Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_pampa 2016. 07. 09. 16:09
Előzmény: #298  bamba
#300
lécci,lécci,lécci! :)))

erre válaszolj,annyira szeretném a tóni meg azárpi" migránsait látni!

viszek nekik májkrémes szenyót is!

bocsi,de ha nem írod meg hol találhatóak....a tóni meg azárpi" migránsai...

akkor ők is csak olyanok lesznek mint Calambó felesége... :))))elvileg léteznek...csak gyakorlatilag nem....

Hol találom őket? Folyamatosan írsz róluk,így tudnod kell hol élnek!
bamba 2016. 07. 09. 16:07
Előzmény: #289  _pampa
#299
Ahogy írtam, a hozzászólásaid te magad vagy, azokból megismerhető a valódi éned.

Te kiálltál az idegengyűlölet mellett. Mármint a szelektív idegengyűlölet mellett. Gondolom Tóni és Árpi migránsait nem szólod le, ha a mecsetbe indulnak. Vagy igen? Csak az elveid miatt kérdezem.
bamba 2016. 07. 09. 16:06
Előzmény: #285  _pampa
#298
Sose állítottam, hogy bonyolult elveket vallok.

Valamiért ez csapta ki nálatok a biztosítékot: " Isten országa nehezen meghatározható, nem lehet azt mondani, nézd, itt van, vagy ott van. Közöttünk van, közöttünk tud létrejönni, ha mi engedjük, ha befogadjuk tanítását, ha meghalljuk az Ő szavát, és tettekre is váltjuk. Mit mond Ő, mit tegyünk, hogy létrejöjjön közöttünk ez az ország? Azt kéri, ne építsünk falakat, ne húzzunk kerítéseket egymás köré, bontsuk le a határainkat embertársaink között, mert Isten országa ebből a határtalanságból épül fel. Forduljunk egymás felé szeretettel, irgalommal, igazsággal. Lépjünk túl a kapott rosszon, tanuljunk meg megbocsátani, imádkozni azokért, akik nem kedvesek hozzánk, az összes emberben a jót látni"
Phylaxa 2016. 07. 09. 16:04
Előzmény: #295  bamba
#297
Itt egyedül te szajkózod a kormányt. Mások tudnak olvasni, elmennek és szavaznak.
Phylaxa 2016. 07. 09. 16:03
Előzmény: #290  bamba
#296
"Ahogy a keresztényi tanítások is a keresztények "belügye", nem kell mindenkinek ismerni a keresztényi tanokat"

Alkotmány ugye? :)
bamba 2016. 07. 09. 16:03
Előzmény: #284  Phylaxa
#295
Ezt a népszavazást ki kezdeményezte?

A kormány nevében ki adott fel hirdetéseket?

Miről szólnak a hirdetések?

Mire kell beprogramozni azokat, akik a kormány szövegét kell visszaszajkózzák?
Phylaxa 2016. 07. 09. 16:02
Előzmény: #287  _pampa
#294
Köszi! Ez nyilvánvalóan az alkotmányról szól. :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 16:01
Előzmény: #286  bamba
#293
Nem Maci! Én nem gyűlölök senkit. Te gyűlölöd az embereket valamiért, ezt csak te tudod miért. Aki tud olvasni és meg is érti amit írnak, annak ez világos. Neked ez nem megy. Nyugi, jönnek a muszlim migránstömegeid az EU-ba és egyre nagyobb problémák lesznek. Örülj neki és vádolj embereket azzal ami te magad vagy! Meglesz a káoszod és boldog lehetsz.Igazából már most is az lehetnél. Semmi törvény nem létezik, csak az amit a migránsok akarnak. Mi a fenének nem örülsz és hirdeted, hogy végre!De akár be is költözhetnél közéjük. Már nem is kell elmenned a Közel-keletre. Ők megértenek téged. Elmeséled, hogy miket irkáltál és imádni fognak. :)
bamba 2016. 07. 09. 16:01
Előzmény: #283  Phylaxa
#292
"Mexikó iszlám ország és ömlenek a lakosai az EU-ba? "

Bemásolnád, hogy mit írtam Mexikó kapcsán?
_pampa 2016. 07. 09. 16:00
Előzmény: #288  bamba
#291
bocsi,de ha nem írod meg hol találhatóak....a tóni meg azárpi" migránsai...

akkor ők is csak olyanok lesznek mint Calambó felesége... :))))elvileg léteznek...csak gyakorlatilag nem....

Hol találom őket? Folyamatosan írsz róluk,így tudnod kell hol élnek!
bamba 2016. 07. 09. 15:59
Előzmény: #283  Phylaxa
#290
"(#230) Re: Ébresztő Magyarország!
Értékelés: 0
előzmény (#226: _pampa) | válasz erre | Ma, 14:13
Írtam már, nem kell mindenkinek ismerni a magyar alaptörvényt, ez a magyarokra tartozó dolog.

Te nem ismered, nincs ezzel semmi gond.

Ahogy a keresztényi tanítások is a keresztények "belügye", nem kell mindenkinek ismerni a keresztényi tanokat.
bamba"

Erre reagáltál a 235-ben:

"(#235) Re: Ébresztő Magyarország!
Értékelés: 0
előzmény (#230: bamba) | válasz erre | Ma, 14:24
Nem kell ismerni a fizikát sem, hiszen miért kellene tudnod, hogy létezik kritikus tömeg. :)

Phylaxa"
_pampa 2016. 07. 09. 15:58
Előzmény: #286  bamba
#289
mutatnál nekem a tóni meg azárpi" migránsából egy párat?

érdekelne, hogyan tengetik az életüket a befogadó táborba.

hová utazzak,hogy lássak egy párat te jól vagy értesülve a tóni meg azárpi" migránsairól.
bamba 2016. 07. 09. 15:57
Előzmény: #281  _pampa
#288
A te elveidet kérdeztem, nem ki tudja kiét.

Annyira csak nem vagy programozható, hogy a Tóni-Árpi féle muszlimot simogatod, míg azt meg ököllel vered, aki után nem fizettek Tóniéknak a magyar családok.
_pampa 2016. 07. 09. 15:57
Előzmény: #283  Phylaxa
#287
megkerestem! :))))

"#235) Re: Ébresztő Magyarország!
Értékelés: 0
előzmény (#230: bamba) | válasz erre | Ma, 14:24
Nem kell ismerni a fizikát sem, hiszen miért kellene tudnod, hogy létezik kritikus tömeg. :)

Az, hogy te nem tudsz róla, attól még van és amikor kialakul akkor beindul a reakció. A természet az természet, bármennyire akarsz külön kezelni dolgokat. A muszlim migrációval te hatalmas tévedésben vagy és nem fogod fel, hogy nem lesz helye Jézusnak Európában, amikor elérik a kritikus tömeget. Pedig csak szét kellene nézned az iszlám területeken. Olyan szépen együtt élnek Jézussal ugye? Hát még azokat a sikeres és boldog ateista tömegeket, ha nézed, akik szintén náluk élnek. :)

Egyébként válaszolva a korábbi kérdésedre. Én vagyok az, akinek semmi baja az iszlámmal, amíg a saját háza táján marad. Soha nem fogok beleszólni a dolgaikba. Te viszont nem szereted a keresztényeket és ateistákat, akik európát lakják. Ugyanis ezzel a hozzáállással egyszerűen végig néznéd, ahogy eltűnnek. :)
Phylaxa
bamba 2016. 07. 09. 15:54
Előzmény: #280  Phylaxa
#286
Ahogy írtam, a hozzászólásaid te magad vagy, azokból megismerhető a valódi éned.

Te kiálltál az idegengyűlölet mellett. Mármint a szelektív idegengyűlölet mellett. Gondolom Tóni és Árpi migránsait nem szólod le, ha a mecsetbe indulnak. Vagy igen? Csak az elveid miatt kérdezem.

_pampa 2016. 07. 09. 15:54
Előzmény: #280  Phylaxa
#285
ha a sintérek támadnák a kormányt több munkáért....a pártjukra állna és szurkolna nekik....

ha másnap az állatvédők támadnák a kormányt mert engedve a sintérek nyomására minden kutyát befoghatónak minősítene....akkor pedig az állatvédőknek szurkolna....

nem érdekli őt semmi más csak a minél nagyobb káosz! az a lételeme!

kb. 5 p. alatt kiismerhető személy! :)

Phylaxa 2016. 07. 09. 15:52
Előzmény: #276  bamba
#284
Jaj Maci! Már megint a kormány. Te hittél valamelyik kormánynak valaha is? :)

Neked nehéz lesz, de hidd el az emberek többsége megérti azt a kérdést. Nem bonyolult. :)

Te nem fizettél semmit senkinek, hogy bárkit is idehozzanak. Ugye? :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 15:50
Előzmény: #274  bamba
#283
Másold már be légyszves a 235-öst, csakhogy más is megtudja, hogy hazudsz. Matematika megvolt? :)

Mexikó iszlám ország és ömlenek a lakosai az EU-ba?

4 mondatot írtál és mind a négy hazugság. Bravo!
bamba 2016. 07. 09. 15:49
Előzmény: #279  _pampa
#282
Te voltál azon a népszavazáson, amin eldönthetted, hogy a Tóni-Árpi féle migránsokkal mi legyen? Mikor volt ez a népszavazás?
_pampa 2016. 07. 09. 15:48
Előzmény: #277  bamba
#281
elárulnád nekem tudatlannak,hogy az általad nagyra tartott usa-ba miért csak azokat a migránsokat engedik be akik jó sok pénzt visznek oda befektetni?

azokat a szegényeket akik délről próbálnak a kerítést megmászva bejutni meg fegyveresek várják.

a tóni meg azárpi" azt is elintézte? ott is a tóniék teszik zsebre a lét?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek