Topiknyitó: fxboy 2014. 06. 20. 17:23

édes-savanyú  



Sziasztok!



A sors jóvoltából úgy alakult az életem, hogy egy ideje a családi háztartást, így a konyhát is nekem kell vezetnem…. , s ez így is marad az idők végezetéig…..

A lényeg: Segítsetek főzni!

Olyan recepteket várok Tőletek, amit saját kezűleg el is készítettetek!



Az én mai keverésem: Tárkonyos csirkemell

A csíkokra/kockára vágott kb fél kg filézett csirkemellet 1 db apróra vágott, dinsztelt vöröshagymán pirítom, párolom. Majd megszórom 1 ek szárított/friss morzsolt tárkonnyal, ízlés szerint só, bors. Rá egy ek mustár, egy kis doboz tejföl, egy ek méz, összeforralom, a végén egy ek 6% almaecet. A mustárral, ecettel óvatosan, ne legyen nagyon savanyú. Verzió: a tejfölözés előtt be lehet staubolni 1-3 ek liszttel, s mehet rá 0,5-1 dl víz. Így több és kevésbé folyós lesz a szaftja, nem csorog le a köretről.

Tálalni főtt tésztával, vagy nokedlivel, reszelt sajttal meg lehet szórni.



Jó étvágyat!




Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
diki
diki 2014. 10. 14. 07:24
Előzmény: #199  fxboy
#200
Én se tartom annak, de nem is erre gondoltam. :)
fxboy
fxboy 2014. 10. 14. 06:32
Előzmény: #198  diki
#199

"....vagy célirányosan a termelőhöz ....." Ennél célirányosabban nem tudok a termelőhöz menni, mint ahogyan írtam a kertben a fák mellől akartam a termésért üzletelni. :)
Nem tartom célszerű megoldásnak, hogy a zalai alma termelőtől elutazzak a Nyírségbe almáért.

diki
diki 2014. 10. 13. 20:35
Előzmény: #197  diki
#198
Vagy itt? link Egyébként ilyenkor rengetegen jönnek az itteni nagybani piacra, vagy célirányosan a termelőhöz az őszi dolgokat bevásárolni, de innen is szállítanak többfelé az országba.
diki
diki 2014. 10. 13. 20:31
Előzmény: #196  fxboy
#197
Mondjuk itt? link
fxboy
fxboy 2014. 10. 13. 20:01
Előzmény: #195  fxboy
#196


link

Ezt a cirkuszt ezzel a nyomorult alma piaccal. Hol adják olcsón az almát.

Itt a szomszéd faluban van egy almakertészet. Kb 7-8 éve telepítették, EU-s pénzekből. Szuper modern minta kertészet. Az utóbbi években itt szoktam beszerezni a családi alma fogyasztáshoz szükséges mennyiséget. Eddig minden évben 100 Ft alatt volt kilója. Az idén 150,- Ft/kg a legolcsóbb alma (ütött, tükörfoltos, lé/ipari-alma).
A hétvégén a helyi Lidl-ben vettem akciós almát 99,- Ft/kg-ért. Nem tudom milyen fajta, honnan van, de jó.
Tehát én úgy tapasztalom, hogy ez az almapiaci mizéria csak a sajtóban létezik. Bosszantó ez a sok valótlanság!!

fxboy
fxboy 2014. 10. 01. 20:48
Előzmény: #179  emerald
#195
Szia emerald!

Ez az almás krumpli jól hangzik. Majd kipróbálom.
Télen sokszor van nálunk menüként tepsis krumpli. Szoktam variálni hússal, szalonnával, sonkával, virslivel, kolbásszal, tojással, vagy csak úgy natúr. A hagymát én egy kicsit később szoktam rátenni, amikor a krumpli már egy kicsit zsibbad. Így a hagyma ropogós marad, nem mállik szét.

fxboy
fxboy 2014. 10. 01. 20:37
Előzmény: #181  diki
#194

Szia diki!

Nem nagy kunszt. Megpucolod (szegény biokukac), húsdarálón ledarálod és főződ jó sokáig. Ha már megfelelően sűrű, ízesíted. Cukor, ánizs, fahéj, szegfűszeg, dió, stb tetszés és fantázia szerint. Tepsibe, őzgerincbe, tányérba kiöntöd, kihűlés után, ha megfelelően sokáig/sűrűre főzted, akkor darabolhatod. Darabolás nélkül hideg kamrában (neked biztosan van) egy darabig eláll (a cukor tartósít) Ha hígabb, akkor üvegbe töltheted és mehet a száraz dunsztba.
:)

fxboy
fxboy 2014. 10. 01. 20:24
Előzmény: #169  diki
#193

Long-short után bringával munkába, közben gombát, erdei gyümit szedni (lehet, hogy még vadásztál is közben :)). - Habzsolod az életet...

Mai menü babos káposzta füstölt sonkával.

Csicsókát én salátába szoktam. Nyersen/párolva. Praktikus növény, mert fagyálló, csak a pucolása macerás. Nincs gond a tárolással, télen még az enyhén fagyott földből is felásható. Télen az elszáradt felső részét a tapsik imádják.

Törölt felhasználó 2014. 09. 27. 12:52
Előzmény: #174  diki
#192
Ugy látom a szabolcsi-nyirségi töltöttkáposzta egész más mint amit itt Tolnában csinálnak. Savanyukáposztábol és levélből nem pedig édeskáposztábol fözzük. Paradicsomlé sem kerül bele. A töltelékbe inkább rizst raknak és örölt paprikát.
Egy azonban biztos:
Mind a két ételhez jól esne egy pohár szekszárdi kékfrankos...........a saját pincéből, szőlőből. :-))
diki
diki 2014. 09. 27. 09:58
Előzmény: #190  emerald
#191
Az én nagymamám 89 évesen halt meg. Imádta a kolbászt, sonkát, szalonnát. De mellette mindennapos volt a hagyma, fokhagyma, idénygyümölcsök, zöldségek evése is, ami neki is megtermett a kiskertjében. De abban az időben még nem kellett egyre több vegyszert használni. Fák kérgét megtisztítottuk, a szőlő csak rézgálicot látott. Hetente egyszer elment hozzá egy gondozó, vitt 2 dl házi pálinkát és nagymamám reggelente megivott egy kupicával. Mindig azt mondta, ha valamit megkívánsz, azt edd meg, mert a szervezet jelzi mire van szüksége, csak nem figyelünk oda rá. És másik a szabad levegőn mozgás, testet, lelket épít, karbantart.
emerald 2014. 09. 27. 08:54
Előzmény: #189  emerald
#190
Jó tudni azt is, hogy Omega3 zsírsavakhoz, melyek a koszorúér-betegségek kialakulásának veszélyét nagyban mérséklik, nem csak halak fogyasztásával juthatunk; a hízott liba és kacsa zsírjában ugyanúgy jelen vannak ezek az értékes zsírsavak.

Read more: link

:))))
Ezt most találtam, csak annyit tennék hozzá hogy nagyim 90-évig élt. Ha nem történik baleset, sokkal tovább is élhetett volna.
Ám csak a liba-kacsazsírt használt.
emerald 2014. 09. 27. 05:08
Előzmény: #182  diki
#189
Ó hát már tudom miért főzöl olyan finomakat!
Idén márciusig havi 1x jártam Debrecenbe.
Azok voltak a bevásárló túráim. Imádtam azt a piacot(sokkal jobb mint az itteni, a pestieknél is jobb) sok a termelő
saját árúval. Ott tanultam meg hogy isteni a karalábé levélbe göngyölt
töltike. Azóta itt szezonba mindig kérek egy csokorra való karalábé levelet, a "szemétből" adnak is ingyen. Nem kell senkinek, nem viszik haza a felesleges részét...:) A sárga túró, ami húsvétkor készül azt is eltanultam!

Nyírenyházát kevésbé ismerem, de majd a múzeumfaluba elmegyünk ha lessz rendezvény. Hátha lessz slambuc, mert arról csak hallottam, de igazit nem ettem még....

Törölt felhasználó 2014. 09. 26. 22:57
Előzmény: #187  exmnbs1
#188
A Tirpák Csárdát is érdemes kipróbálni.
exmnbs1 2014. 09. 26. 22:56
Előzmény: #185  diki
#187
mind a 3 következő tetszik nekem is

az Árpádkori falut megnézzük ha visszamegyünk
exmnbs1 2014. 09. 26. 22:52
Előzmény: #184  diki
#186
dehogy hagytam, tetszett, szép, rendezett
kisebb mint a Skanzen, de szellősebb, jobban érvényesülnek benne a porták.
volt ott egy kis szatócsbolt régi cukorkákkal.
diki
diki 2014. 09. 26. 22:48
Előzmény: #184  diki
#185
link voltam és leszek egy páron
diki
diki 2014. 09. 26. 22:44
Előzmény: #183  exmnbs1
#184
Akkor van rá 99 % esély, hogy elmentünk egymás mellett :D A múzeumfalut kihagytad?
exmnbs1 2014. 09. 26. 22:35
Előzmény: #182  diki
#183
akkor voltunk Nyíregyházán mikor a vízi alkalmaosság verseny volt
mellette a megye ételspecialitásaiból lehetett kóstolgatni párszázasért
a Sóstó is nagyon klassz és az Állatkert is
diki
diki 2014. 09. 26. 22:23
Előzmény: #179  emerald
#182
A család szereti az almás változatot, én képtelen vagyok azzal enni, úgyhogy szegény csóró személyemnek marad a hagymás, füstölt szalonnás változat. Nem titok, Nyíregyházán lakok. "börtönéből szabadul sas lelkem, ha a rónák végtelenjét látom" Nektek skanzen, nekünk múzeumfalu van. Szinte minden évben kimegyek, ha lehet többször is. Rengeteg jó rendezvény szokott lenni.
diki
diki 2014. 09. 26. 22:09
Előzmény: #180  emerald
#181
Biokörte-biokukac :) Birsalmasajtot akarom újra kipróbálni, évek óta készülök rá.

Topik gazda

fxboy
fxboy
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek