Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:34
Előzmény: #234  _pampa
#240
Amíg nincs külső határa az EU-nak amit védenek, addig egyre csak mélyül a káosz.

Nem tudják átnyomni. Egy vétójoghoz csatlakoztunk. De mondom, senki sem teljesíti, úgyhogy tök mindegy.
Törölt felhasználó 2016. 07. 09. 14:32
Előzmény: #235  Phylaxa
#239
nem lesz itt semmilyen térnyerés
500 millióból van most mondjuk 20 millió muszlim?
az tényleg sok
mennyi a hitű?
10 millió?
nem hülye a nyugat sem, hogy kockáztassa a status quo-t
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:31
Előzmény: #232  bamba
#238
Te egyszerűen hazudsz. Ez az igazság. Ha valaki valamit leír, akkor te azt állítod, hogy teljesen mást írt. Vagyis kevered a zsart. Valószínűleg egy bukott újságíró vagy, akinek már senki sem hisz. :)

A muszlimok már régóta jelen vannak Európában és nálunk is. Nem is volt semmi különösebb probléma, aki nem tudott beilleszkedni az hazament.

Az zavar, hogy hazudozol. Neked 5 ugyanannyi mint 1500, vagy 1500 ugyanannyi mint 100K és mehetünk feljebb, mert te biztosan nem állítanád meg akármennyien jönnek. Ugye? Hát persze.

Te annyira hiszel Jézusban, amennyire elfogadod azt, hogy azt csinálnak veled amit csak akarnak. :)
_pampa 2016. 07. 09. 14:30
Előzmény: #235  Phylaxa
#237
valahol olvastam,hogy Törökországban 1880 körül 50-50 % volt az iszlám és a keresztény arány. most pedig talán (?) 99-1 %.

akkor mibe reménykednek azok akik támogatják az iszlám európai betelepítését?

Törölt felhasználó 2016. 07. 09. 14:28
Előzmény: #233  _pampa
#236
ez mind igaz
de mi a gond?
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:24
Előzmény: #230  bamba
#235
Nem kell ismerni a fizikát sem, hiszen miért kellene tudnod, hogy létezik kritikus tömeg. :)

Az, hogy te nem tudsz róla, attól még van és amikor kialakul akkor beindul a reakció. A természet az természet, bármennyire akarsz külön kezelni dolgokat. A muszlim migrációval te hatalmas tévedésben vagy és nem fogod fel, hogy nem lesz helye Jézusnak Európában, amikor elérik a kritikus tömeget. Pedig csak szét kellene nézned az iszlám területeken. Olyan szépen együtt élnek Jézussal ugye? Hát még azokat a sikeres és boldog ateista tömegeket, ha nézed, akik szintén náluk élnek. :)

Egyébként válaszolva a korábbi kérdésedre. Én vagyok az, akinek semmi baja az iszlámmal, amíg a saját háza táján marad. Soha nem fogok beleszólni a dolgaikba. Te viszont nem szereted a keresztényeket és ateistákat, akik európát lakják. Ugyanis ezzel a hozzáállással egyszerűen végig néznéd, ahogy eltűnnek. :)
_pampa 2016. 07. 09. 14:20
Előzmény: #231  Phylaxa
#234
első körben.

azután a KVÓTÁT kell valahogyan átnyomni....

és "annyi" Európának!

és akkor inkább az EU-n kívüli élet!
_pampa 2016. 07. 09. 14:18
Előzmény: #228  bamba
#233
tudom,tudom....már az egyik társad elmagyarázta:

a Versace cég kelet-európai képviselője aki Budapestre költözött migáns....:)))

ahogyan Bokros is migráns volt amikor a világbanknál dolgozott....:))))

ja...és Szanyi,meg Navracsics is migráns....ahogyan az USA nagykövetség dolgozói is?:))) ők is migránsok? :)))

vagy ők nem migránsok? Esetleg Szalai migráns Németországban? :)))

bamba 2016. 07. 09. 14:16
Előzmény: #229  Phylaxa
#232
Nem vádoltalak én, mindössze leírtam, hogy mit teszel. Ez csak nem bűn a számodra, legyen bármi is a vallásod.

A muszlimok jönnek, régóta itt vannak már Magyarországon. Persze lehet, hogy ezzel neked újat mondtam, nem tudom melyik országban élsz.
Más vallások képviselői is sorra jönnek.

De ez téged miért zavar? Éld az életed ott, ahol vagy.
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:15
Előzmény: #227  _pampa
#231
Pontosan. Ezt nem külső határvédelemnek hívják, hanem az import logisztikai biztosításának. Gyakorlatilag törvényben akarják biztosítani, hogy tuti ne védhesd meg a határt és élj velük akármennyien is jönnek. De ezt eddig is tudtuk. :)
bamba 2016. 07. 09. 14:13
Előzmény: #226  _pampa
#230
Írtam már, nem kell mindenkinek ismerni a magyar alaptörvényt, ez a magyarokra tartozó dolog.

Te nem ismered, nincs ezzel semmi gond.

Ahogy a keresztényi tanítások is a keresztények "belügye", nem kell mindenkinek ismerni a keresztényi tanokat.
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:12
Előzmény: #222  bamba
#229
Az, hogy te mit olvasol el és hogyan érted, az a te dolgod. Én hála istennek ugyanazt írom mindig, ezért csak a te félék tudnak hazudozni. De lelked rajta! :)

Azért leírom külön neked, hogy mit ismételgetek az elmúlt egy évben ok? Tudod, amire nagyon jól emlékszel, amikor vallási megkülönböztetéssel vádoltál. :)

Nos csak neked: Importálj be a birtokodra annyi muszlim menekültet, amennyit csak akarsz és etesd őket életeken át, építs nekik mecseteket, képezd az imámjaikat és élj a törvényük szerint! Ha kiszabadulnának a birtokodról, akkor vállald a felelősséget mindazért a gaztettért, ami az ő vallásuk és törvényeik szerint az istenükhöz vezető, üdvözítő út. Ugye megteszed? Ugye te valóban hiszel ebben és vállalod a felelősséget ezért más családok előtt is?

Ugye ez ugyanaz, mintha az EU-n belülről hoznál keresztény, vagy ateista migránsokat dolgozni? Olyanokat akik már esetleg dolgoztak is életükben? :)

Ugye nem véletlen, hogy nem válaszoltál ezekre a kérdésekre korábban? :)
bamba 2016. 07. 09. 14:11
Előzmény: #225  _pampa
#228
A programozásotok nem is oly rég még erről szólt: link

Most meg 250.000 migránst kell éljenezzetek.

Örülök, hogy átprogramoztak titeket!
De gondolom erről nem lesz plakátkampány.

A migráns az migráns. A brit alulképzett vidéki lecsúszott farmereit a lengyel, magyar, bolgár migránsok ellen programozták be, léptessék ki a briteket az EU-ból. Ez megtörtént, és a hangadók pár nap alatt le is húzták magukat a WC-n.
_pampa 2016. 07. 09. 14:06
Előzmény: #224  Phylaxa
#227
A FRONTEX most mit csinál?

Vízi mentésre állt össze....
_pampa 2016. 07. 09. 14:04
Előzmény: #223  bamba
#226
Pórnépiesen fogalmazva a hajadra kenheted a 25%+1 egybehangzó szavazatot, ha a megjelentek száma 25%+1. Az egy érvénytelen szavazás, nem eredményes."

okt. 3.-án kiderül!
_pampa 2016. 07. 09. 14:03
Előzmény: #222  bamba
#225
250.000 migráns"

szerintem meg ti vagytok "programozottak" :)))

idáig MENEKÜLTEKRŐL írtatok....most pedig már migránsról...pedig egyszerű munkaerőről van szó.

amit nem értek, van idehaza annyi munkaerő "talonba" csak őket nem lehet munkára fogni.

miért? miért nincsen szakmájuk?

szerinted miért nem tanultak ki egy szakmát?
Phylaxa 2016. 07. 09. 14:02
Előzmény: #213  csendben
#224
Az egységes határőrizeti rendszernek egyetlen hibája van és ez ellen tiltakoznak sokan, jogosan. Ez pedig a következő:

Kinek engedelmesedik? Tehát tegyük fel, hogy már megvan és Brüsszel azt mondja, jöhet bárki, aki menekült. Menekült pedig mint láthattuk az utóbbi időben bárki, akinek nincs semmi papírja. Vagyis ebben az esetben Nálunk ragadna mindenki, akit nem visznek el. Ha 5 millió, akkor 5 millió. Tehát nem határőrizeti szervről beszélünk, hanem a határtalanság biztosításának szervéről. Nem csodálkozom, hogy sokaknak ez nem tetszik.

Ezt vétójog nélkül meg nem valósítják az biztos. Egyértelműen törvénytelenséget követnének el és az EU szétesését eredményezné. De természetesen ez az én véleményem.
bamba 2016. 07. 09. 13:59
Előzmény: #216  _pampa
#223
Ha Magyarország ügyeiben óhajtasz véleményt nyilvánítani, akkor az legalább egyszer az életed során olvasd el az alaptörvényt.

Abban benne van, hogy mi kell az eredményességhez, mi kell az érvényességhez.

Pórnépiesen fogalmazva a hajadra kenheted a 25%+1 egybehangzó szavazatot, ha a megjelentek száma 25%+1. Az egy érvénytelen szavazás, nem eredményes.
bamba 2016. 07. 09. 13:55
Előzmény: #218  Phylaxa
#222
Ti könnyen programozhatók vagytok, ezt mutatja a mostani 250.000 migráns behívásának esete is. 1 éve még ördögi volt az, hogy egy migráns munkát akar, most meg átprogramoznak titeket.

Így lesz ez a jövőben is. Ki tudja, hogy 1 év múlva mire leszel beprogramozva.
_pampa 2016. 07. 09. 13:53
Előzmény: #218  Phylaxa
#221
volt privát kérdésem hozzád,olvastad?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek