Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
B-Józsi
B-Józsi 2019. 06. 11. 21:41
Előzmény: #63898  Metwolf
#63900
Simán lehet, hogy van. Csak kirakják nyilvános körbe. Így két legyet ütnek egy csapásra. A befeketető jelölt ki lesz szolgálva, a zsé bejön. A másik cél, hogy nyilvános legyen a prémium miatt az is teljesül. Szerintem el fogják adni, lehet már édeklődő ennyi darabra, mert nem égetnék magukat egy sikertelenséggel. 
Metwolf
Metwolf 2019. 06. 11. 21:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#63899
Kíváncsi leszek mi lesz, 4ig mellett erre is mehet a speka holnap.
Metwolf
Metwolf 2019. 06. 11. 21:37
Előzmény: #63896  Metwolf
#63898
Ha zártkörű jegyzés lenne az más, mert ott már fixen megvan ki perkálja ki a min. pénzt. Arra mehetne a piac megalapozottabban.
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2019. 06. 11. 21:36
Előzmény: #63892  goodquestion
#63897
...azért van abban vmi Robin Hoodos beütés , mikor a cég legnagyobb részvényese , azt mondja , hogy a részvény 250 alatt nem eladó .....de kérem ....ez mind szép , és jó , de ezt nem a piac dönti el? 
.
Kereslet - kínálat? 
Metwolf
Metwolf 2019. 06. 11. 21:36
Előzmény: #63892  goodquestion
#63896

Mitől akar holnap jobban venni valaki mint eddig....csak azért mert ma bejelentették, hogy vehet még 3 milliót min. 250Ft-on?
Hüleség....
Bekes 2019. 06. 11. 21:34
Törölt hozzászólás
#63895
B-Józsi
B-Józsi 2019. 06. 11. 21:33
Előzmény: #63891  Metwolf
#63894
Szerintem nem erre alapozzák. Őszig sok idő van még..
Törölt felhasználó 2019. 06. 11. 21:33
Előzmény: #63886  Jockey-Bacsi
#63893
Mivel a történet egyik szereplőke te vagy Jockey szerintem te jobb ha hallgatsz és nem jáccod itt is tapasztalt hozzàértőt:DD
Szoval azt kb mindenki tudja hogy a tozsde az a hely ahol a nagyhal altalaban megeszi a kishalat, de ha a kishal eleg furge es nem akar tovabb nyujtozkodni mint ameddig a takaroja er akkor  is!!!! Ossze is baratkoztunk es tudunk is egymasrol jo par akar szemelyes dolgot is de inkabb csak jokedelyuen beszelgetni szoktunk meg elemezgetni!!!! Volt viszont egy srac aki kicsit 
Szoval azt kb mindenki tudja hogy a tozsde az a hely ahol a nagyhal altalaban megeszi a kishalat, de ha a kishal eleg furge es nem akar tovabb nyujtozkodni mint ameddig a takaroja er akkor talan o is szakithat egy darabkat a jobol!!! Alljon itt ez a tortenet tanulsagkent mindenkinek hogy a kapzsisag es a butasag ha kez a kezben jarnak akkor bizony abbol komoly gond is lehet!!!! Tortent ugyanis, hogy iden Aprilis kornyeken befektettem egy kis penzt az egyik jonak igerkezo  hazai cegbe... azt mar korabban megtanultam hogy mivel nem ertek kicsit se a tozsdehez igy egy dolgot csinalhatok csak kb sikeresen az az, hogy beulok, varok, aztan ha sikerul akkor kiszallok valamennyi nyerovel. Nem ugralok ide ode meg probalom eltalani a tetoket meg az aljakat mert annak sosincs jo vege!!! Jelentem ez azota is igy van...Ulok a seggemen es varom hogy a penzem penzt hozzon!!! Tehat akik azt gondoltak hogy ez rolam fog szolni azoknak mar most csalodast kell okozzak de higyjetek el igy is megeri elolvasni!!! Szoval van egy tozsdei forum ahol rengeteg magyar befekteto beregisztralt es itt osztjak meg egymassal a hireket meg a tapasztalatokat meg megy az okorkodes is meg persze jo magyar szokas szerint az irigykedes meg egymas szopatasa is kemenyen!!! Az en papirom foruman viszont osszejott egy jo kis kemenymag akik mind hisznek a cegben es tartjak a papirt ahogy en is!!!! Ossze is baratkoztunk es tudunk is egymasrol jo par akar szemelyes dolgot is de inkabb csak jokedelyuen beszelgetni szoktunk meg elemezgetni!!!! Volt viszont egy srac aki kicsit tultolta a lelkesedest es beletolt tenyleg kutyat macskat nagyi jarokeretet meg kb mindent a papirba sajat elmodasa szerint!!! Hivjuk ot Bandinak!!! Bandi allitolag apja 8 millas nyugdijat is beletolta a papperba ami amugy kb most a duplajat eri (marha igaz persze az osszeg) szoval ezzel nincs is gond, viszont azota is folyamatosan felfele dumalja es elteti a papirt. Illetve hogy eltette kb 1 hettel ezelottig amikortultolta a lelkesedest es beletolt tenyleg kutyat macskat nagyi jarokeretet meg kb mindent a papirba sajat elmodasa szerint!!! Hivjuk ot Bandinak!!! Bandi allitolag apja 8 millas nyugdijat is beletolta a papperba ami amugy kb most a duplajat eri (marha igaz persze az osszeg) szoval ezzel nincs is gond, viszont azota is folyamatosan felfele dumalja es elteti a papirt. Illetve hogy eltette kb 1 hettel ezelottig amikor is mar egy sor email utan mar telefonon is egyre jobban zaklatni kezdett hogy ilyen meg olyan tuti tippjei vannak! Na most itt szogezzuk le de azt biztos tudjatok mind hogy en meg a jo istennek se hinnek akkor se ha itt alna elottem ha penzrol van szo!!! Igen kemeny tanulo penzeket fizettem hogy tudjam csak magamra hallgassak....ugyhogy persze meghallgattam amit mind de eresztettem is el szepen a fulem mellett!! Viszont hal istennek nem kuldtem el a picsaba amikor mar kezdett sok lenni a srac mert igy nem lenne most mirol irnom!! Azt meg gyorsan ideirom hogy amugy egy joindulatu gyerek, kb velem egyidos van gyereke meg felesege de viszont nagyon buta szegeny! :) Szoval 1 hete elkezdett irogatni az EstMedia Nyrt nevu cegrol hogy ez mekkora buli lesz meg hatalmasat fog menni a papir stb stb... Az estmedia szept. 19.e elott egy csodeljaras ala vont ceg volt kb 3.5 milliardos tartozassal es meg kb 1 milliardos egyeb kovetelest halmozott fel 2014 ota a hitelezoi fele.  A papirral napi 4szer aukcios rendszerben lehetett kereskedni a beten 2014 ota mert nem fizette a dijat a betnek es igy a folyamatos kereskedest beszuntettek!! Maximalis arfolyama 55500 forint volt meg egy elozo nev alatt, aztan papir tizszerezes meg egy jo hosszu eses utan kb az elozo 2 evig 1,5 forintnal volt az alja. Rengeteg ember veszitett rengeteg penzt es rengeteg ember ragadt bent a papirban!!!! Rengetegen!! Vannak akik eladtak es felhasznaltak a bukot adooptimalizalasra de olyan is van akik evek ota tartogatjak es azota is serenyen higitgatjak a kis pakkjukat... vagyis ha mondjuk 1000nel ragadtal be 20000db-bal akkor igen csak szepen le tudtak vinni a bekerulesi arukat ha meg ravettek mondjuk 300.000dbot monjuk 1.5on. Tehat aki igy tett azok most kb 30 es 50 forint kozotti savban varnak a csodara eeeevek ota!!!!  Namost... Csoda is tortent! Eloszor ket honapja kezdett mocorogni az ar 1,5huf-rol es elso korben majdnem triplazott is....onnan szepen felhuztak 7-8 forint kornyekere sokszor fillerenkent...es itt kb 100 meg 200 ezres nagysagrendu meg millios darabszamokrol beszelunk!!! Aztan a tobbseg elkezdett eszmelni hogy itt valami van mert veszik!!! Na itt mar en is beleolvastam az Est forumba hogy lassam mire a nagy buli hangulat??? Na ekkor kezdett nekem irogatni a Bandi is hogy igy meg ugy mekkora papir lesz!!! Kiderult hogy mindenki a mar emlitett szept. 19.et varta. Csodtargyalas es a levegoben logott a megegyezes lehetosege megpedig nem is akarmilyene!!! A jelenleg a piacon levo 50 millio db A torzsreszveny melle a hitelezok kapnak meg 50 millio darab azonos jogosultsagokat ado 0.78 filler neverteku papirt. Vagyis ok kapnak 78 filleren 50 misi papirt egymas kozt ami most 19.en 14 forinton forog a budapesti tozsden!!! Cserebe a hitelezok elengedik a 4 milliard feletti tartozast es a csodos merlegfokonyvet igy kicsivel 0ra rantjak hogy egy ures "Shell company"-t kapjanak amibe valaki majd jon es esetleg befektet. Namost ez tenyleg nem kis hir es nem is kis egyesseg!!! 19.-e elott par nappal irt a bandi hogy o mar regen tudta ezt es  szerzett penzt es vett 150e dbot az estbol allitasa szerint anno meg 3 forinton. Gondoltam jo haver vagy bazdmeg ha te 3on vetted de nekem csak 14 korul szolsz!!! Orult is mint majom a farkanak amikor kijott az egyezseg es ment is minden mas papir topikjat teleszemetelni a nagy hirrel hogy mindenki menjen estet venni!!! Sot meg engem is megkeresett hogy reklamozzam az estet es egyutt majd jol fel tudjuk dumalni az arat majd nehany meg forumos haverjaval!!!! ( amugy vicc nelkul eleg komoly kis respectet sikerult kiepitenem magamnak a forumon es ezert kerlelt hogy ram ugy is hallgatnak) Ami akkor meg nem is tunt akkora baromsagnak mint ami azutan jott!!!! Szoval a hirre el is kezdtek venni a nepek mint pupos gyerek a pres alatt!!!! A forgalom az addigi 10-15milliorol felugrott 20.ara 130 millara. Ekkor kapom megint az emailt hogy Bandi csak nem birta megallni es adott el abbol a papirbol amit addig ugy reklamozott hogy meg a halottas agyan a merev ujjai kozul sem csavarnak majd ki(ez az amibol nekem is van) es vett belole  15forinton rogton a bejelentes utan meg 500.000dbot!! na az kb ugye 7 misi...A masik papirba ha igaz amit az elejen mondott ugyan ezen a ponton a nyerojevel egyutt kb 30 millan ult szoval eladta a harmadat kb es abbol vette az estet!!! na a megegyezes utani percektol kb 20 percenkent kaptam az oromkodo emaileket hogy mennyi emberrel megosztotta ezt a nagyszeru hirt es sikerult az egyik forumos baratjaval is vetetnie (akivel mar szemelyesen is talalkoztak) 150.000dbot 15on. Ot hivjuk Janinak! Innentol kezdve szepen mukodott a tozsdei tomegpszciho es az arfolyam meg is lodult felfele!!! Szallt be boldog boldogtalan venni azt a ceget ami papiron kb 1 forintot ert reszvenyenken, tevekenyseg es bevetel nelkul! Mindket este meg is csorgetett hogy oromkodjon egy sort amikor szerdan, 20an este az arfolyam 25on zart!!!! Aztan jott 21.-e csutortok. Ne feledjuk es itt nagyon fontos hogy a kereskedes modja meg mindig a napi 4szeri aukcio ami azt jelenti hogy van fel orad beirni hogy te mennyiert venned aki meg adni akarja az meg beirja hogy mennyit es mennyiert akar eladni...ahol a kozos metszet talalkozik akkora aron fogja megvenni es annyit amennyi elado papir ott volt!!!  tehat ha van 20ft 10db elado 21ft forinton 20db elado es 22n 30db elado akkor erre ha jon vevo hogy venne 22forinton 35 darabot (es ez a legmagasabb ajanlati ar) akkor a vevo megkapja az osszes 20ftos az osszes 21ftos es 5db 22ftos eledast.... tehat az adasvetel egy nap 4szer tortenik mindig egy aron az eppen egymast metszo darabszammal!!! A kotes elott van fel orad pakolgatni az araidat es ezt mindig aktualisan a szamitogep kiszamolja neked hogy mennyi az akkori eladasi ar indikatora vagyis hogy milyen aron jar az aukcio! Meg egy fontos adalek!! hogy mig a tozsdei papirokon napi elmozdulasi max es minimum limit van ami 15 vagy 20% addig a csodeljarasos aukcios papirokon a buli az NO LIMIT!!!!! :) Tiszta poker!! Szoval vissza oda hogy 20.an 25fton zart a papir ami ket nap alatt 15-rol kurva nagy profit valakinek!! Igenam csakhogy a kotesek darabszamai ekkor meg ilyen alkalmankent 7-800 ezer kozott mozogtak... szoval mar itt is jol latni annak a veszelyet hogyha 1.5 forintmal vettel 1 millio darabot azt kurva nehez egyben eladni foleg ugy hogy nem csak te vagy egyedul akinek ekkora pakkja van!!  Emlekezzunk ugye Bandinak ezen a ponton 650e darabja van Janikanak meg 150e. Csutortok elso kereskedes 26. masodik kereskedes 27. harmadik kereskedes 28. kb 1.4millio darabos kotes. Csorog a telefonom!!! Bandi az hogy hat utalni fogom de o eladta a masik stail papirunk felet es vett meg 700!!!! ezer darab estet most 26on ezzel a bekerulesi ara feljott 23forintra....(ugye igy is 5 forint plusz am 1.35 milla papirnal jokis penz). Remegett a hangja meg ujjongott mondom neki jo oke szuper hajra o meg hogy ez tuti megy ma is meg holnap is meg hogy o kedden adja csak majd 50nel bla bla bla...Es innen a tobbi mar TORTENELEM!!! Kesobbi emailjeibol raktam ossze a sztorit csak...A Csutortoki utolso kereskedes ugy indult ahogy kellett de az eladasi konyvben megjelent egy 1.2millios tetel 30 forinton es az elso 8 percben ugy is allt hogy lesz fel millio vevo aki belecsip abba a pakkba! Hirtelen viszont megjelent egy kisebb pakk es pont le tudta nyomni az indikativ arat 29re, igen am csakhogy az 1.2 millas pakk meg ala ugrott es igy az ar mar csak 28volt. erre megjelent egy masik pakk elado kb 600e db es ezzel levitte az arat 27re majd az 1.2 millas pakk megint alaugrott es igy tovabb egeszen 20 forintig!!! Tehat a csutortok utolso aukcios szakaszban valakik leboritottak az arat 30rol 20ra.....Az egesz aukcio ugy nezett ki mint amikor full panikban egy ceg tonkremegy es a papir arfolyama szabadesesben esik... es nem is igen tudtuk hol all meg!!! kb mindenki nezett a forumon hogy mi a faszom folyik itt!!!??? en is kb sokkosan ultem es mondom bazz ilyet meg nem lattam.... Kapom a kovetkezo emailt.... baj van, irja Bandi, mi a faszom tortent?? megprobaltam eladni de nem tudtam!!! Hogy fel tudnam e hivni mert nagyon rosszul erzi magat hogy sok embernek ajanlotta a papirt most meg leesett...illetve hogy 4 millio bukon ul es attol fel hogy tovabb esik.... aztan beszelgetunk es elkezdi mondani nekem hogy hat o probalta eladni de mindig azt irta neki a broker program hogy amikor o lement egy forinttal akkor az ar is lement es o mindig csak lejebb vitte de nem tudta lejebb rakni mint az indikator ar!!!!!!!!!!! Csak allok ott bazdmeg es hallgatom ahogy a hulye beteg buta ember nem erti hogy o volt az egyik aki elkezdte lebaszni az arat es utanna meg o maga idezte elo a panikot ami 2oig vitte a papirt!! Sajat bevallasa szerint o csak!! 23ig probalkozott (eeedes faszom!!!!) mert onnantol buko lenne a pakkja....de most sirt hogyhat igy most hol es hogy tudja majd eladni...merthogy o el akarja adni mert jo lenne ha lenne nyero es abbol is venne a mi stabil papirunkat!!!! Na erre kioktattam es persze nem mondtam el neki mit tett csak azt hogy szepen forintonkent pakoljon be 100-100 ezer darabokat eladasra es ha visszajon a bizalom akkor azt majd megveszegetik!!!! Letettuk elkoszontem!!!! Jon a kovetkezo email... Jaaaaj Nagyon Nagy A Baj!!!!!!!! :))) nem hiszem el mi volt.... A Jani nem szolt neki hogy csutortokon o eladta az osszes stabil papirjat kb 30 misiert es abbol o mind EST-et vett....28on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Viszont nem akart moho lenni es o azt az utolso aukciora be is tette eladni 30on!!! (vagyis az egyik 30as nagy pakk a Janie volt a konyvben) Igen am de Nagyon nagy baj tortent!!! :)))) A Jani limites 30forintos eladas helyett piaci aras eladast adott meg ami azt jelenti hogy a papirjat annyin adja majd el a gep amennyi a legjobb ajanlat!!!! Igenam csak ugye mit sem sejtve hogy Jani 30on ul Bandi hogy el tudja adni az o pakkjat alavert 1 forintot es bedobta 29re!! Erre Jani Pakkjat a gep magatol atrakta a Bandie ele es aztam tovabb meglentebb ahogy a Bandi is ment egyet...aztan ment ez igy szepen 23ig!!! :)))))  Tehat a ket hulye mivel a Jani nem arulta el hogy all in van egymast licitalva basztak le egy amugy ustokoskent kirobbano cegnek az arfolyamat egy idiota elirasbol meg abbol kovetkezoleg hogy a Bandi nem ertette hogy o maga okozza az osszeomlast!!!! Es a hulye meg mondta is a telefonba hogy "hat nem ertem pedig en probaltam mindig lentebb rakni de nem akarta eladni" mit sem sejtve hogy a sajat nagy cimborajanak es sajat maganak okoz fejenkent 7-7 millios kart!!!!!!!!! :)))))) Es ami a durva hogy ugye a Bandi kiszallt a licitbol igy az o papirjai megvannak de a Jani akit o ultetett be ebbe az egeszbe meg valoban bukott 7 misit mert az o papirjait meg ugye eladta a gep azon az arfolyamon ahova a legjobb komaja lenyomta!!!! :)))) Ami amugy kurvara nem vicces mert ahogy mondom rengeteg ember varta a 30-50 forintos szintet hogy ugymond kiragadjon abbol a papirbol ahol evek ota bukoban ul!!!! Es ami meg durvabb... a forumon olyan erookel probalja most felbeszelni az arat 23 fole hogy ki tudjon szallni hogy azt ember nem hinne el.... kozben gyartjak a tobb szaz megelt forumosok a kulonbozo osszeeskuves elmeleteket arrol hogy ki vagy mi tortenhetett....Most peldaul vol egy eleg jol kereskedo no aki felvetette hogy a forumrol a negativ lebeszelo spekulansok osszealltak es lebasztak az arfolyamot hogy az esetleges tovabbi panik esesben tudjanak meg olcsobban venni...Persze erre Bandika olyan kibaszottul boszen helyeselt mint a bologatos kutyus a muszerfalon!!! :))) Az a durva ha kiposztolnam amiket irt mail-be akkor valaki megkeresne es lelone a picsaba azert amit csinalt... Gondoljatok bele ket sikbuta idiota kepes volt beverni majd 30%kal egy tozsdei papirt es tovabbi panikot kelteni... Ha ez a ket madar ezt nem jatsza el akkor a papir tovabb mehetett volna ma 40ig... Most 22 a reggeli 21ek utan.... kivancsian varom a hetfot!!!! Mint amikor a blackjack asztalnal egy hulye ul az asztal vegen es 15re rahuz amikor az osztonal egy 5os van!!!! :)))) Hihetetlen tortenet!!!! Bocs a sok teknikai sallangert de mind kellett hogy ertheto legyen mi miert tortent!!!!! Viszont egy ilyet atlatni amig a tobb ezer tapasztalt tozsdes csak sasol es talalgat hogy mi a picsa is tortent itt.....Hatalmas szerencse!! :))
goodquestion 2019. 06. 11. 21:33
Előzmény: #63883  Higuain
#63892
Akkor holnap felső limit, végre valami történik.
Metwolf
Metwolf 2019. 06. 11. 21:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#63891

https://www.tradingview.com/x/9HoCqiEn
MA50 és MA200 felettünk, 220Ft erős ellenállás. Legutóbb is csak ideig-óráig tudott fölötte maradni. És mivel ez a hír nem fundás, szerintem leginkább speka kör lesz ebből megint.
B-Józsi
B-Józsi 2019. 06. 11. 21:30
Előzmény: #63887  Metwolf
#63890
Gondolom nem hülyék. Ebből a húzásból, hogy 20x körüli árnál bátran bemondják a 250-et az jön le, hogy nagyon komoly dolgok érnek a háttérben! Kell még jönnie híreknek az biztos!
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2019. 06. 11. 21:30
Előzmény: #63887  Metwolf
#63889
Nah erre.gondoltam ....józan paraszti ésszel....meg aztán idő is még van szeptemberig 
...
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2019. 06. 11. 21:29
Előzmény: #63883  Higuain
#63888
hát lehet , de szerintem felső limit nem lesz! Rz csak egy tipp....
Metwolf
Metwolf 2019. 06. 11. 21:28
Előzmény: #63883  Higuain
#63887

Aki akart eddig is vehetett 250 alatt amennyit akart, mitől kellene 250Ft-on is bárkinek ha van piacon olcsóbban?
Úgy értem, aki tudja most megveszi és nem vesz 250-en.
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2019. 06. 11. 21:28
Előzmény: #63880  Metwolf
#63886
amúgy nekem mindig szívem csücske volt az Ottone , de valamit nem értek! Mi a szűzmárjáért kell nekik ennyi ideig kilincselni a pénzekért???? 
.
Van pénz a világban nem??? Nekem lenne ilyen cégem , meg ilyen területem , akkor nehogy már gondot jelentsen bevonzani 10 millió dollárt egy Szilîcium völgyi befektetőtől! Persze ez csak egy példa! 
.
De ha nekik pénz kell ...oké ...akkor tessék mihamarabb adjanak el Véna scanert ...kapjanak belőle előlegként 5 millió dollárt ..aztán fordítsák K+F re .... 
.
Csak megy az idő és megy az idő...
Bekes 2019. 06. 11. 21:27
Törölt hozzászólás
#63885
Metwolf
Metwolf 2019. 06. 11. 21:26
Előzmény: #63882  goodquestion
#63884
Persze, ha lesz fundás hír azokra jobban emelkedhet majd, mostanság viszont csendesség van.
Higuain
Higuain 2019. 06. 11. 21:25
Előzmény: #63880  Metwolf
#63883
Igen, az aktuális árfolyam nem számít ha nincs 250, attól még a kibocsátás ára 250ft. Tehát akár 200 ft reál mellett is megcsinálják a 250-es jegyzést.
Holnap picit több mint 250 a felső limit, szerintem ez meglesz gyorsan, de aztán 220-230 közé vissza. Nyitó gap 10% is lehet. Jó kis réses nap lesz holnap :)
goodquestion 2019. 06. 11. 21:25
Előzmény: #63880  Metwolf
#63882
Valóban, és jó a kérdés. Talán a szerverpark, és az ahhoz kapcsolódó hírek.
goodquestion 2019. 06. 11. 21:20
Előzmény: #63878  Jockey-Bacsi
#63881
Hát igen, utoljára novemberben járt ott, de járt.

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek