Topiknyitó: Portfolio 2014. 09. 10. 17:01

Gratulálunk, Apple, sikerült feltalálni a semmit!  

Ugrás a cikkhez
Ahogyan az tegnap kiderült, az Apple véget vetett az ellenállásnak, és végre hajlandó volt beépíteni az NFC (Near Field Communication) technológiát a telefonjaiba. Ezzel letették a voksukat egy olyan megoldás mellett, amelyet a legtöbb androidos és...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=203503
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 14:38
Előzmény: #58  tokos.
#60
de minek :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 14:00
Előzmény: #58  tokos.
#59
"Iphone-ra is rá lehetne tenni Androidot,"

Hát persze...Ferrariba is be lehet tenni műbőr ülést de ez csak neked jut eszedbe.
Persze csak addig amíg nem lesz olyan kocsid.
Kívánom legyen,ugyanúgy mint Iphone-od.
tokos. 2014. 09. 14. 13:46
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
Megjegyzem, az Android, és az olcsó műanyag nem feltétlenül jelent egyértelmű párosítást.
Iphone-ra is rá lehetne tenni Androidot, ha valaki veszi a fáradságot, és lefordítja rá. Talán van is már ilyen.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 13:37
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#57
Ja és mégegyszer leírom...
Csak Iphone lesz a kezemben továbbra is.
Te meg vegyél "ocsó" műanyag androidot az való neked.
Valakinek a szart is el kell adni!
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 13:33
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#56
Figyelj okoska...
Én magamról beszéltem,a saját igényeimről,a saját szempontomból.
Nem is tehetek mást.
Egyáltalán nem akartalak meggyőzni se téged se mást.
Saját véleményem csak saját tapasztalat alapján lehet.
Engem nem étdekel a recs-rop műanyag vacak,ahogy a műbőr cipő sem vagy a kvarcóra sem 1000-ért.
Nem az eszet osztom majom veled ellentétben,hanem a saját benyomásom és tapasztalatom osztom meg.
Volt a kezemben androidos vacak is de szerencsére nem sokáig.
Azt használd te,nekem jó az Iphone.
Pont megy az a műbőr cipődhöz.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 13:28
Előzmény: #54  Bekre_Pal
#55
galaxy

á
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 13:28
Előzmény: #53  tokos.
#54
na pont egy n97 minim van másodként, 5 éves

anno elviselhetetlenül lassúnak találtam, de ötször gyorsabb, mint a galaxí siii-asom
tokos. 2014. 09. 14. 12:56
Előzmény: #52  Bekre_Pal
#53
"na jó, másodtelefonnál meg symbiant (az meg mi, na ugye)"

Az N97 minin mnekem is az volt. Benne az ingyenes navigációval. Nekem azzal sem volt különösebb problémám, a vas volt gyenge a maga 300mHz körüli procijával. Nem értem, hoyg miért álltak le vele.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 12:50
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
azért mielőtt megszilárdul a világképed emlékeztetnélek, hogy én androidot használok

na jó, másodtelefonnál meg symbiant (az meg mi, na ugye)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 12:16
Előzmény: #50  Bekre_Pal
#51
Bizony durva világ ez, ahol olyan megmondóemberek mondják meg mindenkinek, hogy mi a legjobb, akik (idézem):

"Én soha nem veszek mást a kezembe"

Ilyen tökéletesen tág összehasonlítási alappal tényleg "elhiszem", hogy pontosan tudjátok ezt! :DDD
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 12:09
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
látod komám, mindenki hülye, szerencse, hogy te megőrizted az elméd épségét ebben a durva világban :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 11:37
Előzmény: #48  Bekre_Pal
#49
Én laza vagyok, megmondta, hogy mást a kezébe sem vesz így nyilvánvaló, hogy tudja, hogy mi a legjobb! Sőt mindenkit ismer is. :D

Azért a te öngólod se volt rossz, de ez azt is üti. :D
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 14. 11:33
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
jesszusom, lazíts már
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 11:16
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
"Én soha nem veszek mást a kezembe"

Ekkora ÖNGÓLT!
Ezzel pont azt BIZONYÍTOTTAD, amit állítok.

Miért is ne tudnád, hogy mi a legtökéletesebb, hiszen mást a kezedbe sem veszel.

Nincs több hozzáfűznivalóm.

A tények meg úgysem érdekelnek, pedig elég jól dokumentáltam egy példán keresztül, hogy van mit javítani... sőt azt is dokumentáltam, hogy az Apple is így gondolja.

Így téged még az Apple sem érdekel, csak saját magaddal vagy elfoglalva.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 11:00
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#46
"Egy ilyen rajongónak nem csoda, hogy bármilyen javító szándékú kritika nagy indulatnak látszik... valójában csak ostobaságról van szó."

Nézd,két dologra biztos nincs szükség-

1.Nincs mit azon javítani ha valaki a legjobban összerakott,legmegbízhatóbb,legminőségibb anyagokból gyártott készüléket használja.
Attól,hogy valaki nem szereti a műbőrt még nem lesz hülye ha bőr cipőt vesz és nem próbálta az elöbbit.

2.Attól mert valakinek más az izlése mint neked még nem lesz ostoba se álmában se valójában.

Ha neked az jön be akkor használj műanyag telefont androiddal.
Tudod az 1000ft-os kvarcóra is ugyanúgy és ugyanannyi időt mutat mint az 1 milliós Breitling és a Suzuki is elvisz bárhova mint a Lexus.

stoky 2014. 09. 14. 09:05
#45
Majd jön a FireFox mobil! Az ostoba Linuxosoknak! Indiában folyamatos Restrart lesz :-)
tokos. 2014. 09. 14. 09:03
Előzmény: #43  tokos.
#44
Bocs elment véletlenül. Annyit még, hogy ez persze nem op-rendszer függő, az androidos kütyüket meg a leggagyibb gyártók is picra dobják, vacak vassal, optimalizálás nélkül, és sokszor ezzel hasonlítják a Iphone-t nem a felső kategóriával.
tokos. 2014. 09. 14. 09:00
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Én nem akarok egyik felett sem lándzsát törni, egy biztos, az Apple nagyon össze van rakva, és nem azt nézik, hogy hol spóroljanak rajta. Ez
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 08:47
Előzmény: #25  tokos.
#42
Teljesen igazad van, vannak ízlések és pofonok, meg különböző igények (mint amit felsoroltál), de vannak objektív paraméterek, mint pl. egy dugasz mechanikai és elektronikai védelmének lebontása "smart"-ságból, ami pont ez az objektív kategória (még akkor is, ha közben megfordítva is dugható.)

Szerencsénkre az Apple is így gondolja és nem úgy, mint az itt felsorakozó ostobán elfogult rajongók és fejlesztenek, lásd. a belinkelt USB csatlakozót.
Törölt felhasználó 2014. 09. 14. 08:36
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#41
"Én soha nem veszek mást a kezembe"

Ekkora ÖNGÓLT!
Ezzel pont azt BIZONYÍTOTTAD, amit állítok.

Miért is ne tudnád, hogy mi a legtökéletesebb, hiszen mást a kezedbe sem veszel.

Egy ilyen rajongónak nem csoda, hogy bármilyen javító szándékú kritika nagy indulatnak látszik... valójában csak ostobaságról van szó.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek