Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2016. 11. 08. 14:13
Előzmény: #6398  Törölt felhasználó
#6400
Szatirúkus dolgokat mondania/gyártani legkönnyebb

Drága Édesanyám ::)))::)))

Már 3x is eladták a Népszabadságot azt se tudták

ki a tulajdonos,, Na meg nincs balon újság hu

Temérdek miből???!!! Kitartja el ezeket....

Na úgyvannak ezzel is nem az én pénzem folyik/apad
HPeter76
HPeter76 2016. 11. 08. 14:05
Előzmény: #6397  HPeter76
#6399
Áhhh kár ezen CSATÁZNI...

Na lesz még ennek foly...

Bakker Ellenzék aztmondja NEKEM MINDEGY,,,

Erre aztán varjál gombot...

Legrosszabb ott se vagyok Országot érintő szavazáson..

Tőlük ez kapja a FIDESZ... Magyarul miránk ne számítsanak!!
Törölt felhasználó 2016. 11. 08. 14:00
Előzmény: #6394  HPeter76
#6398
nem nem ki lett mondva bíróságilag hogy HAZUGSÁG ment a kampányban, szimpla uszítás
ez tény!!!
HPeter76
HPeter76 2016. 11. 08. 14:00
Előzmény: #6393  Törölt felhasználó
#6397
jujjjj Közbe semmit nem tesz??!!! no persze

Ép Ti romboljátok ::)))::)))

Ez olyan na én hiába dolgozok másé a haszon...

Tudják ezek... ::)))

Jó jött az a KÖTVÉNY,,,
_pampa 2016. 11. 08. 13:59
Előzmény: #6394  HPeter76
#6396
ahogyan a "kötvényterrorizmust" nem oldja meg ha mi már nem értékesítünk ilyet, de más EU ország továbbra is!

erről miért nem nyilatkozik vona?

_pampa 2016. 11. 08. 13:57
Előzmény: #6393  Törölt felhasználó
#6395
folyamatosan uszításról írsz!

nem olvasod a híreket?
amiről a fidesz beszélt mint lehetőség....

az már napjaink európai valósága!

és szerencsére mi még egyenlőre kimaradunk ebből az őrületből!

értem én , hogy nem szereted orbánt, fidesz-t, de legalább a tényeket ne próbáld elhazudni!

HPeter76
HPeter76 2016. 11. 08. 13:56
Előzmény: #6387  _pampa
#6394
Gazdaságilag EURÓKÖTVÉNY JEGYZÉS JÓ JÖTT...

Van ez több országba is. Bár lehet venni
a píacon igen ám,evvel a más Eus Ország
píacát erősíted ENNYIRE EGYSZERŰ!!!
Törölt felhasználó 2016. 11. 08. 13:51
Előzmény: #6392  HPeter76
#6393
öngól a 20mrd a semmiért
ami elment az uszításra (megint!!!!!!!!)
milyen párt az ilyen?
HPeter76
HPeter76 2016. 11. 08. 13:48
Előzmény: #6389  _pampa
#6392
Ítt nagy Öngólt rúgott a Jobbik...

-hiszen még terroristákat se találtak!!!

Nagyon megérintette EURÓKÖTVÉNY..
HPeter76
HPeter76 2016. 11. 08. 13:44
Előzmény: #6390  _pampa
#6391
Fidesz meg szép kis csotot dobott be..

::))) -nem gondoltam volna ennyire "erősek"
egyéni Pártérdekek... Egymás MANIPULÁLÁSA/ZSAROLÁSA..

Eurókötvény nincs azon
még kamat se!!! ::)))
_pampa 2016. 11. 08. 13:27
Előzmény: #6389  _pampa
#6390
"Fodor Csaba, a Nézőpont Intézet ügyvezetője szerint a Jobbik azzal, hogy korábbi ígéretével ellentétben most nem támogatta a kvótaellenességet, a baloldallal és Gyurcsány Ferenccel került közös platformra."

"A miniszterelnök alkotmánymódosítási javaslata – amely kimondta volna, hogy Magyarországra idegen népesség nem telepíthető be –kedden a parlamentben nem kapta meg a szükséges kétharmados támogatást. Az előterjesztés 131 igen szavazatot kapott a szükséges 133 helyett.

Fodor Csaba szerint a Jobbik táborában is komoly dilemmát fog okozni, hogy a párt most "keresztbe feküdt" annak, hogy a magyar alaptörvény meggátolja a kényszerbetelepítést:

hogyan nevezheti magát hitelesen nemzeti pártnak egy olyan politikai erő, amely nem támogatta a nemzeti ügyet. Kiderült, hogy a kormánypártok az egyetlen olyan politikai erő, amely valóban komolyan veszi a kvótaellenes harcot"
– tette hozzá.

A Nézőpont elemzője úgy vélekedett: a Jobbik csak "kifogáskeresésbe rohant bele" azzal, hogy a letelepedési kötvény kivezetését tűzték ki feltételül. A Jobbik a saját szimpatizánsai egy részének, akik részt vettek a kvótareferendumon, és egy nemzeti ügynek is hátat fordított.

Azzal, hogy az alaptörvény módosítását nem szavazták meg, az ügy nem kerül le a napirendről. A népszavazás eredménye egy komoly legitimáló erőt jelent, és továbbra is az a szándék, hogy ez valamilyen jogi értelemben is biztosított legyen – fejtette ki Fodor Csaba az M1-en."
_pampa 2016. 11. 08. 13:21
Előzmény: #6388  Peterbond
#6389
erre majd térjünk vissza azután ha jönnek az új közvélemény kutatási eredmények.

a fidesz begyűjtötte azokat a szavazókat akit át lehetett állítani.
most a jobbik bázisából szeretne építkezni.

szerinted, ha mindenáron a "megszavazás" lett volna orbán célja beterjeszti bizonytalanra?

tudta, hogy nincsen többsége.
Peterbond 2016. 11. 08. 13:14
Előzmény: #6387  _pampa
#6388
Pampa ezt rajtad es a vak rajongokon kivul szerinted ki veszi be?

Ezzel a huzassal Orban nem fog tudni bizonytalan szavazokat maga melle allitani. Az egesz fenyegetozes arra ment hogy erot demonstraljanak es hogy ok at tudjak vinni a torvenyt. Ez sult vissza amikor vegul kiderult nem volt 2 ember se akire hatott volna ez az eroboll politizalas. Igy viszont megint sikerult gyengenek mutatkozni. Pont mint a nepszavazaskor aminek a gyengeseget pont az alkotmany midositassal akartak ellensulyozni. Ez igy dupla bukta egyenlore. Ha egybol engednek es eltorlik a letelepedesi kotvenyt meg talan sikerult is volna de igy hogy par honap mulva de ki kell vezetniuk mert nem megy at a torveny pont hogy meg gyengebbnek fognak latszani. Mind kulfoldon mind idehaza.
_pampa 2016. 11. 08. 12:45
Előzmény: #6365  vegyesz
#6387
Soha nem gondoltam magamról, hogy egyszer még a Jobbik politikai húzásának örülök. Régóta kérdezgetem itt pampát, meg a többi hozzá hasonló sündörgőt, hogy a letelepedési kötvény segítségével betelepülő mohamedánok nem okoznak-e kulturális vészhelyzetet? Persze egy sem tudott válaszolni, csak handabandáztak."

látod ez nem igaz! próbáltam beszélni róla, nem sikerült. az első kérdésem az volt, hol élnek Magyarországon a letelepedési kötvénnyel érkezők?

ha leírod akkor beszélhetünk arról, hogy okoznak e feszültséget.

a vona húzásáról csak annyit, hogy beleesett a saját maga ásta verembe!

A fidesz ügyesen szavazásra küldte a jobbik nem szavazta meg így vona most szembesülhet azzal:

aki nem szavazza meg az hazaáruló....

a fidesz pedig pár hét vagy hónap múlva beterjeszti és megszavazza a kötvényértékesítés leállítását mert gazdaságilag már nincsen jelentősége.

jól csinálják,ha ez lesz a forgatókönyv.

szvsz

Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2016. 11. 08. 12:25
Előzmény: #6375  szivacs
#6386
azért ne felejtsük ki innen sem az mszp-t sem, akiknek most is mi volt az egyetlen hozzáfűzni valójuk a témához??:
HELIKOPTER
Törölt felhasználó 2016. 11. 08. 12:00
Előzmény: #6381  szivacs
#6385
Remélem mostantól a jobbikot is ellenzéknek tekinti és nem csak szavazógépnek!
Változni fog a fidesz moderáció! Ha nem, akkor most volt a csúcs! Innen csak lefele!
Törölt felhasználó 2016. 11. 08. 11:56
Előzmény: #6382  Dehogynincs
#6384
Persze nem is kommentáltam, én is csak tippeltem! Normálisan meg is lehetne ezt beszélni, de itt a portfolion ez nem alkalmas!
Törölt felhasználó 2016. 11. 08. 11:51
Előzmény: #6380  csendben
#6383
Na most még szalonképes voltál te is!
Dehogynincs
Dehogynincs 2016. 11. 08. 11:50
Előzmény: #6379  Törölt felhasználó
#6382
A "Csak a fidesz" a választópolgároknak szólt.
A mai leszavazás pedig az országgyűlés homokozójában történt.
Orbán doktor már több választást elvesztett és többször fölállt.
Ki nem kényszerített hiba volt. Vagyunk itt a fórumon páran, akik ki tudtuk számolni előre, amit Orbán doktor nem tudott. (#6345)
szivacs
szivacs 2016. 11. 08. 11:50
Előzmény: #6379  Törölt felhasználó
#6381
Az országnak lenne fontos, hogy tanuljanak, épüljenek belőle és kooperatívabbak legyenek ne dacosabbak, mert normális ellenzék híján túl sok múlik a fideszen.
Haladunk a lengyel úton...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek