Topiknyitó: Portfolio 2015. 12. 16. 15:05

Szerződést bontott Ákossal a Telekom  

Ugrás a cikkhez
Szerződés bontott Ákossal a Magyar Telekom - ezt a kommunikációs cég sajtóosztálya erősítette meg az Indexnek. Az énekes nemrég az Echo TV-ben beszélt arról, hogy szerinte a nőknek nem dolguk annyit keresni, mint a férfiaknak, és a női egyenjogúság...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=224255
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 18:55
Előzmény: #197  -bubu-
#200
link
))
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 18:51
Előzmény: #195  Törölt felhasználó
#199
A Szállasi Frici is intézett a Bajor Gizinek német sponzort. :)
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 17. 18:48
Előzmény: #195  Törölt felhasználó
#198
de felmondhatsz
de neked is felmondhatnak :)
-bubu-
-bubu- 2015. 12. 17. 18:48
Előzmény: #195  Törölt felhasználó
#197
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 17. 18:48
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#196
én is leírtam :)
akkor nincs vitáznivalód velem
hurrá
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 18:42
Előzmény: #193  Jon_Arbuckle
#195
ha magyarországra jössz nem mondhatsz fel ákosnak
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 18:39
Előzmény: #189  Jon_Arbuckle
#194
nem kerestem a liberalis tarsadalom es szuletesszam kozott osszefuggest, leirtam mar parszor...

a kormanypropagandaban megjeleno, liberalizmus es egyenjogusag = alacsonyabb szuletesszam elmeletet cafoltam nehany europai fertilitasi adattal

a te allitasod egyebkent sem szol semi ellen, mert az nem sokat mond, hogy korabban a konzervativ tarsadalmakban magasabb volt a szuletesszam, olyan idoszakban, amikor liberalis tarsadalmak nem leteztek...

(az altalad velt osszefugges cafolasara ez igy marhasag)
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 17. 18:32
Előzmény: #192  Törölt felhasználó
#193
még jó, hogy nyíltan baloldalra politizáló szereplő nincs a művészvilágban :D
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 18:26
Előzmény: #186  Jon_Arbuckle
#192
Régóta nyílt támogatója a Fidesznek Kovács Ákos énekes, vendégként és fellépőként is rendszeresen részt vett korábban is a párt rendezvényein. Ákos számos szakmai kitüntetés után március 15-én átvehette a művészeknek adható legrangosabb állami kitüntetést, a Kossuth-díjat a vele járó szoborral és 8 és fél millió forinttal együtt.

ennyike
a szponzori pénzt felmondása súlyos cselekménynek számít narancs kőrökben
olyannyira hogy még kormányülést is tartanak e súlyos cselekedetről (közpénzből)
me az fidesz imádó ákoszkát nem lehet csak úgy bántai

ez az orbanisztáni demokrácia egyik alapja


kimpaa
kimpaa 2015. 12. 17. 18:22
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#191
A bónusz2 nem igaz mert eltolcsy érdekeltségű cég vette meg. Így az ottani kommentelgetéseknek, kormányszidásnak vége lesz hamarosan.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 17. 18:20
Előzmény: #187  Törölt felhasználó
#190
"Ha maradnank a realitasok talajan, arra meg nem jott ertelmezheto reakcio toled, hogy a mai liberalis orszagok szuletesszama magasabb, mint a mai konzervativ orszagoke.
"

reakció, tőlem??
ezt nem is nekem írtad állítólag :D
(mástól kaptál viszont reakciót)
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 17. 18:18
Előzmény: #187  Törölt felhasználó
#189
nem marhaság amit mondtam, csak nem érted..
sehol nem állítottam, hogy azért volt magasabb mert..
de olyat sem állítottam, hogy úgy szeretném növelni, hogy megvonom a szavazójogot..
:)
azt sem állítottam, hogy növelni szeretném..

liberális társadalom és születésszám között te kerestél összefüggést (lehet h más is előtted, de én biztos nem)
Én egy állítás tettem ,ami a te összefügésed ellen szól.. ennyi
offshort
offshort 2015. 12. 17. 18:11
Előzmény: #174  Alilou3
#188
te mit nézel ? , még a cseh2-őt ? :))

"tisztelettel beszél a nőkről" ,
ja , aztán megkövezik tisztelettel !
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 18:10
Előzmény: #182  Jon_Arbuckle
#187
a szuletesszamot ugy szeretned novelni, hogy megvonod a szavazojogot, es visszamegyunk egy 17-18.sz-i tarsadalmi szerkezetbe?

Ha maradnank a realitasok talajan, arra meg nem jott ertelmezheto reakcio toled, hogy a mai liberalis orszagok szuletesszama magasabb, mint a mai konzervativ orszagoke.

Egyebkent meg eleg nagy marhasag amit mondasz, ugyanis szaz evekkel ezelott azert volt magas a szuletesszam, mert magas volt a gyerekhalandosag, meg kellett a kez a foldmuveleshez.

Ezert erdemes azonos vagy hasonlo viszonyokat osszehasonlitani - pl a mai liberalis orszagok es mai konzervativ orszagok...
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 17. 17:45
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#186
a vélemény és a pénz a Telekomnál is összekeveredett kicsit ennél a döntésnél, nem?
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 17:42
Előzmény: #174  Alilou3
#185
ahol a kormánypártban nem tudnak különbséget tenni a párt véleménye és pénze,

illetve az állam véleménye és pénze között, ott problémák vannak.
nagyon komoly problémák.

bónusz
anno lemondott asz origo főszerk mert fidesz terror fenyegetés volt

bónusz2
ma épp eladták az origo-t, de nem fidesz érdekeltségű (értsd maffia) csoportnak
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 17:41
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#184
A kormány tehet így, max nem tetszik. Semleges? Nem- Megteheti? Igen. Megteheti, h szerződést bont egy szolgáltatóval. Nézd meg a szerződést, hogyan szabályozzák a felmondási jogot. A kormány is szerződő fél. Ha szerinted ezt rosszul teszi, majd megbünteted őket a következő választáson, Nem szavazol rájuk. vagy jelentsd fel őket.
Szerinted ilyesmi teljesen rendkívüli a liberális demokráciákban? Nem.

Ha kíváncsi vagy n.közi példákra találsz eleget (főleg amcsi kontinensen amikor a kormány szerződést bont ezzel-azzal mert ..a "botrányos" szó szerepel a legtöbbször.

De, be is fejeztem az értelmetlen vitát.
Ugyanis:
Aki a kormányt támogatja annak rendben van az ügy, aki utálja a jelenlegi kormányt az meg skandalumnak tartja. Bocs, de én erre nem érek rá.
noworf 2015. 12. 17. 17:38
Előzmény: #180  Hegyesi2
#183
Ja, nem korrupt a fityisz? Mert mondták? Mert elhitted? Hívő vagy? Akkor bocs, úgysem értheted!
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 17. 17:35
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#182
miről beszélsz? Az szdsz-féle banda volt a liberális korszak? :)
kicsit nagyobb időtávról beszéltem. tudod, mikor még nem volt női választójog, vagy egyáltalán semmilyen választójog, stb..
nem az elmúlt 25 év kicsit liberálisabb, kicsit kevésbé liberális irányzataira kell gondolni, az xart se befolyásol a születésszámon..
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 17:32
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#181

1) Mi tiltja, hogy NE tájékozódjak a szponzoráltam politikai beállítottságáról.
2)Igen, hibázott volna a cég, ha nem a személyében rejlő reklám miatt köt szerződést vele.
3)Igen,hangsúlyozottan a nyilvánosan tett magánvélemény,amit a szponzor nem tolerált. Teljesen ok, semmilyen jogi, erkölcsi szabályt nem sért sem a vélemény, sem az, hogy egy NEM állami cég ezért szerződést bont.
4) A gond ott van, ha bekerül a képbe bármi, ami állami. Megteheti az állam, hogy bünteti az ellenvéleményt, értékrendet, hangsúlyozottan értékrend alapján meghozott piaci döntést? Az lenne a diktatúra.

Legalább a pár sorban, amit leírsz ne keverednél önellentmondásba..
Kifejted, hogy ok, hogy egyik fél sem semleges, majd, hogy ok, hogy a kormány bünteti azt aki amelyik nem az. WTF?!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek