Topiknyitó: Portfolio 2014. 10. 17. 12:52

Tíz magyar magánszemélyt tiltottak ki az Egyesült Államokból  

Ugrás a cikkhez
Tíz magyar magánszemély, köztük három adóhatósági ember neve szerepel azon a listán, akiknek visszavonták az Egyesült Államokba a beutazási engedélyüket - mondta el név nélkül az egyik érintett közéleti szereplő, saját magát is a kormány gazdasági...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=58&i=205178
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 10. 20. 19:04
Előzmény: #311  Törölt felhasználó
#320
Akkor én azonnal kilépek!(Onnan ahová be se léptem!)
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 18:38
Előzmény: #317  Törölt felhasználó
#319
Le kéne már szokni a gondolkodó embereknek, hogy csak és kizárólag a pártok közül válasszon. A túlzott pártoskodás csak visszaveti az országokat, mint egy kolonc húzza vissza.
Normális embereket kéne kívánni a vezetői poziciókba és már csak ettől is elindulhatnánk egy emberhez méltó országban éléshez.
kotelb 2014. 10. 20. 18:09
#318
Most néztem azt a Janit ahogy előadta a NAGY BARTÁTUNK AZ USA című művet.
Komolyan tehetséges ember:-) Nem röhögte el és adta a hülyét!
Mondjuk az ellenzék is olyan mint a fa...!Nem forszírozták az ülésen ,hogy most és azonnal hívja fel a Vidát, hogy mi újság van!
Hogy a Jani tudja a NAV-os góréról, hogy ki van-e tiltva az 1000%! Pont 1 db 10 mp telefonbeszélgetésbe tellett.- Ildikém tényleg nem engednek be?
Pampa? Szerinted?:-)
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 17:53
Előzmény: #305  pampa
#317
Nem tudom, kire gondolsz, de én is írtam ilyesmit (igaz 2/3-ot nem emlegettem, csak Jobbikos kormányt).

Oknak viszont nem az MSZP-t és nem a Fideszt nevezem meg, még csak nem is a Jobbikot, hanem a lakosság fejében lévő gondolatok (világról, gazdaságról, piacról, stb.) és a realitások eltávolodását. Én ugyanis úgy látom, hogy kicsit leegyszerűsítve adott egy gazdasági rendszerünk, aminek csak harmadát-felét uralja a piacgazdaság, de azt is egyre kisebb mértékben, a lakosság viszont minden rosszért a piacgazdaságot okolja, jelentős részben olyan dolgokért, amikért éppen a túlméretezett és mutyizó állam felelős. Közben növekszik az állam által uralt terület (nem csak az újraelosztás mértéke ebben a mérvadó), ettől még rosszabbul működik a gazdaság, mivel egyre rosszabbul működik, egyre elégedetlenebbek az emberek, és egyre jobban szidják a vélt okozót, a piacgazdaságot (meg külföldöt, multikat, bankokat zsidókat, stb., stb. ki-ki ideológiája szerint). Na ez az a folyamat, amit csak egy nagyon súlyos pofára esés fordíthat csak meg, ami megtörténhet, hiszen eljöhet az idő, mikor a Fidesz már nem lehet még piacellenesebb, és le kell váltani a Jobbikra, hogy akkor majd jó lesz.

Hogy mi történne a pofára esés után? Nem biztos, hogy jó irányba indulnánk. Lehet, hogy akkor meg átesnénk a ló túloldalára, lehet hogy továbbra is a piacot okolná mindenki, de az is lehet, hogy a piac és az állam egyensúlya felé haladnánk. Mindenesetre ez a jövő zenéje, én speciel nem szeretném a Jobbik hatalomra jutását, de lehet, hogy ide bizony az kell.
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 17:43
Előzmény: #303  Janku
#316
Nem balfaszok voltak, hanem egyszerűen az még kétpártrendszeri időszak volt, ahol a két nagy párt egymás kezét mosta, mert tudták, hogy váltókormányzás van. Nyilván ha 2018-ban vagy 2022-ben bukna a Fidesz, akkor kicsit más lenne a helyzet, de erre kevés az esély, mert túlzottan beágyazódott a hatalmuk.
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 17:35
Előzmény: #289  pampa
#315
90-től kezdve egyre inkább a kétpártiság felé ment a rendszer, a kétpárti rendszerben meg benne van, hogy egyik egyszer túlnyeri magát, így megszerezve a 2/3-ot. Ekkor sem tartom törvényszerűnek, hogy a 2/3-al visszaéljen. És nem is a választási rendszer tehet róla, mert valahogy biztosítani kell, hogy bármit meg lehessen választani, ha szükséges, az visszás, amikor egy magát a nevében demokratának valló párt nekiáll leépíteni a meglévő demokratikus intézményrendszert, és nem épít fel helyette egy másik demokratikus intézményrendszert.
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 17:32
#314
Csak egy pillanatig mindenki gondolja végig, hogy mi történik, ha 2006 ősze lenne, Gyurcsány a miniszterelnök és akkor történik mindez, hogy az Egyesült Államok korrupció miatt (!) NAV és kormánytisztviselőket (!) kitilt (!). Este tuti égne a belváros.
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 17:31
#313
Magyar kormányok tudomásom szerint eddig kétszer üzentek hadat az USA-nak.Verbális szinten évek óta megy az üzengetés az USA vezetö politikusainak, egyetlen finom utalásukra is megkapták a reagálást, miszerint tájékozatlanok, az áruló szoclib banda uszályába kerültek, egy ilyen szabadságszeretö és szabadságharcos népet ne oktatgassanak demokráciából etc. Dzsingisz kán az öt piszkáló és lenéző Horezmi szultánnak üzente egykoron:"Háborút akartál,megkapod! Hát igy...
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 17:26
Előzmény: #311  Törölt felhasználó
#312
Amúgy nincs itt "semmi probléma", ezt olvasd el. :D
link
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 17:24
Előzmény: #305  pampa
#311
Már Jobbikos vagy?
Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 17:15
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#310
Ilyen erővel az egyik első, akit lefizettek az pont Orbán volt.

Persze nekünk azon kell aggódnunk, hogy kiket fizet le amerika és nem aggódhatunk azon, hogy meglovasítják a pénzünket, mentegetik a lovasítókat, csorbítják a jogainkat stb.

Néhány adalék:

"Egy vállalkozó megelégelte, hogy egyes kínai kereskedők nyomokban sem fizetnek adót (...) Időpontot kért és kapott a nemzetgazdasági minisztertől, elmondta, hol lehetne fülön csípni (...) erre az adóhatóság egyik elitegysége két hét múlva hozzá szállt ki ellenőrzésre."

A vörös sárga "egészázsiai" elvtársainknak azóta sem kell adót fizetni:

link

Horváth András is ismer amerikai cégeket a "nav ügyében":

link

Snowden: a magyar politikusok (egy része) nem csak korruptak, de spiclik is:

link

De minálunk kiadta a vezér, hogy kizárólag amerika miatt aggódhatunk... esetleg a norvégok miatt.
Tiszta vicc!
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 10. 20. 17:07
Előzmény: #308  Csakisazigazat
#309
Kb. egy hónapja azt olvastam egy székesfehérvári Facebook-os fórumozó hozzászólásában,higy neki aról is tudomása van,hogy Orbán papa nagyban résztvett a 80-as évek végétől zajló Bp.és Székesfehérvár környékén zajló olajszőkítési maffiákban az akkori vezetők és haverjaik számára csicskáskodott és ebből lett a nagy ismeretség és akkoriban viszonylag sok pénznek számító Orbán vagyon.Ebből már ki is lehet filózni miért ültek olyan nagy barátságban horn és a kis Orbi egy asztalnál,miért egyengette az útját politikai irányba.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 10. 20. 17:02
Előzmény: #303  Janku
#308
Jól beszélsz,csak sírok mikor hallgatom.Ugyanezt írtam a múltkor,hogy ha egy tisztességes kormány váltotta volna 2002-ben a Fideszt,akkor Orbánék azonnal sitkóra mennek,már csak a Vegyépszeres és egyéb maffiás ügyletekért ,de ők ehelyett alig várták,hogy átvegyék a dolgokat és kéz a kézben nyomhatták tovább a lopást.
csendben 2014. 10. 20. 16:59
Előzmény: #303  Janku
#307
Ha már ilyen szépen felsoroltál mindenkit,aki megérdemli:
a felsorolásból kifelejtetted a zembereket és a többi választót...
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 10. 20. 16:58
Előzmény: #302  Janku
#306
Remélem itt nem balhé elviteléről szól ez az egész,hanem erőfitogtatásról,ami nem is baj!Miért amikor valaki valamit rájuk kiabál ,olyankor az a gúnyos vigyor mi a Fideszesek orcáján,ha nem erődemonstráció,mint amikor a 4 éves gyerekem hisztiből üt -vág én meg vigyorgok,hisz meg sem érzem,nem tud nekem ártani erősebb vagyok sokkal.Ez arról szól most Usa részéről több mint valószínű,hogy az UNIO-s fejesek a háttérben megkérték a világ legnagyobb hatalmát ,hogy ne Angela-ra haragudjon a Fidesz és bárki aki mellettük áll ,akár az UNIO-n belül is ,hogy csapjanak a lecsóba és induljon a szívatás ,legalábbis én ebben bízok.Aki ismeri a nyugati mentalitást ,az tudja ,hogy nekik az Usa szent hatalom,nekik az államok akarata szentírás ,még ha gazdaságilag van is egy kis verseny ,ami főleg azért van,hogy ne húzzanak el nagyon egymástól.
pampa 2014. 10. 20. 16:58
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#305
Persze, hogy a kormány a felelős!

Mi váltotta ki azt a társadalmi felháborodást ami miatt a FIDESZ 2/3 mandátumhoz jutott?

Valaki írta a napokban, hogy kell egy 2/3 -os JOBBIK kormány a magyaroknak, hogy végre észhez térjenek.
Meglesz, ha így folytatják.

szvsz
csendben 2014. 10. 20. 16:57
#304
16:41 | Hat magyart tiltottak ki Amerikából
Vicces egy csapat!
Nem is tudom,melyiken nevessek:Rógán Tónin v. Magyar Levin?
Szíjjártóval meg nem állnak szóba usások...
Jó vicc!
Janku 2014. 10. 20. 16:51
Előzmény: #300  Törölt felhasználó
#303
Legnagyobb hiba az volt , amikor Orbanek vesztettek es megusztak mindent , akkor dolt el az orszag sorsa evtizedekre talan amikor az mszp nem csukatta le ezt a retek mocskos bandat, pedig siman letudtak volna, pl Orsos banyaugyei, Joszip Tot es Kaja Ibrahim ugyek stb..

Megerdemelte az MSZP is a sorsat ha akkor ilyen balfaszok voltak, vagy lehet nem is akartak semmit tenni, olyan magatehetetln emberekkel mint Horn Gyula, Kovacs L, kuncze stb..
Janku 2014. 10. 20. 16:48
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#302
Egyertelmu a helyzet, benne van Orban , Lazar es a tobbi retek is szepen de elvitetik majd a balhet valakivel , talan a NAVos vezetokkel mintha ok nem is tudtak volna semmirol.

2 milliardos kenopenz, a szegyen az egeszben, hogy ezeknek a mocskoknak nem eleg amit itthonrol lopnak meg mashonnan is la akarjak szedni a jattot.

Törölt felhasználó 2014. 10. 20. 16:48
Előzmény: #300  Törölt felhasználó
#301
Na, ja. :DDD

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek