasználó
#560
Egyik fa sem nő az égig, short!
Törölt felhasználó 2017. 03. 30. 07:56
Előzmény: #558  Törölt felhasználó
#559
Kocsit pucolom.
Törölt felhasználó 2017. 03. 30. 07:50
Előzmény: #557  Törölt felhasználó
#558
hajnali shortos gondolatok? )) wifi megy a hegyen?
Törölt felhasználó 2017. 03. 30. 04:52
Előzmény: #555  Törölt felhasználó
#557
:) teljes mértékben igazad van. Sok kába longos nagyon nagy tévedésének az az oka, hogy azt hiszik a fed nem fogja a likviditást leszívni soha. Utána meg a bajt kiteríti a gyenge kissz&r régiókra. Ne felejtsd el még, hogy itt minden idők legnagyobb tolvaj csapata fosztja ki a szerencsétlen honfitársait kegyetlen cinizmussal. Nincs polgárság.
Törölt felhasználó 2017. 03. 30. 02:52
Előzmény: #553  kardkovacsi
#556
Nem allitottam nehany oraval ezelott hogy mo-on ingatlan lufi lenne... ez 1 feluletes hianyos informaciokbol levont, felre ertett kovetkeztetes a szamodrol... Egyebkent az alacsony kamatok miatt levo extrem likviditas a legtobb ingatlanpiacon extrem modon megemelte az ingatlanok jelenlegi arait...(hogy ezt ki minek nevezi az a sajat dolga), nem ismerem igazan a mo-i ingatlan piacot...igy velemenyt se igazan szeretnek formalni errol.... amit viszont tudok, hogy a jegybankok extrem alacsony kamatszintjeivel es eszkozvasarlasi programokkal hatalmas likviditast pumpaltak a piacba... ez a likviditas megszunesevel jelentosen csokkeni fognak a kulonbozo eszkozosztalyok arai ertekei es ez az ingatlanpiacra is igaz lehet ill. el lehet inflalni az adosagokat, vagy be lehet dolni alattuk.... ezt majd az ido eldonti.... amit allitottam hogy az ausztral ingatlanpiacon lufi van a nagyvarosokban. (ez sajat velemeny, meg nehany vilagon jol elismert intezmeny velemenye)... azok szamara akik mo-on elnek talan nincs is igazan komoly jelentosege...
Törölt felhasználó 2017. 03. 30. 02:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#555
Mindig is feluletes voltal... A legjobb idoszak a piacokon nem majusban van, hanem a november-januar idoszakban... az hogy aprilis az atlagosnal erosebb honap es kozel 1,5%-os atlagos emelkedest produkal egyes amcsi indexeken arra azert nem ugralnek...mert a csucsoktol nem 1,5%-ra vagyunk... szoval ha az atlagos emelkedest varod, egy extrem tul vett piacon, majd utana jon szezonalisan a leggyengebb 6 honap...kicsit az uthenger elott hevero fillerek felkapkodasa jut az eszembe....sok sikert kivanok hozza!!! Tudom elkerulte a figyelmedet de macika eppen az ausztral ingatlan piaccal kapcsolatban linkelt... Szuk "szemelyes elmeny" en ilyennel rendelkezem, meg valoszinuleg joval tobb repult merfoldel mint te...(csak tippelek) bar nagy valoszinuseggel igazam lesz ebben... ;) Ha van kedved fogadhatunk, hogy a kovetkezo 3 evben a legitarsasagok eredmenyei osszesegeben csokkeni fognak meg ugy is, hogy egyre tobb ember utazik, repul ha a hosszutavu statisztikakat nezzuk... Nem az utazgatas nem longos jel, hanem amikor a taxisofor 5-10 ev utan egyszer 1 ciklus vegen elviszi a csaladot Tajfoldre nyaralni, korabban meg a Balatonig sem jutottak el... (na ez lenne a nem eppen longos jel)... Bar nem tudom erted-e, mert szamomra te mindig is egy elmeleti szakembernek tunsz, aki joval kevesebb gyakorlati tudassal rendelkezik vagy ezt nagyon ugyesen titkolja... es ilyenkor jossz azzal hogy en szemelyeskedek, miutan jottel a szuk szemelyes elmennyel talan neked meg olyan sincs, majd hogy nem ertem a mondast...: ne haragudj hogy nem linkeltem be egy 200-300 oldalas elemzest, hogy mikor melyik nap, melyik orajaban, heten vagy honapban atlagosan milyen eselyed van emelkedesre eppen melyik indexben vagy piacon... Ha nem hiszed jarj utana, de addig ne gyere nekem zagyvasagokkal... Bar mint korabban irtad te nem a long oldal mellett foglalsz allast... ;) na latod az elozo hsz-od eppen a korabbi hsz-idnak mond ellent es szamomra ez ami megmosolyogtato... szemelyeddel nincs bajom, a hsz-dal annal inkabb ill. hogy keptelen vagy elfogadni, hogy masoknak lehet mas velemenye... a piac meg idovel eldonti hogy kinek ad igazat... Sok sikert a longjaidhoz, engem ez nem zavar; remelem nem banod ha en a velemenyemmel oszhangban hozom meg a kereskedesi donteseimet, mert nem hiszem hogy karpotolnal ill. kepes volnal karpotolni, ha ne adj isten te tevednel... ;) u.i: meg a vegen kiderul, hogy a BTC arfolyamat nem is igazan az ETF dontes hanem a BTC kulonbozo reszre valasa mozgatta... ;)
Sony123 2017. 03. 30. 01:38
Előzmény: #553  kardkovacsi
#554
Ez az ár kb 180-200eFt. Ez azért nem mindegy. Ezt nem én mondom, hanem egy vállalkozó, aki napi szinten építi a házakat, tehát már neki is megéri. Tehát pofátlanul drágák a lakások, és ehhez hozzáigazítanak mindent. ..ja és Csepelen és Budai dombokon ugyanannyiba kerül az ablak a tégla és beton, csak ezt kevesen tudják.
kardkovacsi 2017. 03. 30. 00:32
Előzmény: #551  Törölt felhasználó
#553
Hol zajlik ingatlan lufi? Magyarországon? Ha erre gondolsz nem hiszem. Próbálj meg építkezni. Egyszerűen a munkadíjak és az alapanyagok árai meghatároznak egy minimum árat egy négyzetméterre. Ez ma kb. 250-300e forint. Ennyibe kerül megépíteni és nincs benne se a telek se a beruházó haszna. Ehhez képest a gyengébb környékeken lehet venni új lakás 500e-ért. Ez minden csak nem lufi.
-pny 2017. 03. 30. 00:27
Törölt hozzászólás
#552
Törölt felhasználó 2017. 03. 30. 00:19
Előzmény: #550  Törölt felhasználó
#551
;) Nincsennek ingatlanban befekteteseim es lakashitellel sem rendelkezem... Nagy felfordulas lesz ebbol...; probaltam felhivni barataim, ismeroseim figyelmet az ingatlan lufira ami itt zajlik...; kb. hasonlo dolgok zajlanak mint 2005-2007 kozott az Usaban. "Sajnos" az elmult 26 evben nem volt recesszio itt, es az ingatlan arak folyamatosan nonek... igy felnott 1 generacio akik el sem tudjak kepzelni hogy az ingatlan arak nem csak emelkedni tudnak, az eladosodottsag pedig rekord mereteket olt...a nagyvarosokban pedig 18-25 evnyi atlag kereset kell 1 atlagos 2 szobas haz megvasarlasahoz... ebbol pedig csunya dolgok lesznek, sajnos nagyon sokan fognak nagyon sok penzt vesziteni...
Törölt felhasználó 2017. 03. 29. 22:45
Előzmény: #549  Törölt felhasználó
#550
részvétem link
Törölt felhasználó 2017. 03. 29. 22:42
Előzmény: #548  Törölt felhasználó
#549
Igazad van a BUX 2600pontos eses utan produkalt 800pontos emelkedest... en nem figyelem a Bux-ot argus szemekkel, mert csak apro pozim van benne... valoszinuleg erdemes volna boviteni azon a short pozin...
Törölt felhasználó 2017. 03. 29. 22:05
Előzmény: #547  Törölt felhasználó
#548
A bux csárton lehet a legjobban látni, hogy mi újság van. A tisztán látok és a kezek már hetek óta tudják, hogy a kormány ki fogja nyírni a médiásokat meg a nagyobb kereskedelmi láncokat. Ez már a háború.
Törölt felhasználó 2017. 03. 29. 19:36
Előzmény: #542  Törölt felhasználó
#547
Hat azert ha megnezed a sp-t vagy dow-t annyira nem kellene optimistanak lenni.... sikerult majdnem 3 napi emelkedessel elerni egyetlen napi esest... ha tovabbra is igy csorgunk lefele, elobb-utobb jon 1 csunya nap es jol beszakadhat az egesz ho-belebanc.... Erdekesnek talalom a forumon ill. a kulonbozo toppikokban, hogy 1 kozel 750pontos eses a DJIA utan jon par nap amikor is sikerul az esesbol ledolgozni majdnem a felet 320pont korul es mar mindenki a shortosok kiverezteteserol beszel es ujabb orom mamor tor ki.... A szezonalitasrol sem kellene elfeledkezni, mert aprilis-majus nem igazan a legerosebb honapok koze tartozik... ezek mar jo ideje le vannak modelezve nem hiaba van az a mondas hogy sell in May and go away.... Szoval amikor a mi kis befektetonk ugy dont a hatalmas optimizmusra ill. confidence-re tekintettel, hogy elviszi a csaladot 1 jo kis nyaralasra, az nem biztos hogy tul longos jel lenne... egeszen veletlenul tudom, hogy a legitarsasagok nem igazan teljes kihasznaltsaggal uzemelnek, egeszen jot aludtam par hete a Sydney-Bangkok jaraton, mert eppen 3 ules jutott ram... Bangkok-Dubai meg ugy ahogy tele van, volt.... de peldaul a legutobbi (nehany napja) Dubai-Sydney jaraton sem volt "igazan tomeg" pedig UAE foci csapat 2 nappal kesobb jatszott... Az inflacios nyomas csokkenesevel a nyersanyagok es mezogazdasagi termekek komolyabb esesen, korrekcion vannak tul, elofordulhat-e ez a rv piacon??? nem biztos, de biztosan kizarni sem lehet....
Törölt felhasználó 2017. 03. 29. 19:01
Előzmény: #545  gyula1971
#546
remek nap volt!!! bevágták a bux rést mint a pinty ! aztán a havi zárás nehogy fordítva süljön el ))))
gyula1971
gyula1971 2017. 03. 29. 15:31
Előzmény: #538  mocskos_spekulans
#545
Ha lesz egy csökkenő trend az elhúzódhat akár 2-évig is,de egyenlőre ennek nyoma sincs még.
Törölt felhasználó 2017. 03. 29. 15:01
Előzmény: #543  mocskos_spekulans
#544
kopeknek is kopog a szeme ))

mocskos_spekulans
mocskos_spekulans 2017. 03. 29. 15:00
Előzmény: #542  Törölt felhasználó
#543
desszertnek csülök után.

cicaharcban csivi a nyerő!
Törölt felhasználó 2017. 03. 29. 14:58
Előzmény: #541  Törölt felhasználó
#542
nem jelzett az semmit ))


mocskosnak
link

))
Törölt felhasználó 2017. 03. 29. 14:54
Előzmény: #537  Törölt felhasználó
#541
A cicaharc bejelezte a tetőt :)

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek