Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2019. 03. 19. 12:51
Előzmény: #19016  pampa
#19020

Egyet elfelejtettél. Közben a jobbikból kivált a mégjobbik (szélsőjobbik) mihazánkmozgalom, és azzal a lendülettel csapódott is a fideszhez jobbról.
Tehát a változó értékelés a változó valósághoz igazodik, és nem a fejedben létező elváráshoz.
pampa 2019. 03. 19. 12:48
Előzmény: #19017  bigyula
#19019
Mert az egyik működik.... a másik pedig nem....
pampa 2019. 03. 19. 12:47
Előzmény: #19016  pampa
#19018
"Az ellenzéki politikus azért nem kapja meg 1,2 millió forintos havi fizetését, mert elfoglalta az ülésteremben a miniszterelnök helyét, ott kezével letakarta a szavazógombokat, így Orbán Viktor nem tudott szavazni a szakképzési törvény módosításáról.
Jakab Péter ezt követően az ülést vezető elnökkel egy időben, az ülésterem közepén állva egy kihangosított mikrofonba beszélt és igyekezett a zárószavazást megzavarni."
.
.
Az én olvasatomban ez márt így BTK. kategória!
bigyula 2019. 03. 19. 12:42
Előzmény: #19016  pampa
#19017

"Ennyire egyszerű az ellenzék kommunikációja...."
.
Miért baj? Ha a fityesz kommunikációja is csak ennyi: Soros, Brüsszel, migráncs.
.
Egyik kutya, másik eb. :)
pampa 2019. 03. 19. 12:25
Előzmény: #19013  salve
#19016
Ameddig a JOBBIK nem az ő csapatukban "focizott" hanem szabadúszó volt..... addig NÁCIZTÁK és összemosták a FIDESZ-el!
.
Most, hogy átállt hozzájuk, már nem lehet NÁCIZNI, így azóta a FIDESZ lett NÁCIZVA! 
.
 Mint a faék!
Ennyire egyszerű az ellenzék kommunikációja....
rockmaster 2019. 03. 19. 11:47
Előzmény: #19014  sanka
#19015

Nyugi, még mindig megy a nyüszítés :)
Fidesz-Torgyán :)
sanka 2019. 03. 19. 11:38
Előzmény: #18994  pampa
#19014
Hihetetlen hülyeség!
salve 2019. 03. 19. 11:35
Előzmény: #18994  pampa
#19013
bizony így van
tudathasadásos állapotba kerültek a mai, parlamenti ellenzéki pártok itteni támogatói is!
mert eljött számukra az igazság pillanata: a pártjaik lelepleződtek a DK-tól az LMP-ig bezárólag, kivétel nélkül!
amint tegnap írtam: ezekben az ellenzéki pártokban kpönyegforgató senkik vannak, akik szembeköpték saját magukat és eddigi szavazóikat is
csakhát, ezt beismerni kinek lenne kellemes? ezt a erkölcsi mélypontot..
pár éve smég semi mi, de ők főleg nem tudták volna elképzelni, hogy ezek idáig sűllyedhetnek.....
salve 2019. 03. 19. 10:57
Előzmény: #18983  Peterbond
#19012
köszi a választ de szerintem megkerülted a lényeget! vagyis azt nem tudod bizonyítani amiről én beszéltem márpedig én NEM magamról és vagy pampáról beszéltem (hogy mi itt mit írtunk korábban vagy nem írtunk a Jobbikról) hanem arról: be kéne tudni konkrét tényekkel-bizonyítékokkal azt a fideszről, hogy ők valaha is akár titkos, akár nyílt színi egyezkedést folytattak volna a korábban akár a Miéppel, akár a a belőle kinőtt Jobbikkal arról, hogy bármilyen választáson egymás jelöltjeit támogatták volna, vagy valamelyikük győzelme estén koalícióra léptek volna egymással!!!
innentől kezdve bocs, de tök irreleváns amit írtál, hiszen te is jól tudod: egy dolog az, hogy egy nagy párton belül (legyen az a mai fidesz vagy az egykori nagy Mszp) x, meg z, meg y párttag persze hogy lehetett a múltban is, meg a jelenben is pl. szalon antiszemita, vagy szalon cigánygyűlölő! nekem pl. olyan egykor magas önkormányzati szintet megjárt Mszp-s rokonom van aki egy borsodi város szülötte (csak Bp.-re került egytemre és azóta itt él) és mivel a saját bőrén évtizedeken át tapasztalta meg azt hogy miylen hihetetlenül problémás a cigány-magyar együttélés és mekkora cigánybűnözés volt van és lesz, megsúgom, hogy szoci létére (ma már nincs tisztsége mert lassan nyugdíjas lesz és ki is esett már vagy 8 éve miután nem sikerült még listáról sem bejutnia) egyáltalán nem szereti a cigányokat és persze nem akarja őket kiirtani, de egy percig sem dőlt be soha a pártja által hivatalosan hangoztatott szépelgésnek, azaz tudta és tudja jól, h. cigányügyben pl. a jobbik nagyon sok igazságot is kimondott! és ugyanígy, persze hogy a mai fideszben  is biztos  vannakol yan tagok akik  zárt körben akár zsidóznak akár cigányoznak is, DE, ismétlem, ennek semmi köze ahhoz hogyha párttagok akarnak maradni, akkor el kel fogadják azt, amit az 1. bekezdéseben itt írtam!
"De hogy MOST tamadjatok oket azzal amiert 5 eve meg tamogattatok oket"
ez tehát csak egyes párttagokra igaz azaz elszigetelt jelenség és ha volt ilyen támogatás akkor max. egyéni szinten, de hivatalosan soha mert akár a szoci, akár a fideszes pártvezetés akkor kizárta volna az ilyen lelepleződött tagjait!
"Lasd Orban kijelentesei nem zavarnak itt senkit. Az csak protokol kedvesseg a migracios valsag csucsan"
megint túlzol: Orbán soha semmi gyűlöletkeltőt nem írt, nem mondott! a gyűlöletkeltés az lett volna ha olyat állít, mint pl. "ha migránst látsz, ütni kell" vagy hasonlók. ehhez képest csak az volt a plakátokon hogy tartsa be a törvényeinket az, aki idejön! továbbá hányszor kell még leírni nektek: olyat itt hogy "listázni kell a zsidókat, meg gárdameneteléssel kell megfélelmlíteni a cigányokat, meg holokauszttal való gúnyolódás" itt 1990 óta csak és kizárólag a jobbik mondott nyilvánosan! ez pedig túl van a demokratiksan megengedhető határ piros vonalán!
és itt a lényeg: mit tett következetesen a fidesz kezdettől? elutasított bármilyen hivatalos együttműködést vagy értékegyezést a jobbikkal!
mit tett a ballib oldal: egy ideig ugyanezt, majd pedig ma már - amikor meg van szorulva mert nincs elég szavazója - SZÉLKAKASKÉNT MEGFORDULT, ÉS MÁR NYÍLTAN EGYÜTTMŰKÖDIK AZZAL A JOBBIKKAL, MELYNEK SORAIBAN OTT VANNAK MA IS AZOK A POLITIKUSOK AKIK ZSIDÓKAT AKARTAK LISTÁZTATNI ÉS A HOLOKAUSZTON GÚNYOLÓDTAK, ÉS GÁRDAMELLÉNYBEN VONULGATTAK, CIGÁNYOZTAK!
a kör itt bezárul, mert az LMP is együttműködik a Jobbikkal, azaz felvállalja ezt!
az érveid tehát súlytalanok,  - mint a mai ellenzék!
bigyula 2019. 03. 19. 09:35
#19011
"A köztévé munkatársa korrupciós ügyről szóló dokumentumokat kapott, inkább visszaadta őket
...
Bihal felszólalása után fogta magát és odasétált a közmédia és a Hír tv tudósítóihoz, és a korrupciós ügyekről szóló papírokat megpróbálta átadni az újságírónak, azzal a felkiáltással reméli a pártatlan tájékoztatás jegyében leközlik őket.
Az újságíró pedig fogta és visszavitte a korrupciós ügyről szóló dokumentumokat. Tehát egy újságíró kapott korrupciós ügyről szóló dokumentumokat és visszaadta. Egy újságíró inkább azt mondta, köszi nem kellenek egy korrupciós ügy dokumentumai."
.
https://merce.hu/2019/03/19/a-kozteve-munkatarsa-korrupcios-ugyrol-szolo-dokumentumokat-kapott-inkabb-visszaadta-oket/?fbclid=IwAR1gOVEOSbK97J55JmQqN4ILG4_z6qkbVXhxoRIf0EONk2jwH85LHqnU5Vg
Törölt felhasználó 2019. 03. 19. 09:35
Előzmény: #19009  signal2
#19010
elég beiratkozni egy felsőoktatási intézménybe és meg van oldva.
signal2
signal2 2019. 03. 19. 08:56
Előzmény: #19008  pampa
#19009
Hi! TB biztosítotti jogviszony kell a házastárs egyik felének. Azaz kb. Az asszonynak kell 1 évet dolgoznia, utána mehet gyesre, és szülheti a gyerekeket, és megvan a jogosultság. Vagy elég őstermelőnek, egyéni vállalkozónak lennie egy ideig.
pampa 2019. 03. 19. 08:25
Előzmény: #19006  Peterbond
#19008
- CSOK tamogatas
-CSOK kamat tamogatas
- babavaro ingyen hitel
- auto hitel 3 gyerekeseknek"
.
le tudod hívni ezeket úgy, hogy nem dolgozol?
badsector1
badsector1 2019. 03. 19. 08:22
Előzmény: #19004  pampa
#19007
Te már azt is meg akarod határozni hogy ki mit szeretnt látni és mibe betegedjen bele? Furcsa dolgokat írsz. Nem szóltak még mások?
Peterbond 2019. 03. 19. 08:13
Előzmény: #18990  pampa
#19006
"Rosszul értelmezed, ezek is munkához kötött támogatások."
.
Na legyszives EZT fejtsd ki hogyan :). Mert egyik feltetele kozt sincs. Es meg jo par ilyen van csak tenyleg a legujabb es legnqgyobbak kozul valasztottam. Nem mintha baj lenne hogy van ilyen is. De ennyire ne akarjunk mar Orban MINDEN onellentmondasat megmagyarazni.
pampa 2019. 03. 19. 08:12
Előzmény: #19001  rockmaster
#19005
az én rokonaim Bécs nem elit részén élnek.
Tudod az is Bécs ahogyan a nyócker is Budapest!
pampa 2019. 03. 19. 08:11
Előzmény: #19003  badsector1
#19004
Emberek betegszenek bele abba  a vágyakozásba, hogy "rabruhában" láss a Orbánt! 
Ez a vágya... és helyette a miniszterelnöki bársonyszékben kell látnia nap mint nap! 
.
 tiszta idegroncs lesz az összes orbángyűlölő!
.
 Hogyan lehet ez ellen védekezni?
Elmegy szavazni és nem ráadja a voksát. Amennyiben ez nem elég a leváltásához....
 akkor ahogyan itt egyesek már megfogalmazták.... 
 a "lábával " szavazhat!
.
éltél te fasiszta rendszerben?
mert nem ártana lehúzni pár hónapot és akkor megértenéd, hogy a mostani az  vagy nem az!
 mert nem attól lesz az, hogy te annak nevezed... még szerencse! 
badsector1
badsector1 2019. 03. 19. 08:01
Előzmény: #18997  pampa
#19003
Szóval már az egszségét is féltenie kell annak aki nem támogatja ezt a fasiszta rendszert? Ilyen nyílt fenyegetést még nem kaptam eddig.
bigyula 2019. 03. 19. 08:00
Előzmény: #19000  pampa
#19002

"a reklám és a valóság nem ugyanaz!"
.
Most azt mondod, hogy a kúrmány "tájékoztatási kampánya" nem felel meg a valóságnak? :)
rockmaster 2019. 03. 19. 07:57
Előzmény: #19000  pampa
#19001

Nekem is élnek kint rokonaim, de sokat járok ki én is, nem csak nappal vagyok ott, és bizony tiszta, élhető város, ahol minden adott a nyugodt élethez... ennyi.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek