Topiknyitó: Portfolio 2014. 10. 24. 00:53

Az EU-ból való kihátrálásról lamentált Kövér  

Ugrás a cikkhez
Moszkvára emlékezteti Kövér Lászlót Brüsszel, ahonnan szélsőbaloldali kritikák érkeznek. Az Országgyűlés elnöke szerint ha ez EU jövője, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogyan lehet kihátrálni. Azért Kövér úgy gondolja, hogy nem lehet ez az EU...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=205460
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pitcairn2 2016. 12. 09. 08:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#120
vihar egy pohár vízben:)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 12. 08. 23:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#119
semmi olyan nem jut az eszembe, amiért nem járna moderáció
R-- 2016. 12. 08. 21:06
Törölt hozzászólás
#118
stock33
stock33 2016. 11. 26. 18:19
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#117
herr bayer, ez pont kövér "köteles" lászló topic-jába való, tökéletes leírás a fidesz ideológiájáról! gratula!!!!!

link
Törölt felhasználó 2016. 11. 26. 17:32
Előzmény: #115  Oszo
#116
Igazad van:)
Oszo 2016. 11. 26. 17:21
Előzmény: #113  Törölt felhasználó
#115
Én egy ideje többnyire nem is olvasom Torkos bejegyzéseit csak néha, és egyáltalán nem hiányzik. Kb minden huszadik hordoz némi értelmet, a többi nettó trolkodás. Ignoráld te is bátran!
Törölt felhasználó 2016. 11. 26. 14:50
Előzmény: #113  Törölt felhasználó
#114
Nem! Szítógéppel is kimehetsz a Trafalgár tér sarkára és ott is megnyílvánulhatsz. Ott még nincs az általad vízuált "diktaórikus" hozzállás!

Ha ismernéd a "diktatórikus" fogalmát nem dobálózhatnál vele.

Szeretnél elhallgattatni, kitiltatni, nyugdíjazni stb.
Csakis azért, mert te nem "diktatórikusan" gondolkozol.
Törölt felhasználó 2016. 11. 26. 14:33
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#113
"Ki kell venni a az ujjaid alól a számítógépet..."

Hát persze, mi sem egyszerűbb. El kell hallgattatni, aki kérdez, aki kritizál, aki az igazságot mondja/írja és máris minden rendben....

Tanulságos a reflexszerű diktatórikus hozzáállásod.

Törölt felhasználó 2016. 11. 26. 13:26
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#112
Ki kell venni a az ujjaid alól a számítógépet és megszűnik a 2006oszavargókat összemosni a mai füttyösökkel.
Ilyen egyszerű! 60 őrjöngő füttyös, soha se ér fel 100ezer egyszerű emberhez.
Törölt felhasználó 2016. 11. 26. 08:49
Törölt hozzászólás
#111
sanka 2016. 11. 26. 07:40
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#110
2006-ban az milyen csővselék volt? Az volt a fideszes horda!!
Törölt felhasználó 2016. 11. 25. 22:19
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#109
Mondja ezt a cikkíró, miközben csőcselékezik általánosítva....

És akkor a hazai helyzetről már nem is beszélek. 2006-2010 között ahhoz is joga volt a zavargóknak, hogy szétverjék Budapestet, most meg ahhoz sincs joga egy tüntetőnek, hogy sípoljon.... (ugyanazon az ünnepen, ráadásul, csakhogy tőkéletesen összehasonlítható legyen). Sőt a mostani sípolókat ezek a derék "hazafiak" még meg is verhették. Mert persze nekik ehhez is joguk van....
Oszo 2016. 11. 25. 22:09
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#108
Forrás: dezinform.ru
Törölt felhasználó 2016. 11. 25. 22:07
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#107
ez teljesen illik a fideszre
kiváló írás!
Törölt felhasználó 2016. 11. 25. 22:02
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#106
Valakinek mindig igaza van.

Balliberális csőcselék

Kovács Tibor 2016.

//Új szóval bővült a PC kifejezések sora, a "balliberális csőcselék" kifejezés létjogosultságot nyert. Balliberális csőcselék tagja az, aki ha nem a neki kedvező döntés születik egy demokratikus választáson, agresszívan tüntet, a jelölt feleségének megerőszakolására és a jelölt megölésére buzdít. A csoportra jellemző, hogy a média meglehetősen nagy megértéssel viseltetik irányukba.
Amikor a német elnök az ellene tüntetőknek a középső ujját mutatta, félre nem érthető módon üzente a német szavazók egy részének „Kapjátok be!” a balliberális média felmentette, mondván ezek nácik, velük szemben ez megengedett. A képlet egyszerű, aki tüntet a balosak, így a német elnök ellen, az náci vagyis a társadalom legalja, de aki azt mondja a jobboldali szavazóknak, hogy kapjátok be, az normális elfogadható, sőt mondhatni dicséretes tevékenység, mert védi a társadalmat a szélsőségektől. Persze csak a jobboldali szélsőségektől, mert a baloldali szélsőséggel nincs semmi baj. Ők jó célokért tüntetnek, rombolnak, esetleg ölnek, vagy gyilkosságra szólítanak fel.//
Törölt felhasználó 2016. 11. 25. 21:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#105
kövér elvtárs?
kire?
Törölt felhasználó 2016. 11. 25. 21:35
Előzmény: #1  Portfolio
#104
Én meg ezeknek az országból való kihajításáról lamentálok....
R-- 2016. 11. 25. 21:34
Törölt hozzászólás
#103
kukutyinbenko 2014. 10. 28. 12:16
Előzmény: #101  emerald
#102
Hát ha ez az utolsó reményünk, akkor tényleg térdre imához...

Friss diplomásokat a legfelső döntéshozói pozíciókba?! Margit nóómáális?!

1, egyszer párszor már rohadtul nem jött be. Csak néhány név, hogy mindenki érzékelje a problémát. FIatal DEmokraták SZövetsége úgy alles zusammen(így indultak, csak már kevesen emlékeznek erre) + néhány emblematikus példány: Lézer, Szíjjártó, Vitézy, Deutsch (Kiaf@szom Tamás), Rogán... tovább is van mondjam még?
2, mi volt élete eddigi legsúlyosabb döntése? Kér-e sót a sült krumplihoz a Mekiben?
3, tájékozottságáról elég bizonyítvány, hogy szerinte a friss diplomások között a legmagasabb a munkanélküliség...
Erre a megfelelő válasz, elégtelen leülhetsz! Legfelsőbb döntéshozói pozíció mi?!
emerald 2014. 10. 28. 11:03
#101
Törölt felhasználó 2014. 10. 27. 18:28
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#100
Ne bánkódj, újra mi lehetünk a "legvidámabb barak".
Törölt felhasználó 2014. 10. 27. 11:05
#99
link

ennek a cikknek a közepén a piramisjáték az tetszik, mert amikor én mondtam, akkor mindenki mosolygott....az egész nyugati marhaság egy nagy piramisjáték és semmi több
Törölt felhasználó 2014. 10. 27. 10:57
Előzmény: #89  _pampa
#98
mert valószínű nincs is jobb meg baloldal, azokat csak nekünk a népnek vetítik, közben meg 1 párt van....csak azért van 2-5, hogy választani tudjunk a semmi meg a nulla között
kukutyinbenko 2014. 10. 27. 10:52
Előzmény: #89  _pampa
#97
Viccesnek találod, pedig nem az. A nemzeti szocializmusról gondolom már hallottál. Na ők aztán hírhedten antikommunistaként definiálták magukat. Ha pedig megnézed az ideológiai alapjaik között jelentős átfedések vannak. A szóvirágokon illetve a vadhajtásokon túl ez szinte csak annyit jelentett, hogy üldözték a konkurenciát.
kukutyinbenko 2014. 10. 27. 10:35
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#96
Természetesen tudom, hogy szokás az ilyen jellegű leállás, és nem is csak az autóiparban. Azok viszont tervezettek, előre lehet tudni róla. Így az elemzők (NGM-ben is) tudnak vele kalkulálni. A meglepődés miatt, valamint az erről szóló hírek szerint is, én úgy tudom idén nyáron nem terveztek 3 hetes leállást. Ha ezzel ellentétes infód van kérlek tudasd, mert az elmúlt évek tervezett németországi leállásairól szóló idézetek az idei győri leállás szempontjából irrelevánsak. Pl tudtommal innen látják el a kínai gyárakat is motorral, sőt Európában sem csak a németországi üzemekbe szállítanak.
Amúgy akármennyire is viccesnek találod a politikai szálat a történetben, egyáltalán nem kizárható. Tudtommal a VW egyik meghatározó tulajdonosa még mindig Alsó-Szászország tartomány. Amennyiben pedig nem tervezett leállásról volt szó idén Győrben, akkor valamilyen nyomós oka csak kellet hogy legyen a dolognak. Ha pedig azt is hozzátesszük, hogy a hírek szerint a győri bővítésekhez a területet szintén a narancshordához tartozó prominenstől kellett megvenni, úgy még érintettségből fakadó motiváció is fellelhető lenne német oldalról.
tberki 2014. 10. 26. 01:20
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#95
Az autoipar egesze oemek beszallitok leall minden evben julius utolso es augusztus elso heteben. Ez alol volt kivetel tavaly tavalyelott a vw konszern, tavaly es iden a merci kecskemet. Ennek magyarazata a megnovekedett darabszam.
Törölt felhasználó 2014. 10. 25. 21:18
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
Nach Rekord-Verkaufszahlen im bisherigen Jahresverlauf legt Audi für 2014 die Latte höher. "Wir werden 1,7 Millionen Einheiten in diesem Jahr knacken"kündigte Vorstandschef Rupert Stadler an.
In den ersten sieben Monaten lieferte Audi weltweit 1,01 Millionen Autos aus.
Ezt várják idén.

És ez volt tavaly:
Die Ingolstädter schafften wie erwartet den Sprung über die Marke von 1,5 Millionen verkauften Autos. Insgesamt gingen 2013 weltweit 1,576 Millionen Fahrzeuge an die Kunden - ein Plus von 8,3 Prozent.

És akkor az idei leállás:
Die VW-Tochter Audi ruft dagegen im August in Ingolstadt an zwei Montagelinien eine Produktionsruhe aus, um die Fertigung auf den Serienstart des Audi A3 e-tron sowie den neuen A4 umzubauen. In Neckarsulm wird ebenfalls drei Wochen nicht produziert. In dieser Zeit werde das Werk auf den neuesten Stand gebracht, hieß es.

Törölt felhasználó 2014. 10. 25. 21:00
Előzmény: #92  tberki
#93
Akkor most mi van így?
Egyébként rosszul tudod.
tberki 2014. 10. 25. 19:18
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#92
Bizony igy van. Azzal a helyesbitessel hogy az audi tavaly nem allt le. Meg tavalyelott se. Egyszeruen annyi volt a megrendeles hogy nem tudtak megallni.
Törölt felhasználó 2014. 10. 25. 17:34
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#91
Erre van egy jó kép: link
Törölt felhasználó 2014. 10. 25. 15:10
Előzmény: #89  _pampa
#90
Arra a profizmusra csak a magyar jobboldal képes, hogy komcsibbak a baloldalnál.
_pampa 2014. 10. 25. 14:29
Előzmény: #85  kukutyinbenko
#89
Arra a profizmusra csak a magyar baloldal képes, hogy a választáson jobboldali jelöltje van....

Én mégsem lehetek "balos" létemre "szélsőjobbos". :)))
Törölt felhasználó 2014. 10. 25. 13:51
Előzmény: #1  Portfolio
#88
Szerintem Kövér ne csak lamentáljon, hanem tényleg hátráljon is ki az EU-ból. Sőt, vigye magával a főnökét, meg a piros fenekűt is. Aztán legyenek boldogok. Valahol félázsiában. Vagy tőlem akár Putyin várába is mehetnek - udvari bolondnak kb.

De Magyarországot hagyják Európában. A térképen is ott van.

És én maradni szeretnék.
Törölt felhasználó 2014. 10. 25. 13:45
Előzmény: #78  kukutyinbenko
#87
Az Audi tavaly is leállt,sőt,jövőre is le fog állni,anélkül,hogy előre bejelentené.És nem csak Győrben,hanem Ingolstadtban,Neckarsulmban,és a többi gyáregységben is.
Már miért is kéne neki bejelenteni?Az autógyártásban teljesen elfogadott a nyári leállás.
Vagy gondolod Angéla átszólt Ingolstadtba hogy kicsit álljatok már le?LOL!
Törölt felhasználó 2014. 10. 25. 13:05
Előzmény: #84  _pampa
#86
Pedig mindenki tudja, hogy zsidó, cigány és nyugatszerető liberális párt tagja, aki az szembenáll az oroszokkal és az arabokkal. ;)
kukutyinbenko 2014. 10. 25. 13:00
Előzmény: #84  _pampa
#85
Történetesen nem sok különbség van a két eszmerendszer között, úgyhogy ez inkább erősíti a gyanút :)
_pampa 2014. 10. 25. 11:58
Előzmény: #83  sasa44
#84
ÁÁÁÁ... nem talált!

penznyelo már lebuktatott miszerint JOBBIK-os vagyok. :))))

sasa44 2014. 10. 25. 11:51
Előzmény: #77  _pampa
#83
"Amennyiben most kellene szavaznom a kilépés vagy maradás mellett eléggé döntetlenre áll a véleményem"

Ja, én sem értem miért kellett elzavarni az oroszokat, ha most visszakívánjuk őket.

Te igazából komcsi vagy, lebuktál elvtárs!
kukutyinbenko 2014. 10. 25. 11:22
Előzmény: #80  Tibi0002
#82
Momentán nincs magyar vonatkozású pozícióm, de szokott lenni. Az viszonylag likvid, talán egy hétvége alatt nem történik olyasmi ami péntekről hétfőre ellehetetlenítené az embert. Az ingatlan kitettség miatt már jobban fáj a fejem, de mivel iskolás korú gyerekeim vannak és a szüleim sem fiatalok már, muszáj.
emerald 2014. 10. 25. 10:59
Előzmény: #48  Tibi0002
#81
Nem vagy egyedül....:((((

Csupa véletlen folytán, többször jártam ott és nekem a "szegény" Portugália a kedvenc.(pedig bejártam európát)
A vidéki olcsó, de ha mondjuk a felkapott turista szigetre(Madeira) mész lakni, ott is havi 300-400€/hó tudsz a fővárosban lakástbérelni.
Az ételeik hasonlók a mieinkhez, az árszinvonal is hasonló.
Az emberek barátságosak, a bürokrácia vagy is a hatalom inkabb segítőkész! Vagy mondhatnám laza....
Pl:rendőr áll a piroslámpánál, kocsik sehol, gyalogosok meg átszögdösnek. Mi nézzük a rendőrt az meg kedvesen néz, nem szól egy szótse. Bérelt kocsival megálltunk, nem túl jó helyen, rendőr jön (mi már készülünk magyarázkodni, hátha kevesebb lessz a bünti) aszongya nincs semmi gond, de menjünk csak picit tovább mert a kanyar utan van egy sokkal biztonságosabb parkolóhely. Ez nem jól belátható veszélyes nekünk!....
Ja és a közbiztonság is kiváló, jobb mint itthon(olaszországhoz ne is hasonlítsuk)
Millió hasonló történetem van, ha érdekel elmondom, ha adsz egy mail címet.

Vakmajom írt róla a blogjában, többször is!
Csak jókat, én már kicsit úgyéreztem talán elfogult vagyok.
Ám Ő megfogalmazta és leírta egy az egyben azt amit én is láttam, tapasztaltam.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek