Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
orbitalis
orbitalis 2021. 10. 13. 08:28
Előzmény: #93836  Hopszi72
#93840
Hamis vád? Nem én nyomtam fel őket. :)
Vagy az nincs meg neked, hogy fel is lettek nyomva?
Ők nem bizonyítják az elhangzott vádak ellenkezőjét. Sőt, egy kibebaszott kukkot nem szóltak még arról, hogy a kv mibe kötött bele, miért nem vállalta az auditot és ők ezzel pontosan miért nem értettek egyet.
Egy őszinte mondat nem hangzott még el ezzel kapcsolatban.
De egyik cikket sem cáfolták meg pontról pontra, csak vagdalkóztak, perrel fenyegettek.
Lett abból valami? Volt kiigazítás? Mi volt a tartalma?
Mindeközben ELMENTEK NYARALNI, ahelyett, hogy a probléma megoldásán dolgoztak volna.
orbitalis
orbitalis 2021. 10. 13. 08:24
Előzmény: #93837  kupec
#93839
Nem azért nem oszt meg infót, hanem mert nem szeretnék, hogy a vezetőség előre ismerve a taktikát megelőző, de érdemtelen lépéseket tenne. Ilyen volt most ezt az igazságügyi szoftverszakértő téma.
Időhúzás, semmi más. Könyvvizsgáló kellene bakker, amit meglátásom szerint nem is kerestek és most sem keresnek.
Törölt felhasználó 2021. 10. 12. 20:51
Előzmény: #93836  Hopszi72
#93838
Talan azert zaroltak, h ne kelljen  180 napos atlagaron ajanlatot tenni, mint kpack eseteben?
kupec 2021. 10. 12. 20:49
Előzmény: #93835  orbitalis
#93837
Én sem védeni akarom őket, csak érzékeltetni, hogy nem lesz olyan egyszerű bármit is elérni, mert mindig lesz valaki, akár az egyik, azaz a mi oldalunkról, akár a másik, azaz az ők oldaláról, akinek az nem fog tetszeni és megpróbálja majd megváltoztatni az adott döntést. Nyilván az ügyvéd által képviselt csoport meg azért nem oszt meg semmilyen infót, mert azt hiszi, hogy az ügyvédi képviselet a többi rv-essel szemben előnyt jelent számára.
Hopszi72 2021. 10. 12. 19:55
Előzmény: #93835  orbitalis
#93836
Én magam nevében NEM védem, de mint benne mozgó személy tudom, hogy ma sajnos elég egy böffentés, és bármivel megvádolhatnak. Ez van. Míg nekem nem bizonyítják azt, hogy sumákolás volt, addig sajnos még Őket is megilleti a jogrendben az ártetlenság vélelme.
Mint ahogy azoknak is felelnie kell, akik esetleg hamis váddal illetnek BÁRKIT is.
Természetesen az lenne a legjobb szerintem mindenki számára, ha vissza tudna jönni a kereskedés és lényegében zároláskori árfolyamon el tudná adni aki akarja, aki nem az pedig rizikózzon tovább. Persze ettől még jobb lennne, ha pozitívan jönne ki a cég ebből.
orbitalis
orbitalis 2021. 10. 12. 19:04
Előzmény: #93833  kupec
#93835
Egy befektetőt is komolyan kellene venni, nem pedig 2300-at.
Az, hogy szarnak erre a csoportra, azt is jelenti, hogy MINDENKIRE szarnak.
Ezt kellene észrevenni.
Mi a tökömet tudtok védeni egy olyan vezetésen, aki NEM KOMMUNIKÁL?
Hopszi72 2021. 10. 12. 17:17
Előzmény: #93833  kupec
#93834
Pont ez a baj. Ügyvédnő és általa képviselt emberek egy megfelelő fórumon adna az infót, akár lehet zárt is. Akkor lehet, hogy többen és többen jelentkeznének. De mondjuk egy peres eljárásban nem biztos, hogy akár Nyrt révén is adhat bárki is infót az eljárással kapcsolatban.
kupec 2021. 10. 12. 16:03
Előzmény: #93832  Hopszi72
#93833
Mindegy mennyi a közkéz, az ügyvédnő ennek töredékét képviseli. Ezt tudja a menedzsment is, valószínűleg ezért nem veszik komolyan. Bármilyen egyesség, ami az ügyvédnő tető alá hozna, minden rv-esre kiterjedő és azok mindegyike által elfogadott kell legyen, különben bármely rv-es megtámadhatja azt a bíróságon. És meg is fogja. Na ezért sem töri magát a menedzsment a megegyezés felé.
Hopszi72 2021. 10. 12. 15:00
Előzmény: #93830  orbitalis
#93832
Légyszi Én nem szarom le, hogy mit gondolsz, de engedd meg, hogy NE értsek egyet veled. A lottót csak azért hoztam fel példaként, hogy az emberek nagy százaléka akkor kezd el lottózni, amikor nagyobb a nyeremény, mintha jelentősége lenne. Te is Én is hittünk a nagyobb "nyeremény" reményében. Már most Te pl.: megelégednél ha pénzedet visszakapnád. Nem tudom mennyiért vettél, de 200-ért vett valaki, miért nem adta el 140-ért? mert bízott a cégben, lutrizott. Nyilván szó nélkül nem szabad hagyni a dolgokat, de soxor túllépitek a jó érzés határát. Én csak próbálom nyugodtan kezelni a dolgot. Nekem is van benne egy pár milla, valszeg nem annyi mint neked de lehet nagyobb veszteség számomra, mint neked az!
Szóval nyugodj meg, ne fikázz, várd meg az ügyvédnő jelentkezését, és ha több ember akarsz magad mellé, magatok mellé szerezni (mert esetleg tényleges a pénzmosás), akkor szóljatok, mondjatok infókat, és értelmesen neki futva több pártolót magatok mellé tudtok venni. Nekem meg ez a véleményem.
Atti67 2021. 10. 12. 14:07
Előzmény: #93830  orbitalis
#93831
Teljesen egyet értek vele,amit itt leírtál.
orbitalis
orbitalis 2021. 10. 12. 13:21
Előzmény: #93828  kfredd
#93830
Pontosan erről van szó.
Amikor 90Ft alá ment az OTT1 akkor sem követeltem vissza a pénzem.
Az az én döntésem volt, hogy meddig tartottam mint ahogy az is, hogy adtam vagy vettem.
De ez most nem az én döntésem!
Itt most a cég ügyvezetője és sleppje rengeteg pénzen ül (lsd lélegeztető biznisz) az én pénzem pedig nincs meg. Nem férek hozzá, nem tudom használni. Ő használja az árbevételt, él belőle, nyaralgat (bazdmeg!) az én több millió forintom meg nem elérhető. Érted????
Minimum megérdemelnénk, hogy 2-3 hetente böfögjenek fel valami infót, hogy lássa az ember az akaratot. NINCS AKARAT!  Nem akarnak tájékoztatni, nem akarnak beszélni a befektetőikkel, nem akarnak láthatók lenni. Semmibe vesznek.
Hát a jó krva anyját MB-nak!
Leszarom, hogy ki mit gondok én ezt gondolom! 
Hopszi72 2021. 10. 12. 11:17
Előzmény: #93828  kfredd
#93829
Érveidet értem, de neked se legyenek kétségeid, hogy a lottónál nincs mahina :-)
Trükkös lottósorsolás vagy csalás? - YouTube
Véletlen mi:-P
kfredd 2021. 10. 12. 10:28
Előzmény: #93824  Hopszi72
#93828
Azért ez a hasonlat kicsit sántít. Ha kiderül, hogy a számhúzást elcsalták, akkor igen, vissza kérem a pénzem. Itt nem az történt, hogy rossz lóra tettem és rosszul ítéltem meg a cég jövedelmezőségét, hanem nagy valószínűséggel átbasztak a pénzem meg ellopták. ( igaz nincs bizonyítva) De hogy itt valami nagyon büdös, afelől ne legyenek kétségeid.
Hopszi72 2021. 10. 12. 10:14
Előzmény: #93825  tipci007
#93827
Egyébként mire hasonlítod azt, hogy a pénzedet elköltöd olyanra, aminek az eredménye bizonytalan?
Mert ha tuttira nyereségre mentél volna (ötletként felmerült itt emberekben) a 4IG-re tettél volna. Ja az is még múlthéten 1000 felett volt jelentősen, most 906. Szóval lutri itt minden.
Egyébként még az is lehet, amit itt 1-2 éve írogatnak, hogy megveszi a 4IG. Úgy látom monopolit játszik a cég. :-)
Hopszi72 2021. 10. 12. 10:11
Előzmény: #93825  tipci007
#93826
Ez tény, vagy találgatás?
Én nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy benéztem! ha nem is úgy ahogy egyesek, valamit fogok tenni. De az, hogy tények nélkül Májer buzizás meg egyéb dolog nálam nem fekszik.
Ami a háttérben zajlik arról senki nem tud. de remélem pozitívan ki fog jönni a dolog. Egyebnlőre abban bízom, hogy rövidebb távon de hasonló elv lesz, mint a Kpack-nál!
tipci007
tipci007 2021. 10. 12. 09:30
Előzmény: #93824  Hopszi72
#93825
Ha egy tőzsdén szereplő nyrt részvényeinek vásárlását a lottózáshoz kell hasonlítani (ahol az érdemi nyerés esélye kb pont nulla), akkor gond van. 
Ezt az OTT sztroit sokan benézték, én is...
A probléma ott van, hogy hónapok óta nem történik semmi. Sem szabályozói, sem ügyészségi, sem rendőrségi (...) oldalról. Ez csak poltikai utasításra működik, így megy ez kishazánkban jópár éve. 
Ez az OTT sztori olyan kicsiben, mint a ner nagyban. 
Sumákolás, hazudozás, elhallgatás, mutyi. 
Hopszi72 2021. 10. 12. 09:18
Előzmény: #93823  orbitalis
#93824
Komolyan?
Szoktál lottózni?
Én ehhez hasonlítanám!
Veszel egy szelvényt, nem nyersz, aztán mész a Szerencsejáték ZRT-hez, hogy adják vissza a pénzedet, mert nem jó számokat húztak ki?
Néha gyerekesen viselkedsz.
Csak kérdés, ha Önmagadért állsz ki, akkor azt egyedül teheted, ha csoportért áll ki az ügyvédnő, szerintem ugyanúgy elvárhatom még a 95%-os résznek a kis részvényeseként, hogy Ő is kommunikáljon valamit, hogy az 5% nevében Mit óhajt tenni. Felszámolást kéri, vagy csak szimplán ejnye-bejnyét.
Mint írtam, pl az igazságügyi szakértői vizsgálat mennyiségtől függően 1-2-3 hónap is lehet. Az persze kérdés, hogy hogy kérték-e, hogy soron kívül csinálja-e meg a szakvéleményét. na dehát ha megcsinálja, onnantól kezdve 1 hó a befogadás 1 hó az első tárgyalásig, és 2 év a per. SAJNOS. És még optimista voltam. Itt természetesen az lenne a legjobb ha megegyezés születne. Akár a Te esetedben Májer lemondása kontra ügy élsimítása. Ilyet el tudok képzelni. Persze HA VAN ÜGY!!!!
orbitalis
orbitalis 2021. 10. 12. 08:49
Előzmény: #93822  Törölt felhasználó
#93823
mármint kit fúrok? Májert?
persze hogy nem érdek nélkül: adják vissza a pénzem, amin most rajta ülnek a tetvek.
Törölt felhasználó 2021. 10. 12. 08:15
Előzmény: #93821  orbitalis
#93822
Regota fursz. Nem erdek nelkul teszed.
orbitalis
orbitalis 2021. 10. 12. 08:10
Előzmény: #93820  Törölt felhasználó
#93821
miért szórakoznék jól? 
még három nap van a kiadott határidőig és semmit nem kommunikált a cég.
tehát arcba-fossák a befektetőket.

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek