Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hopszi72 2021. 09. 23. 08:37
Előzmény: #93639  Törölt felhasználó
#93640
Cég tulaj OK.
Akkor Te is hibásnak érzed magad a kialakult helyzetért?
Te mint cégtulajdonos akarod saját magad perelni. Nem tudom. Nem életszerű. De járj sikerrel. A legkönnyebb lenne elengedni, és meglepődni ha pénzednél leszel.
Sajnos ez van. nyilván a pesszimista ember más, mint az optimista. Itt a Kpack 2 év után is vannak reménysugarak. fél év távlatában ez még nem is nagy dolog. Bízom benne, mert amikor megvettem a részvényt bíztam. És tudom, hogy ez a szitu most nagyon nem az üzletről szól. Az megvan. Csak a kinek a kezében van, az nem mindegy, és itt a harc.
Rakd össze. Azt hiszem Ipar 4.0-val is megy az OTT, eü vonalon is megy az OTT, és IT szektor is .
Éppen ma olvastam a magánegészségügy digitalizációs jövőképéről. Én pozitív vagyok, és nem Sars-2 kapcsán.
Arra mindenképpen kíváncsi vagyok, hogy mit fog érni az ügyvédnő ultimátuma, főleg ha már fejben a munkaügyi perben gondolkodtok :-(
Törölt felhasználó 2021. 09. 23. 06:42
Előzmény: #93638  Hopszi72
#93639
Nincs én cégtulajdonos vagyok, van rvm. Ennyi elég.
Hopszi72 2021. 09. 23. 06:33
Előzmény: #93636  Törölt felhasználó
#93638
Van munkaszerződésed?
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 22:08
Előzmény: #93635  Törölt felhasználó
#93637
Ki igy, ki ugy kinlodik... Rendben.
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 21:58
#93636
Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha nem lesz eredménye a mostani egyesülésnek, munkaügy pert fogunk indítani károkozásért a vezetők ellen. A munkájában elkövetett kárért a munkatörvénykönyve szerint a vagyonával 100%-ban felel a vezető tisztségviselő.
Mivel a vezetők a mi "munkavállalóink" és a még a felügyelőbizottsági tagokat is perelni fogjuk nem ússzák meg. Így készüljön mindenki.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------
Hiába próbálják majd informatikai szakértővel bizonyítani hogy nem tehetnek róla, nem kellő körültekintéssel végezték a munkájukat ezért kárt okoztak a befektetőknek, tulajdonosoknak.
Nem hiszük el hogy csak a könyvvizsgáló észlelte először a hibát. A nem szándékos károkozás is károkozás hiába kenik a hibát mindenki másra, szoftverre, számítógépre, külső beszállítóra stb.
Vagyonelkobzás lesz ekkora rv számnál.
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 21:57
Előzmény: #93634  Törölt felhasználó
#93635
Jól el humorizáltok itt de ne tegyétek, ha nem muszáj mert itt már Ószövetségi állapotok következnek.„szemet szemért”. ez már nem vicc, szólok.
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 21:51
Előzmény: #93633  IF
#93634
IF 2021. 09. 22. 21:16
Előzmény: #93632  Törölt felhasználó
#93633
Ja, meg a piocas ember😀
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 21:13
Előzmény: #93631  IF
#93632
Johetnenek mar azok a szerverhirek.
IF 2021. 09. 22. 21:00
#93631
Ugy latom kezd szakadni a cerna.... 
Zsimo
Zsimo 2021. 09. 22. 20:46
#93630
Ez már idén nem jön vissza.
VUK1980
VUK1980 2021. 09. 22. 19:55
Előzmény: #93620  53fok
#93629
Olyan nincs!! Ebben az orszagban mar megszunt a lelkiismeret ....
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 19:34
#93628
Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha nem lesz eredménye a mostani egyesülésnek, munkaügy pert fogunk indítani károkozásárt a vezetők ellen. A munkájában elkövetett kárért a munkatörvénykönyve szerint a vagyonával 100%-ban felel a vezető tisztségviselő.
Mivel a vezetők a mi "munkavállalóink" és a még a felügyelőbizottsági tagokat is perelni fogjuk nem ússzák meg. Így készüljön mindenki.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------
Hiába próbálják majd informatikai szakértővel bizonyítani hogy nem tehetnek róla, nem kellő körültekintéssel végezték a munkájukat ezért kárt okoztak a befektetőknek, tulajdonosoknak.
Nem hiszük el hogy csak a könyvvizsgáló észlelte először a hibát. A nem szándékos károkozás is károkozás hiába kenik a hibát mindenki másra, szoftverre, számítógépre, külső beszállítóra stb.
Vagyonelkobzás lesz ekkora rv számnál.
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 19:30
Előzmény: #93623  Törölt felhasználó
#93627

Hiába próbálják majd informatikai szakértővel bizonyítani hogy nem tehetnek róla, nem kellő körültekintéssel végezték a munkájukat ezért kárt okoztak a befektetőknek, tulajdonosoknak.
Nem hiszük el hogy csak a könyvvizsgáló észlelte először a hibát.
Vagyonelkobzás lesz ekkora rv számnál.
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 19:23
#93626
Aztán lehet vigyorogni.
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 19:22
#93625
Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha nem lesz eredménye a mostani egyesülésnek, munkaügy pert fogunk indítani károkozásárt a vezetők ellen. A munkájában elkövetett kárért a munkatörvénykönyve szerint a vagyonával 100%-ban felel a vezető tisztségviselő.
Mivel a vezetők a mi "munkavállalóink" és a még a felügyelőbizottsági tagokat is perelni fogjuk nem ússzák meg. Így készüljön mindenki.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 19:22
#93624
Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha nem lesz eredménye a mostani egyesülésnek, munkaügy pert fogunk indítani károkozásárt a vezetők ellen. A munkájában elkövetett kárért a munkatörvénykönyve szerint a vagyonával 100%-ban felel a vezető tisztségviselő.
Mivel a vezetők a mi "munkavállalóink" és a még a felügyelőbizottsági tagokat is perelni fogjuk nem ússzák meg. Így készüljön mindenki.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 19:22
Előzmény: #93618  Hopszi72
#93623
Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha nem lesz eredménye a mostani egyesülésnek, munkaügy pert fogunk indítani károkozásárt a vezetők ellen. A munkájában elkövetett kárért a munkatörvénykönyve szerint a vagyonával 100%-ban felel a vezető tisztségviselő.
Mivel a vezetők a mi "munkavállalóink" és a még a felügyelőbizottsági tagokat is perelni fogjuk nem ússzák meg. Így készüljön mindenki.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Figyelem felhívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 18:57
Előzmény: #93621  tözsdecapalit.
#93622
Inkabb egy konyvvizsgalo.

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek