Topiknyitó: Portfolio 2015. 12. 16. 15:05

Szerződést bontott Ákossal a Telekom  

Ugrás a cikkhez
Szerződés bontott Ákossal a Magyar Telekom - ezt a kommunikációs cég sajtóosztálya erősítette meg az Indexnek. Az énekes nemrég az Echo TV-ben beszélt arról, hogy szerinte a nőknek nem dolguk annyit keresni, mint a férfiaknak, és a női egyenjogúság...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=224255
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hegyesi2
Hegyesi2 2015. 12. 17. 17:24
Előzmény: #171  noworf
#180
"A nagyon korrupt fityisz"
Nézz körül a saját házad táján is!
Az előző is mintha így végezte volna. :)
link
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 17:24
Előzmény: #178  Phylaxa
#179
Kafa, de nincsenek rajta a szakállas nőcik. Abból mennyi van arrafele?

De, elmentem ichinokut elemezni. Daxilag.
Phylaxa 2015. 12. 17. 17:20
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#178
Valaki egyszer belinkelte és elmentettem. Önmagáért beszél:

link
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 17:15
Előzmény: #174  Alilou3
#177
Csacsiságokat beszélsz és csúnyán is.:)
A muszlimok úgy jönnek a képbe, h előtte a születés/szaporaság/értékrend volta téma. A muszlimoknál a születési ráta toronymagasan jobb mint a fehér ejrópainál. Ha nem hiszed, kérdezd meg valamelyik újnémet pakisztáni feleséget (a 10-ből)
Több tisztelettel? Na, ne röh.tess?
Persze, perszeee addig tisztelettel amíg nem mond ellent és úgy viselkedik ahogy a Korán A-Z-ig leszabályozza.
NA hagyjuk ezt...mint a Mokkábna a hazai muszlim vezető :
Demcsák kérdése, miért fátyolozzák le a nőket?
A válasz: hogy ne a szépségére, hanem a személyiségére figyeljünk.
Azóta is ezen bruhahaházom!

NA kész,bakker, közben oilt is vettem.

Elmentem. Teljesen megzavartok..:)
iguazu 2015. 12. 17. 17:09
Törölt hozzászólás
#176
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 17:06
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#175
Macira reagáltam. Mondván, hogy a riportban nekem mint nőnek semmi sértő nincs .
Amikor a TCom szponzori/reklám szerződést köt elvárható, hogy alaposon tájékozódjon a kedves szerződő partner felől- Ákosról köztudott konzervatív jobboldali beállítottsága. (tehát igen, fel sem merül a semlegesség) Most tűnt fel a Tcom okostojásának? vagy csak a személyében rejlő reklám kellett a cégnek, és most éppen úgy ítélte meg (h megspórol x milliót)- nem tetszik amit mond a "nőkről" -hangsúlyozottan magánvéleményként.
Az a cég aki szintén nem "semleges" - hiszen egyértelműen a liberális értékrend pártján áll (lásd: Conchita felkarolása,link és a migráns ügyben történő szerepvállalása)

A kormány úgy döntött belép a képbe. Nem veszi igénybe annak a szolgáltatónak a szolgáltatásást aki a véleménye miatt utólag von meg támogatást művészektől. Nem vagyok kormány, majd ők elmondják miért.

:)
A semlegesség csak a kémiában létezik.

Ez a véleményem. Ha a Vodkafon emiatt felbontja velem a szerződést- teszek rá. Megyek a kövihez, vagy nem telózok. Aki akar majd megkeres egy futárral.:)

Passzeg ...közben meg véletlenül Lótépé tulaj lettem..mindig elveszitek a figyelmemet...ááá
Alilou3 2015. 12. 17. 16:59
Előzmény: #172  Törölt felhasználó
#174
Miért jön a témához a muszlim? mi köze van a muszlimnak a köteles bajszoshoz, vagy retek tökű ákoshoz? vagy van amit nem tudunk, a muszlimok pénzelik őket, hogy diszkriminálják a nőket? azért kétlem, mert egy igazi muszlim több tisztelettel beszél a nőkről és a nőkhőz
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 16:52
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#173
Amit írsz, teljesen értelmezhetetlen számomra.
1) Miért kéne akár a Telecomnak (akár Ákosnak), semlegesnek lennie?! Ugyanúgy képviselhet egy értékrendet egy magánszemély (Akár egy közismert előadó), mint egy NEM ÁLLAMI cég.
2) Szponzori szerződést pont az ilyen szerződések természetéből adódóan fel lehet bontani, ha a szponzorált a szponzoráló értékrendjével ellentétes, nyilvános kijelentést tesz.
3) Mi az érv, ami akár 1%-ban a Telecom ellen szól? (vagy akár Ákos ellen..)
4) Mindenki jogszerűen, tisztességesen járt el, csak hogy jön a kormány a képbe?!
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 16:48
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#172
Nem kell aggódni pár évtized múlva muszlim többség lesz a kontinensen- ha marad az 5+x gyerek/család. Akkor ők a tuti recept?

A bibi az, hogy mint tudjuk a mennyiségi változások egy idő után minőségi változásba csapnak át.
noworf 2015. 12. 17. 16:47
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#171
A nagyon korrupt fityisz felmondja a rohadt korrupt multi szerződéseit azért mert az felmondja a pénzéhes, tehtségtelen senkiházival kötött szponzori megállapodást mert nem tetszik neki amit az ugat, nem ért vele egyet! Mi a retek van itt? Én úgy gondolom, hogy itt pontosan három, szereptévesztett, erkölcstelen, elmebeteg szereplő által előadott performansz zajlik!!
Még arra azért kíváncsi lennék mi lesz a " zöld sasokkal" ?
Persze lehet, hogy csak a vajna-eximbank ügyet kell eltakarni!?
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 16:35
Előzmény: #161  Jon_Arbuckle
#170
es a spanyoloknal, olaszoknal, gorogoknel, szerbeknel, magyaroknal, horvatoknal, oroszoknal mi tortent?

ok a liberalisokhoz kepest egy korabbi, konzervativabb korszakukban jarnak, oszt megsincs szuletesi arany

Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 16:33
Előzmény: #166  Steelman
#169
Korrekt.
+gondolom, most Ákoska perelni fog. A riportból szvsz nem hallani ki kifejezett nőellenességet. Sőt. Tiszta hüle ez a tcomcsi. Minek keverték ezt...
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 16:32
Előzmény: #159  Cosinusrider
#168
alapvetoen igazad van, de ugye en nem azt allitottam, hogy azert mert liberalisok, hanem azt cafoltam, hogy azert tobb a gyerek, mert nem liberalisok

egyebkent pedig komolyabban kell vizsgalni, es el lehet donteni a kerdest (hidd el, meg is tettek masok, ha akarod nezz utana a skandinav orszagokban peldaul a gyermekvallalas tenyezoinek, melyek szignifikansan befolyasoljak - koztuk vannak ilyenek, hogy barmely szulo mehet gyesre, felallasba, reszallasba, tavmunkaba, konnyen vissza terhet a munkaeropiacra, van bolcsode, ovoda rendszer ami mellett mindket szulo dolgozhat stb...)

a szoke pelda megint gyenge, mert pl Kanada vs USA, vagy Nemetorszag vs Skandinavia, de nem akarok belemenni a magyarazatokba,

nekem itt most boven eleg annyit megmutatni egyszeru szamokkal, hogy Europan belul a liberalis orszagok tulszaporodjak az "illiberalis" orszagokat, akik ennek ellenkezojet probaljak bemagyarazni...
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 16:31
Előzmény: #155  Törölt felhasználó
#167
Gondolj bele mi lenne, ha a kövi kormány megnyirbálná a családi juttatásokat, kedvezményeket.
Steelman 2015. 12. 17. 16:30
Előzmény: #163  ts3
#166
Kellett szórakozni egy Kossuth díjas művésszel? Biztos megérte megtartani 50 milliót és milliárdokat elbukni. Okos emberek vezetik ezt a céget, látszik az árfolyamán is.
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 16:29
Törölt hozzászólás
#165
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 16:27
Előzmény: #157  Törölt felhasználó
#164
Viszont a bizonytalan nemi hova tartozású Conchita-Wurst Sponzorálta a Tcom, és a nőket másodrendűnek tekintő muszlim migránsoknak free wifit és telefont adott.:))
Teljesen semleges, ja.

Eddig nem foglaltam állást, de az Ákos elítélése olyan szereptévesztés egy telefon szolgáltatótól és annyira álságos - hogy az ormány jól teszi, ha felbont.:)
ts3 2015. 12. 17. 16:22
Előzmény: #160  ts3
#163
Maffia család megvédi a tagjait.
offshort
offshort 2015. 12. 17. 16:20
Előzmény: #157  Törölt felhasználó
#162
elküldhetné a muszlimoknak is a VAK majom ! :) ,

"se faj, se származás, se bőrszín, se nem stb. alapján ne tegyenek különbséget ....
Az intolerancia támogatásának, de csak megtűrésének is bármilyen látszata azonnal versenyhátrányként jelentkezik "

Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 17. 16:17
Előzmény: #153  Cosinusrider
#161
amúgy a jelzett országok sem úgy születtek, hogy liberális berendezkedésűek voltak..
korábbi, konzervatívabb történelmi időszakaikban nagyobb volt a születési arány ott is..

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek