Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gambadoro 2018. 08. 09. 15:56
Előzmény: #8450  Törölt felhasználó
#8460
1, nem viheti vissza
2, nem török belügy, mert ezek nem törökök
3, ausztrália teljesen más kérdés, ne keverjük, egyrészt teljesen más a volumen, másrészt a világ vége, harmadrészt kapnak is rendesen és ne keverjük össze európával,
kik azok a nektek pubi?
olyan dolgokról hadoválsz a nappaliból, amiről fogalmad nincs
életedben nem láttál afrikai tömeget, aminek minden mindegy
utána magyarázz
nem azért szedik össze az olasz teherhajók a migrókat mert szerelmesek beléjük
de nem veszi be a gyomruk a hullákat a vizen
felfogtad?
sanka 2018. 08. 09. 15:52
Törölt hozzászólás
#8459
Peterbond 2018. 08. 09. 15:51
Előzmény: #8453  pampa
#8458
Amugy csak egy gyors kereses. 2012-es cikk. A kozgep sajat nyilatkozata:
" Közgép azt is hangsúlyozza, hogy épp Molnár minisztersége alatt tudták az egyik évről a másikra megduplázni forgalmukat (a 2008-as 19 milliárdról 39,1 milliárd forintra), míg Gyurcsány Ferenc miniszterelnökségének idején, 2004 és 2009 között árbevételük több mint hússzorosára nőtt."
sanka 2018. 08. 09. 15:51
Előzmény: #8452  pampa
#8457
Kit is zártak be az előzöekből?
sanka 2018. 08. 09. 15:49
Előzmény: #8453  pampa
#8456
Te búra alatt élsz!
Peterbond 2018. 08. 09. 15:49
Előzmény: #8453  pampa
#8455
Megint akkor a fidesz pont olyan mibt a szocik?
Akkor miert valtottuk is le oket. Nem tudtam hogy neked enbyi eleg hogy Orban pobt olyan ( bar szerintem nagyobb ) mint a Szoci kormanyok voltak.
Peterbond 2018. 08. 09. 15:47
Előzmény: #8446  pampa
#8454
Az biztos hogy komedia csak nem ugy ahogy te hiszed.
A gyerekei cege is 3 ev alatt nullarol 70 milliardos megrendelesig jutottak. De biztos orokoltek a zeneket es nem volt jobb magyar ceg aki elvegezte volna.
Mindent pedig nem zsarolt ki persze. Volt ahol alapitott ujat allami palyazattal kitomtek es a versenytarsakat kiszorta. Volt ahol ertektelen dolgokat vett mert elore tudta hogy jonnek oda majd a milliardok nemsokara ( Balaton ). Volt ahol csak a semmi kis cege par szaz millios eves bevetelrol futott fel szaz milliardig csupan allami megrendelessel. Persze mindenhol o a legjobb ajanlattevo. Aztan veletlenul megugrik a koltseg. Vagy mint egy apatsag eseten azokat kizarjak akik jobbat adnak be.
3 ev alatt hoztak annyi sztoritvalogathatsz boven. Amilyen szines a palettaja annyifele ugye van de a legkevesebb a tisztesseges piaci mukodes
pampa 2018. 08. 09. 15:46
Előzmény: #8451  Peterbond
#8453
a 8 év ballib kormány alatt ugyanúgy  költötték a pénzt mint most.
.
FIDESZ közeli cégek voltak a befutók?
pampa 2018. 08. 09. 15:44
Előzmény: #8448  Peterbond
#8452
na ja.....
.
a most kötött összes ügylet korrupció......
.
amit pedig anno a ballib oldal kötött.... bizonyítsunk,ne vádaskodjunk, ők tiszták......
Peterbond 2018. 08. 09. 15:39
Előzmény: #8444  pampa
#8451
Sorolnad a szazmilliardos MSZP cegeket akiket igy kitomtek az MSZP kormanyok alatt?
Mellesleg nekem is es sokunk azert szavazot a Fideszre mert a korrupcio letoreset es elszamolast igertek szoval akkor nem voltunk elnezoek ahogy most se. Te meg most mentegeted oket.
En akartam volna 4-es metro elszamolast. Amikor Veres fianak volt az ugye akkor is felhaborodtam pedig az a mai szintekhez kepest rohejesen pitianer volt.
Törölt felhasználó 2018. 08. 09. 15:37
Előzmény: #8436  gambadoro
#8450
ha akarja, visszaviheti a török vizekre, hiszen joga van megvédeni a saját határát az illegális migrációtól! - főleg akkor, ha - mint említettem - a bevándorló tudatosan szándékosan hazudik neki arról, hogy ő állítólag háború elől menekült (ami nem igaz, hiszen akkor felmutatná az útlevelét/személyi okmányát de azt rég megsemmisítette hiszen gazdasági migráns).
a törököknek pedig nem kell őket lelőni - ha voltak akkora marhák hogy ők is beengedték saját magukhoz az iylen pakisztániakat, irániaka, stb. stb., akkor senkit nem érdekel, főleg bennünket európaiakat nem kell érdekeljen, hogy ők mit kezdenek ezekkel az emebrekkel, érted? ez török belügy, líbiai belügy, stb.
"ott tévedsz óriásit, hogy ezeket az embereket csak úgy vissza lehet vinni bárhova, ha nem akarnak menni, akkor erőszakot kell alkalmazni"
nem tévedek, mert másképp nem megy. és nem kell automatikusan erőszakot alkalmazni az ausztrálok sem alkalmazzák! mit teszenk az asuztrálok?:
1. lezárják ténylegesen a határukat,
2. visszafordítják az össze migránshajót és ha kell , megdobják őket némi készpénzzel/vízzel egyébbel és megkérik hajózzanak vissza oda ahonnan jöttek, mert nincs eélyük!
és képzeld el: működik!
a törköknek és másoknak is működne, ha : akarnák, - és nem leszarnák az egészet!
hiszen ha a mgrók rendszersen visszapattannának a görög meg a spanyol védőrendszerről, előbb-utóbb belátnák hogy nem érdemes tovább kockáztatni az életüket, újra meg újra nekiindulva a tengernek!
tudod mi a szörnyű? az, hogy ezt mi már xxx alkalommal leírtuk itt nektek lépésről lépésre mert baromi egyzserűen megoldható lenne az egész de nem akarját/nem tudjátok megérteni/felfogni.....
Peterbond 2018. 08. 09. 15:34
Előzmény: #8448  Peterbond
#8449
Ahogy pl a Microsoft botrany is zavar. Erdekes nalunk a ceg kirugta a vesztegetot aki allami poziciot kapott. De nezd meg Romaniaba mennyire maskent allnak ehhez.
Peterbond 2018. 08. 09. 15:33
Előzmény: #8441  pampa
#8448
Szarom en le hogy hol marad a profit ha tisztesegesen vette meg valaki. A cseheknel levo Mol kut se zavar ahogy az OMW se nalunk. Felolem legyen magyar vagy maradjon nemet. Tisztessegesen vegyek meg uzemeltessek es a piac eldonti hogy nyereseges vagy veszteseges lesz.
Ertem en hogy teged konnyu megvenni azzal hogy magyar kezbe kerul valami es ezzel barmi lopast igazolsz de Meszaros vagyonanak toredeje ilyen masodsorban meg ha meglopnak engem nem vigasztal hogy magyar tette es magyar fog a rozsadombon szazmilliardos hazat huzni belole.
Amugy virits papirt hogy a nemet megkente a magyar politikust es aron alul vette es ot is elitelem. De ilyet ti nem nyomoztok csak kijelented. Meszarosnal meg a tenyek ellenere is mentegettek. Es ez zavar engem borzasztoan. De ugyan igy Tiborc vejnel Simicskanal vagy barmely gaztetnel. Ennek SEMMI KOZE hogy kulfoldi vagy magyar az elozo tulaj vagy a korrumpalo.
ts3 2018. 08. 09. 15:24
Előzmény: #8442  pampa
#8447
"Putyinnak elemi érdeke, hogy ne jöjjön létre a föderális Európa, mely politikai-gazdasági erejével Oroszországot marginális pozícióba szoríthatná. Helyesen ismerte fel, hogy Orbán hatékonyan képes gyöngíteni az európai egységet, s valóban, lassan Orbán lesz az egység megbontásának vezéralakja."
Te, putyin "láncos kutyája". :))
pampa 2018. 08. 09. 15:06
Előzmény: #8445  signal2
#8446
valahol olvastam, hogy mennyi cége van.
akkor mindet "kizsarolta" ?
.
nem ismerem a pályáját..... de azért már lassan komédia ami körülötte zajlik....
signal2
signal2 2018. 08. 09. 15:00
Előzmény: #8441  pampa
#8445
Külfölditől nem nagyon vett céget Mészáros. Másik magyartól viszont kizsarolta: Forczek, Leisztinger. Hát ennyi: más magyar kárára gazdagszik, korrupció útján. Felfogharatlan, hogy valaki ezt védi. 
pampa 2018. 08. 09. 14:59
Előzmény: #8443  Törölt felhasználó
#8444
értem én..... most fontos a "pártsemlegesség" de 2002- 2010 között nem volt fontos....
akkor ugyanannyi "állami és EU" pénzt kaptak a FIDESZ közeli cégek.... mint a kormányközeliek.....
.
Vagy nem?  
Törölt felhasználó 2018. 08. 09. 14:54
Előzmény: #8441  pampa
#8443
Biztos itt marad? Mert ez a Lőrinc mintha jachtokat venne, stb.? Még egyszer: ha Viktor állami és eu-s pénzt akar osztogatni (ami ugye eleve nem az övé, hanem a miénk), akkor mindenkinek egyformán, tehát Lőrinc, Rasi, stb. is csak 1-1 tízmilliomod részt kapjon.
pampa 2018. 08. 09. 14:36
Előzmény: #8440  ts3
#8442
Én nem, de ők folytatják a csatlakozási tárgyalásokat így kinyilvánították, hogy be szeretnének lépni.
pampa 2018. 08. 09. 14:35
Előzmény: #8433  Peterbond
#8441
Tudod,hogy anno a német hogyan és milyen pénzből vette meg?
.
Gondolom nem.... és nem is érdekelt...csak azóta téma ez is ,hogy magyar tulajdonosa lett és ITT MARAD A PROFIT!

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek