Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
novotrade 2019. 09. 06. 14:08
Előzmény: #28217  Bekre_Pal
#28220
sokan írták, hogy kötöznek haza a fiatalok.
 a haladók egyből lehazugozták őket.
azután már a haladók is arról kezdtek írni, hogy van némi hazaköltözés....

kb. ennyit arról, hogy itt bármit is igazolni kéne!
,
aki nem hiszi, járjon utána!
.
 én tudom, hogy igaz... a többi pedig hidegen hagy!   :)
novotrade 2019. 09. 06. 13:52
Előzmény: #28216  bigyula
#28219
mikor írtam olyat mint amit ő megfogalmazott?

folyamatosan azzal kóstolgattok, hogy nem igaz amit írtam.
.
 nem kell azzal foglalkozni ha nem hiszitek el,
ugord át, ne válaszolj.
novotrade 2019. 09. 06. 13:48
Előzmény: #28214  Törölt felhasználó
#28218
Görögország esetében egy kis csónakkal is át lehet menni,"
 amennyiben engedi a határőrség.
 de hagyjuk, átmennek az első szigetig.
És?
Mit csinálnak azután?
Ki kell költöztetni a lakosságot, a területet pedig katonai övezetté nyilvánítani.
Hogyan tovább?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 09. 06. 13:48
Előzmény: #28215  novotrade
#28217
vitted a mai nap trollja díjat, ez menő vitaérv: "te sem gondolhatod, hogy kiadom a forrásomat, hogy azok az információk amire hivatkozok honnan származnak!". Ez tény, tudom. Nyilván nem adom ki honnan, de ezt bizonyították.
bigyula 2019. 09. 06. 13:46
Előzmény: #28215  novotrade
#28216

"Kb. ez az aminek semmi értelme!"
.
Akkor Te miért csinálod PONT UGYANEZT?
novotrade 2019. 09. 06. 13:43
Előzmény: #28213  Peterbond
#28215
Kb. ez az aminek semmi értelme!
.
 ezt nyugodtan csináld egyedül!
ehhez én nem vagyok partner!
.
 te sem gondolhatod, hogy kiadom a forrásomat, hogy azok az információk amire hivatkozok honnan származnak!
Törölt felhasználó 2019. 09. 06. 13:35
Előzmény: #28211  novotrade
#28214
Ne kezdjük már újra, nézz rá a térképre. Ha csak nagy hajóval lehet megközelíteni egy országot (Olaszország, Ausztrália), akkor működhet a kikötők lezárása, mert egy nagy hajó csak ott tud kikötni. Görögország esetében egy kis csónakkal is át lehet menni, mert annak nem kell kikötő (egyébként Salvini mestert is megtréfálhatták volna a csempészek, ha az olasz part előtt átpakolják az embereket kis gumicsónakokba és azokkal kifutnak a partra). Egyébként meg a töredéke érkezik annak, mint régen, így egyelőre működik a dolog.
Peterbond 2019. 09. 06. 13:25
Előzmény: #28200  novotrade
#28213
"megint játék a számokkal."
.
Igazad van. Mostantol en is pampasan jatszok.
.
A katolikusok kozott a leggyakoribb a lopas merteke. Nagan ugy honnan tudom. Bezzeg az ateistak sokkal kevesebbet lopnak.
.
A katolikus papok 5-10 gyereket is megrontanak eletuk soran. Az ateistak kozott ezek szama elenyeszo.
.
Ha hozol barmit ez ellen az jatek a szamokkal mert nem igazolja azt ami szerintem a valosag es pont. Vita lezarva igazam van.
Peterbond 2019. 09. 06. 13:22
Előzmény: #28207  novotrade
#28212
"milyen szintről származó református adatot tudsz hitelesnek elfogadni? "
.
En elfogadot barmilyet ami valami komolyabb mintan alapszik. De te eddig semmi ilyet nem mutattal.
.
"látod te is érzed, hogy azzal a statisztikával valami nem stimmelhet....."
.
A statisztikaval semmi gond. Csak azt emeltem ki hogy ez nem feltetlenul jelenti hogy a katolikusok valaljak a legkevesebb gyereket. De az is biztos hogy nem teljesen forditott a dolog. Kulonben egyre tobb reformatus lenne es egyre kevesebb ateista. Logikusan a 0-14 kozotti gyerekek kozott boven jobban kellene teljesitenie a vallasosoknak. Nem mellesleg belegondoltal mar hogy milyen jol mukodik az a vallasos neveles amit mar vagy nem ad tovabb vagy "kikeresztelkedik" maga az illeto is?
novotrade 2019. 09. 06. 13:18
Előzmény: #28209  Törölt felhasználó
#28211
fizetünk és mégis érkezik.
 akkor miért fizetünk?
miért nem azt csinálják a görögök is mit amit Salvini bevezetett?
akkor nem kellene fizeti a töröknek és nem tudnának jönni.
novotrade 2019. 09. 06. 13:16
Előzmény: #28206  Törölt felhasználó
#28210
csúsztatás!
.
. salvini a "0" érkezés irányába tett lépéseket!
így azt mutatta meg, hogy a tengerre is lehet "kerítést" építeni!
Törölt felhasználó 2019. 09. 06. 13:16
Előzmény: #28205  novotrade
#28209
Tévedsz, én se akarok arab migránsokat és azzal is tisztában vagyok, hogy akár pillanatok alatt is rosszabbodhat a helyzet. Nem is ebben van a vita, hanem abban, hogy az eddigi áradatot szerintetek Viktor és Salvini állította meg, miközben gyakorlatilag semmi közük sem volt hozzá, mivel a líbiaiakat az előző olasz kormány fizette le, a törököket meg Merkel anyó.
Peterbond 2019. 09. 06. 13:14
Előzmény: #28199  novotrade
#28208
"Nem mondom meg honnan az információ. 
Magánügy!"
.
Mifele informacio? Csak egy kijelentes volt es te magad irtad hogy szerinted erre nincs statisztika de a reformatusok tobb gyereket vallalnak az ateistak meg 1-2 t. Ez igy pont ugy hangzik mibt egy ex has kijelentes. Ha azt irod az ateistak 1.4 gyereket vallalnak a reformatusok meg 1.9 et mar latszodna hogy valami minta alapjan dolgoztal atlagoltal valami.
novotrade 2019. 09. 06. 13:14
Előzmény: #28204  Peterbond
#28207
 csak azt hogy megint bemondtal valamit amire semmi alatamasztasod nincs "

látod te is érzed, hogy azzal a statisztikával valami nem stimmelhet.....
 ezért nem szeretem a stat adatokat.

milyen szintről származó református adatot tudsz hitelesnek elfogadni? 
Törölt felhasználó 2019. 09. 06. 13:13
Előzmény: #28203  Phylaxa
#28206
Persze, megvan rá az esély. Csakhogy itt arról volt szó, hogy szerintetek Salvini oldotta meg, miközben meg nem, ráadásul ő is szétosztáspárti.
novotrade 2019. 09. 06. 13:11
Előzmény: #28203  Phylaxa
#28205
Látod ezt nem értik meg!
Te sohasem tiltakoztál az ellen, hogy a hollandok migránsokkal töltsék fel az országukat!
Orbán se és én sem!

Mi egyet kérünk, minket hagyjanak ki ebből!

Sajnos a migrációs nyomás nem fog csökkenni!
Annyira brutálisan gyors a klímaváltozás, hogy az embereknek nem lesz választásuk, el kell hagyniuk az élhetetlenné váló szülőföldjüket!
Amikor az ENSZ a II VH után szabályozta a menekülni kényszerülő civilek helyzetét, erre nem gondoltak így bekövetkezett egy olyan helyzet ami nincsen szabályozva, de létezik!

Az a probléma!
Az un. klímamenekültekkel mi legyen? Őket hol helyezzék el?
A napokban olvastam egy német nyilatkozatot arról, hogy Németország is elérte a befogadóképessége határát.
Gyakorlatilag azt közölték, hogy megteltek, ők már nem fogadnak be senkit sem.
Szembesültek azzal amiről már a migráció kezdetén is beszéltek a szakértők.
Tömeget nem lehet INTEGRÁLNI!
.
Akkor hogyan tovább?
Ki fogja befogadni a többieket?
.
Így hamarosan nem lesz más választása az ENSZ-nek mint az amivel kezdeni kellett volna!
.
Létre kell hozni egy ENSZ országot ahová mehetnek az emberek, ha élhetetlen lesz a lakhelyük vagy nem akarnak ott tovább élni egyéb személyes ok miatt.
.
Ennek a létesítése ellen nem fog sem az USA sem az EU tiltakozni!
Líbia területén lenne a legalkalmasabb ezt megvalósítani.
Vagy meglépik, vagy sorra fognak kirobbanni a harcok a nemzeti határoknál!
Egy ország sem fogja most már megengedni azt a népvándorlást ami 2015 őszén zajlott!
Minden eszközzel meg fogják védeni az országuk területét!

Így az ENSZ térfelén a labda, neki kell végleges megoldást találnia mert a probléma létezik és nem fog magától sem megszűnni sem megoldódni!
Peterbond 2019. 09. 06. 13:10
Előzmény: #28201  novotrade
#28204
Beszeld meg a nepszamlalas szervezohevel a 2. Orban kormannyal. En nem szoktam ketsegbevonni a ksh munkajat.
.
Mellesleg csak sajat velemeny de valoszinuleg kevesebb valtozas volt az amugy is kis szamu muszlim izraelite hindu es egyeb vallasuaknal. Mig a sok reformatus es katolikusbol volt valoszinuleg aki mar nem valotta magat annak hanem ateistanak. Nem azt akartam ebbol kihozni hogy a katolikusok vallaljak a legkevesebb gyereket hanem csak azt hogy megint bemondtal valamit amire semmi alatamasztasod nincs es ha kicsit belenezunk teljesen mas trend mutatkozik ki. Attol hogy te ismersz par sokgyerekest aki meg vallasos is az nem fog orszagos vagy globalis folyamatokat alatamasztani.
Phylaxa 2019. 09. 06. 12:41
Előzmény: #28188  Törölt felhasználó
#28203
Jönnek és jönni fognak. Nem véletlenül erőltetik a központi szétosztást. Mindkét irányból jönnek. Le kell zárni és kintről behozni azoknak, akik nem tudnak meglenni nélkülük. Annyian vannak, hogy pár év alatt teletömhetik az országaikat velük és hipp-hopp megoldódnak a gondjaik. Csak másokat hagyjanak békén ezzel az őrültséggel. 
Phylaxa 2019. 09. 06. 12:37
Előzmény: #28187  novotrade
#28202
"Most már többe kerülne lebontani!" Szerintem suttyomban fognak mindenkit beengedni. :)
novotrade 2019. 09. 06. 11:49
Előzmény: #28198  Peterbond
#28201
nem tartod furcsának, hogy az egyéb csak 5%-al csökkent ?

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek