Topiknyitó: watson 2014. 01. 24. 11:41

Matolcsy egy kontár  

Addig húzgálta az oroszlán piac bajuszát hogy a 2,85%-os szintre levágott kamatra elkezdték kivonni a zsetont?



306,3 Ft már az EUR



vagy a devizahiteleseknek segítenek, hogy többet fizethessenek?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 01. 27. 16:27
Előzmény: #1  watson
#20
a huf gyengítés megfelel a kormány céljainak és elképzeléseinek, jegyezném meg szerényen

akkor viszont a kancsal nem (csak) kontár, hanem g.ci
dexter 2014. 01. 27. 16:22
Előzmény: #16  Stiv
#19
Én nem gondolom, hogy paksII-re szükségünk lenne. Főleg nem így, ahogy a felcsúti törpe intézte.
A példa annak szólt, hogy milyen mérhetetlen és a hétköznapi ember számára felfoghatatlan mennyiségű pénzt lopott/rabolt/sikkasztott el a fidesz az elmúlt 4 év alatt.
Stiv
Stiv 2014. 01. 27. 15:56
Előzmény: #17  myrath
#18
Valahol olvastam,hogy az új reaktorok 2080-ig fognak üzemelni...Ez nagyon hosszú idő,felelőtlenség csak az atomenergiára támaszkodni.

Szerintem már most felejtős az atomenergia,
ott vannak az egyéb megújuló energiák..
myrath 2014. 01. 27. 15:38
Előzmény: #16  Stiv
#17
Ha feltételezzük, h cca. 80 évig nem történik semmi innovatív a megújuló energiák terén, akkor akár - véletlenül - még igaza is lehet.
He viszont lesz, akkor nekünk szopóág! MEGINT!!! (hú de unom má)
Stiv
Stiv 2014. 01. 27. 14:54
Előzmény: #13  dexter
#16
Miért jó nekünk Paks II.,és miért nem?

A megállapodás gyakorlatilag 2100-ig megszabja,hogy miből nyerjük az áramot. A kormány számításai szerint elképzelhetetlen, hogy ne térüljön meg a paksi bővítés,Magyarország legnagyobb üzlete. Olcsó áram olcsó orosz hitelből, a fűtőanyagot a Roszatom szállítja, a hulladékot is ő viszi el,Brüsszelnek pedig nincs kifogása a versenytárgyalás elmaradása ellen – védte Lázár János a kedden délután bejelentett tervet.
Stiv
Stiv 2014. 01. 27. 14:38
Előzmény: #12  kukker
#15
Most akkor szórjuk vagy nem szórjuk?

Nem semmi,hogy 6 milliárdot csak úgy kiad kommunikációra...
myrath 2014. 01. 27. 14:14
Előzmény: #13  dexter
#14
Egyetértek!!!

...de a lopást kegyetlen jól kommunikálják!
Mert amit mi lopunk, az magyar lopás, amit más lop, az a multik és a kizsákmányoló nyugat lopása....Komcsik ezek vazze, és komcsi ez az egész ország!!
dexter 2014. 01. 27. 14:07
Előzmény: #4  Stiv
#13
Nem csak az MNB-t, hanem az egész országot.

Ez a "szakértő" kormány és a tagjai annyira buták, hogy szó nincs rá.
Bármihez nyúlnak annak a vége egy nagy kupac sz.r lesz. Két dologhoz értenek: felfelé segget nyalni a nagyvezírnek, és lopni gátlástalanul. Ezek 4 év alatt többször annyit loptak, mint amennyiből PaksII-t fel akarják húzni. A nyújdíjpénzek elrablásától vérszemet kaptak, mert nekik mindent lehet, hiszen 2/3-ad rájuk szavazott és biztos vagyok bene, hogy így is élik meg.
kukker 2014. 01. 27. 13:55
Előzmény: #11  Stiv
#12
"Matolcsy sem szórja mindenre a pénzt"

Matolcsy hatmilliárdot szán kommunikációra
link

A Magyar Nemzeti Bank tárgyalásos közbeszerzést írt ki a jegybank általános kommunikációs feladatainak és a Növekedési Hitelprogram kommunikációs feladatainak ellátására. A Közbeszerzési Értesítőben megjelent felhívás szerint a nyertes hatmilliárd forintos díjazásra számíthat egy év alatt.

A nyertes ajánlattevő feladata lesz az MNB számára médiatervezési és médiavásárlási, kreatív tervezési, kivitelezési és gyártási, PR és rendezvényszervezési, piackutatási, közvélemény-kutatási, elemzési és tanulmányírási feladatok, valamint a kapcsolódó ügynökségi feladatok ellátása.
Stiv
Stiv 2014. 01. 27. 13:41
Előzmény: #9  Stiv
#11
Matolcsy sem szórja mindenre a pénzt

Bár a június elejétől életbe lépő Növekedési Hitelprogram sok százmilliárd forintja a magyar gazdaság számos iparágának vérkeringését pezsdítette fel,az ingatlanszektor életére eddig nem volt komoly hatással.A hitelpiaci élénkítésre szánt forrásokból az ingatlanos cégek már az első körben is kivehették részüket, azonban lehetőségeik meglehetősen korlátozottnak bizonyultak. A január elején életbe lépő módosítások elvileg számukra is új utakat nyitnak, a kérdés már csak az, hogy működik-e ez majd a gyakorlatban. Ingatlanos szakembereket kérdeztünk.

link
myrath 2014. 01. 27. 13:39
Előzmény: #1  watson
#10
matolcsi egy látnok, az unortodoxia főpapja. "Csukjuk be a szemünket, és úgy falatozzunk!" - mottó működteti ezen unortodoxiát.
Ha nem látom , akkor nincs, ami van az magyarellenes, támadás!, gyarmat leszünk!, brrüssszel (eks)! Komcsik, lopni kéne, lopunk, mi lopunk, magyar vagyok lopok, én lophatok mert magyar vagyok, ha más lop az nem magyar, más lopott börtönbe vele, rezsicsökkentés, gazdaságnak annyi de én lopok, lophatok, nekem jó, mert lophatok. Ha nem én nyerek ,más lop! Ubazmeg! A más nem magyar, Ő nem lophat! Mert a lopás a mi unortodoxiánk! Tapsoljatik balfaszok! Jól csináljuk ugye???? Nektek ez a lopás nem fáj ugye??? Megmondtuk, jól megmondtuk, h ez Nektek is jó lopás UGYE?:?? Milyen fasza, h nem a gyurcsány lop egyet hanem mi tizet...UGYE??? Szavazz rám te faszparaszt, ne gondolkozz, és jó szar lesz neked....ugye???? Hurrá!!!! Éljen a poszttkommunista, unortodox, oligarhaetető neonáci jövő!!!
Stiv
Stiv 2014. 01. 27. 13:23
Előzmény: #7  Sigorszky
#9
A TRY miatt..
Stiv
Stiv 2014. 01. 27. 13:22
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
Az még jobb...

Az államadósság megint nem tud csökkenni,
a devizaadósság állandóan probléma...
A forinterősödést preferálom,nagyon ellene vagyok a 300 feletti árfolyamnak. 4 év alatt 265-305 azaz 40 forintot gyengült a forint az euróhoz képest...15%

Ilyen kamatok mellett nagy bajnak tartom,hogy nem lépünk be az ERM 2 árfolyamrendszerbe...
Sigorszky 2014. 01. 27. 12:50
Előzmény: #1  watson
#7
Már vissza is ment 305 alá, mert jók vagyunk!
Törölt felhasználó 2014. 01. 27. 12:20
Előzmény: #5  Stiv
#6
265-ről.
Stiv
Stiv 2014. 01. 27. 12:14
Előzmény: #4  Stiv
#5
Lehet kampányolni,hogy megcsináltuk..

4 év alatt 25-26%-t gyengült a forint a chf-hez képes...

Az euró is 270-ről 305-re emelkedett.(13%)
Stiv
Stiv 2014. 01. 27. 11:50
Előzmény: #1  watson
#4
Továbbra is hozzá nem értő emberek vezetik a Magyar nemzeti bankot..
Törölt felhasználó 2014. 01. 24. 12:08
Előzmény: #1  watson
#3
Matolcsy ( Orbán kormány)a Török mintát követte az elmúlt 3,5 évben. A kérdés az, hogy most olvasnak híreket, vagy sem?
Szerintem most fogalmazza a levelet a Török jegybank elnökének, hogy támogatásáról biztosítja és már szervezik mellette is a békemenetet.
Törölt felhasználó 2014. 01. 24. 12:07
Előzmény: #1  watson
#2
Erről Matolcsy nem tehet, a bukott baloldal és Gyurcsány ármánykodása az egész, kb. ez lesz a hivatalos kommunikáció...

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek