Topiknyitó: Portfolio 2015. 01. 06. 14:05

Matolcsy felminősítésre számít  

Ugrás a cikkhez
Nem olyan nagyon jó az olajárak meredek esése, mondja Matolcsy György, aki az Európai Unió válságkezelését sem tartja sikeresnek, és félti a deflációtól. Az MNB elnöke úgy látja, a jegybank a 2013-as fordulatával megakadályozta a hitelezés...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=208519
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2015. 01. 07. 17:18
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#80
"Emlékez, Jörg Haider is egész Ausztria szégyene volt, pedig ott is sokan mást akartak"
Bizony. Aztán milyen demokratikusan iktatták ki...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 01. 07. 17:17
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#79
szivacs imád hülyeségeken rugózni, nézd el neki
Törölt felhasználó 2015. 01. 07. 17:17
Törölt hozzászólás
#78
Törölt felhasználó 2015. 01. 07. 17:13
Előzmény: #74  szivacs
#77
Most tényleg ez a legnagyobb problémád?? Pedig néha értelmeseket is írsz! :)

Igen, külföldről nézve fogyatékosnak tűnhet az a nép, amelyik újra választotta ezt a kormányt 0 programmal, intézményesített korrupcióval. Nyilván senki nem gondolja sem itthon, sem külföldön, hogy debil az egész ország, csakhát....annak látszik....:))
Emlékez, Jörg Haider is egész Ausztria szégyene volt, pedig ott is sokan mást akartak
Törölt felhasználó 2015. 01. 07. 17:11
Előzmény: #70  Sony123
#76
"Tudom, hogy az jó ha valaki szidja a mostani rendszert, de én akkor se teszem, mivel nem tudok és látok jobbat."

a rendszert nem akkor kell lecserélni ha már tudod ki lesz helyette. Azt puccsnak hívják.
A rendszert akkor kell lecserélni, ha rosszul működik. Majd a választásokon mindenki elmondja hogy csinálná, és lehet választani.
Persze sajnos ez nálunk nem így működik:((
Törölt felhasználó 2015. 01. 07. 17:06
Előzmény: #70  Sony123
#75
azért , mert te nem látsz jobbat, más még lehet hogy lát!
Elmondod, hogy milyen korlátoltak vagyunk, majd az utolsó három mondatoddal mintegy felülemelkedsz a dolgokon. Megérteném, ha bármi okosságot írtál volna, de így csak olcsó cinizmus!
Talán ha valami konkrétat is írnál, ami mellett, vagy ellen lehet érvelni....
szivacs
szivacs 2015. 01. 07. 16:59
Előzmény: #71  Csakisazigazat
#74
"a fogyatékos magyar nemzettel" Csakisazigazat
"tehát ne általánosítsunk"
Helyes, ne általánosítsunk! A magyar nemzet nem fogyatékos, Csakisazigazat!

Lám, lám! Te magad álltál a magadé alá! :-))))))
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2015. 01. 07. 16:58
Előzmény: #70  Sony123
#73
Még annyit ,hogy ti jobbat nem láttok ,mi meg nem találnánk rosszabbat.Ugye milyen furcsa ellentétek,pedig valaki téved !
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2015. 01. 07. 16:52
Előzmény: #70  Sony123
#72
egyet vegyen mindenki tudomásul,ha Kormánypárti szavazó ha nem!Külföldön minimum 1 millió ember dolgozik ,akik az UNIO-ba lépésnek köszönhetik azt ,hogy ezt megtehetik.Szerintem mindenki ki tudja számolni,hogy ha ezek az emberek itthon lennének mennyivel élne a családjuk rosszabbul.Vagyis nem azért nincs Magyarországon több vállalkozás mert a többi ember akinek nincs cége az mindenki ökör,hanem azért mert nincs is mit csinálni és nincs is kinek!
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2015. 01. 07. 16:47
Előzmény: #70  Sony123
#71
Nekem is van két vállalkozásom,de a baj az,hogy kb. 5 millió embernek kenyér is alig van naponta ,tehát ne általánosítsunk ,mert az nem vezet semmi jóra!(A rasszizmusnál sem, a politikában sem és semmiben)
Sony123 2015. 01. 07. 16:41
Előzmény: #69  Csakisazigazat
#70
Érdeklődve olvastam végig az egész topicot, de nem sok értelmes hozzászólást láttam!

Tudom, hogy az jó ha valaki szidja a mostani rendszert, de én akkor se teszem, mivel nem tudok és látok jobbat. Mielőtt pedig érkeznének a Fidesz bérenc megjegyzések jelzem, hogy nem a Fideszre szavaztam, és azt tudom, hogy cégek adócsökkentése következtében az elmúlt két évben 25%-kal nőttek a terheim, mivel saját cégem van. Nincs egyetlen egy Fideszes emberem, aki megrendeléseket adná nekem, csak az én munkámra nem találtak még jobb embert!

Ahogy olvastam a bejegyzéseket az élő példája ez topic, hogy országot hogy kell tönkretenni. Töröld el múltját, rúgd fel az erkölcseit, és az ország maga is össze fog omlani. Ezt már régóta tudják és most is ez zajlik itt nálunk, csak nincs aki ezen felül tudna emelkedni. Emberek elvesztették a bizalmukat, és itt látszik, hogy milyen jól csinálják ezt mivel működik! Mindenkinek további kellemes vitát!:-)
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2015. 01. 07. 15:48
Előzmény: #67  szivacs
#69
Még ha ma éjfélig vitáznánk kiderülne ,hogy szerinted miattam van minden ebben az országban ami rossz!Nincs már nekem ehhez se energiám ,se kedvem,hogy a senkiháziakat terelgessem hogy mindenki megvilágosodjon.Normálisabban gondolkodók már régen tudják a legjobb, a jobb, a jó, a rossz, a rosszabb, és a legrosszabb mellékneveket alkalmazni a politika és a nemzet szemszögből,csak sajnos az ostor mindenkin csattan ,nem csak a "fogyatékosokon".
szivacs
szivacs 2015. 01. 07. 15:44
Előzmény: #62  szivacs
#68
Egy vélemény:

"TGM: 25 év, takarodj!

2014. november 26., szerda, 11:30 Utolsó frissítés: 2014. november 26., szerda, 12:11

Tamás Gáspár Miklós Szerző:
Tamás Gáspár Miklós

Címkék: rendszerváltás; ellenzék; utcai demonstrációk; Tamás Gáspár Miklós;
Kinyomtatom Elküldöm Hozzászólások (313)
Twitter

A rendszerváltás már megbukott akkor, amikor még nyoma sem volt a Nemzeti Együttműködés Rendszerének, megbukott már Orbán 2.0 előtt. A mostani tiltakozások szervezői nem egyezhetnek ki azokkal, akik ezért a bukásért felelősek: a „régi ellenzék” elbizonytalanodott, eszmétlen és gondolattalan apparatcsikjaival, de külső nyomásgyakorlással el lehetne érniük – hosszabb távon – valamiféle alkotmányozó nemzetgyűlés összehívását." link
szivacs
szivacs 2015. 01. 07. 15:32
Előzmény: #65  Csakisazigazat
#67
Ez a te szinted.
szivacs
szivacs 2015. 01. 07. 15:32
Előzmény: #65  Csakisazigazat
#66
Ez a te szinted.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2015. 01. 07. 15:30
Előzmény: #51  szivacs
#65
Köpjél föl és állj alá te nagy hazafi!
Törölt felhasználó 2015. 01. 07. 15:26
Előzmény: #62  szivacs
#64
Ezt pampának címezd:

" a fórumon is többen felvállalták, hogy ők bizony nem valakire szavaztak többször is, hanem az előzőek ellen, azaz egyszerű protestszavazóvá zülledtek. Nem érdekelte őket, hogy kinek mi a programja, azt megfelelőnek tartja-e és milyen garanciákat ajánlanak neki arra, hogy azt fogják megvalósítani hatalomra jutásuk esetén és nem mást. A protestszavazók megelégedtek azzal, hogy elzavarják azokat, akiket 4 éve ők maguk is juttattak hatalomra ugyanígy, protestszavazással az előzőek ellen.
És megtették újra és újra, fejjel mentek a falnak, de nem tanultak belőle."
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 01. 07. 15:24
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#63
fura is lenne, ha értené
szivacs
szivacs 2015. 01. 07. 15:23
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#62
Ezt már körüljártuk jónéhányszor. Itt a fórumon is többen felvállalták, hogy ők bizony nem valakire szavaztak többször is, hanem az előzőek ellen, azaz egyszerű protestszavazóvá zülledtek. Nem érdekelte őket, hogy kinek mi a programja, azt megfelelőnek tartja-e és milyen garanciákat ajánlanak neki arra, hogy azt fogják megvalósítani hatalomra jutásuk esetén és nem mást. A protestszavazók megelégedtek azzal, hogy elzavarják azokat, akiket 4 éve ők maguk is juttattak hatalomra ugyanígy, protestszavazással az előzőek ellen.
És megtették újra és újra, fejjel mentek a falnak, de nem tanultak belőle.
Nem tanulták meg, hogy nem elég elzavarni valakiket, hanem arról is gondoskodni kell, hogy 4 év múlva ne kerülhessenek ugyanabba a helyzetbe, mint amiben most vannak.
Tudták, de nem vállalták fel, hogy csak ők képesek rá, hogy a maguk érdekét képviseljék, senki más nem teszi meg helyettük, pláne nem a szabad kezet kapó "képviselőik".
ennek isszák/ isszuk a levét.
Láthattuk, ez a protestszavazás már addig fajult, hogy legutóbb a fidesznek már programja sem volt, csak 1 szó: folytatjuk. Az ellenzéknek meg csak valami zavaros, önellentmondásos katyvasz, nem program.
Bizony a népnek be kell látnia, hogy a politika sokkal fontosabb dolog annál, mintsem kizárólag a "politikusokra" lehetne hagyni!
Mi magunk nem maradhatunk ki az életünk alakításából.
kukker 2015. 01. 07. 15:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#61
Neked csak töke van, viki vezéredé, ami elé minden este letérdelsz imához.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek