Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Hozzászólások oldalanként:
kupec 2021. 06. 15. 21:44
Előzmény: #2756  PusztaPutyin
#2760
De nem döntetlen lett, hanem 6 perc alatt 3 kapott gól! Gondolj bele: 3 percenként 1-1 gól. 3 perc alatt gól után középkezdésig is nehéz eljutni a labdával, nem hogy egy következő gólt kapni. Ez érthetetlen számomra. Ismét bebizonyosodott, hogy a focit gólra játsszák! Hát ennyit az EB-ről, érdemes volt néhány száz milliárdot fociban fektetni az elmúlt években. Aaahhh!
Zsugabubi
Zsugabubi 2021. 06. 15. 21:27
#2759
De legalább Orbán összehozott egy tizit :D
Peterbond 2021. 06. 15. 21:04
#2758
Hát így mecs után kavarognak az emberben az érzések. Mecs elött mondtam a realitás a 3-0. Ezt hoztuk is. De ahogy a mecs alakult volt időszak amikor már én is elhittem hogy meglehet az iksz, kiszurkolhatjuk érik egy baromi nagy meglepetés. A szurkolás és a hangulat fergeteges volt, már ezért megérte kint lenni. A srácokra egyáltalán nem tudok haragudni. Akartak, harcoltak és hozták magukból a 120%-ot. Volt szerencsénk is ( Ronaldó 5 méterről fölé lőt ) de egy szava nem lehetet volna a portugáloknak ha 84. perc után szétromboljuk a mecset, begyűjtünk 3-4 sárgát és behúzzuk az ikszet. Sajna nem lett.
.
A 3. gólért kár igazán, az fájt nagyon. Akkor nagyon látszott hogy elfáradtunk/ kihagytunk teljesen.
.
Mindenesetre felemelő volt a 60 ezres stadionban a végén a himnuszt halgatni. Ilyenek miatt érdemes mecsre járni.
Zsh9999 2021. 06. 15. 20:15
#2757
Baromi sok helyzet volt az elso 84 percben, es mak volt hogy nem kaptunk golt beloluk...
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 15. 20:12
Előzmény: #2755  kupec
#2756
Azért előtte majdnem végig bírták. Sikerült bevinni egy utólag (jogosan) lesnek ítélt gólt, ezek után jött egy megpattanó védhetetlen 1-0, aztán egy felesleges taktikai szabálytalanságból egy 11-es, amire c már csak lazaságból bevarrta a harmadikat. De éppenséggel döntetlen is lehetett volna.
kupec 2021. 06. 15. 20:04
#2755
6 perc alatt 3 gólt kapni ezen a szinten, szerintem legalábbis, ciki.
Ez már majdnem olyan, mint a mexikói 6:0 a szovjetektől - már megint azt hittük, hogy csúcs csapatunk van, sajnos nem úgy tűnik. Már csak a franciák és a németek vannak hátra, akik szerintem a két továbbjutásra esélyes csapat a csoportban. Csodák persze vannak, csak az a baj, hogy mi a fociban mindig csodákban bízunk!
#2753
Ez akkor elment amikor kifutottak a pályára, 3:0-t tippeltem vagy 4-1-et nem ide, 90 percet nem lehet így kibíni. Addig volt "izgalmas" ameddig az első gólt be nem rúgták, sokáig húztuk az tény.
#2750
Ott van, kihúzták játék nélkül 80 percig, de az nem foci volt. Focizni nem tudnak, ennél csak többet fognak kapni a következő meccseken.
sanka 2021. 06. 15. 19:42
Előzmény: #2748  sanka
#2749
Igazából érett már a portugál gól, szerencsénk volt eddig.
sanka 2021. 06. 15. 19:40
#2748
Szerintem nem vagyunk jók viszont nagy szerencsénk van, a portugálok meg nem rúgnak gólt.
Zsh9999 2021. 06. 15. 19:30