Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2019. 04. 16. 13:32
Előzmény: #21843  pampa
#21860
"Mi kell még a keresztény Európának, hogy felébredjen?
Nagyhéten leég az egyik legfontosabb vallási szimbóluma!
Kell ettől nagyobb figyelmeztetés, hogy VIGYÁZZANAK nem jó felé haladnak!"
.
Es a nap is elsotetedet 1 orara del tajban. Ez is isten jele hogy az emberiseg rossz iranyba tart. Vagy csak napfogyatkozas volt? Nem az nem lehet maglyara az eretnekkel.
pampa 2019. 04. 16. 13:32
Előzmény: #21858  pampa
#21859
Hosszú vizsgálatot ígért a főügyész, a tanúk kihallgatását már elkezdték.
Nem szándékosan előidézett tűzesetként vizsgálják a nyomozók a Notre-Dame tegnap esti katasztrófáját. 
A Le Monde tudósítása szerint Rémy Heitz, Párizs főügyésze arról beszélt: már megkezdték a tanúk meghallgatását.
A tűzoltók hétfőn 18:20-kor kaptak egy riasztást, de ekkor még nem volt semmi komoly baj. Ez után 18:43-kor érkezett egy második riasztás, akkor kezdett el égni a tetőszerkezet.
A vizsgálat hosszú és komplex lesz – mondta a főügyész."
pampa 2019. 04. 16. 13:28
Előzmény: #21857  Törölt felhasználó
#21858
igen, munkák folytak.
és volt egy ember arra tartva, hogy naponta háromszor körbejárja a munkaterületet, hogy nehogy ki tudjon alakulni tűz a munkavégzés miatt.
számoltak  a lehetőségével. ennek ellenére mégis bekövetkezett.
Törölt felhasználó 2019. 04. 16. 13:18
Előzmény: #21854  pampa
#21857
Lehet, hogy figyelmetlen voltam, nekem úgy tűnt, hogy találgatsz, akkor bocs. Egyelőre annyi van, hogy a franciák szerint baleset volt és tény, hogy valamiféle felújítás zajlott éppen, azoknál meg elő szokott fordulni, nálunk is volt már olyan, hogy felújítás alatt gyulladt ki valami.
rockmaster 2019. 04. 16. 13:17
Előzmény: #21832  eredmeny
#21856

Erről beszéltem.
15 éve már az EU-ban vagyunk,  és egyesek képtelenek felfogni, hogy EU-ban nincs olyan, hogy egyik diktál a másiknak. Olyan viszont van, hogy egyik a másikkal kompromisszumot köt, megpróbál érdek érvényesíteni. Ebben a mai magyar kormánynak óriási hiányosságai vannak, egy sor dologban (nem csak migráció) kilóg a sorból. Lehet ezt csinálni, meg hősködni, meg hazudozni, de hosszútávon biztos a bukása...
euler 2019. 04. 16. 13:13
Előzmény: #21853  pampa
#21855
Értem én, hogy megpróbálod ezt isteni figyelmeztetésként beállítani, de pont a keresztény Európának szánt figyelmeztetés emlegetése árul el, hogy mire gondolsz.
pampa 2019. 04. 16. 13:10
Előzmény: #21852  Törölt felhasználó
#21854
Te elkezdtél feltételezésekbe bocsátkozni a tűzeset okairól, "

és nem találgattam az okokat....

a franciák nyilatkozták egyből, hogy baleset történt.
pampa 2019. 04. 16. 13:09
Előzmény: #21851  euler
#21853
miért rekeszetek ki más vallást?
azért mert a katolikus vallás egy jelképe Nagy-héten majdnem elpusztult és én arról írtam, hogy emberek ez figyelmeztetés!
Törölt felhasználó 2019. 04. 16. 13:05
Előzmény: #21850  pampa
#21852
Tiszteli a muszlim hitet a faxom (egyébként a többit sem tisztelem), de a hozzászólásomnak nem is volt semmi köze a hithez. Te elkezdtél feltételezésekbe bocsátkozni a tűzeset okairól, így vettem én is a bátorságot, hogy megosszak egy feltételezést. Egyelőre sem a tiednek, sem az enyémnek nincs bizonyíthatóan semmi alapja, így egyformák. (Bár tény, hogy a muszlimok léteznek, míg a gyíkemberekre nincs egyértelmű bizonyíték, de állítólag már több ember is találkozott velük.)
euler 2019. 04. 16. 13:05
Előzmény: #21850  pampa
#21851

"Mi kell még a keresztény Európának, hogy felébredjen?" (pampa)
.
Csodálom, hogy a hited legalább túlterjed a (nagy)Magyarország határain!
Azt persze észre se veszed, hogy még így is kirekesztetted a világ más vallású és/vagy Európán kívüli részét.
Te hogy tiszteled mások hitét?
pampa 2019. 04. 16. 12:57
Előzmény: #21848  Törölt felhasználó
#21850
Te nem tiszteled mások hitét?
Esetleg csak a muszlimok esetén tanúsítasz tiszteletet? 
pampa 2019. 04. 16. 12:55
Előzmény: #21847  pampa
#21849
"A hirado.hu-n, azóta pedig az MTI OS szolgálatában is megjelent egy közlemény, amely szerint a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) jogi lépéseket tesz ismeretlen tettesek ellen azok után, hogy hétfőn ismét ellenzéki képviselők tartottak demonstrációt a Kunigunda úti épületnél. 
A közlemény szerint több ellenzéki képviselő blokádot emlegetve állta el az MTVA Kunigunda úti épületének egyik bejáratát, "így a szabadság és munkához fűződő jogukban korlátozták a dolgozókat és a vendégeket".
A feljelentést azért is teszik, mert ellenzéki képviselők engedély nélkül hatoltak be a közmédia területére, illetve szerintük többen közülük törvénysértő módon készítettek kép- és hangfelvételeket, amivel megsértették a munkatársak személyiségi jogait. 

"Az MTVA a tapasztalt visszaélések miatt haladéktalanul megvizsgálja a rendelkezésre álló jogi eszközöket, és megteszi a szükséges lépéseket" – írták, hozzátéve, hogy "tavaly év végétől több alkalommal követtek el hasonló jogsértéseket, ellehetetlenítve a normál munkavégzést".
Hétfőn ellenzéki képviselők öt pontnyi követeléssel érkeztek az MTVA-hoz, de csak kiragasztani tudták a lapokat, mert megint nem engedték be őket."
Törölt felhasználó 2019. 04. 16. 12:54
Előzmény: #21843  pampa
#21848
Szerintem is oda kéne csapni most már a gyíkembereknek (és a pirézek is gyanúsak).
pampa 2019. 04. 16. 12:51
Előzmény: #21846  Bekre_Pal
#21847
Nem tudjuk ki tette.tette e egyáltalán valaki?
Azt sem, hogy mi történt.
Egy biztos,még el sem oltották és a franciák bejelentették, hogy baleset történt.

ezek a száraz tények.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 04. 16. 12:40
Előzmény: #21843  pampa
#21846

most ez a központi megmondás, hogy a tudjukkik tették? jaj istenem... mondjuk kormányunk erkölcsi helyzetében biztos én is lecsaptam volna ezt a rettegésfokozó magaslabdát a birkanépemnek
pampa 2019. 04. 16. 12:38
Előzmény: #21844  Peterbond
#21845
Mikozben itthon evekig se tudsz meg semmit"
.
.
 azért ezt nem kellene!  :)
 A romai beszédről és a fogadtatásáról hamarabb olvastam a cikket mit ahogyan  megtörtént!
Nagyon gyorsan dolgozik a ballib média!
Itt minden azonnal publikálva van!
Peterbond 2019. 04. 16. 12:34
Előzmény: #21839  salve
#21844
"mindig mindegyiknél azzal indult a gyorhírek nyomán a sajtóreakció, hogy "a rendőrség kizárta a terrorista akció lehetőségét, minden jel arra utal hogy csak egy őrült/pszichológiai ápolt stb. volt", - "
.
Ez megint a te tevkepzeted. Ha terror gyanu volt mindig lehoztak es ha nem akkor vegul altalaba kiderult hogy az nem volt az.
.
A nemet esetnel is napok alatt lehozta a sajto. A rendorseg halgatta el es kemeny 3 napig talan es akkor se a teljes elhalgatas volt a cel hogy ne keltsenek panikot egybol. De szerettek mindent erre az egy esetre felhuzni meg hogy mindent eltitkolnak kint. Valahogy megis ertesulsz egybol mindenrol gond nelkul ugyanabbol a liberalis sajtobol. Mikozben itthon evekig se tudsz meg semmit es ha kiderit is valamit a normal sajto a kormanypropaganda azt azutan se hozza le. Szoval jagyjuk mar ezt az osszeeskuves elmeletet. Amikor volt ok egy robbantasnal terrorista gyanura kozoltek. Amikor csak gazrobbanas volt akkor azt kozoltek. Persze akkor is minden muszlimfob terrorgyanut gondolt. Gondolom a Francia forradalom alatt is a muszlimok miatt pusztult el majdnem.
pampa 2019. 04. 16. 12:28
Előzmény: #21839  salve
#21843
Mi kell még a keresztény Európának, hogy felébredjen?
Nagyhéten leég az egyik legfontosabb vallási szimbóluma!
Kell ettől nagyobb figyelmeztetés, hogy VIGYÁZZANAK nem jó felé haladnak!
.
 Szerintem ebből sem fognak tanulni azok akiknek szól!  :((((((((
pampa 2019. 04. 16. 12:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#21842
ennek semmi köze a kormányokhoz.
 a fiatalok a nagyobb fizetésért mennek külföldre dolgozni.
.
tudod a szülők egy része már így neveli a gyermekét "európai állampolgárnak".
nincsen ezzel semmi baj, csak ne "sírjon" azért a nagyszülő mert ritkán látja az unokáját.

amennyiben "hazaszeretetre"  és "család szeretetre" nevelte volna akkor az unokái körülötte nőnének fel.

mindennek ára van!
a magasabb jövedelemnek ez!
.
 írtam már erről, nekem ígérhetnének az USA-ból havi 1-2 millás  fizut kizárt hogy elvállalnám!
.
 amennyi a létfenntartásomhoz szükséges azt MAGYARORSZÁGON is meg tudnám keresni ha arra lenne szükségem.
nem akarok pénzt felhalmozni és emléket és élményeket gyűjtök.
aquila. 2019. 04. 16. 12:12
Törölt hozzászólás
#21841

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek