Topiknyitó: Portfolio 2015. 12. 16. 15:05

Szerződést bontott Ákossal a Telekom  

Ugrás a cikkhez
Szerződés bontott Ákossal a Magyar Telekom - ezt a kommunikációs cég sajtóosztálya erősítette meg az Indexnek. Az énekes nemrég az Echo TV-ben beszélt arról, hogy szerinte a nőknek nem dolguk annyit keresni, mint a férfiaknak, és a női egyenjogúság...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=224255
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 12. 19. 10:34
Törölt hozzászólás
#440
elemes
elemes 2015. 12. 19. 10:26
#439
Ákos februárig nem jelenik meg a nyilvánosság előtt.

Hm.
gazmber 2015. 12. 19. 10:25
Előzmény: #432  Törölt felhasználó
#438
lehet az a probléma(?), hogy a zs@koska eddig
megkapta a maga -stratégiailag letárgyalt(?)- 50-100milláját a tcom "támogatásából"-(hasonló módszerrel mint pl.a stadionok?-:)-,nem kellett neki közpénzből(?) trükközve nyomni a lóvét, mert hát ugye a 'meggyőzödéstől' nem telik meg senki gyomra...így aztán most a nemzet fülkés-fő-trubadur-hipnotizőrének korgó gyomorral kellene nyomni a híveknek az agymosós 'nótákat'?? szvsz
stock33
stock33 2015. 12. 19. 10:23
Előzmény: #435  _pampa
#437
"Amit Ákos mondott azért ellene büntetőeljárás lehet indítani? "

sajnos egyelőre még nem.... ezt is fel kellene venni a büntető törvénykönyvbe.. "aki valaki vallási, származási, stb..... " mellé

"Mert amennyiben igen akkor jogos a telekom lépése és INDOKA is! "

ehhez nem kell bűncselekményt elkövetni.
paszuly, ha félrelép a férjed,/feleséged, akkor nem kell megvárd, amíg késsel próbálja a problémát rendezni. polgárjogilag kezelhető a helyzet. ahogy a végbéllénnyel is megtettők.
stock33
stock33 2015. 12. 19. 10:19
Előzmény: #429  _pampa_
#436
te el tudod képzelni azt, hogy a telekom olyan szerződést köt, amiben nincs benne, hogy ha a végbéllény a telekomnak ártó magatartást, megnyilvánulást tesz, akkor a telekomnak joga van elállni, sőt akár kártérítési pert a nyakába akasztani?

csak azért kérdezem, mert ez az én összes alkalmazottamnak benne van a szerződésében...

ha a végbéllény pénzért kalapol, akkor a pénzért tanuljon meg viselkedni, tanuljon meg 2015-ös normák szerint élni, és ne egy szarrágó őskövület szavait visszaszajkózni...
_pampa 2015. 12. 19. 10:11
Előzmény: #433  sanka
#435
"Sokan leírták már neked, hogy ez hülyeség, mákos beszéde kirekesztő,nőket megbélyegző, ezért elítélendő."

Ezt halottra ki belőle valaki....
ebbe tényleg ne kezdjünk bele!

Amit Ákos mondott azért ellene büntetőeljárás lehet indítani?

Mert amennyiben igen akkor jogos a telekom lépése és INDOKA is!

Amennyiben nem, akkor hibázott a telekom az indoklással.Nem a menesztéssel!

Részemről ennyi,nem akarok egy ilyen emberrel tovább foglalkozni! :(
sanka 2015. 12. 19. 10:09
Előzmény: #426  Törölt felhasználó
#434
Jó :)
sanka 2015. 12. 19. 10:04
Előzmény: #429  _pampa_
#433
de ha már megkötötte valaki valamilyen (hátsó?) szándékkal akkor a felmondásakor nem hivatkozhatott volna a "ellentétes véleményre".
Sokan leírták már neked, hogy ez hülyeség, mákos beszéde kirekesztő,nőket megbélyegző, ezért elítélendő. Ezért bontottak vele szerződést.Hihetetlen, hogy ezt te nem érted, valszeg ha a másik oldalon lett volna ez, akkor jogosnak éreznéd a retorziót.
Törölt felhasználó 2015. 12. 19. 09:57
Előzmény: #430  Steelman
#432
A jövőhéten Mindenki, aki nem ért egyet vele felmondó levelet kap Orbán Felcsút Viktortól. :-)
Mind a 6 milió ZEMBER!

Ha Magyrországról elmész, nem hallgathatod Ákost!
Törölt felhasználó 2015. 12. 19. 09:53
Előzmény: #430  Steelman
#431
1. Semmit
2. Nem
Steelman 2015. 12. 19. 09:47
Előzmény: #426  Törölt felhasználó
#430
Két egyszerű kérdés.

1.Mennyi pénzt kapott az Echo Tv riportere a Telekomtól, az 50 milliós kérdésért?

2.Kirúgták e már a riportert, az alkotmány megsértése miatt? :)
_pampa_ 2015. 12. 19. 09:46
Előzmény: #425  stock33
#429
paszuly, elég defektes a gondolkodásod... a végbéllény pontosan azt és úgy kapta, amit megérdemelt. ideje ezt az országot felrázni abból a mocsokból, ahova az elmúlt években az érdekeltek lehúzták!!!

Mikor írtam ennek az ellenkezőjét?
én még inkább "eléd" vágtam!

Azt a szerződést már megkötni is hibás döntés volt!

de ha már megkötötte valaki valamilyen (hátsó?) szándékkal akkor a felmondásakor nem hivatkozhatott volna a "ellentétes véleményre".

szvsz
stock33
stock33 2015. 12. 19. 09:44
Előzmény: #424  _pampa_
#428
egy időben a gyermekpedofília se volt bűncselekmény, sőt, vannak olyan szerveződések, amelyek a pedofil gyakorlatukat még mindig védik...

a végbéllény (és társai, a maffiatagok) nők irányában mutatott képzelgései idővel talán eljutnak arra a szintre, mint ahol most a pedofília tart, és az emberek majd úgy tekintenek vissza, mint azokra, akik annak idején bőszen kiálltak a pedofília mellett...
bigyula 2015. 12. 19. 09:41
Előzmény: #424  _pampa_
#427
Persze, hogy lehet! Nézd meg a közüzemi számláidat: van rajta narancs?
Törölt felhasználó 2015. 12. 19. 09:41
#426
Külföldről jöttem haza felé, s láttam, hogy kicserélték a táblákat . Magyarország helyett Abszurdisztán tábla állt a határon.
A reklám táblán Ákos képe volt látható, melyen stadion építési hozzájárulásra buzdított.
Az Ákos stadion építéséhez szükséges 40 Mrd HUF-hoz még 1Mrd-ot kellene gyűjtenünk , hogy a politikusaink kedvükre sportot űzhessenek a hülyeségből.
Egy közvélemény kutató stand is volt az első parkolóban. Arra kellet válaszolni, hogy az ellopott 3 ezer Mrd HUF önkéntes nyugdíjkassza után el lehessen-e lopni a teljes nemzeti TB kasszát. (Úgy láttam az íven, hogy 2/3-ra álltak az igenek.)
Választási plakátokat is láttam, ahol Mészáros Lőrinc mellet kampányoltak a köztársasági elnök választás érdekében.
Miután megvette Paksot, most építi a Bős-Nagymarosi Erőművet, hogy minden igaz magyarnak legyen energiája a nőkre.
Ekkor ridtam fel, és rögtön mondtam is a feleségemnek, hogy jó lenne , ha a kedvembe járna és teljesítse a női princímiumot.
A princímium közben a háttérben halkan Udvari Ákos zenéje szólt.
stock33
stock33 2015. 12. 19. 09:40
Előzmény: #422  _pampa_
#425
a te családi köreidben meddig tűrik azt el, ha az anyádat az ősi szakma gyakorlójának kommunikálja pár rokon, úton-útfélen? mosolyogva tűröd, esetleg fellépsz ellene? mikor fordul meg a fejedben, hogy esetleg az anyádat folyamatosan az ősi szakma gyakorlójának kommunikálókat nem kellene az "ilyen a mi családunk, ők mindig őszintén megmondják a tutit" szöveggel bemutatni az összegyűlteknek, hogy aztán ők őszintén elmondhassák, hogy az anyád milyen szakmát űz, te meg mosolyogva hallgatod ezt időtlen-időkig, hisz mégis mit tehetnél?

paszuly, elég defektes a gondolkodásod... a végbéllény pontosan azt és úgy kapta, amit megérdemelt. ideje ezt az országot felrázni abból a mocsokból, ahova az elmúlt években az érdekeltek lehúzták!!!
_pampa_ 2015. 12. 19. 09:37
Előzmény: #423  bigyula
#424
Ezzel nincs is baj. :)))

kiegészítik:

Csak narancs alapon lehet plakátot elhelyezni... pl. :))))

stb. :))))
nem akarok további ötletet adni! :))))

ilyet lehet? :)
bigyula 2015. 12. 19. 09:25
Előzmény: #422  _pampa_
#423
"Akkora jelenlegi kormány is állíthat feltételt a következő választás elé?

Csak az a párt egyesület indíthat jelöltet aki ezt elfogadja, megfelel neki."

A jelenlegi (ami ugyanaz, mint az előző) kúrmány/parlament is állított fel új szabályokat a 2014-es tavaszi, és őszi választások előtt, és mindenkinek el kellett fogadnia a feltételeket, ha indulni akart a választáson.
_pampa_ 2015. 12. 19. 09:19
Előzmény: #420  bigyula
#422
"Szezon-fazon keverés megint! Nem kötelező az EP választáson indulni, de aki indul, az fogadja el a szabályokat. "

Akkora jelenlegi kormány is állíthat feltételt a következő választás elé?

Csak az a párt egyesület indíthat jelöltet aki ezt elfogadja, megfelel neki.

Szerinted megteheti?
Demokratikus lenne?

emerald 2015. 12. 19. 09:12
Előzmény: #415  McDee
#421
Lényeglátó vagy :)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek