Topiknyitó: Portfolio 2015. 12. 18. 16:02

Két hét múlva lejáró Telekom-szerződést mondott fel a kormány?  

Ugrás a cikkhez
Vélhetően egy olyan keretszerződés felmondását jelentette be csütörtökön Kovács Zoltán kormányszóvivő, mely december 31-én amúgy is lejárna - derítette ki az Átlátszó. Így viszont egyrészt már nincs is idő hivatalosan felmondani a szerződést,...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=224384
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_pampa 2015. 12. 19. 11:07
Előzmény: #39  sanka
#40
Ugye,hogy "jajj" lenne! :)))))
sanka 2015. 12. 19. 10:58
Előzmény: #38  _pampa
#39
Jaj pampa:))
_pampa 2015. 12. 19. 10:36
Előzmény: #36  Bekre_Pal
#38
Akkor látom te is támogatod a kilépést!

Mert csak akkor lehet ezeket "eltiltani" az ingyen pénztől!

Tudom,majd jön a válasz nem kilépni kell....hanem ezeket elzavarni,börtönbe zárni és a "mi kutyánk" kölkét a "trónra" ültetni....

és akkor jöhet Hofi örök érvényű igazsága:

"csak az a korrupció káros amiből kihagynak"

Én letiltanám az országok külső hitelfelvételét!

Semmilyen formába ne vehessen fel egy ország hitelt más államtól,nemzetközi szervezettől!
Placa
Placa 2015. 12. 19. 10:25
Előzmény: #32  _pampa_
#37
persze, hogy nem érti, de szerencsére itt vagy te és a szabadcsapat, aki mindent ért és majd mutatjátok az utat az értetleneknek

link

elemeket nem otthon hagyni!

link
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 19. 10:14
Előzmény: #35  _pampa
#36
szerintem nem ragadtad meg a lényeget

mo. alapvetően egy szanaszét lyukadt zsák, amibe a tetején zúdítják az eus pénzt, és minden lyuknál áll egy mészároslőrinc vagy matolcsycsaládtagja vagy sajátlábánráchel, esetleg lázárjános, rogántónijegyzőstől stb, nem akarom teleírni a képernyőt és ömlik tovább hozzá a kincs. közben mellékhatásként a szétlopott ország úgy-ahogy üzemel, igaz, elemet kell vinni a kórházi vizsgálathoz, meg ilyenek, de azért működget.

namármost ha mozgó szájjal figyelmesen újraolvasod az olvtársat, sehol nem utal arra, hogy ugyanilyen kleptoktácia lenne más szerencsésebb balkáni országokban, úgyhogy nem kell azt feltételezni, hogy nekik bajuk lenne olyan eu pénzek nélkül, amiket ők amúgy vagy csak úgy, vagy azok hiányában nem lopnak szét.

remélem, tudtam segíteni a tisztánlátásban, bár vannak olyan hályogok, amiket én nem tudok műteni
_pampa 2015. 12. 19. 10:06
Előzmény: #34  kimpaa
#35
"Lenne olyan vinnyogás hogy azt nem úgy gondoltuk meg stb.. S kb egy hét alatt csődbe is menne az ország. "

akkor miért nincsenek csődben a nem EU tag európai országok?

Kivéve Ukrajna,de az a EU és IMF szerint NINCSEN csődben.....
kimpaa
kimpaa 2015. 12. 19. 09:42
Előzmény: #8  Hegyesi2
#34
Túl nagy a függőség a Telekomtól. Ha egy hasonló kaliberű cég azt mondja hogy viszlát akkor a jobbanteljesítést meg lehet nézni. Az egész cirkusz a saját birkáiknak szól hogy milyen faszák, egyébként kaparnak mindenfele hogy végre jöjjön a befektetés, mert ez az Eu-s pénzből nyomatott növekedés elég ingatag. Tudják ezt, s azért próbálják pörgetni hogy a 2018-s választásokig nehogy legyen valami gebasz. Egyébként mindenki számára világos ez a befektetésellenes politika, csak ezt elnyomják azzal hogy Brüsszel büntet minket meg hasonló faszságok.

És már megbocsássom bárki is ha egy cég maga eldönti kire költi a pénzét. Mi köze ehhez bárkinek is? Az Eu helyében is már léptem volna. Ha annyira szar meg utált a helyzet, akkor ki lehet lépni, pénz nuku, lehet bizonyítani a keleti "barátokkal". Lenne olyan vinnyogás hogy azt nem úgy gondoltuk meg stb.. S kb egy hét alatt csődbe is menne az ország.

Milyen dolog az már hogy kapnék tőled pénzt hogy javítsak az életkörülményeimen s utána elmondanálak minden szemétnek előtted az ismerőseidnek.. Mert ezt csinálják. Szánalmas banda, az elmúttnyócév után kaptunk egy újabbat s ugyanolyan nemzetrontó kormányunk lett.
bigyula 2015. 12. 19. 08:31
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
Ember! Egy részvénytársaság igazgatóságának összetétele nem a cég személyzeti politikájától függ, hanem a tulajdonosok (részvényesek) döntésétől! Ugyanis ők választják az igazgatóság tagjait!

Még mindig nem kértél elnézést a tudatos dezinformálásért...
_pampa_ 2015. 12. 19. 08:21
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#32
maci

látom ezt sem érted. :)))

Kérsz ide is tolmácsot? :))))
Törölt felhasználó 2015. 12. 19. 07:47
Előzmény: #30  bigyula
#31
Ez szuper!

Ha így van,akkor minden rendben!!

FÉRFI = 7 , NŐ = 1 !!!!
bigyula 2015. 12. 19. 07:30
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
Akkor ez nem a Telekom oldala?

link
Törölt felhasználó 2015. 12. 19. 07:27
Előzmény: #27  bigyula
#29
Ez a lista a hivatalos Telekom oldalon van!/2015.12.18./
Amennyiben nem lenne hiteles,az megint csak a céget minősítené!!!!
pandatag 2015. 12. 19. 07:22
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#28
Mindig imádni foglak. Kár, hogy Chris lenyúlt előlem.

Azért a palacsintából még kaphatok? :D
bigyula 2015. 12. 19. 07:00
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
Te csak írsz, szajkózol valami hülyeséget, nyomod a propagandát, vagy a valóság is érdekel? Mert ezt a tegnap óta több helyre betett listát többször cáfolták. De az elnézéskérés helyett újra beteszed...
Törölt felhasználó 2015. 12. 19. 06:10
Előzmény: #24  emerald
#26
A Telekom Igazgatósága:

Christopher MATTHEISEN elnök
Dietmar FRINGS
dr. Ferri ABOLHASSAN
dr. FÖLDESI István
dr. GÁLIK Mihály
dr. Klaus NITSCHKE
Dr. PATAI Mihály
dr. Ralph RENTSCHLER
Frank ODZUCK
Günter MOSSAL
MOSONYI György
Thilo KUSCH

Hány NŐ van közöttük?
Ennyit a Telekom női egyenjogúságáról!
emerald 2015. 12. 19. 02:19
Előzmény: #10  Alilou3
#25
"Orbán Népnyúzó Diktátor Viktor és bűnszervezete"

nevetek kínomban, pedig sírni kéne mert igaz
emerald 2015. 12. 19. 02:02
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#24
"Srácok nem akarlak benneteket elkeseríteni, de a csajok közül akikkel én beszélek -mindenki egyetért Ákossal. Nem annyira trendi már a "nőimenedzseres- önmegvalósítás ezerrel". Ez a macsolínáskodás egy nagy átverés. Valami egészséges egyensúlyt kell találni. HA szeretek egy férfit örömmel szülök neki, magamnak a társadalomnak...a világegyetemnek:) gyereket."

Hát én meg nem értek egyet Ákoskával, meg Viktorkával se:)
Pedig Nő vagyok.
A választás nem az kedves mocarella h egy nő vagy karriert épít, vagy családot. Mindenki más, és más. Nem jut minden nőnek olyan alfahím aki el tudja tartani őt és a gyerekeiket is.
Írom ezt úgy h nekem pedig ilyen férjem van. Eltart, háziasszony vagyok, és én is sütom a palacsintát:)

Van egy fodrászom, aki 10éve arra készül h gyereket szülhessen, és legyen kinek!
Nem részletezem a kálváriáját, a lényeg h már terhes.
Ám amikor fideszfan milliárdos szállodatulaj csávó bement hozzá aki épp az ötödik gyerekét csinálta a második feleségének, és elmondta h szerinte be kéne vezetni a gyermektelenségi adót, akkor komolyan össze kellett szedje magát h ne küldje el a.....
Azt mondja nekem: végre összeszedtem egy lakásbeugrót, de ha megadóztatnak mert még nincs gyerekem, esélye se lesz h legyen, mert nem fogok a híd alá szülni.
Nos Neki olyan pasi jutott aki havi 100alatt keres. Ez van.
Szeretne nem dolgozni most h terhes, de nem teheti meg!

Egy nő számára a legnagyobb karier ha anya lesz.
Igen én is ezt gondolom.(hozzáteszem, azt is sajnos nincs saját gyerekem, kicsit pótmamija vagyok egy nagylánynak)
De tudomásul kell venni, nem minden nő indul azonos eséllyel.
Ha pedig azt kommunikálja valaki h érezd magad rosszul ha Te nem
egy klaszikus feleség/anya modell vagy, annak meg én azt mondom h menjen a f@...ba.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 18. 20:58
Előzmény: #16  elemes
#23
igen, a szánalmas kúrmány emberi csődjét jelképezi
yossarian78
yossarian78 2015. 12. 18. 19:12
Előzmény: #21  bigyula
#22
Azt nem értem, hogyan támogathattak eddig egy politikailag nyilvánvalóan elkötelezett kántort.
Orbánék reakciója érthető, legalább a muzsikusok tartsanak össze!
bigyula 2015. 12. 18. 18:57
Előzmény: #20  lukepek
#21
Ez 12.5% (1/8). A kúrmányban mennyi?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek