Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
novotrade 2019. 12. 06. 14:58
Előzmény: #31779  Phylaxa
#31780
Aki akármilyen címen bejött az már itt is marad, ha csak nem dönt úgy, hogy ÖNKÉNT távozik!
.
Aminek örülök, hogy legalább már nyíltan beszélnek arról, hogy mi a tervük Európával.
Egy multikulti kevert népességű EEÁ-t álmodtak meg és ezen dolgoznak!
.
 Végre leírják, és kimondják! 
Phylaxa 2019. 12. 06. 14:55
Előzmény: #31758  novotrade
#31779
Nem nő ott semmi. Nézd meg a statisztikát, amire itt hivatkoznak. Nyilvánvalóan nem mond igazat a svéd miniszterelnök, sőt egyre többen nem mondanak igazat. Beszélnek össze-vissza, a statisztika a lényeg. Az integrálás pedig alap dolog. Hozni kell embertömegeket, mert az integrálás egy sikeres és internacionalista szuperérzület. Nincs olyan, hogy nem megy. Csak pénz kérdése. El kell adósítani a fejlett társadalmakat és máris menni fog. Jaaa, hogy fordítva? Mondta valaki, hogy nem az őslakosságot integrálják?  De kérem. Erről nem volt szó. Integráció volt. Ennyit mondtunk és semmi többet. :)
Nos én a svéd miniszterelnöknek hiszek és örülök, hogy végre leesett neki is. :)
novotrade 2019. 12. 06. 14:45
Előzmény: #31777  novotrade
#31778
A kizárólag fideszes tagokból álló Médiatanács szerint teljesítette a közszolgálatiság kötelezettségeit az állami média azzal, hogy úgy számolt be az ellenzéki pártok képviselőinek székházkitiltási ügyében született bírósági ítéletről, hogy kizárólag az MTVA ügyvédeivel készített interjút – írja az Index."
.
 ez is érdekes.
jött a sargentin jelentést készíteni, mindenkivel beszélt csak a nemzeti oldallal nem....
napokban szintén vizsgálódott valami neve sincs civil bagázs....természetesen csak az ellenzéki oldalon kérdezősködött....
stb...
.
 és ezek kérik számon a kiegyensúlyozottságot? 
novotrade 2019. 12. 06. 13:12
Előzmény: #31775  Peterbond
#31777
Én nem azon "pattogok"....  látom továbbra sem akarod megérteni....
.
A FIDESZ az ellenzék által folyamatosan minősített módon kormányoz.
Tudjuk, hogyan hiszen nap mint nap elmondták.
.
 jött a kampány és ott azt mondta a közös ellenzék, hogy ők nem ÚGY FOGNAK kormányozni mint a FIDESZ! 

erre mit látunk?
.
 még a FIDESZ-en is túltesznek!!!!!!  :(((((
.
Ott vannak a számok a cikkben, nem a FIDESZ közeli média írta....
.
ahogyan olvashatod a személyi döntéseket is.....
.
Szerintem hagyjuk, mert ha idáig nem értetted, hogy én miről beszélek..... később sem fogod érteni....
.
SeldonKuper 2019. 12. 06. 12:07
Előzmény: #31775  Peterbond
#31776
Nem gondolod, hogy az 1000 milliód is túlzás?
Nincs bizonyítékod csak hamis statisztikád.
Peterbond 2019. 12. 06. 12:01
Előzmény: #31772  novotrade
#31775
Szoval 6 milliardom 5 evre meg tulbecsles is mert 5 lenne.
Es latod itt jon a kulonbseg. A Fidesz 1000 milliokat mentegeted az ellenzeki milliokon meg pattogsz.
Peterbond 2019. 12. 06. 12:00
#31774
Most meg utoljara.
Ha leontesz egy utanfutonyi epitesi shittet az udvaromban akkor panaszkodhatsz hogy miert nem zavar hogy a szomszed atdobalja a csikkeit. Az is zavar szova is tettem neki de valahogy tobbet foglak teged basztatni hogy vidd innen azt a shittet es nem fogod tudni elterelni a figyelmem hogy folyton a csikkekre mutogatsz.
SeldonKuper 2019. 12. 06. 11:27
Előzmény: #31770  Peterbond
#31773
Ki az a Tiborcz?
Kik nyomoznak utána? Eredmény nélkül!
novotrade 2019. 12. 06. 11:26
Előzmény: #31770  Peterbond
#31772
https://24.hu/belfold/2019/12/06/budapest-alpolgarmester-polgarmester-fizetes/

akkor itt elolvashatod.
.
 és nem értem, hogy miért akarod összehasonlítani egy vállalkozó  jövedelmét egy önkormányzati költéssel? 
.
 látom az orvosi szoba felújítás továbbra sem érdekel....
novotrade 2019. 12. 06. 11:22
Előzmény: #31766  Peterbond
#31771
A Miniszterelnöki Hivatal (MeH) adatai szerint 17 miniszter mellett összesen 26 politikai, 15 közigazgatási és 4 címzetes államtitkár végzett munkát 2005-ben, míg a helyettes államtitkárok száma 67 volt."Jelenleg:13 miniszter es 237 allamtitkar van illetve 20 kormanyzati vagy miniszterelnoki biztos.De mondom ezek pitianer tetelek a nagy szamokhoz kepest. Ezeken is lehetne javitani de talan beszeljunk arrol ami 100 szoros vagy ezerszeres tetel ezekhez kepest."
.
 Ez a FIDESZ már kétszer választották meg ennek az ismeretében!
.
 Ellenben mint mondott mindenütt az ellenzéki összefogás?
Ők nem fognak olyanok lenni mint a FIDESZ!
Ők a VÁLASZTÓK ÉRT lesznek, csak azok számítanak!

és mit láttunk az első 6 hétben?

tényleg nem olyanok!  :(((
.
 ROSSZABBAK!
.
 továbbra sem értem, hogy miért nem érted meg azt amiről írok? 
Peterbond 2019. 12. 06. 11:21
Előzmény: #31765  novotrade
#31770
"Ezt akarod FELTÉTELEZÉSSEL  összehasonlítani?"
Az ev vicce. Te irtal feltetelezest csak. En becsultem. Kertem a te szamodat de nem tudtal irni. En MAGAS szamot felteteleztem direkt pedig nekem az kedvezotlen.
Te veletlenul se irtal le egy szamot se.
De mondom mondj egy realis szamot te. Csak letszamot mennxi emberrel van TOBB mi t eddig? Akar egyesevel is osszeszedheted. Es azt szorozhatod evi 12 millioval.
Kiszamoltad mar egy ilyen ember hany ev alatt eri el Tiborcz ur 2 eves osztaleknyereseget? Akirol termeszetesen nem szabad itt beszelni. Erre se reagalsz sose. 
SeldonKuper 2019. 12. 06. 11:17
Előzmény: #31767  Peterbond
#31769
Beszéljünk az orvosi szobákról inkább?
SeldonKuper 2019. 12. 06. 11:15
Előzmény: #31766  Peterbond
#31768
Na ja! A sorospap egyedül is tudja azt, amit egy magyar kormány az összes miniszterével és címzetes államtitkáraival sem tud!
Peterbond 2019. 12. 06. 11:14
Előzmény: #31764  SeldonKuper
#31767
"Gyógyítani kellene nem dumálni! Kívülálló"
Orvos vagyok vagy mi?
Mitol allok kivul en es te mitol allsz belul?
Peterbond 2019. 12. 06. 11:12
#31766
Akkor gondolom ez is problema :
"A Miniszterelnöki Hivatal (MeH) adatai szerint 17 miniszter mellett összesen 26 politikai, 15 közigazgatási és 4 címzetes államtitkár végzett munkát 2005-ben, míg a helyettes államtitkárok száma 67 volt."
Jelenleg:
13 miniszter es 237 allamtitkar van illetve 20 kormanyzati vagy miniszterelnoki biztos.
De mondom ezek pitianer tetelek a nagy szamokhoz kepest. Ezeken is lehetne javitani de talan beszeljunk arrol ami 100 szoros vagy ezerszeres tetel ezekhez kepest.
Tudom neked arrol kell itt ertekezni ha valami ellenzeki stikli van akarmennyire kicsi is hogy ne Meszaros fele 10.000 millios tetelekrol beszeljunk. Es a vicc az hogy szamonkered rajtunk hogy mi euen mert nem haborodunk fel mikozben te veded ezek szazszorosat itt meg senki se vedte pl czegledi kinevezeset SOT. Te azota se irtad le Borkai eseteben se hogy a foldmutyival 1000 milliokat lopott Gyortol. Lett volna lehetoseged. De itt szamonkersz olyat amit megtettek elegen csak neked nem eleg hogy nem egyfolytaban a 10 filleres dolgokat emlegetjuk hanem a Fideszes nagy teteleket.
novotrade 2019. 12. 06. 11:05
Előzmény: #31763  Peterbond
#31765
Mennyi emberrol beszelunk? Szerintem boven nincs 100 de legyen annyi. 100 ember havi 1 millioval 5 even at. 6 milliard forint."
.
 Ezt akarod FELTÉTELEZÉSSEL  összehasonlítani?

de hagyjuk mert nem ez a LÉNYEG!!!!!
.
 Folyamatosan BÍRÁLTÁK a FIDESZT a felelőtlen gazdálkodása miatt!
.
 most pozícióba kerültek a haladók!
lehet bizonyítani!!!!!

ebből az általad saccolt 6 MRD-ból pl.  mennyi orvosi szobát lehetne EURÓPAI szintűre felújítani? 
.
mert arra is költhették volna, ha nekik TÉNYLEG az lenne a FONTOS, hogy milyen körülmények között dolgoznak az orvosok!
.
érdekes, még nem volt rá felhatalmazásuk......  nagyon fájt nekik, hogy az orvosok milyen körülmények között dolgoznak.....

most már ez annyira nem fontos....
 de az, hogy Gy- Német újra pozícióba kerüljön.... és ő bevigye Kálmánt tanácsadónak....
.
 az az első intézkedések között szerepelt....
.
 ezt nem igazán lehet LETAGADNI!   :)))))
SeldonKuper 2019. 12. 06. 10:53
Előzmény: #31763  Peterbond
#31764
Gyógyítani kellene nem dumálni! Kívülálló!
Peterbond 2019. 12. 06. 10:51
Előzmény: #31744  novotrade
#31763
"én kiszámoltam!
és azt is, hogy pl. abból mennyi orvosi szobát lehetne felújítani!
de ugye... ez már PITIÁNER TÉTEL ha a haladók, Karácsonyék költik el feleslegesen!!!!!!  "
Es mennyi is az? Ird le kerlek. Csak hogy tudjuk mi az ami pampa szintjenek mar sok. Mennyi emberrol beszelunk? Szerintem boven nincs 100 de legyen annyi. 100 ember havi 1 millioval 5 even at. 6 milliard forint.
Borkai eseteben hetekig tudtal irogatni de egyszer se az AUDI foldterulet ugyeben. Ott egyedul o nyult le tobb milliardot de hogy te is ertsd. Tobb EZER millio forintot.
Amikor Fideszes ugyekrol beszelunk mindig milliardokrol van szo. Eeted EZER milliokrol. A vizes vb tularazasa 10.000-20.000 millio forintok voltak. Tiborcz eseteben 13.000 millio forintot kellett bunteteskep visszafizetni. O maga 3.000 millio forintot nyert bizzosan az ugyon amit osztalekkent o vett ki. Az offshore mogott meg meg a baratai.
Tiborcz vagyona 35.000 millio forintra hizott az allami beruhazasokon. A Puskas Stadion ugy lett az eredeti 100.000 millio forintrol 180.000 millio azaz 80.000 millioval tobb hogy a tervet lebutitottak 30%al es kiraktak kb 20 sportagat es egy kozossegi futopalyat ami az eredeti tervekben volt.
A kezi csarnokunk 8.000 milliorol hizott most 32.000 milliora.
Ezek teged SOSE zavartak. De szeretned ha mi nem ezekrol beszelnenk hanem azon hogy egyes ember akar 5 ev alatt 60 millioba is kerulhet. Mikozben az eves TAO versenysport tamogatas 125.000 millio forint.
Szoval igen az evi 60 milliod az pitianer osszeg. De varom az emberek szamat mennyivel szorozzam be ha szerinted tobb mint 100 ilyen ember van pluszba.
De kiszamolhatod hany evig kell egy ilyen embernek dolgoznia hogy Tiborcz 2 eves Elios osztalekat elerje. Segitek evi 6 millioval kell osztanod 1500-3000 milliot.
novotrade 2019. 12. 06. 10:30
Előzmény: #31761  SeldonKuper
#31762
van megoldás.
 kimenti és visszaviszi a kiindulási kikötőbe.

szerinted másnap újból elindulna?
SeldonKuper 2019. 12. 06. 10:26
Előzmény: #31760  novotrade
#31761
NATO hajóhad helyett NGO hajóhadat támogatnának az adófizetők pénzéből az UNIOs képviselőkkel?

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek