Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 02. 24. 13:38

Orbán meghátrált.  

Jöhetnek a menekültek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2016. 08. 14. 15:18
Előzmény: #116  _pampa
#117
"szerinted megéri a HHH réteg támogatása?"
Ha például a támogatás miatt nem vágja el éjszak a torkodat a rablás előtt, akkor megéri?

Azért ez az anyagias hozzáállás nem keresztényi tőled.

Ésszel is lehetne támogatni, nézd meg Kishantoson milyen jól működött a biogazdaság, amíg a fidesz ki nem privatizálta alóluk az állami földet.
_pampa 2016. 08. 14. 15:02
Előzmény: #115  ts3
#116
szerinted megéri a HHH réteg támogatása?
ts3 2016. 08. 14. 14:58
Előzmény: #114  _pampa
#115
Csak nem éri meg nyitva tartani

Tehát be kell zárni délben, ha nem vagy idióta.

Remélem így már te is érted.
_pampa 2016. 08. 14. 14:47
Előzmény: #113  ts3
#114
írod:

Csak nem éri meg nyitva tartani, "

majd írod:

Tehát be kell zárni délben."

NEM KELL BEZÁRNI!
ts3 2016. 08. 14. 14:32
Előzmény: #112  _pampa
#113
Csak nem éri meg nyitva tartani, egy bürokratikus rendelkezés miatt.
Tehát be kell zárni délben.
_pampa 2016. 08. 14. 14:22
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#112
nem kell bezárni délben!

ennyire nem érted a leírt szöveget?
Törölt felhasználó 2016. 08. 14. 14:19
Előzmény: #103  watson
#111
14:30 | Vasárnap déli boltzár: itt a kormány válasza!

Apa Zenél: Barátom a KDNP (helyreigazító dal) link
Törölt felhasználó 2016. 08. 11. 16:43
Előzmény: #102  filter
#110
link Kiderült: tojik Brüsszel Orbánék kvótanépszavazására
Törölt felhasználó 2016. 06. 06. 19:52
Törölt hozzászólás
#109
Törölt felhasználó 2016. 06. 06. 19:13
Előzmény: #107  _pampa
#108
Papírból olvasott fel Orbán, amikor Habonyról faggatták

"Kicsoda Habony Árpád?" - tette fel a kérdést Volner János, a Jobbik frakcióvezetője a Parlamentben, ám érdemleges választ nem kapott. Helyette őt nevezte adócsalónak a miniszterelnök.

"A szóban forgó személyt egyetlen kormányzati intézmény vagy állami cég kifizetési listáján nem találtam, ezért nem vagyok illetékes a kérdés megválaszolásában" válaszolta papírból olvasva Orbán Viktor Volner János Habony Árpád szerepét firtató kérdésére. Volner kérdésében úgy fogalmazott, nem nem arra kíváncsi, hogy Habony zsúrpubi-e, hanem, hogy pontosan milyen szerepkörben dolgozik, milyen felhatalmazásokkal bír - írja az Index.

Orbán miután felolvasta egymondatos válaszát, Volner cégeire terelte a szót. A miniszterelnök szerint ugyanis azok a felhalmozott köztartozások miatt kötöttek ki cégtemetőkben. Orbán adócsalónak nevezte a képviselőt, mivel szerinte a NAV 22 milliót kért számon a cégen, Volner pedig a tartozással terhelt céget százezerért eladta.

Volner viszontválaszában azt állította, nem igaz, amit Orbán mondott cégeiről, majd újra feltette a Habony kilétét firtató kérdést. Azonban ugyanazt a gépies választ kapta mint első alkalommal.
_pampa 2016. 05. 27. 14:18
Előzmény: #106  farkasj41
#107
Írása?

ez most komoly? :))))))

azért maradjuk a valóságnál.... :)
farkasj41 2016. 05. 27. 14:15
Előzmény: #104  Pajtika
#106
Azon csodálkozom ,hogy -1 -el jutalmazta valaki én + 1-el így most minősítés 0 pedig a max+ érdemli az írásod.
Törölt felhasználó 2016. 05. 27. 12:41
#105
Csúti vasutacskája nem bír a napi 51 utassal, hát sűríteni fogják a járatokat...! ))))
Pajtika 2016. 05. 27. 10:23
Előzmény: #103  watson
#104
Most mit vagytok úgy oda, miért néztek rám, mint borjú az újkapura? Buta, kifejezéstelen tekintettel. Úgy tesztek, mintha nem tudtátok volna, hogy mi lesz. Mitől vagytok kiakadva? Miért tesztek úgy, mintha nem tudtátok volna?

Munkát vállaltatok egy kuplerájban és nem sejtettétek, hogy mi lesz a dolgotok?

Lehetett tudni, nem rejtettem véka alá soha.

Na jó, nem mindig mondtam meg nyíltan. Nem akartam szájbarágós lenni, gondoltam, meghagyok nektek egy kis intellektuális kihívást. Mert azt hittem, hogy negyven év egypártrendszer után képesek vagytok megfejteni a kódolt üzeneteket. Tudtok a sorok között olvasni, ismeritek a szavak valódi jelentését, és a testbeszéd értelmezése sem idegen tőletek.

Tudtátok, hogy mi vár rátok.

Néhány évvel ezelőtt jobb társaságban kiröhögték, aki azt mondta, hogy visszahozom nektek Horthyt. Államosítok mindent, látástól vakolásig, és csak kevesek kiváltsága lesz a tájékozódás.

Hogy a papok befészkelik magukat az iskolákba, a családokba, a hálószobákba.

Kinek a pap, kinek a paplan.

Stadion és kisvasút lesz oktatás és egészségügy helyett.

Kiröhögtétek, aki ezt mondta, hülyének hittétek. Vagy, ha nem röhögtetek rajta, akkor bérrettegőnek neveztétek.

Legalább magatoknak ne hazudjatok, aranycsibéim! Ti tényleg nem tudtátok, hogy lebontom a jogállamot, és sóval hintem be a helyét?

Nem kellett professzornak lenni hozzá, hogy valaki megértse, filozófusnak sem.

Ha lett volna hozzá fületek és szemetek, már régen tudnátok, hogy mi a dörgés. Akkor például, amikor azt mondtam, hogy oszt jó napot.

Hogy a haza nem lehet ellenzékben.

Hogy egy a tábor, egy a zászló.

Adtam már jeleket korábban is. Füstjeleket, ha úgy tetszik. Húsz évvel ezelőtt, amikor egy Fidesz-közeli kolléga egyetlen nap leforgása alatt tucatnyi köztartozásos céget vásárolt Kaya Ibrahim és Joszip Tot urak lopott útlevelével, már lehetett volna gyanakodni. És amikor rákérdeztetek, az volt rá a válasz, hogy mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni.

Amiben amúgy van igazság. Más kérdés, hogy az is alkotmányos jog-e, hogy mindenkit hülyének nézünk.

Legyetek erősek, aranycsibéim: alkotmányos jog ez is.

Majd meglátjátok, mi lesz még itt. Rá sem ismertek a saját országotokra, azt hiszitek majd, hogy idegenben vagytok. A mesés keleten, teszem azt.

Trafikmutyi, földbérletek? Quaestor-botrány? Ti tényleg nem tudtátok?

Migráncsokkal riogatlak benneteket, hogy hozzám szaladjatok védelemért.

Azt viszont megígérem, hogy nem leszünk gyarmat. Üzenjetek Brüsszelnek, hogy nincs rá szükség, mert a magatok foglyai vagytok. Túszul ejtettétek magatokat 2010-ben, majd négy évvel később, megint. Mindig, amikor csak tehettétek. Barátkozzatok a gondolattal drága aranycsibéim, hogy ez most már mindig így lesz.

Már a régi dakoták is megmondták: ahol bármi megtörténhet, ott minden megtörténik.
watson
watson 2016. 04. 11. 13:28
Előzmény: #102  filter
#103
nem bizony link :)

Azt mondja Rogán is, hogy ... s külön Semjén Zsolt ))))))))))))
filter 2016. 04. 11. 13:07
Előzmény: #100  bigyula
#102
egyetértek..
nem ők kezdeményezik, inkább meghátrálnak, mert akkor az ellenzéki pártok lennének a jótevők.
De azért a nép nem felejti ezt el ;) hogy kik indítványozták.
exmnbs1 2016. 04. 11. 13:03
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#101
amennyiben a szavazást annak tekinted))))))))
bigyula 2016. 04. 11. 13:01
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#100
Mindenáron meg akarnak akadályozni egy olyan népszavazást, amit nem ők kezdeményeznek, illetve nem az általuk fontosnak tartott témában történne.
Törölt felhasználó 2016. 04. 11. 12:36
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#99
Ebből nem lesz brékinng vasárnapi mulatság!!
kismarton 2016. 04. 11. 12:31
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Hurrá!
Törölt felhasználó 2016. 04. 11. 12:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#97
12:05 | Bréking! Teljesen eltörli a vasárnapi zárva tartást a kormány
Törölt felhasználó 2016. 03. 26. 20:32
Törölt hozzászólás
#96
Törölt felhasználó 2016. 03. 26. 19:43
Előzmény: #94  Pajtika
#95
A Sztrájktörvény mióta védi a diákokat?
Átverés szegény diákok! Átverés!
Tudják egyáltalán a diákok hogyan kell sztrájkolni, vagy fogják a tanárok a diákok kezét?
Esetleg egy órát szánnak a felvilágosításra?
Persze mint kiskorúak nem elítélhetők, mögéjük állhatnak a tanárok!
Pajtika 2016. 03. 26. 19:27
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#94
Együtt sztrájkolnának a tanárokkal a diákok jövő szerdán
2016. március 25., péntek, 13:16 Utolsó

Diáksztrájk szerveződik a tanári polgári engedetlenség időpontjára. A szervezők arra buzdítják a tanulókat, hogy iskolába menet ők is álljanak meg a bejáratnál, és hagyják ki az első órát.

Diáksztrájkra szólítanak a Facebookon a március 30-i tanári akcióval egy időben.

"A március 15-én meghirdetett határidőig nem kértek bocsánatot a hatalom képviselői, és nem ültek le hiteles szereplők egyeztetni a 12 pontról a szakma képviselőivel. A tanárainktól elvették a jogszerű sztrájk lehetőségét, de ők bátorságukat összeszedve úgy döntöttek, hogy 2016. március 30-án, szerdán délelőtt 8 és 9 óra között polgári engedetlenség formájában fejezik ki a változtatás iránti igényüket és az oktatási rendszerrel szembeni ellenérzésüket" – írják a szervezők.
link

Ideje csomagolni!
Törölt felhasználó 2016. 03. 23. 20:46
Előzmény: #92  Pajtika
#93
Messziről jött ember azt mond, amit akar!

Hazudik a szemed az a gyönyörű! Ördögi álomkép!
Pajtika 2016. 03. 23. 20:01
Előzmény: #91  nemoland
#92
Amit nem tudhat, aki nem volt ott: vaskordonnal, fekete fóliával vették körbe magukat Orbán Viktor és a "bátrak" március 15-én, úgy ünnepeltek,

hogy egyszeri ember ne láthassa őket, és nekik se kelljen az egyszerieket.
Csillag Ádám másfél órás felvétele megmutatja, mi az, ami nem látszott a kormányhű sajtóban közelt nagytotálokon a március 15-i hivatalos ünnepségből.
A regisztrált "ünneplők" két méternél is magasabb vaskordonnal körülkerítve. A kordonra több helyen is fekete vastag műanyag fólia húzva, hogy se bentről kifelé, se kintről befelé ne lehessen látni. Vagyis aki bent van, az ne láthassa a kinti valóságot (a kormány ellen demonstrálók nagylétszámú csoportját), a kintiek meg ne lássák ezt szegényesre és szűkösre komponált benti "mulatságot".
Kb. nyolcszáz, alaposan megszűrt, nyilván minden szempontból pedigré-ellenőrzött, hivatásos csápolóhoz beszélt tehát Orbán Viktor március 15-én – vonja le a következtetést a Magyar Narancs.
nemoland 2016. 03. 17. 04:33
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#91
...már a Saul fiába is azt magyarázzák bele,hogy Orbán ellenes és miért a tanárok mellett szól...

Miközben ez értékelt és egy zseniálisan összerakott alkotás...(gratula az alkotóknak minden szinten érte)

Ennyi erővel szerintük a Trója című film alapján le kellene rohanni a Görögöket, mert anno milyen sz.metek voltak a Trójaiakkal...
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 20:03
Előzmény: #89  Pajtika
#90
Magadra ismertél? Gratulálok!
Másokat azért nehéz lesz meggyőzni a küldetésed mibenlétéről! Főképp akkor amikor el kellene hitetni azt, ami hihetetlen és hiteltelen!
Jó szórakozást! Találkozunk még!
Pajtika 2016. 03. 16. 19:43
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
DE ÉRDEMES!
SŐT!!
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 19:36
Előzmény: #86  Pajtika
#88
Saul fia kitalált személy! Nem ajánlatos hozzá hasonlítani ma élő húsvér embert!

"Bemagolt orbáni beszéd"! Igen az is az, amit az orbáni beszéd miatt bemagolsz, nem is egyedül!

Ne kezdjük újra! Semmit sem változtál!
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 19:30
Előzmény: #85  sanka
#87
Ugyan már! Azzal, hogy nem tudod bizonyítani, hogy ki a fideszes, nem vagy eléggé fineszes!
Pajtika 2016. 03. 16. 19:26
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#86
Saul fia, ha végre emberi hangot akarna hallani, a kívülről bemagolt Orbáni "beszédek" helyett
sanka 2016. 03. 16. 19:26
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
Nyilván ez nem vàlasz az én állításomra.
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 19:22
Előzmény: #82  sanka
#84
Ugyan már! Miért fideszes, akinek más a véleménye mint neked!?
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 19:20
Előzmény: #81  Pajtika
#83
Most, hogy emberi hangon szólítottál, elmondhatom, hogy én változtam a legkevésbé az utóbbi 30 évben!
Az a hangnem váltja ki belőlem a szembenézést, amit műveltek a gazdasági és pénzügyi tájékozottságotok ráerőszakolásával a magyar kormány tevékenységére! Minősítésére!
Ott kezdődik a "háború" amikor visszalőnek!

Nem veszed észre hogy visszalőttek, de te továbbra is gyűjtögetve lövöldözöl sokszor valótlan "tölteményeket"!

A pökhendi stílust nem csak tőled örököltem!
Ez van a te oldaladon is belátás nélkül!

Nem vagyok meggyőződve arról, hogy jobb irány tudtok adni Magyarországnak! Éppen ezért tartsátok életben, azt is hogy nem minden hiábavaló, ami napjainkban történik!
sanka 2016. 03. 16. 19:10
Előzmény: #81  Pajtika
#82
Belátó, fideszes, ugyan már!
Pajtika 2016. 03. 16. 18:46
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#81
Egyszer az életben próbálj meg belátó lenni, térj le a háború ösvényéről, és nézz szembe saját honfitársaiddal, azokkal is, akik nem szavaznak rád, és kérj bocsánatot. Vagy ha az nem megy, legalább ezt a pökhendi stílust ne erőltesd.

MAGÁNAK IS SZÓL

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek