Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 14:03

OPIMUS  



Kizárólag Opimus részvénnyel rendelkező vagy annak vételén gondolkodó kultúrált személyeskedéstől mentes kisbefektetők részére.



Sok sikert kívánok az Opimus részvényeseinek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2015. 11. 13. 15:09
Előzmény: #7618  Törölt felhasználó
#7620
nem semmi
még mindiog beültetnének ide embereket?
xmann 2015. 11. 13. 15:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#7619
engem az altruizmus vezérel
nagyon fontos vezérelv
Törölt felhasználó 2015. 11. 13. 15:06
Előzmény: #7617  exmnbs1
#7618
addig szépen átnyálazzák mit művelt az utóbbi 10!! éveben
exmnbs1 2015. 11. 13. 15:04
Előzmény: #7613  xmann
#7617
min februárig marad előzetesben a Bcash alapító
MTV1
Törölt felhasználó 2015. 11. 13. 14:56
Törölt hozzászólás
#7616
totoro
totoro 2015. 11. 13. 14:46
#7615
"viszont abban hinni, amit te leírsz nem reális, a bűnözői kör a tulajdonos továbbra is és nem veszi el tőlük senki mert láthatóan össze vannak fonódva az ország királyaival "

Ennek örülök, így még egyértelműbb az irány :)
totoro
totoro 2015. 11. 13. 14:45
Előzmény: #7613  xmann
#7614
A spekulatív vételre miért is nem érv? Befektetők természetesen kerüljék, de ők amúgy is csak 4-5 papírral foglalkozhatnak a BÉT-en.
xmann 2015. 11. 13. 14:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#7613
Attól hogy maffiaországban élünk még ez nem jó. És annak ellenére hogy abban élünk vannak, lehetnek normálisan, de minimum normálisabban működő cégek. Amit leírtál az semmire nem érv
xmann 2015. 11. 13. 14:36
Előzmény: #7610  totoro
#7612
Nem, abszolút nem azt gondoljuk (JUK?) amit te leírsz. Nem valós forgatókönyv az hogy lefoglalják a tulajdonosok részvényeit és majd új tulajok lesznek, és ennyi az egész.

Márciusban még lehetett ebben hinni, de miután a cz-fém csomagja a vagyonzár alól kiröppent, meg post mortem a hidasháti csomagja is valami sychelles-i offshor cégben landolt egy dolog egyértelmű: ezek a maffiózók a részvényeiket kimentetteék olyan barátokhoz, haverokhoz, offshore cégekbe, ahonnan nem lesz lefoglgalás.

tehát ténykérdés, hogy tulajdonoscsere nem lesz.

Innentől fogva egyetlen kérdés van: mit várhatunk a tulajdonosoktól? Ezt mindenki megválaszolhatja magának a BC botrány alapján. Azt hogy kilopnak mindent mint a sicc, mert ehhez értenek.

Nyilván ezért esett le az ötödére az áfolyam, és persze hogy felpattanhat akár a duplájára is bármikor.

viszont abban hinni, amit te leírsz nem reális, a bűnözői kör a tulajdonos továbbra is és nem veszi el tőlük senki mert láthatóan össze vannak fonódva az ország királyaival

Phylaxa 2015. 11. 13. 14:35
Előzmény: #7610  totoro
#7611
Az egész gazdaság a bizalom kérdése. Tehát vagy hiszel benne vagy nem. Ha nem bízol benne, akkor például ne tőzsdézz!

Ennél a cégnél sok negatív várakozás van. Jót nem hallottam, csak rosszat. Nekem úgy tűnik, hogy a bűn és a várható papírok ismeretlen mennyisége lett napról napra ismételve.

Van azért ennél komolyabb rész is. Az pedig magának a cégnek a működése. Nos az eladósodás és annak törlesztése nálam például nagyon fontos kiindulópont. Én nem látom azt, hogyan tudják megoldani a törlesztést. Docman írta, hogy semmi baj, megoldják. Na ez az amitől ne várj emelkedést. Amikor valaki ezt állítja, akkor van baj. Ugyanis pénzt nem akarnak adni nekik a bankok.

A másik pedig, ha jól emlékszem, akkor a rövid távú kötelezettségeik ugyanakkorák mint a teljes árbevételük. Na ez az a rész, amit magyarázni sem kell.

Továbbra is azt állítom, hogy speka papír és befektetők kerüljék!
totoro
totoro 2015. 11. 13. 14:06
Előzmény: #7608  Phylaxa
#7610
Egy papír árfolyama a fundamentumok mellett főleg hit kérdése. 2008-ban 1500-as OTP-nél is mondhattad azt, hogy hülye vagy hogy veszel, hiszen a világ rohan az összeomlásba. Én nem vettem volna soha 25Ft-ért ebből a papírból. Ha nincs a botrány most is valahol ott forogna. Mi változott azóta, ha kizárólag a fundamentumokat nézed? Semmi. A cég működik, szolid eredménnyel (a jelenlegi részvényárfolyamhoz mérten nem is olyan szolid) nem fenyegeti felszámolás, él és virul. Az, hogy az ötödén forog a 25-ös árnak annak köszönhető amit ti itt folyamatosan sulykoltok, és úgy gondoljátok, hogy mi azt nem vesszük figyelembe. Dehogynem kalkulálunk velük, vannak sáros fazonok a tulajdonosi körben, akiktől lehet hogy lesz részvény lefoglalás, lehet, hogy lesz opimus részvény árverezés. És mi is történik egy ilyen árverezésen? Átkerülnek más tulajdonoshoz a papírok, akikkel máris szebben fest a cég renoméja, és szép nagy korrekció jön. Ha mégsem lesz lefoglalás, árverezés stb, akkor meg azért lesz korrekció, mert nem igazolódott be, hogy bűnözők irányítják a céget. Én ezért veszem. A spekulatív kategóriában ez egy lehetséges sztori, mégis mire kéne venni speki papírt ha nem sztorira. Ezt lehet ostobaságnak hívni, lehet naivításnak hívni, én csak spekulációnak hívom.
Törölt felhasználó 2015. 11. 13. 13:49
Törölt hozzászólás
#7609
Phylaxa 2015. 11. 13. 13:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#7608
Figyelj! Rakd be az otp és az opimus elmúlt 15 éves grafikonját!

Alá pedig írd le újra, amit az előbb írtál. Senki sem fog hülyének nézni. Tedd meg és akkor ez a rész le is zárható. :)
Törölt felhasználó 2015. 11. 13. 13:26
Törölt hozzászólás
#7607
sly36
sly36 2015. 11. 13. 12:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#7606
Nem feltétlen kell az Opimusnak törvénytelenül müködnie, elég ha a vezetői azok.
Cikkek pedig lejjebb betéve. Te is pontosan tudod.
Nem véletlen az 5 Ft-os árfolyam, ötödölt idén, ez mindent elmond még cikkek nélkül is.
Törölt felhasználó 2015. 11. 13. 12:50
Törölt hozzászólás
#7605
totoro
totoro 2015. 11. 13. 10:37
Előzmény: #7603  xmann
#7604
Na visszanéztem 1 percre. Zárjuk le, hogy megnyugodj: ostoba vagyok és naiv.

Jó hétvégét mindenkinek, ostoba naívoknak, és okos éleseszűeknek egyaránt.
xmann 2015. 11. 13. 10:20
Előzmény: #7593  totoro
#7603
bocs, de több érvet tényleg nem tudok felhozni. Hudek Pintér vitorlázó haverja, az access alapkezelő effektíve a bcash kihelyezett alapkezelője volt, akik egyébként a befektetőik vagyonának jó részét elbukták, mert a bc-s bankokba rakatta be velük a pénzt pintér és ugye nem gondolod hogy ez a saját ötletük volt? nyilván pintyőke megmondta nekik hogy pakoljátok be oda a befektetők pénzét, míg ők a hátsó ajtón kipakolták.
Ja, ez azt hiszem ugyanaz a hudek, ha jól emlékszem, aki a phylaxiát vezette óriási sikerre.
Ja, és az access még azon kívül hogy a drb, érb és egyéb bankokba pakolta a pénzt, biztonságképp még opimust is vett az alapjába, hogy jó legyen a hozam :)

Jézusom, ember, te mit nem látsz ezekből??? Komolyan nem tudom eldönteni, hogy ez most naivitás, ostobaság, vagy mindkettő

Ebből tényleg egyértelmű hogy a hudekbrigád pintér bábja, ha ez nem egyértelmű, akkor nem tudom hogy mi nem az
Törölt felhasználó 2015. 11. 13. 10:11
Előzmény: #7601  totoro
#7602
Nem ismeri a magánhangzókat
totoro
totoro 2015. 11. 13. 10:03
Előzmény: #7599  Törölt felhasználó
#7601
Totoro reakciója miután olvasta Maci legújabb posztját:

- Ásítás
- Bazz, ez még a darab rövidítítését se tudja leírni, mi a f..sz az a drb, drabális?
- Na mára be is fejeztem, fárasszátok tovább magatokat nélkülem

Totoro balra el, ma a továbbiakban inkább értelmesebb dolgokkal foglalkozik, mint a gumicsont tovább rágicsálásában.

Topik gazda

fci
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek