Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2016. 07. 09. 15:45
Előzmény: #264  bamba
#280
Ugyanmár Maci! Nem olvastál te semmit. Nem is érdekel. Téged semmi sem érdekel igazából, csak a nihil. Nem lesz kommunizmus, soha nem is lehetett, a természet nem engedi meg.Hiába várod! :)

Egyébként tudod mennyi életet tettél tönkre a migránspártfogásoddal? Nemcsak az európai lakosság körében, hanem a migránscsaládok esetében is? Erre nem gondolsz ugye? Tiszta a kép nem? Kristélytisztán látod, hogy mennyi pusztulást okozott ez az egész ugye?

Tudod, amit valaki gondol, vagy képvisel amellett kiáll és vállalja a következményeit. Én vállalom, hogy nem akarok muszlim migránsokat milliószámra a kontinensünkön. Ha valóban így lenne, akkor sok-sok msuzlim ember nem jöhetne be közénk, hanem a muszlim területeken kellene élnie.

Te ezzel szemben mit hirdetsz? Jöjjenek csak nyugodtan, de ne csak azokba az országokba, akiknek a vezetői akarják, hanem mindenhova. Az, hogy ennek milyen következményei lehetnek az téged rohadtul nem érdekel. Egy szóval sem említetted meg. Nos ez a kristálytiszta kép. És akkor még finom is voltam és udvarias, hogy téged nem érdekel. Mert akik ennyit beszélnek erről úgy mint te, azok nyakig benne vannak, hiszen baromi nagy üzlet nekik.

Mekkora gyerek vagy te. Örülj neki, az istenek szeretnek, még ha te őket sem. :)
_pampa 2016. 07. 09. 15:44
Előzmény: #276  bamba
#279
Nem a Tóni és Árpi féle muszlimokra, őket fogadd testvéredként. Ha már fizettél Tóninak és Árpinak azért, hogy idehozzák őket."

mutatnál nekem a tóni meg azárpi" migránsából egy párat?

érdekelne, hogyan tengetik az életüket a befogadó táborba.

hová utazzak,hogy lássak egy párat te jól vagy értesülve a tóni meg azárpi" migránsairól....
bamba 2016. 07. 09. 15:43
Előzmény: #275  _pampa
#278
Akkor vissza is térünk az elejére: ezek szerint neked azokkal a muszlimokkal van csak gondod, akik nem intézték el az anyagiakat Tónival és Árpival?

Tehát azzal van gond, hogy Tóni és Árpi utánuk nem kapott pénzt a magyar családoktól?
bamba 2016. 07. 09. 15:41
Előzmény: #273  _pampa
#277
A magyarok alatt kit értesz?

Árpi és Tóni több ezer migránsáról mit tudsz? Írhatnál róluk pár mondatot. Kik ők? Milyen emberek? Hogyan különbözteted meg a boltban az általad szeretettel várt Tóni-Árpi féle muszlimokat azoktól, akikre október 2-án nemet mondanál?
bamba 2016. 07. 09. 15:39
Előzmény: #272  Phylaxa
#276
A kormány megbízásából hazugságot tartalmazó hirdetményekkel tömik tele a médiát? Tudod azokról van szó, amiben a kormány megbízásából azt kérik, hogy a népszavazáson mondj nemet a migránsokra.

Nem a Tóni és Árpi féle muszlimokra, őket fogadd testvéredként. Ha már fizettél Tóninak és Árpinak azért, hogy idehozzák őket.
_pampa 2016. 07. 09. 15:36
Előzmény: #263  bamba
#275
"Igen, a menekültekről fogsz szavazni, ha jogosult vagy szavazni és elmész.

bamba

"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

erről fogunk szavazni.

nem menekültekről, nem migránsokról, nem személyekről....

egy folyamatról.
bamba 2016. 07. 09. 15:35
Előzmény: #270  Phylaxa
#274
Az, hogy te a saját gondolataiddal kiegészíted azt, amit én írok, a te magánügyed.

Az alkotmányos témához te szóltál hozzá: #235

Emberek millióit sokan, sokszor kiirtották már. Pl. te a keresztényeket a mexikói drogbárók tettei alapján ítéled meg?

Ha már olvasod a hozzászólásaimat, akkor olvasd őket figyelmesebben. A gyűlöletkampány melletti kiállás miatt nem nekem kell itt magyarázkodnom!
_pampa 2016. 07. 09. 15:32
Előzmény: #271  bamba
#273
én nem utasítom el az embert!

én azt utasítom el,hogy a magyarok helyett más döntsön!

és ez az amit "valamiért nem akarsz megérteni"

nyomod a sablon szövegedet....
"Jól értem, hogy neked fogalmad sincs arról, hogy gyerekekről vagy nyugdíjasokról van szó, nőkről vagy férfiakról, családokról vagy egyedülállókról? "
Phylaxa 2016. 07. 09. 15:31
Előzmény: #263  bamba
#272
Hazugság Maci és ezt te is tudod.

A menekültek azok, akik lejelentkeznek a határainknál papírokkal és menedékjogot kérnek. De neked ez tök mindegy, nem?

Neked a népvándorlás is menekültkérdés. :)
bamba 2016. 07. 09. 15:28
Előzmény: #269  _pampa
#271
Jól értem, hogy neked fogalmad sincs arról, hogy gyerekekről vagy nyugdíjasokról van szó, nőkről vagy férfiakról, családokról vagy egyedülállókról?

Az ember számodra lényegtelen, látatlanban elutasítod őket?
Phylaxa 2016. 07. 09. 15:25
Előzmény: #262  bamba
#270
Te sehogy nem viszonyusz az emberekhez és neked tök mindegy, hogy hol élsz. Nem írsz semmit, csak valótlanságokat, amik nem kapcsolódnak ahhoz, amit valaki mond. De te ez vagy valóban és hálistennek nem vagyunk egyformák. :)

Pampával az alkotmányról vitatkozol és belekevered abba amiről én írok. Nos nem írtam róla és nem is szóltam bele.

Amiről írtam, arról viszont hallgatsz. Emberek millióit irtották ki (keresztényeket) és nem maradt napjainkra senki sem. Még azt sem tudod megcáfolni, hogy a híradók életünkben beszámoltak az embertelenségekről és a mai adatok szerint talán a koptok maradtak. De te erre azt mondod, hogy olvasta valahol.

Ember! Vársz valamit az élettől, szeretsz valamit az életedben, valakit esetleg? Mert amiket írsz abból az derül ki, hogy neked aztán tök mindegy. :)

_pampa 2016. 07. 09. 15:21
Előzmény: #259  bamba
#269
erről:

nem KIKRŐL szavazunk!

A magyar választók egy FOLYAMATRA mondhatnak nemet!

Arra mondhatunk nemet,hogy Brüsszel ne tudjon KÖTELEZŐEN előírni befogadást! "

érted?
_pampa 2016. 07. 09. 15:19
Előzmény: #252  bamba
#268
akkor még egyszer :

"nem KIKRŐL szavazunk!

A magyar választók egy FOLYAMATRA mondhatnak nemet!

Arra mondhatunk nemet,hogy Brüsszel ne tudjon KÖTELEZŐEN előírni befogadást! "
Törölt felhasználó 2016. 07. 09. 15:17
Előzmény: #265  Törölt felhasználó
#267
az is megérne egy kis számolást, hogy a román, bolgár szociális bevándorlók mennyibe kerülnek Nyugat-Európának
biztos többe mint most ez az egész móka
bamba 2016. 07. 09. 15:16
Előzmény: #261  Törölt felhasználó
#266
Valószínűleg olvasta valahol.

Az biztos, hogy nem a magyar alkotmányban, azt nem ismeri.
Törölt felhasználó 2016. 07. 09. 15:15
Előzmény: #243  _pampa
#265
akkor számolj

leírtam: véget vetnek a befogadásnak
mit gondolsz, hülyék?
te vagy az okos, ott mindenki barom

nekem egyébként se magyarázd, mit jelentenek a törökök, napi szinten látom
de az is igaz, hogy ez nagyvárosi jelenség

amit én évek óta mondok:
- nincs állampolgárság
- nincs segély
- aki dolgozik, tegye

a legnagyobb gond a harmadik generációsokkal van és azzal, hogy annak idején a lojális törökekkel, arabokkal szemben túlságosan elnézőek voltak (burka, mecset stb.)
ezek nem visszafordíthatatlan dolgok, be kell tiltani a burkát például
bamba 2016. 07. 09. 15:15
Előzmény: #260  Phylaxa
#264
Olvastam én. A hozzászólásaid te magad vagy.

Kristálytiszta kép alakult ki bennem, és valószínűleg másokban is arról, hogy te ki is vagy valójában.
bamba 2016. 07. 09. 15:13
Előzmény: #257  Phylaxa
#263
Igen, a menekültekről fogsz szavazni, ha jogosult vagy szavazni és elmész.

bamba 2016. 07. 09. 15:10
Előzmény: #254  Phylaxa
#262
Ezek olyan tények, amiket ő olvasott "valahol".

Értem én. "Valahol". Tények.
A magyar alkotmányról fogalma sincs, ő inkább ilyen "tényeket" olvas "valahol".

Ahogy azt korábban írtam, mindenki az, ami szerint éli az életét. Én is az vagyok, te is az vagy. pampa is az. Ezt mindenki látja, látják rólam, hogy mi vagyok, meg azt is, hogy te mi vagy.
Engem ez nem zavar, örömmel veszem tudomásul, hogy mindenki látja, hogy én miként viszonyulok az emberekhez, és hogy te miként viszonyulsz az emberekhez.
Törölt felhasználó 2016. 07. 09. 15:09
Előzmény: #253  _pampa
#261
" ők valószínűleg hamarosan családot fognak alapítani. "

Mondanál példát?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek