Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 03. 04. 20:30

\"Nem lehet az oroszokkal olyan megállapodást kötni, amit 10 évre titkosítanak  

Tippversenyt hírdetek.



Mikor és kinek a szájából hangzott el a fenti?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 03. 05. 08:56
Előzmény: #19  rockmaster
#20
Az csak egy egyszeri jó lehetőség volt az ellenzéknek tiltakozni. Mivel megse valósult, annak mára már nincs hatása. Nem azt kell nézni, hogy ellen tiltakozik az ellenzék, min háborodnak fel nem kormánypárt szavazók. Azt kell nézni, hogy mi az, amihez értetlenkedve, viszolyogva, esetleg kiakadva viszonyulnak korábbi Fidesz szavazók is. És ez bizony ez a 3: a pofátlan vagyonosodás/korrupció, vasárnapi boltbezárás, orosz seggnyalás.
rockmaster 2015. 03. 05. 08:50
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
És a net adó.
Törölt felhasználó 2015. 03. 05. 08:48
Előzmény: #17  rockmaster
#18
"Nem is az h nem akarnak nyerni, hanem korábban belekényszerítették magukat egy harcos mentalitásba, amivel nehéz szakítani"

Ez bizony abszolút így van. A felhergelt nép kétélű fegyver és bizomy visszacsaphat. Devizahitel ügyben pont ez történik. Addig hergelték az embereket a bankok ellen, hogy most már semmi nem elég nekik...

Szerintem amúgy a boltbezárás és az oroszok a két legnagyobb bukta okozójuk eddig (a durván szaporodó korrupciós ügyek mellett).
rockmaster 2015. 03. 05. 08:41
Előzmény: #16  signal2
#17
Nem is az h nem akarnak nyerni, hanem korábban belekényszerítették magukat egy harcos mentalitásba, amivel nehéz szakítani. A másik h azt látják a birkákkal bármit meg lehet etetni, nincs semmi következménye. Ráadásul a képviselőik is holt hülyék, azt se tudják mit szavaznak meg, lásd index videók.
signal2
signal2 2015. 03. 05. 08:18
Előzmény: #7  jumbo2
#16
Nekem szeptember óta az az érzésem, hogy 2018-ban nem is akarnak nyerni (netadó, útdíj, napelemadó, vasárnapi zárvatartás, Szíjjártó-villa, Simicska-háború stb.). Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
signal2
signal2 2015. 03. 05. 08:14
Előzmény: #12  bigyula
#15
Mondhatjuk, hogy hazugság(ok)kal (uszítottak, bocs)kampányoltak fideszék? És ehhez felhasználtak emebereket és még az ügyészséget is?
rockmaster 2015. 03. 05. 08:13
Előzmény: #12  bigyula
#14
Akkor hamis tanúzás, súlyos erkölcsi kár okozása miatt most mehet börtönbe?
Ilyenkor nem kell bocsánatot kérnie a sajtóban?
Törölt felhasználó 2015. 03. 05. 08:07
Előzmény: #12  bigyula
#13
Nem semmi.
bigyula 2015. 03. 05. 08:01
#12
"Bírósági meghallgatása során Balogh Zsolt visszavonta a nokiás dobozokkal kapcsolatos állításait. Azt mondta, korábbi vallomásában csak azért állított terhelő dolgokat, hogy megfeleljen az ügyészség igényeinek, és ezzel elkerülje a börtönt:

"Nem vagyok hős. Nem akartam mást, csak hazamenni.”

A nyomozás során a kihallgatásain úgy érezte, csak akkor mehet haza családjához, ha minél több visszásságot mond a BKV irányításáról. Ő nem volt bátor, nem védelmezte az igazságot. Csak egyetlenegy dolog volt fontos neki, hogy ne tartóztassák le, és ne járjon úgy, mint egyes munkatársai. Bevallása szerint ennek érdekében tett a valóságnak nem megfelelő nyilatkozatokat a sajtónak is, többek közt a nokiás dobozokról."

link
Törölt felhasználó 2015. 03. 05. 07:53
Előzmény: #8  kukker
#11
Épp ezt akartam kérdezni én is :)) Mit kellene tenni a Fidesznek hogy ne maradjon Fidesz szavazó.
Gyakorlatilag már mindenben véleményt változtatott, a szavazók pedig továbbra is maradnak.
Teljesen mindegy mit csinálnak, csak a Fidesz csinálja:((
qpec 2015. 03. 05. 07:31
Előzmény: #7  jumbo2
#10
Szelektív memóriakiesése volt.Továbbá biztos elolvasta Darwin papa fejlődéselméleti eszmefuttatását.
Rajtunk ezek sem segítenek.
Hajrá Spekulánsok! Jön a tavasz ,a short és a long ideje! Egyénileg válogatva tetszés szerint.
Placa
Placa 2015. 03. 05. 06:47
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#9
Ugyan kérem! Tegnap mondták a tv-ben, hogy az teljesen más helyzet volt. Hogy miért volt más? Csak!
Amúgy nem értem, miért csodálkozunk bármin is, nincs akkora papír amelyen elférnének a hazugságai, ahol szembe lehet állítani a pár évvel ezelőtti kijelentéseiket a tetteikkel. Mondjuk egy söralátéten elférne!
Ez a g.ci 300 forintos vízitdíjért kivitte az utcára a Zembereket, akik most vígan fizetik azt a raklapnyi új adót amit bevezetettek, útdíjastól, "nincstandíj"astól.
Én mondjuk törvénybe foglalnám, hogy az összes Fidesz szavazónak és leszármazottaiknak ebben az országban kell leélni az életét, nem pedig megpattani, amikor ez a sok szar a nyakunkba húlik majd! Ez lenne a: LEX fideszszavazókröghözkötése!
kukker 2015. 03. 05. 06:25
Előzmény: #7  jumbo2
#8
Nem tudom, mi lehet az emberekkel, hogy még ezek után is fidesz szavazók bírnak maradni...
jumbo2 2015. 03. 04. 23:42
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
Fidesz szavazóként rosszul is vagyok az orosz seggnyalástól. Elég volt az oroszokból az a pár évtized, ameddig "ideglenesen" itt állomásoztak.

Fogalmam sincsen, mi történt Orbánnal, hogy ekkora fordulatot vett orosz fronton az elmúlt években.
Törölt felhasználó 2015. 03. 04. 23:15
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
hol a bdskrvpcsbn vannak a fidesztrollok...????????? gondolom erre már ők sem tudnak mit mondani...

EMBEREK ÉBRESZTŐ!!!! ez a főg.ci a szemünkbe hazudik... tönkre teszi országunkat!!!!!!
Törölt felhasználó 2015. 03. 04. 22:59
Előzmény: #2  csa-csi
#5
2008. Orbán Viktor
link

az idézet kb. 8:05-től, amúgy 6:30-tól érdekes.

"Nem lehet az oroszokkal olyan megállapodást kötni, olyan szerződést aláírni, amit 10 évre titkosítanak!"
Törölt felhasználó 2015. 03. 04. 20:43
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
+c
Törölt felhasználó 2015. 03. 04. 20:42
Előzmény: #2  csa-csi
#3
amennyiben nem, akkor "elmúltnyolév"
ha az sem, akkor "Brüsszel"
:)
csa-csi
csa-csi 2015. 03. 04. 20:31
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Nyilván Viktorunk mondta, ellenzékből. :)

Topik gazda

_penznyelo_
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek