Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2016. 07. 09. 15:06
Előzmény: #258  bamba
#260
Minek? Egy kérdésemre sem válaszoltál, de ez érthető, hiszen egy hozzászólásomat sem olvastad el. :)

Na további jó szórakozást! :)
bamba 2016. 07. 09. 15:06
Előzmény: #253  _pampa
#259
Na, valami konkrétum. Tehát életerős fiatalokról fogsz október 2-án szavazni?
bamba 2016. 07. 09. 15:03
Előzmény: #251  Phylaxa
#258
Olvasd újra el, amiket leírtam.
Phylaxa 2016. 07. 09. 15:02
Előzmény: #252  bamba
#257
Ez lesz a kérdés a népszavazáson? Oups. Öregem, te nem vagy piskóta. Telefirkálod majd a lapot? Szerintem írd rá a Junckert és húzd be! :)
bamba 2016. 07. 09. 15:00
Előzmény: #250  _pampa
#256
Kik azok, akiről te dönteni óhajtasz? Az emberek, akik sorsa adott esetben tőled függene? Csak tudsz róluk valamit!

Vagy inkább a Tóni és Árpi által idehozott több ezer muszlimról írnál szívesebben? Meghallgatlak!

Ők kik? Kik azok az emberek?
Phylaxa 2016. 07. 09. 15:00
Előzmény: #250  _pampa
#255
Fingja sincs, hogy miről beszél. Én kiszállok ebből. :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:59
Előzmény: #248  bamba
#254
Ezek olyan tények, amiket mindenki megír, csak te hallgatsz róla, vagy próbálod hamisnak tüntetni. De végül is nem Jézust követed az tisztán látszik a hozzászólásaidból. Csak azt nem értem, hogy akkor miért beszélsz róla? Utálod? Megbántott valamivel? :)
_pampa 2016. 07. 09. 14:59
Előzmény: #249  bamba
#253
annak ellenére, hogy nem azokat mutatta a független média.....

életerős fiatal férfiak érkeztek jelentős többségben.

ők valószínűleg hamarosan családot fognak alapítani.

lehet ezzel tréfálkozni....ahogyan a kölni eseményeket is előre megjósolta az erre szakosodott szakértő tábor....

bamba 2016. 07. 09. 14:58
Előzmény: #247  Phylaxa
#252
"Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról"

Kérlek írj azokról, akik kapcsán igennel vagy nemmel fogsz szavazni. Az emberekről, akik fölött te ítéletet óhajtasz mondani. Milyen korcsoporthoz tartoznak, mi az átlagéletkor? 20 éve vagy 50? Milyen végzettségűek? Hol éltek eddig?
Csak tudsz valami konkrétumot róluk, azon kívül, hogy muszlimok.
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:56
Előzmény: #246  bamba
#251
Én pedig azt értem, hogy összefüggéstelenül írsz mindent össze-vissza. Te valóban utálsz mindenkit? :)

Elolvastál már valakit, aki írt valamit és hozzá tudtál szólni érdemben? :)

Mondok egy példát: "Két-pont között minden esetben a legrövidebb út az egyenes".

Tudjuk, hogy nem igaz, de te nem azt mondanád, hogy ez nem igaz, hanem, hogy a baj az, hogy az emberek csak ritkán néznek tükörbe nem? :) Ha nem így van, akkor másolj már be légyszi egy olyan párbeszédet, ami ezt cáfolja és te válszoltál! :)
_pampa 2016. 07. 09. 14:55
Előzmény: #245  bamba
#250
lassan már mindent megbeszéltünk erről a szavazásról és még mindig nem érted! :))))

"Azt megírnád, hogy a kvóta kapcsán kikről fogsz szavazni? Nem név szerint gondolom. Milyen emberekről? Átlagéletkoruk mi körül alakul? Milyen szaktudásuk van? Stb. Valami, bármi, konkrétan azokról, akikről szavazni fogsz!"

nem KIKRŐL szavazunk!

A magyar választók egy FOLYAMATRA mondhatnak nemet!

Arra mondhatunk nemet,hogy Brüsszel ne tudjon KÖTELEZŐEN előírni befogadást!

és még mielőtt tovább "kötekednél" egy érvényes és eredményes szavazás után is dönthet úgy a magyar kormány,hogy ÖNKÉNTES alapon befogad menekültet, migránst!

bamba 2016. 07. 09. 14:52
Előzmény: #243  _pampa
#249
Nem egyből 10 millió kellene?

Tudod, a daliás szír legény elveszi feleségül a német platinaszőke helyi szépségkirálynőt, és lesz nekik 5 szír gyerekük.
Úgy gyorsabb lenne, nem?
bamba 2016. 07. 09. 14:50
Előzmény: #242  Phylaxa
#248
Ezek olyan tények, hogy valahol olvasta.

A helyett, hogy a magyar alkotmányt olvasta volna el, legalább egyszer.
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:50
Előzmény: #245  bamba
#247
Nem értem a kérdésed. Tudod, hogyan szól a népszavazásra bocsájtott kérdés?

Bár ha más szavazásról van szó, akkor viszont bevallom nem tudok róla. Milyen szavazás és mikor?

Kvótaszavazás szeptemberben volt Brüsszelben. :)
bamba 2016. 07. 09. 14:47
Előzmény: #238  Phylaxa
#246
Értem én azt, hogy nem tetszik neked, amit a tükörben látsz, de ez nem az én problémám.
bamba 2016. 07. 09. 14:44
Előzmény: #235  Phylaxa
#245
Nem kell ismerni mindenkinek a fizikát, jól mondod. Miért kellene?
És mi a helyzet akkor, ha valaki beleszól egy mondjuk tenzorokról folyó beszélgetésbe, amikor azt se tudja mi az a tenzor?

A magyar alkotmányt se kell mindenkinek ismernie. Pampa se ismeri. Oly nagy baj ez? A magyar alkotmány a magyarok ügye.

A muszlim migrációról elmondtad a véleményed. Állítólag én vagyok tévedésben. Értem.

Azt megírnád, hogy a kvóta kapcsán kikről fogsz szavazni? Nem név szerint gondolom. Milyen emberekről? Átlagéletkoruk mi körül alakul? Milyen szaktudásuk van? Stb. Valami, bármi, konkrétan azokról, akikről szavazni fogsz!
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:42
Előzmény: #239  Törölt felhasználó
#244
Én nem ezt látom. Azt látom, hogy jöjjön aki csak akar továbbra is.

Hithű? Ők mind azok, nekik nincs másuk. És az 5-6 gyermekük is az lesz, mert nem lesz nekik sem másuk. Tudom, hogy nehéz elhinni, mert nehéz olyan szemszögből nézni a dolgokat, ami teljesen üres a miénkhez képest. Nincs kultúra, nincs történelem, nincsenek képek (emberábrázolás), a törvényeik pedig szintén a hitükből teljesen mások. Ők nem gaztettként csinálják amit tesznek. Ők megcsinálják újra és újra, mert úgy helyes. Na mindegy.
_pampa 2016. 07. 09. 14:38
Előzmény: #239  Törölt felhasználó
#243
mennyi a hitű?
10 millió?

legyen.

akkor abból vegyünk 5 milla családot amiben átlagosan 5 gyermek születik.
25-30 év múlva abból a 25 millából megint hithű családok alakulnak....

lehet számolni!
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:36
Előzmény: #237  _pampa
#242
Ezek olyan nyivánvaló tények, amikre nem kapsz választ. Nem is kell tovább faggatni azokat, akik erre nem válaszolnak. Ők biztosan nem fogják megoldani a migráns problémát. :)
bamba 2016. 07. 09. 14:34
Előzmény: #233  _pampa
#241
Milyen társam? Nem tudok róla, hogy veled bármilyen társam felvette volna bármily módon a kapcsolatot.

Államok, cégek küldöttei és a Somogyba települő ács közötti különbség. "Ha Magyarországra jössz, nem veheted el a magyarok Munkáját! Nemzeti konzultáció a bevándorlásról és a terrorizmusról"

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek