Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 09. 16. 12:07
Előzmény: #28597  novotrade
#28600
ja hogy szerinted nem zajlik rablás, az más, OK, elsiklottam felette hogy hülyeség ilyenre rákérdezni nálad, nálad az az álláspont hogy a csüngőhasú és strómanjai meg sajátláb és családja, a ner nagyasszonyai a guccsis nertárs rogánférjeikkel nem azért tették zsebre a beérkező eu pénzek harmadát és az ország színe-javát mert az rablás, hanem valami más. talán épp a keresztényi szabadság megnyilvánulása. vedd úgy hogy nem kérdeztem semmit. megyek is inkább adót termelni hogy jusson nekik még.
signal2
signal2 2019. 09. 16. 12:05
Előzmény: #28596  novotrade
#28599

Rendesen meg kellett volna csinálni az elvárható népszavazást, és nem állt volna elő semmilyen helyzet. Teljesen elmaradt a társadalmi vita egy többezer milliárd Ft-os buliról.
Én pl. igennel szavaztam volna az olimpiára, de a pályázattól visszalépő gyávák miatt nem adhattam le a szavazatomat.
euler 2019. 09. 16. 12:05
Előzmény: #28596  novotrade
#28598

Ja, jót népszavaztunk róla.
Vagy nem?
novotrade 2019. 09. 16. 12:02
Előzmény: #28595  Bekre_Pal
#28597
Végre megértettem, hogy azt a rettenetes rablást amit ezek elkövevetnek, azért nem üldözi, bünteti a magyar állam, mert annak legmélyén a keresztényi szabadság megnyilvánulása van. "
.
 Mit lehetne  erre írni?
RABLÁS ?????????
Az isiász őt is gyötri rendesen!  :)
novotrade 2019. 09. 16. 12:00
Előzmény: #28592  euler
#28596
Végül is sikerült.
 Nem Budapest  hanem Párizs lesz a rendező!
Így ebben is igaza lehet!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 09. 16. 11:58
Előzmény: #28588  novotrade
#28595
és, mit gondolsz az írásáról?
sanka 2019. 09. 16. 11:41
Előzmény: #28588  novotrade
#28594
És milyen igazat írt!!!!
signal2
signal2 2019. 09. 16. 11:41
Előzmény: #28592  euler
#28593
Kb. fapofával mondja fel rendszeresen a kormányt mindenben igazoló és alátámasztó pársorosát, amiért jól meg is fizetik.
euler 2019. 09. 16. 11:37
Előzmény: #28590  novotrade
#28592

Nem bizony!
Azt is biztosra veszem, hogy a Mráz Ágoston Sámuel vezette Nézőpont nem fog 50 % alatt mérni Tarlósnak. Hogy nézne az ki?
Mráz mondta egyébként azt is, hogy a Momentum azért fúrta meg az Olimpiát, mert a Momentum vezetőjének a nője francia, és így akarta Párizsnak átjátszani a rendezés jogát.
novotrade 2019. 09. 16. 11:33
Előzmény: #28578  Phylaxa
#28591
Békés, demokratikus és forradalmi ellenállásra szólította fel az olaszokat az új római kormánnyal szemben a bevándorlásellenes Liga vezetője. Matteo Salvini hangsúlyozta: Giuseppe Conte kormányfő azzal, hogy beengedte a bevándorlókat, az uniós vezetők elismeréséért cserébe eladta Olaszországot.80 ezren gyűltek össze a lombardiai Pontidában, hogy részt vegyenek a Liga nagygyűlésén.
A bevándorlásellenes párt vezetője beszédét azzal kezdte, hogy franciául, németül és angolul is elismételte, hogy az olaszokat senki sem irányíthatja.
A politikus szerint a Conte-kormány migrációs politikájával emberek százezreit kényszeríti Afrikából Európába, hogy kizsákmányolja őket, miközben feláldozza az európai nemzetek identitását. A nem keresztény Európa nem Európa - tette hozzá a volt belügyminiszter, aki egyben békés, demokratikus és forradalmi ellenállásra szólította fel az olaszokat az új kormánnyal szemben.
A politikus azt ígérte: ha a jelenlegi koalíció eltörli az utóbbi egy évben bevezetett migrációs szigorításokat, akkor pártja népszavazást kezdeményez, hogy megakadályozza ezt.
A legfrissebb felmérések szerint jelenleg a Salvini vezette Liga a legnépszerűbb párt Itáliában.
Róma nem csak megnyitotta a kikötőit az NGO hajók előtt, hanem francia és német segítséggel szét akarja osztani a migránsokat az Unióban. A tervek szerint Róma, Párizs és Berlin szeptember 23-án Máltán írja majd alá azt a nem hivatalos megállapodást, amely értelmében Olaszország beengedi az illegális bevándorlókat, akkor ha azokat átveszik a tagállamok, köztük Magyarország is."
.
.
Arra nem fogadnék nagy pénzzel, hogy Magyarország csatlakozik a szétosztáshoz!
novotrade 2019. 09. 16. 11:27
Előzmény: #28589  Bekre_Pal
#28590
27 nap és kiderül ki tévedett.
.
Ezt sem lehet elsumákolni.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 09. 16. 11:25
Előzmény: #28587  novotrade
#28589
Nézőpont kérdése 
novotrade 2019. 09. 16. 11:24
Előzmény: #28587  novotrade
#28588
GYURCSÁNY FERENC
FacebookA tolvajok meg egyre keresztényibbek. Ha többet lopsz, jobb keresztény vagy.„Orbán szerint a keresztény szabadság lényege, hogy az az egyéni teljesítmény érdemel elismerést, amely a közösség javát is szolgálja.
Végre megértettem, hogy azt a rettenetes rablást amit ezek elkövevetnek, azért nem üldözi, bünteti a magyar állam, mert annak legmélyén a keresztényi szabadság megnyilvánulása van. Hiszen ha mint gondolják és mondják, ők maguk a magyar nemzet, akkor ha ők gyarapodnak, azzal a nemzet is gyarapodik.
A keresztényi szabadság ezzel a magukat a hazával azonosító tolvajok hitének fundamentuma.
A nagyobb lopás nagyobb szabadság. A tolvajok meg egyre keresztényibbek. Ha többet lopsz, jobb keresztény vagy. Meggyónnni náluk mostantól azt kell, ha nem vagy gazember, ha nem hazudsz, ha nem tekinted magad többnek embertársaidnál.
Téved tehát, aki egyszerűen zagyvaságnak gondolja az orbáni mondatokat. Nem az. Ez kérem a gazemberek hitének megteremtése, az a remény, hogy bűnük nem csak hogy nem talál majd büntetésre, de az egyenesen a kívánt üdvözülés előfeltétele.”Az eredeti, teljes írást itt olvashatja el."
.
 Gyurcsány megint megszólalt.
novotrade 2019. 09. 16. 11:21
Előzmény: #28586  novotrade
#28587
Nincs főpolgármester-váltó hangulat Budapesten: Tarlós István egy hónappal az önkormányzati választások előtt változatlanul őrzi vezető helyét 50 százalékkal, Karácsony Gergely támogatottsága 42 százalék – állapította meg a Nézőpont Intézet legfrissebb fővárosi közvélemény-kutatása, amelynek eredményét hétfőn közölték az MTI-vel."
.
novotrade 2019. 09. 16. 08:25
Előzmény: #28585  signal2
#28586
Túlélem!   :)
.
Mivel inkább egyetértek mint nem ezért nem azzal foglalkozom, mármint a felsoroltakkal, azt meghagyom a haladóknak. :)
.
Sok mindent lehetne még sorolni, de én a média tv-el kezdeném.
Azután a BTK-t nézném át, és a rágalmazás, becsületsértést pontosítanám.
Minimálisra csökkenteném az ítélkező bíró mozgásterét.
Nagyot javulnak a viselkedési  stílus az országban!
signal2
signal2 2019. 09. 16. 08:08
Előzmény: #28584  novotrade
#28585
Így korán reggel kaptál is rá egy pluszt.
novotrade 2019. 09. 16. 07:59
Előzmény: #28574  Peterbond
#28584
Van aki röpköd Európában, van aki vadászgat a világban , van aki horgászással tölti az idejét. Sokan pedig bármi mással.
Én itt a fórumon beszélgetéssel.
.
 Én továbbra sem érzem, hogy propagandát nyomnék!
Rengeteg területen egyezik a véleményem a kormányéval és ezért érezheted ezt.
.
És van ahol nem.
pl. a kormány nem adná vissza a sulit az önkormányzatoknak. én igen
pl. a kormány nem tervezi a fizetős általános oktatás bevezetést. én igen.
pl. a kormány a közösségi nyugdíjrendszer híve. én nem.
pl. a kormány fontosnak tartja az idegen nyelvoktatást. én nem.
Teljesen átalakítanám a felsőoktatást.
AZ EÜ-t is. 
Eltörölném a föld törvényt.
Dohányzás elleni törvényt
Dohánykereskedelmet szabályzót is.
stb.
 Így korán reggel ezek jutottak az eszembe hirtelenjében.
Peterbond 2019. 09. 15. 21:57
Előzmény: #28582  Peterbond
#28583
Szoval muszlim az kb 1150 erkezett kotvennyel. Mondjuk nekem semmi bajom veluk de ha mar ennyit patogunk ezen akkor legyen meg a szamuk.
Peterbond 2019. 09. 15. 21:54
Előzmény: #28579  sanka
#28582
"145 fő híján húszezer külföldi jutott magyarországi tartózkodási vagy letelepedési engedélyhez 2013 és 2017 között, derült ki a birtokunkba jutott, minden eddiginél pontosabb adatbázisból. Az Orbán-kormány letelepedési kötvényprogramjában 59 ország 6543 kötvényt jegyző állampolgára, és ezek 13,3 ezer családtagja jutott magyar papírokhoz.*Az adatokat a Transparency International Magyarország (TI) korrupcióellenes szervezet kérte ki a Bevándorlási és Menekültügyi Hivataltól. Ez alapján kiderült, hogy a 19 838 letelepedési engedélyt kiváltó külföldi közül 15 754 érkezett Kínából, vagyisa kötvényes bevándorlók 81 százaléka kínai.Őket követik az oroszok, összesen 1265-en kaptak magyar papírokat. A harmadik helyen az irániak végeztek (305 fő), majd a pakisztániak (241 fő), irakiak (222), vietnámiak (211 fő), törökök (204 fő) és szírek (171 fő) következnek a listán."
.
Kicsit nagyobb a kinai es kissebb az orosz arany mibt vartam.
Peterbond 2019. 09. 15. 21:51
Előzmény: #28578  Phylaxa
#28581
"Írd már le az elképzelésedet, vagy másold be légyszi, mert nem olvastam az elmúlt pár év alatt!"
.
Az elmult par ev alatt joparszor leirtam. Akar egyes esetekben akar osszefoglalva. NEKED alig 3 hete irtam pl hogy amit Orban 2015 ben az Enszben tartott beszedet azt tartom helyes utnak. El se akartad olvasni mert "nem erdekel mit suketelnek az enszben" szoveget toltad. Pedig kb 3 oldal se az egesz es en magam jo tucatszor bemasoltam.
.
Amugy ezerszer megbeszeltuk a riogatassal van a legtobbszor bajom es amikor keptelenul toltoltok adatokat azokat szoktam helyretenni. Sose irom hogy nincs problema vagy hogy nincs migrans. De azt igen hogy a 80 as evekben sokkal tobb volt a terrorizmus aldozatainak szama hogy a nyugati gyilkossagok szama most is fele a magyarnak es illegalis migrans 2018 ban es 2019 ben kb annyi jott mint 2012 ben vagy 2001 ben.
.
De ezt is mint megannyit atugorva 3 het mulva irod majd te vagy pampa hogy kerites bontast akarok migrans invaziot es nemzethalalt ingyen drogot es szabad szexet allatokkal.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek