Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 14:03

OPIMUS  



Kizárólag Opimus részvénnyel rendelkező vagy annak vételén gondolkodó kultúrált személyeskedéstől mentes kisbefektetők részére.



Sok sikert kívánok az Opimus részvényeseinek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 10. 13. 18:30
Előzmény: #5653  bereczarpad
#5660
Itt a két chart, ahol az elmúlt években lebeszéltem kezdőket, naivokat, hozzá nem értőket a meggondolatlan vételről, meg a beleülős csodavárásról:

link
link
Ja, volt még kettő. Azokat azóta felszámolják éppen és kihajították a tőzsdéről: Hunmining, BTel.

Mindegyiket vállalom. Rengeteg bukótól menekült meg, aki rám halgatott. Ott vannak a chartok. Te most azzal vitatkozol.

És hogy ez lenne hazugság? Meg ledumálás? Megtisztelsz ezzel, de nem vagyok Warren Buffet. Ezeket nem én dumáltam le, hanem ilyen fos, átbaszós cégek. Ti meg ilyen buták, hogy mindig átvernek titeket. És nemcsak, hogy tanulni sem vagytok hajlandóak, hanem még elzavarjátok a segítőket is...

bereczarpad 2015. 10. 13. 18:28
Előzmény: #5655  Törölt felhasználó
#5659
az olaj fórumba rendszeresen ír eurocent, leírja a véleményit, mit hova miért, mikor vár, leírja ne kövessük, mert magán vélemény, de segíteni akar, és segít is a döntéseknél, én a multkór egy millióért vettem gáz longot, miközben ő esést vár 153ft-ért, nem szidott leírta, szerinte hogyan meneküljek ki, én nem fogadtam meg hígitottam, aztán papíronként 3 ft nyerőben kiszálltam, és örültem neki, és nem haragszom rá de még ma is 12ft-tal többért is ment volna 4000db-nál nem mindegy, ma is írt mit vár szerinte korai visszaszállni.......a lényeg hogy segítő a szándék, és jó indulatú, ha ilyen lenne pénznyelő emberileg mindenki nyerne vele, mert szakmailag szerintem is jó
Törölt felhasználó 2015. 10. 13. 18:25
Előzmény: #5657  exmnbs1
#5658
2010. július 29. - 12:14
A polip szerint,(szerintem is) ma emelkedni fog a Phylaxia.
zanzibar
exmnbs1 2015. 10. 13. 18:21
Előzmény: #5655  Törölt felhasználó
#5657
meg sem szólaltam
ti tudjátok a tuttit
Törölt felhasználó 2015. 10. 13. 18:20
Előzmény: #5653  bereczarpad
#5656
Mondtam: várom, hogy igazold az állításod vagy vond vissza a hazuságodat. Utána beszélhetünk.
Törölt felhasználó 2015. 10. 13. 18:15
Előzmény: #5654  bereczarpad
#5655
A károgókra,kibicekre nincs szükségünk.
(penznyelo,szilvia,medve,ex,)
bereczarpad 2015. 10. 13. 18:07
Előzmény: #5652  Törölt felhasználó
#5654
melléduma nem érdekel
bereczarpad 2015. 10. 13. 18:05
Előzmény: #5652  Törölt felhasználó
#5653
eddig mindig te találtál meg engem, pl ma is ezzel az értelmetlen előfizetéssel, igen neked írtam, hogy a hazug ledumáló, olyan mint a hazug feldumáló, ha olyan veszi magára, aki beletartozik az olyan ember is. Neked én megköszöntem ,hogy sokszor vettem, neked köszönhetően olcsóbban, mint számítottam. De a tények a humet visszapattant közel 10%-ot 200 alól amire te azt mondtad nem igaz, amire azért emlékeztem, mert lekereskedtem, de szerinted ez sem igaz, ezekben biztosan te hazudtál. A pontos kérdéseimre sem válaszoltál: miért zavar téged, hogy nem dobok ki évi 30000ft-ot szerintem értelmetlenül. Miért zavar ,hogy ezen a szinten vettem opimust, Ha te 6-ról duplázást vártál most mit vársz
Törölt felhasználó 2015. 10. 13. 17:38
Előzmény: #5649  bereczarpad
#5652
"megint magadra vetted"

Nem én vettem magamra, hanem te írtad nekem.

Várom.m, hogy igazold az állításod, miszerint valótlanságokat írtam, hogy lenyomjam az árat. Idézz. Ha nem lesz ilyen, akkor a bocsánatkérésed várom. Akkor szólíts meg legközelebb, ha vagy találtál ilyen idézett valótlan hozzászólást tőlem, vagy ha bocsánatot kérsz. Melléduma nem érdekel. Várom.
bereczarpad 2015. 10. 13. 17:31
Előzmény: #5650  bereczarpad
#5651
tegnap Civint azért hoztam elő, mert a nutexet szisztematikusan próbálta lebeszélni 50ft-ra, és azon a napon volt a legaktívabb, amikor pont ő bukta el a perét a céggel szemben, amiről nyilván tudott, nehéz elhinni, hogy nem kereskedte le. Itt is olvastam, hogy már ez sincs a cégben, meg az sincs, olyanoktól akiknek fogalmuk sincs a háttérben mi zajlik. Én leírtam azért vettem ezen a szinten, mert papíron többet ér, mint 30, nagy a valószínűsége egy vissza pattanásra. Ez nem tetszik pnyelőnek, azért idéztem, hogy 6-ról 12-re várta. Ha segíteni szeretne írja le, hogy most mit vár, de ő csak a kötözködést keresi
bereczarpad 2015. 10. 13. 17:22
Előzmény: #5648  Sigorszky
#5650
ha jóindulattal segítene hasznos is volna, szerencsére ritkán veszek ilyen papírokat, köszönöm is neki, hogy sokkal olcsóbban tehettem, mint gondoltam volna, de ez nem menti fel az értelmetlen rosszindulat alól
bereczarpad 2015. 10. 13. 17:20
Előzmény: #5647  Törölt felhasználó
#5649
megint magadra vetted, szerintem a többiek el tudják dönteni. De mond meg miért zavar, hogy nem költök évi 30000ft-ot real timre, ráadásul a randomnál számlavezetési díj sincs, és amiket veszek azt szinte mind látom, miért fáj ez neked, vagy tegnap, miért zavart téged, hogy vettem humetet 200 alatt és sikerül kimenekülnöm belőle 200 felett, és miért bánt, hogy vettem 200 000opimust, amiből ma egy kevesett eladtam. Miért nem írod, le hogy te mit csinálsz konkrétan
Sigorszky 2015. 10. 13. 17:17
Előzmény: #5646  bereczarpad
#5648
Hogy is néz ki a chart?
link

Ezek szerint, ha pénznyelő ledumáló lenne, hát teljesen igaza volna....
De inkább a béna, ész nélkül mindent becuclizó "befektetők" megmentőjét, figyelmeztetőjét, óvóbácsiját kellene látnod benne!
Törölt felhasználó 2015. 10. 13. 17:07
Előzmény: #5646  bereczarpad
#5647
"Ha magadra vetted sajnálom, ha valaki azért hazudik egy fórumban, állít valótlant, hogy essen az ár, hogy akinek van megijedjen és eladjon"

Tessék, idézz tőlem ilyen valótlan állítást! Várom. Ha nem találsz (nem lesz), akkor várom a fenti visszavonását és a bocsánatkérésedet.
bereczarpad 2015. 10. 13. 17:05
Előzmény: #5644  Törölt felhasználó
#5646
Ha magadra vetted sajnálom, ha valaki azért hazudik egy fórumban, állít valótlant, hogy essen az ár, hogy akinek van megijedjen és eladjon, így ő olcsóbban vásároljon, az pont olyan, mint amikor valaki el akar adni és hamisan fényez egy céget
bereczarpad 2015. 10. 13. 17:02
Előzmény: #5642  Törölt felhasználó
#5645
abban is, és még sokat tudnék idézni, de nincs kedvem keresgélni, és abban is hogy leírtam egy régi humet történetem, amit megpróbáltál kikezdeni, és a pontos adatok engem igazóltak, de te ezt eljátszod másokkal is számtalanszór
Törölt felhasználó 2015. 10. 13. 17:02
Előzmény: #5643  bereczarpad
#5644
"A hazug feldumáló nem rosszabb a hazug ledumálónál"

1. Ez önmagában sem igaz.
2. Nem vagyok ledumáló.
2. Hazug meg végképp nem.
bereczarpad 2015. 10. 13. 16:59
Előzmény: #5641  bereczarpad
#5643
nem tudom miért kötekszelsz mindenkivel, mit keresel itt, mert jó indulatú az nem vagy, nem azért vagy itt, hogy óvd a befektetőket, a poziaid sosem írod le, hogy mit hol, miért vettél, hogy segíts ötleteket adni másoknak, csak a rosszindulat dől, de vajon miért ilyen papíroknál, valószínű, hogy a ledumálásoddal valamennyire le tudod verni az árat és bele bele kapsz amíg el nem adód addig nem írsz aztán folytatod, ha lemaradsz és kitör a papír akkor szidkozodol. A magyar kicsi papírok sajnos ilyenek ezekkel lehet ezt játszani. Az olaj fórumba sokkal segítőbb, értelmesebb, másokat segítő hozzászólások vannak, szerencsére ott nincsenek ilyen emberek. A hazug feldumáló nem rosszabb a hazug ledumálónál
Törölt felhasználó 2015. 10. 13. 16:55
Előzmény: #5639  bereczarpad
#5642
Miben is egtem én be? Hogy idéztél egy 8 hónappal ezelőtti hozzászólást tőlem, amiben 6 Ft-ról írok és most tényleg 6 Ft az árfolyam? Talán tőlem kéne elnézést kérnie mindazoknak, akik velem itt az elmúlt bő egy évben vitáztak olykor személyeskedve is...
bereczarpad 2015. 10. 13. 16:49
Előzmény: #5639  bereczarpad
#5641
kidobott pénz, mivel én certikkel kereskedem, német részvényekkel, és a négy magyar naggyal néha ezeket ingyen is látom real time, te szenvedsz napi 24 órában ezekkel, én opimus néven most vettem életemben először, és már ha észre vennéd plusszos

Topik gazda

fci
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek