Topiknyitó: Portfolio 2014. 11. 26. 16:41

Bezuhant a Fidesz népszerűsége  

Ugrás a cikkhez
Novemberben látványosan csökkent a Fidesz-KDNP népszerűsége, ami minden bizonnyal a közelmúlt hazai botrányainak a következménye lehet. Kisebb mértékben, de növekedtek az ellenzéki pártok táborai, viszont a legnagyobb mértékben a bizonytalanok és...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=207052
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 23:42
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
Ki kell ábrándítsalak: a Fidesz hívőségben az az eljépesztő, hogy még ez sem érdekli őket.

"Ha lop, hát lop...
az én szememben még egy ki lopás is megbocsátható.
BudFox"
dexter 2014. 11. 26. 23:06
Előzmény: #36  Bekre_Pal
#39
Valóban, 25 év kísérletezés és népszipolyozás elég volt. Ezért lenne most nagy szükség most valami szakértői korményra. Bár nem sok esélyt látok arra, hogy amit ez a tehetségtelen, kontár, dilletáns fidesz banda itt hagy, abból lehet-e még valami értelmeset még kihozni?
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 23:00
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#38
A Figyelő cikk alapján kezdtem el azon gondolkodni, érdemes lenne összevetni, hogy az adott kör elmúlt évekbeli évenkénti osztalékkivéte (vagy eredménye) hány magyarországi top 7-es nagybank 2000-es évekbeli évenkénti eredményét, tulajdonosai felé történt osztalékfizetését haladja meg, adott években. Nem is értem, ilyen összehasonlítás miért nem született. Könnyen utánajárható. Egy Fideszes szemellenzős átlagparaszt szavazó mondjuk nem is hinné, hogy a Simicska-Nyerges kör nemcsak hogy nagyságrendileg összevethető mértékben, hanem még nagyobbat kaszál, mint a nagybankok egyenként a legnagyobb eredményű éveikben...
tokos. 2014. 11. 26. 21:55
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#37
Semmiféle feszültséget nem vezetek le itt, az elmúlt egy hónapban talán ez a harmadik napja, hogy írok ide. Annak, hogy valaki annyira elfogult, mint te vagy, és emiatt eltorzulva látja a valóságot, semmi köze a magánéletemhez. Egyébként ez a szöveg, amit írtam, úgy hangzott, amit teljesen komolyan kell venni?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 11. 26. 21:55
Előzmény: #21  tokos.
#36
én már több kisérleti nyúl szerepre nem vágyom, elég szar már nekünk így is
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 21:41
Előzmény: #34  tokos.
#35
"ehhez hasonlót az asszonynak mondtam egyszer, azt, hogy úgysem vennám feleségül. Aztán mégis megtörtént.
Vesztemre"

Így már érthető, miért vagy ilyen frusztrált. De ha kérhetem, a magánéleted problémái miatt felgyülemlett feszültséget ne itt vezesd le. Köszi.
tokos. 2014. 11. 26. 21:38
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#34
A Fidesztől jó eséllyel a jobbik felé vezet a szavazók útja. Erre próbáltam utalni. Nem mondom, hogy spohasem szavaznék rájuk, mert ehhez hasonlót az asszonynak mondtam egyszer, azt, hogy úgysem vennám feleségül. Aztán mégis megtörtént.
Vesztemre...
ts3 2014. 11. 26. 21:31
Előzmény: #32  dexter
#33
Az baj, hogy ha bekerülne a parlamentbe 199 független képviselő, akkor azok el kezdenek pártosodni, mert így az akaratukat nagyobb eséllyel tudják keresztülvinni.
dexter 2014. 11. 26. 21:21
Előzmény: #29  szezo
#32
Mindenki a pártokkal jön. Szerintem nincs szükség pártokra. (és amint látható az elmúlt 25 év uánt, hogy nem jött be). szerintem lehet képviseleti demokráciát csinálni pártok nélkül is (sőt talán még jobb is lenne).
kardkovacsi 2014. 11. 26. 21:19
Előzmény: #28  tokos.
#31
Nem mert ez az ország belügye. Ha EU-s pénzt lopnának bizonyíthatóan abba lenne beleszólásuk.
Ezt itthon kell lerendezni csak itthon meg nem lehet mert Polt Petike a főügyész.
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 21:11
Előzmény: #21  tokos.
#30
a jobbiknak nagyon nincs szürkeállománya... én is szeretem a rendet, de ez ne ilyen köntösben és körítéssel jöjjön... a jobbik egy gazdasági portálon szerintem vállalhatatlan...
szezo 2014. 11. 26. 20:26
Előzmény: #24  ts3
#29
"Sokat használna az országnak, ha minden párt 5% alá kerülne és egyik sem jutna be a parlamentbe!!! :-))))"

Teljesen egyetértek vele !!! De akkkor ki ???
Én senkit nem tudok.
tokos. 2014. 11. 26. 20:06
Előzmény: #27  sanka
#28
Hát, nem is tudom, indítottak már kártérítési pert az USA-ban az OTP ellen is a második világháborús zsidó áldozatok leszármazottai, és ha egy olyan bank ellen is megtehető ez, ami 1949-ben alakult jogelőd nélkül, vagyis aligha lehetett túl sok bizonyíték bármire is, bizonyítékokkal valszeg a lehetőségek határtalanok. Ha már az USA a lehetőségek országa.

De ha ennyire nem is akarunk messzire menni, az EU tagja vagyunk, csodálkoznék, ha nem lenne valamifajta jogorvoslat ilyesmire is.
sanka 2014. 11. 26. 20:00
Előzmény: #25  tokos.
#27
Szerinted Amerika mit csinálhat azon kívül, hogy felhívja a figyelmet az ordas lopásokra? A magyar hatóságoknak kellene teni valamit, de ugye Polt Péter a főüggyész, nem kell mondanaom ki ő.
ts3 2014. 11. 26. 19:56
Előzmény: #21  tokos.
#26
"Szerintem is. Kell egy esély a jobbiknak is"

Szerintem is kell egy esély a Jobbiknak, két éven belül államcsőd, oszt remélhetőleg akkor már eltakarodnának az elmúlt 25 év pártjai a politikai életből.
tokos. 2014. 11. 26. 19:53
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#25
Ezt nem teljesen értem, ezzelmire mennek? Ha valaki bűnös, esetleg nem kellene a bíróságra menni? Én is azt mondom, ültessék le, akár fideszes, akár szoci, de azzal, hogy kitiltják az USA-ból, ugyan mivel vagyunk előrébb???
ts3 2014. 11. 26. 19:50
Előzmény: #22  szivacs
#24
"Azzal nincs is baj, csak a többi párt támogatottsága is csökkenjen! "

Van párt amelyik támogatottsága csökkent, van amelyik támogatottsága nem csökkent.

"Sokat használna az országnak, ha minden párt 5% alá kerülne és egyik sem jutna be a parlamentbe!!! :-))))"
Ritka eset, de most egyetértek. :))
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 19:48
Előzmény: #22  szivacs
#23
Újabb magyar nagyágyúkat tilthatnak ki Amerikából

2014.11.26 19:45
Nagykövetségi forrásokból a Magyar Narancs úgy tudja, hogy Simicska Lajos és Nyerges Zsolt is tiltólistára kerülhet az Amerikai Egyesült Államokban, a Magyarországgal szembeni kommunikációs offenzíva pedig új fokozatra kapcsolhat.

Hétfőn szavaz az amerikai szenátus az Obama 2012-es kampányához állítólag 800 ezer dollár összekalapozó, illinoisi származású Colleen Bell szappanopera-producer budapesti nagyköveti megbízásáról, André M. Goodfriend ügyvivői megbízatását és a kétoldalú viszonyt azonban ez a lap szerint nem befolyásolja.

A hetilap értesülései szerint nőhet Anthony L. Gardner, az USA EU-nagykövetének szerepe a kommunikációs offenzívában, és az amerikai kormánytól formálisan független EBESZ jelzéseire is számítani lehet.

A korrupcióban érintett magyar üzletemberek és kormányszóvivők bankszámláit fagyaszthatják be, üzleti érdekeltségeiket vizsgálhatják át a források szerint. Többek között az "amerikaiak szerinti korrupciós folyamatok kedvezményezettjei - köztük a 2010-2014-es ciklusban legtöbbet kaszáló Simicska Lajos és Nyerges Zsolt - kerülhetnek tiltólistára".
szivacs
szivacs 2014. 11. 26. 19:46
Előzmény: #20  ts3
#22
Azzal nincs is baj, csak a többi párt támogatottsága is csökkenjen!
Sokat használna az országnak, ha minden párt 5% alá kerülne és egyik sem jutna be a parlamentbe!!! :-))))
tokos. 2014. 11. 26. 19:40
Előzmény: #20  ts3
#21
Szerintem is. Kell egy esély a jobbiknak is.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók