hajrámagyarok!!! vagyis izé hát hajrá csapat mert magyar az nem nagyon van benne :o)))
BARCELONA-FERENCVÁROS BL-MECCS KEDDEN AZ M4SPORT.HU-N
lukskypoker
lukskypoker 2020. 10. 11. 22:58
Előzmény: #2382  lukskypoker
#2393
Gratulálok Norbinak a győztes gólhoz, természetesen egész Zalaegerszeg (IS)büszke rá!
Első válogatottság és győztes gól Szerbia ellen.
Úgy látszik a szerencse faktor továbbra is velünk van, legyen így Izland ellen is!
Hajrá Magyarok!
Törölt felhasználó 2020. 10. 10. 20:13
#2392
Peterbond 2020. 10. 10. 19:29
Előzmény: #2388  Törölt felhasználó
#2391
"a labdát biztosan kezelték, okosan mozogtak, passzolgattak és nem estek pánikba sem egyszer sem."
.
Na azert ez igy kicsit eros. 1. Nagyon komoly nyomas nem nehezedet rank. 2. Igy is rengeteg eladott labdank volt.
Törölt felhasználó 2020. 10. 09. 21:24
#2390
globaltrend 2020. 10. 09. 12:35
#2389
egyetértek, csak annyit tennék hozzá: persze hogy az első félidőben akadozott néha a csapatjáték és a védekezés gyengébb volt, hiszen ebben az összeállításban is majdnem először játszott a csapat, - továbbá persze hogy a nagy tét az ilyen meccsekre mindig rányomja a bélyegét tehát van feszültség bőven a fejekben, idegesség és így önhibákból is több lesz mindkét csapatban, ez természetes velejárója az ilyen ütközeteknek
Törölt felhasználó 2020. 10. 09. 12:08
#2388
nekem tetszett a játékunk. főleg, ha összehasonlítjuk a közelmúlt , a 2016 előtti időkkel,mert most modern focit láttam. a labdát biztosan kezelték, okosan mozogtak, passzolgattak és nem estek pánikba sem egyszer sem.
az igaz,hogy a bolgárok szintje nem volt magas,de én úgy gondolom,hogy egy ilyen meccsen nem feltétlenül kell remekül focizni, elég ha nyerünk. azért a magyar foci nem tartozik az elitbe továbbra sem, így azt kell értékelni,ami van. a mi szintünkhöz képest ez elfogadható volt bőven főleg,hogy többen alig játszanak a klubcsapataikban.
ami tetszett, hogy sokat küzdöttek, futottak és kisegítették egymást folyamatosan. ez kell mindig, mert ez segít át akkor ,ha a játék amúgy nem megy olyan jól. ez az alap a mai fociban. a szép játék csak a ráadás.
Szoboszlai hiányától féltem, de végülis megoldották összehangolt csapatmunkával .
Kalmárnak azért agresszívebben kéne védekeznie a középpályán.
globaltrend 2020. 10. 09. 11:55
#2386

nem bepattant Orbánról, hanem tudatosan kaou felé mozgott, megfejelni nem tudta ezért mellel továbbította, ez nem szerencsegól volt, hiszen a védők nem tudták ebben megakadályozni - tehát hiába fanyalogsz!
Kalmár szabadrúgása valóban irányt változtatott de nem annyira, hogy védhetetlen lett volna hiszen a kapus így is rajta volt - és épp azért nem tudta védeni mert nem becsorgott, hanem alapból oylan erős lövés volt hegy bevágódott, hiába fanyalogsz ismét
Nikolic fejese pedig azért volt lehetséges, mert egy villámgyors kontrával előbb elvettük tőlük a labdát, pontos beadás és szarul védekeztek (helyezkedtek), így Niko szabadon, majdnem oda fejelhetett ahová csak akart
Izladn ellen azért nem lesz ez "borzasztó kevés", mert a 2. félidőben az első félidő gyengébb védekezését feljavította a csapat
-bubu-
-bubu- 2020. 10. 09. 11:49
#2385
SeldonKuper 2020. 10. 09. 11:28
#2384
Tényleg valami változott, mert ilyen rossz játékkal is lehetett nyerni!
Nem a gólokkal van gond, hiszen a Villa is lepattanókkal verte a vörös ördögöket.
Nem volt "középpályás" játék, emiatt átjáróház lett a védelem.
Néha a szerencsének is adni kell esélyt!
Peterbond 2020. 10. 09. 11:23
#2383
Az eredmény jó volt és ez a lényeg. Különösen hogy hiányzott Szoboszlai. A játék képe alapján jobbak voltunk a Bolgároktól és az eredmény reális. A játékon viszont volna mit javítani. Ezek a Bolgárok nagyon gyengék voltak. mi is rengeteg eladott pontatlan labdával játszottunk de ők nálunk is többel. Semmiképp sem mehetünk ki nyugodtan Izland ellen hogy ennyi elég lesz.
.
A gólokról annyit hogy a játék része ha megpattan a sorfalon a labda. A portugáloknak 2 ilyen gólt is vágtunk az EB-n. Csak akkor ne mentegessük majd magunkat ha ilyen gólt fogunk kapni. A szerencse is része a focinak, ez nem sakk. A továbbjutás teljesen megérdemelt. Amúgy meg a kapott gólja ellenére is Gulácsi volt a legjobb. 2 akkora védése volt hogy simán belerakhatja mindkettőt a 2020-as év "top védéseim" videójába.
.
Izland ellenig van egy hónapunk javulni és remélhetőleg teljes kerettel állhatunk ki.
2., és Kalmár szabadrúgása megpattanva becsorog
és egy Nikolics fejes!!! (kisember 6 méterről??)
Maradjunk annyiban, hogy egy Gulácsival beljebb voltunk és szerencsével tovább mentünk.
Izland ellen ez borzasztó kevés lesz.
globaltrend 2020. 10. 09. 10:39
#2381
Falkasházy Tivadal (ál)humorista és a már épp 10 éve rosszkedvű, megkeseredett kisnyugdíjas) ma ismét nagyon rosszul aludt!! ;-)   tudjátok, ő az aki kijelentette, "ő mindig ölül ha a magyal válogatott kikap, melt az azt jelenti, hogy olbán viktolnak lossz napja van".
Nos az történt, hogy a magyar válogatott remek csapatjátékkal és egyéni teljesítményekkel, idegenben 3-1 ra legyőzte a bolgár válogatottat..
Falkasházynak akkor borult el először az agya, amikor mindössze bő 10 perc után megszerezték a vezetést a magyarok, méghozzá nem is akárhogy, hiszen a csapatunk Orbán nevű (!!!!) védőjátékosa remekül segítette kapuba a pontosan beívelt szögletet!  Node kisnyugdíjasunk eltorzult arca a félidő hátralévő részében ismét felderült, miután a bolgárok egyre közelebb kerülvén az egyenlítéshez, Gulácsinak kétszer is remek védéseket kellett bemutatnia, így maradt a magyar vezetés. Ám lihegő kisnyugdíjasunk akkor még nem tudhatta,  hogy a 2. félidő elején jön majd a feketeleves, hiszen pár perc elteltével ismét gólt kaptak a bolgárok, amikor Kalmár Zsolt duplázta meg az előnyt kiváló, védhetetlen szabadrúgásával!!
És ami ezután következett, az a gyűlölködő kisnyugdíjasunk keserves izzadását, fokozottan romló hangulatát hozta, hiszen a magyar válogatott védekezése feljavult, és a bolgároknak a félidő hátralévő részében már szinte nem is akadt gólhelyzetük.. felcsillant ugyan Falkasházy szeme és reménye amikor majdnem 11-est kaptak (ami jogosan lett visszavonva), ám a helyette megítélt szabadrúgást sem tudták belőni.. így kisnyugdíjasunk rosszulléte egyre fokozódott.. majd Nikolic kiváló fejesgólja után (0-3) olyannyira tetőzött, hogy álhumoristánkat akkor már a meccs vége felé bizonyára a gutaütés és a szívbaj is kerülgette, olyan dühös lehetett :-)     Hogy mégse haljon bele a bolgár vereségbe, kapott azért a végére egy bolgár szépítő gólt..
Nos, sok-sok ilyen szenvedést és rossz éjszakát  kívánunk még ennek a gyűlölködó, szánalmas kisnyugdíjasnak! hajrá magyarok!