Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2019. 09. 15. 19:55
Előzmény: #28578  Phylaxa
#28580
Lásd már be, hogy ezzel  megvezet benneteket orbán, aztán bekajáljátok, hogy megvédi az orsszágot a migránsoktól. Legalább annyi migrót engedtek be orbáncék, de inkább többet, mint amit a tervezett betelepítéssel kellene. A sok hülye magyar meg elhiszi a baromságát orbáncnak. Na erről szól a kurmányod kampánya!!
sanka 2019. 09. 15. 19:49
Előzmény: #28577  Phylaxa
#28579
Te biztos  vagy benne, hogy a kötvényes migrók azok mind keresztények, ugye. Ezt sújkolják orbánék az m1-n ugye, ne röhögtesd ki magad. Egyébként kezd egyre több migró lenni az országban, szerinted az egy se muzulmán ugye?!!
Phylaxa 2019. 09. 15. 17:12
Előzmény: #28576  Peterbond
#28578
Írd már le az elképzelésedet, vagy másold be légyszi, mert nem olvastam az elmúlt pár év alatt! A hivatalos brüsszeli álláspontot ismerem, mely szerint a külső határ védelmét meg kell erősíteni és a beérkezőket pedig szét kell osztani. A tett pedig: lefizettek két országot, akik lassabban eresztik be illegálisan a mindenkit.Emellett pedig pénzmegvonással fenyegetik azokat, akik nem akarják a kötelező szétosztást. Ettől különbözik a te javaslatod? :)
Phylaxa 2019. 09. 15. 17:07
Előzmény: #28575  Peterbond
#28577
Hónapokon át jöttek a süketelések a 20K muszlimról. Most már nem muszlimok, hanem orosz bűnözők és távolkeletiek. Szerinted? Egyrészt be kellene vallani, hogy süketelés az egész. Halvány fingja sincs senkinek, hacsak nem bennfentes, hogy kik jöttek. Ugye? Na ennyit erről.
     
A 2011-es adat annyi amennyi. Rég volt. Ma nem tudjuk, tehát irreleváns. Ezt kellett volna írni és nem azt, hogy csak 2015 óta a kormány tolja be a kötvényeseket a muszlim országokból. De például az is előfordult, hogy több ezer menekültet fogadtunk be a muszlim országokból. Igen? De azt már nem merték leírni, hogy talán keresztények voltak ugye? Persze , hogy nem. Egy ökörség az egész. Az ellenzék egy fokkal jobb mint azok akik ilyeneket firkálnak. Ők azt állítják, hogy nem történik semmi és nincs mivel foglalkozni. Ők azok akik teljesen kiadták a kezükből ezeket a dolgokat és átadták Brüsszelnek. A DK legalább rájött, hogy valamit be kell vállalni. Rájuk szavazni is fognak ezért. A többi pedig eltűnik a süllyesztőben.  :)
Peterbond 2019. 09. 15. 15:13
Előzmény: #28573  Phylaxa
#28576
Szalmababu ketto. Eljatszatok ezt szazszor. Volt elegszer leirva hogy illegalis bevandorlast senki se akar. Leirta jopar ember itt a sajat elkepzeleseit de ket hetre ra ugy mint ezer masik esetben elojottok a mar cafolt dolgokkal es ugy csinaltok mintha senki se irt volna ra semmit. Hat megint tipikus peldaja az onbecsapasnak.
Peterbond 2019. 09. 15. 15:11
Előzmény: #28571  Phylaxa
#28575
Szerintem neked bajod van a szovegertessel. Signal azt irja a menekultekre irtak hogy muszlim. A csatolt linkben is igy szerepel. A 190 menekultnel szerepelt a muszlim es erre 20.000 kotvenyes migrans volt irva. De ennel csak migrans nem muszlim. Signal meg aztan tuti nem riogatot 20.000 muszlimmal es ugy altalaba semillyennel. Ti szalmababut epitetek es azt hulyezitek le. Onmegnyugtatasra nem rossz de ezzel csak magatokat csapjatok be.
.
A kotvenyesek eseten amugy foleg orosz bunozok es tavolkeletiek jottek. De amugy hirdettunk irakban is kotvenyt csak szolok. Volt rola jo par cikk is.
.
A 2011es adat meg az utolso nepszamlalas adata ennyi. 
Peterbond 2019. 09. 15. 15:02
Előzmény: #28568  novotrade
#28574
Te reggel 8 oratol irsz ide. Minden oraban irtal. En ketszer neztem fel eddig es irtam 3 hszt. En azota voltam bevasarolni reggeli misen es most kint ulok a repteren. Az esetek 90% aban mobilrol irok amikor epp varok valamire. Te?
.
Nem az a gond hogy forumozol vasarnap. Az hogy atlatszo propagandat tolsz es nem hiszem el hogy te magad nem latod at hogy kb olyasmiket irsz mibtha Sztalin kerne szamon angliatol hogy a politika tulsagosan beavatkozik az igazsagszolgaltatasba naluk.
Phylaxa 2019. 09. 15. 14:30
Előzmény: #28572  novotrade
#28573
Homályos az egész. Azt biztosan nem támogatják, hogy lezárni a külső határokat és csak kívülről, legálisan behozni menekülteket, migránsokat, akárkiket, akármilyen indokkal. Ezt már tudjuk, hiszen 4 éve mínuszolják és itélik el ezt.
     
Azt, hogy ők hogyan képzelik, az egy teljes homály. Mert tőlük bejöhetnek akárhol és szét kell osztani. Hogy mennyi jöhet be akárhol és mennyi idő alatt az teljes sötétség. A válasz 6 mínusz mindenre és némaság. :)
novotrade 2019. 09. 15. 13:32
Előzmény: #28571  Phylaxa
#28572
Nagyon figyelmesen olvasnám a javaslatukat a migráció rendezésre!
.
Mert idáig csak azt olvastuk a haladóktól, hogy NINCSEN migráns, csak MENEKÜLT van!
Azokat pedig a szolidaritás értelmében szépen el kell osztani érkezési sorrendben a tagországok között! 
Természetesen arra már nem reagálnak, hogy a befogadás és az elosztás még azokat is indulásra fog bírni akik idáig nem tervezték, hogy új hazába költözzenek!
Phylaxa 2019. 09. 15. 13:00
Előzmény: #28562  signal2
#28571
Állj! Itt igazságokat csak te állítasz. Én például véleményt írok. Nem mások által elmondott dolgokat linkelgetek, statisztikai adatokat válogatok, hanem véleményt mondok. Nyelőt te hoztad fel nem én. Ha mondani akarok neki valamit, akkor neki írok. Te azt állítottad, hogy nálunk 5528 ember vallotta magát muszlimnak 2011-ben. Ok. Mi köze ennek a mához? Próbáltam elmagyarázni, hogy legalább azt a 20K-t add hozzá, amivel riogattatok itt hónapokon át. Erre lehazugoztál, hogy azok menekültek. Nem mindegy, hogy milyen státuszban muszlimok? Szerinted erre mit lehet mondani? Semmit. Szevasz!
novotrade 2019. 09. 15. 12:01
Előzmény: #28569  bigyula
#28570
A héten arról írtunk, hogy miután az iskola egyik harmadikos diákja a Facebookon lájkolt egy cikket, amiben az iskolát érte kritika, "
.
 Mert bárki írhatta azt a cikket.
Amennyiben egy újságíró beperelheti, de azután már egy bíró fogja azt eldönteni, hogy az minek minősül.....nem a sértett!
.
tudod, ítélkezési szabadság van! 
bigyula 2019. 09. 15. 11:40
Előzmény: #28564  novotrade
#28569
Az iskola jóhírét a poszt sérthette nem a lájk. A poszt ellen miért nem lépett fel az igazgató?
novotrade 2019. 09. 15. 11:19
Előzmény: #28560  Peterbond
#28568
Ertem en hogy jonnek a valasztasok es kampany mod van es vasarnap se lehet leallni de neha nem hiszem el hogy te ezeket az ellenteteket komolyan nem latod."

Kapom ezt egy vasárnap írt hozzászólásra VASÁRNAP !   :))))))))))))

Félelmetes!!!!!!   :)))))))
novotrade 2019. 09. 15. 11:16
Előzmény: #28566  Peterbond
#28567
látod, látod.....
 Már FIDELITASZ !
pár percen belül......
:))))
.
 olvasd vissza előbb még FIDESZ volt!
.
Peterbond 2019. 09. 15. 11:08
Előzmény: #28563  novotrade
#28566
Keress ra hogy Fidelitasz es kapsz eleget. Masrols szol  kormanymedi min lejaratas ragalnazas hzugsgok erjeztse. A forumon masrol s itok llenzki politikusoknal hogy meleg a nagyapja komcsi volt a Momentumos igy vicceloditt azt mondta.
.
Nektek botrany volt ha a diaktuntetok ultek a padkan egy tunetsen mikozben 2006 ban normalis vot az ego kocsi elkotott tank. Hagyjuk mar. Mindebol TI akartok botanyt csinalni. Meg egy dilike jelbol is. Az is botrany ha a ketfakuak buszmegallot epitnek vagy kifestik a jardan a katyukat.
novotrade 2019. 09. 15. 11:04
Előzmény: #28562  signal2
#28565
látod ez sem pontos, hogy szépen fogalmazzak....
-
 bemásoltam az általad idehozott linkből  azt ami Phylaxa véleményét igazolja! 
novotrade 2019. 09. 15. 11:02
Előzmény: #28558  bigyula
#28564
Amennyiben a diáknak lehet véleménye akkor az igazgatónak is lehet?
Van joga egy igazgatónak védeni az iskolája jó hírét?
novotrade 2019. 09. 15. 11:01
Előzmény: #28560  Peterbond
#28563
Én botránypolitizálást folytatok?
.
???????????????
.
nem kérek sokat, csak egy FIDESZ politikus által levezényelt "botránypolitikai" akciót nevezz már meg az előző 5 évből.
signal2
signal2 2019. 09. 15. 10:59
Előzmény: #28542  Phylaxa
#28562
Igen, hoztam tőle idézeted, alátámasztandó, mekkora aljas hazugok vagytok. Olyan meghasonlott gondolkodással, hogy már a saját hazugságaitokat szent igazságnak hiszitek. Kóros. Nem kicsit, nagyon.
novotrade 2019. 09. 15. 10:58
Előzmény: #28559  Peterbond
#28561
Nem akarod látni a fától az erdőt!

Semmi baj ezzel, de attól még az történik körülöttünk amire én hívtam fel a figyelmet.
A fiatalok elindultak egy úton ami sehová sem vezet.
Lehet ezt megint megmagyarázni!
.
A zászlón a lyuk azért keletkezett mert kivágtak belőle valamit!
Ők a ZÁSZLÓT használták szimbólumként, ahogyan a történelem során mindenki más.
.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek