Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
jamukha
jamukha 2021. 07. 15. 15:29
Előzmény: #92798  martin36
#92800
Több kerület van Pesten, mint itt alkalmazott, ne is csodálkozzál rajta, én már azon gondolkodom, hogy küldök egy önéletrajzot CNC gépkezelői állásra, meg kell lennie annak a gépnek valahol-:)XD
nyuszibroker 2021. 07. 15. 15:25
Előzmény: #92798  martin36
#92799
Biztosan azért nem hallott ottirol a konkurencia, mert még azok elött is titok a tevékenységük🥴. Hülye vicc... tudom
martin36
martin36 2021. 07. 15. 14:48
Előzmény: #92797  Atti67
#92798
Csak megsugom,h pontosan ebben a szegmensben dolgozom, es mi meg emlites szintjen sem hallottunk az ott1 mint piaci szereplorol.
Kb annyi lehet h kiraktak a honlapjukra,kozben meg egy ingyenes emailt sem kuldenek meg egy zoldsegeshez sem.
Atti67 2021. 07. 15. 14:39
Előzmény: #92796  nyuszibroker
#92797
Én is ebben bízom.
nyuszibroker 2021. 07. 15. 14:31
Előzmény: #92795  Atti67
#92796
Igy van! Szerintem is. Még az is lehet, hogy jo vége lesz. Remélhatőleg... 
Atti67 2021. 07. 15. 14:13
Előzmény: #92793  Royalfroccs
#92795
Az jó hír,hogy legalább dolgoznak.Nincs csődben,vagy felszámolás alatt a cég. Már csak azt a könyvvizsgálót kellene elintézni,és visszakerülni a Bétre.
nyuszibroker 2021. 07. 15. 11:37
Előzmény: #92793  Royalfroccs
#92794
Nem semmi! Kár hogy elöttünk meg titkoloznak... 
Royalfroccs
Royalfroccs 2021. 07. 15. 10:47
#92793
Egy újjabb érdekesség az oldalukon, ami eddig nem volt...
.Biztonságtechnika – OTT-ONE Nyrt.
kupec 2021. 07. 14. 21:56
Előzmény: #92785  richman
#92792
Na pontosan ezek azok a kérdések, amit én sem tudok megválaszolni másképp, csak a korrupcióval, illetve hatalomvággyal (és igen, ilyenkor az egyik szemem sír, mert naivan azt gondoltam 12 éve, hogy most végre óriási lehetőség előtt állunk az ország felvirágoztatása tekintetében). 
jamukha
jamukha 2021. 07. 14. 21:41
Előzmény: #92664  Notata99
#92791

Visszakanyarodnék egy kicsit még is ehhez a foglalkoztatottak száma alapján történő értékeléshez.
Deltában 1 főre 125 milló HUF kapitalizácíó jut.
OTT1-ben 430 millió.
Sosem piszkáltam olyat, aki őszintén beírta, hogy tévedett, nem pedig próbált magával rántani másokat is kitömve, 2 hete felfedte magát itt valaki "jó hír" linkeléssel, aki 270-en adta elő a TA-s mogult tele vakerálással, lesz rá gondom, amikor visszaengedik a parkettra.
Törölt felhasználó 2021. 07. 14. 21:06
#92790

Kíváncsi lennék ki minuszol be több kommentet, valamelyik tolvaj biztos. Nem baj.
MENTEK A BÖRIBE, MAJD ICA BÁCSIHOZ GYÓNI TOLVAJ BANDA. :D
martin36
martin36 2021. 07. 14. 19:46
Előzmény: #92788  Atti67
#92789
Ha vmi egi csoda folytan visszaengednek,valoszinuleg meg lenne az elso 50 v nagyobb %-,ot egy nap alatt eso papir a BET-n.
En mondjuk egyelore meg mindig egesz egyszeruen nem akarom elhinni h ilyen pofatlanul,aljas modon lehet tomegektol lopni,az egvilagon barmifele retorzio nelkul.
Egyszeruen latom h a millios befektetesem total nulla,es nem hiszem el.
E azt sem,h 100 nap elteltevel sem olvasom reggel az ujsagban,h ezt a szarhazi ferget valaki alaposan osszecsomagolta az ejjel.
Atti67 2021. 07. 14. 19:25
Előzmény: #92787  KKR13
#92788
Nem fogunk beletörődni.Sokunknak nagyon sok pénze van benne,hogy csak úgy elússzon.Nem szarházi tolvajoknak gyűjtöttük,és dolgoztunk sokáig érte.
KKR13
KKR13 2021. 07. 14. 17:45
#92787

Megkaptam, talán a 3. levelemet a közös fellépés kapcsán és ahogy látom a következőben talán már precízebb infók is lesznek.
Remélem, ha így sem jutunk sikerre, akkor nem törődünk bele, ha lenyúltak minket csalás sorozatokkal, így vagy úgy, de fizetniük kell a tetteikért.
KKR13
KKR13 2021. 07. 14. 17:43
Előzmény: #92779  BladeBoris
#92786

Tudod mi volt itt másfél évtizede, a minimál TB-s adóalap eltüntető okoskodó paradicsom szlovák rendszámú luxus verdákkal. A becsületest halálra adóztatták, a többi meg nagy egóval osztotta az észt, hogy miért nem csalsz te is. Ugyanez volt jellemző a szociális támogatásokkal való visszaélésekre.
A hitelekben fürdő, majd más visszafizeti helyettem típusú, telesírom a médiát hősök helyett is fizethetted az adót, amiből kárpótolták a "szerencsétleneket", miközben befektetési célból vett ingatlanjaikat feketén  adták ki az albérlőknek.
Számlagyáros parasztok, állami, önkormányzati rendszer lenyúlok, sokszor csak csúszópénzért azt külföldieknek kirisztelő szarháziak osztották nekem az észt, akik sokkal nagyobb lábon éltek, de amikor szembesítettem őket a cselekedeteikkel, akkor mint ha meg sem hallották volna.
Az elmúlt 30 évben az cseszett rá, aki becsületes volt, adót és járulékot fizetett minden rendszerben és mellette folyamatosan megtakarított és hitel nélkül pórbált a jelenben szerényebben élni, hogy majd egyszer a megtakarításait magára vagy a leszármazottjaira fordítsa. Tőlem így vagy úgy, de mindig ellopták azt, amiért megdolgoztam, legyen az túladóztatás, a megtakarításod elinflálása vagy mostanában a tőzsdére hozott befektetésed.
A hitel pénzrendszer az, amit tönkre teszi a társadalmat a liberális gyökerű megalkotóival az élen, akik most újfajta álszent játékkal hülyítik az embereket.
A nyugatiak is ugyanolyan szemét mohók és kihasználtak, kihasználnak másokat a saját jólétük érdekében, csak félre néznek, kihelyezik a problémákat és jobb az önmarketingjük. Szétfogyasztották, szennyezték, manipulálták a saját jólétük érdekében az elmúlt évszázadot, most meg játsszák a nagy bűnbánót és osztják az észt másoknak, akik a közelében nem voltak a hedonista életmódjukhoz  és közben mindig más faszával veretnék a csalánt és keresik az újabb rabszolgáikat a játékukhoz.
richman
richman 2021. 07. 14. 17:33
Előzmény: #92782  kupec
#92785
Részben igazad van(lehet hogy teljesen) és máshol is hasonlóan működnek a dolgok mint hazánkban, de akkor miért kellett 11x átírni az alkotmányt az elmúlt 10 évben, az euban miért itt a legalacsonyabb a minimálbér, a kivárosomban legnagyobb beruházás az elmúlt 10 évben miért a focipálya felújítása volt mind amellett hogy az utak minősége gyalázatos? Ja és én sem vagyok balos...
Kisjanos56 2021. 07. 14. 17:31
Előzmény: #92783  Kisjanos56
#92784
Látom valakinek fáj az igazság.
Kisjanos56 2021. 07. 14. 17:22
Előzmény: #92782  kupec
#92783
12 éve még ki volt adva a területi APEH-nak,hogy évente hatörik-haszakad mennyi birságot kell kiszabnia..   A kiszabott bírságok alapján voltak premizálva is.
kupec 2021. 07. 14. 16:45
Előzmény: #92781  Idea
#92782
Sok mindenben egyetértek azzal amit írsz. Igen, az 1989-es módszerváltás (én ui. nem hívom azt rendszerváltásnak) eredményeként sok minden megváltozott, leginkább az, hogy idehaza is megjelentek a piac farkastörvényei: amit addig Jani és Pista egymás között el tudott intézni, az megváltozott - jómagam azt sem tartottam jónak, ahogy akkor működtek a dolgok. Valóban jelen volt az emberekben egyfajta bajtársiasság (Te így hívod), de ez korántsem a becsületességen alapult, így én azt inkább cinkosságnak nevezném, ami számomra sohasem jelentett pozitív tartalmat. 
Ugyanakkor egy magáncég résztulajdonosaként és munkavállalójaként, rátermett gazdasági igazgatóval a háttérben, évenkénti NAV ellenőrzés mellett sincs félnivalónk/félnivalóm. Ebből gondolom, hogy az aktuális szabályozási háttér mellett is lehet nagyon-nagy %-ban jogkövetőn működni, nincs szükség a szürkegazdaságba alámerülni. Lehet, hogy szerencsések vagyunk, de lehet, hogy több ez mint szerencse. És persze minnél mélyebbre merül egy cég a szürkegazdaságba (vagy akár a feketébe), annál több félnivalója is van. 
Ha már egyébként politikai síkra tévedtünk: nem tagadom, jobboldalinak tartom magam. Látva a módszerváltás utáni szoci mentalitást és vezetést, nincs kétségem afelől, hogy ha hozzáfértek volna, akkor ők is ellopták volna jelentős részét az EU-s támogatásoknak (amit egyébként a Lajtán innen és túl is rendesen megkopasztanak mások is, hidd el), viszont emellett - hogy még több kerüljön hozzájuk - bizony az országot is elkótyavetyélték volna (erre ugye volt pár példa a szolgáltatási szektorban). Na én ebben látom a fő különbséget, mert nekem Magyarország még mindig a hazám!
Idea 2021. 07. 14. 12:24
Előzmény: #92776  kupec
#92781
Egy gáz van ezzel: mi van akkor ha ez már nem haza? Az volt mondjuk 1985-ben, 1990-ben, talán még 2000-ben is. De szép lassan elért egy olyan fokot mindennek a lerohasztása/felbomlasztása amikor az ember azt mondja bárhová csak el innen, még magyarul is elfelejtek ha ezt a sok szart magam mögött hagyhatom... És még abban is igazat adok neked, hogy ha az szdszmszp x egységgel rohasztotta az országot, akkor a fidesz csak x/5 egységgel: (sokkal) lassabban pusztítja. De pusztítja.
.
De még ez sem lenne baj, ha úgy volnánk mint a szoci végén, volna egy stabil pont/háttér ami miatt mégis a hazánknak tekintettük az országot: tudtuk, hogy az állam tetű, tudtuk, hogy a cigány lop (közvetlen tőlünk), felvilágosítottak (vagy már tudtuk), hogy a zsidó szintén lop csak nagyban (közvetve tőlünk): kizárólag magunkra számíthatunk. És a család védte magát, nagycsalád szintén, ahogy a rokonság, akár a falu. Egyik közember a másikat. Úgy voltunk mint régen a jobbágyok: tudtuk, hogy minden nadrágos/nyakkendős ember a vesztünkre tör, minden idegen ellenség, össze kell tartani, védeni kell egymást ha úgy adódik. Volt hátország - ma már nincs.
.
(Az erőforrások jelentős része direktben lett elosztva, csökkentve az elvonás mértékét: elég volt egymásra nézni egy kamazos sofőrnek és egy markolósnak és már meg is volt a deal (max annyi volt a kérdés, hogy Pista a legfinomabbat rakjam alulra vagy inkább 0.2-st szeretnél az alaphoz, válaszként meg: mindegy, szigetel mindkettő, szombaton tudok két fuvart ha neked is jó Janikám). Lehetett építeni családi házat százezerszámra, tényleg megfizethető hitellel segítve, minimális fizetett munkával, kedvezményes építőanyaggal. Ezeknek a kis összejátszásoknak volt egy nagyon jelentős lélektani hatása: bajtársiasság alakult ki a hatalommal és egyéb ellenségekkel szemben ami szép lassan kb 2000-ig eltűnt. Megszűnt a stabil háttér - cserébe lett elvonás, túladóztatás, túlszabályozás, jogok/jogérvényesítés kiüresedése, munkanélküliség, elvándorlás, rohadó közszolgáltatások.)

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek