Topiknyitó: Portfolio 2015. 12. 21. 16:05

Felszólították Magyarországot, hogy tartsa távol magát a gyűlöletkeltéstől  

Ugrás a cikkhez
Az Európa Tanács, az ENSZ Menekültügyi Főbiztossága (UNHCR), valamint az Európai Biztonsági és Együttműködési Szervezet (EBESZ) Demokratikus Intézmények és Emberi Jogok Irodája (ODIHR) arra sürgeti Magyarországot, hogy tartózkodjon az intoleranciát...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=224453
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
watson
watson 2015. 12. 21. 18:05
Előzmény: #5  BudFox
#20
Budfox, félreérted a szitut. Azt mond Orbán amit akar, de ha uszít és az nem tetszik másoknak, miért ne fejezhetnék ezt ki?

Neked tetszik hogy a bevándorlókat terroristának tüntetik fel?
Te mit tennél a szír helyében akinek lerombolják az otthonát, aztán 2 évik ül a porban a törököknél és nem jut egyről a kettőre? nyilván keresnéd a helyed a világban...

Te elhiszed hogy a kerítés tart vissza bárkit is, nem pedig a határőr? (A kerítés jó buli volt ismét lopni pár milliárdot)
Őszintén ha te jönnél a szír helyett és tudod hogy a hatáátkelőn nem engednek be míg ha bejössz menekülteljárás alá kerülhetsz, akkor visszatartana akerítés, vagy fognál egy csípőfogót?

Nem a bevándorlók osztják meg az országot, zárnak ki csoportokat a közéletből, minapi retorikában nőket a munka világából, ergo pusztítják ezt az országot, hanem Orbán Viktor és tolvaj bandája. Nem a bevándorlók lopják szét a Főváros magját az V. kerületet, nem a bevándorlók dorbézolnak Ibizán a 8. kerületi Önkormányzat pénzén.
nemoland 2015. 12. 21. 17:58
Előzmény: #11  Bekre_Pal
#19
:)...

...talán mert gyenge volt ez a 'támadás' is...

a következő 2016-os félév arról fog szólni a 'szabad és lib.' (?!) médiában, hogy

1. Az Orbán kormány elnyomja a nőket...
2. 666 Soros-'civil' szervezet nyilatkozik majd, hogy Magyarország TEGYE EZT, MEG AZT, különben nem Demokrácia hanem diktatúra van... ;)
3. születik vagy 10 állásfoglalás majd az EP parlamentben a lib-szoc-zöld összefogással, hogy Mo.- mennyire 'nem helyesen' cselekedett a migránsokkal... (bezzeg ha a kvótarendszert megszavazná akkor minden azonnal demokratikus lenne ;) )
4. 10 új brüsszeli eljárás indul....mert CSAK....

...persze annyira 'unalmas' már ez....folyamatosan ez megy már vagy 5 éve...és emellett lett egyre erősebb az ország gazdasága... nőtt a kereskedelem, gazdaság, vásárlóerő, a devizahitelek elrendezése mellett is a megtakarítások... makro szinten egyre jobb helyzetben az ország...

...de mindig találjunk valamit ami miatt rossz...

...most például a következő évben a 'független öntudatos nő' álljon szemben a konzervatív értékrenddel...

...ha valaki a nőket konzervatív módon ábrázolja/gondolja azt rekesszük ki, nehogy megszólalhasson... hiszen a nőnek CSAK LIBERÁLISNAK KELL ÉS LEHET lennie (szerintünk...)... és ha ezek nem értik...akkor is legyen úgy ahogy MI LIBERÁLISOK AKARJUK... annyira ismerős nem ?!
Kettős-mérce lib demokrácia/vélemény diktatúra... ;)

....2016 első félévében az ukránok mellet ez lesz a 'téma' ...csak már unalmas...hiszen minden lépésüket látni előre és fel lehet készülni rájuk...
_pampa_ 2015. 12. 21. 17:22
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
Hol van itt menekült?

A hírben menekült szerepel.
Törölt felhasználó 2015. 12. 21. 17:22
Előzmény: #14  Bekre_Pal
#17
Nem voltam munkásőr, és nem vagyok fanatizálható... ezt érzem és ezt gondolom! Mindig is így volt, most is így van, akár tetszik akár nem!!!!

Az lesz a tragédia, ha Orbánt valamilyen úton módon, részben vagy egészben felszámolják!!!!

Ezt egyszerűen nem szeretném!
Törölt felhasználó 2015. 12. 21. 17:08
Előzmény: #9  _pampa_
#16
Ember!
Hol volt ebben a hírben Rabbi? Én nem értem miről beszélsz, de gondolom Te érted.
Orbán Rabbi?
iguazu 2015. 12. 21. 17:05
Törölt hozzászólás
#15
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 21. 17:04
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#14
munkásőr is voltál? elég könnyen fanatizálhatónak tűnsz...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 21. 17:03
Előzmény: #5  BudFox
#13
nézd, én leszarom, mit akartok migráns ügyben, csak az országot hagyjuk ki belőle

viszont az utolsó mondatot nem értem

nem az 1/2 idióta usa elnök hanem az orbán viktor akinek eldöntik a beszédírók hogy mit mondjon és attól nem térhet el? nos én nem hiszem. az első orbánság (98-02) alatt eléggé nyilvánvaló volt hogy úgy rakták a keze alá a mondatokat, de a mostani beteg képeket már közvetlenül a saját agyából sugározza ki szerintem
Törölt felhasználó 2015. 12. 21. 17:00
Előzmény: #8  rockmaster
#12
Én a terror napján is azonnal leírtam a véleményem! Most is leírom, és támasztom a rendszert. És igen támasztom ezt a rozoga nyomorult nemzeti öntudatú rendszert!!!!!!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 21. 16:58
Előzmény: #10  nemoland
#11
ez a szokásosnál is gyengébb lett
nemoland 2015. 12. 21. 16:55
Előzmény: #1  Portfolio
#10
.....sztem fel kellene szólítani a világot, hogy tartsák be a világbékét...

...+ az USA-t, Oroszországot és a nyugati koalíciókat is,hogy ne gyártsanak fegyvert és ne háborúzzanak...mert az nem szép...és nem humánus...

...esetleg békén is lehetne hagyni országokat, hogy maguktól és befolyás nélkül fejlődjenek...ha már a 'demokráciában' hisz mindegyikük... ;)

_pampa_ 2015. 12. 21. 16:54
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#9
Az most hogy kerül ide nem is értem?"

Látod,én sem értem.

Miért bírálják a kormány a menekültek elleni gyűlöletkeltéssel?
A kormány az ILLEGÁLIS MIGRÁNSOK ellen folytat kampányt!

A migráns pedig nem menekült.
rockmaster 2015. 12. 21. 16:52
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Úgy tűnik nálad célba talált a kormány uszító, gyűlölködő kampánya. Támaszd csak az Orbán-párt rozoga rendszerét.
Törölt felhasználó 2015. 12. 21. 16:46
Előzmény: #1  Portfolio
#7
Nem tudom meddig lehet ellenállni ennek a szemét ultrabalos nyomásnak!! Remélem , hogy megvan még az erő és az elkötelezettség Orbánban!!!! Tragédia lesz végignézni, ha elfogy benne az erő, és meghátrál! Nem teheti meg!!!!
Törölt felhasználó 2015. 12. 21. 16:37
Előzmény: #3  _pampa_
#6
Mint magyar állampolgár kikérem magamnak, hogy Engem összemossanak az Orbán-kormánnyal és annak gyülöletkampányaival! Egyébként meg milyen Rabbi? Orbán Rabbi? Az most hogy kerül ide nem is értem? Miért nem Ali Pasát hozod fel az Egri várból?
BudFox
BudFox 2015. 12. 21. 16:31
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#5
Üdv Miss Gekko :_)

Hát igen....már megint igy akarnak visszavágni nekünk mert más a véleményünk, mint a ránk migránsokat uszító politikusoknak az EU -ban ?

nevetséges...

Majd eldöntjük hogy mit akarunk migráns ügyben és azt nyilatkozunk amit csak akarunk.

Nem a fél idióta USA elnök az Orbán Viktor akinek előre eldöntik a beszédírók hogy mit mondjon, és attól nem térhet el....
stock33
stock33 2015. 12. 21. 16:29
Előzmény: #3  _pampa_
#4
vannak, akik az iszlámot a terrorizmussal próbálják összemosni...

vajon minden keresztény pedofil????
_pampa_ 2015. 12. 21. 16:22
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Amennyiben egy kormány véleménye más mint az ENSZ-é vagy az EU bizottságé...az már gyűlöletkeltés?

Egy szélsőséges rabbi azt nyilatkozta,hogy az összes palesztin terrorista....

Akkor ez gyűlöletkeltés vagy vélemény?

Törölt felhasználó 2015. 12. 21. 16:12
Előzmény: #1  portfolio
#2
Felszólították Magyarországot, hogy tartsa távol magát a gyűlöletkeltéstől

Felszólították az Orbán-kormányt, hogy tartsa távol magát a gyűlöletkeltéstől

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek