Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2019. 08. 18. 00:20
Előzmény: #31621  Dehogynincs
#31640
Na én meg azt a neveltetést kaptam , hogy a mocsok kulákok , egy fél szelet kenyéren és 5 deka hagymán dolgozatták az embereket, a szalonnát már kispórolták az ebédből.Itt valakinek igaza van, de biztos annak aki neked mesélt.Mert nektek mindig igazatok van.A nép nevében elvették a tróger kizsákmányoló birtokos kulákoktól és egy általános jobblétet teremtettek a dolgozó nemzetnek.Jajj tudom a te őseid halálra dolgozták magukat.Egyszer vitáztam már itt egy bunkófejűvel , aki azt írta ide nekem , hogy az ő nagyapja egy lóval és egy ekével egyedül művelt meg 300 hektár földet , azért volt azza amilye.Fogalma nem volt róla miről szövegelt.Szerintem neked sincs.Orsós és a bandája(akik az egykori baloldali vezetők is , rendszerváltáskor kitalálták a kártérítést és annyit kártérítettek, hogy Szibéria sincs akkora.Ennyit a hiteles Fideszes hazugságokról.Másnak is voltak ősei és nem hazug ingyenélő kulákok voltak.
Higuain
Higuain 2019. 08. 17. 22:04
Előzmény: #31635  Dehogynincs
#31639
-pny
-pny 2019. 08. 17. 21:03
Előzmény: #31631  Dehogynincs
#31638
Látom, nagyon keresed.... Nehéz lesz ilyet találnod tőlem, mert nincs.
lancaster
lancaster 2019. 08. 17. 20:45
#31637
Szemkilövők, vagy szembe hazudók....
„Mindeközben a 2006 őszi szemkilövetésekre parancsot adó politikai és rendőri vezetők, az utcai embervadászatok levezénylői, a Rádió udvarán diákokat kínzók, a símaszkos, viperás, emberi mivoltukból kivetkőzött egyenruhások, a megbilincselt emberek ujját eltörők, a Móczár István válogatott öttusázót és Révész Máriusz fideszes országgyűlési képviselőt összeverők, az október 23-ai lovasrohamra parancsot adók, a Blaha Sörözőből kiterelt vak fiút közvetlen közelről hátba lövő előemberek köszönik szépen, jól vannak. A vezető képünkön szereplő Gergényi Péter a rendőri vezetők perében egy ejnye-bejnyének is enyhe pénzbüntetéssel megúszta a „számonkérést”.
(Amit nem a fenti bűnlajstromért kapott, hanem mert későn rendelt el riadót a tévészékház ostromakor.) Gyurcsány pedig vádlott sem lett, és azóta is fennen hirdeti, hogy nem lőtték ki senkinek a szemét. (Nagy László és az azóta már elhunyt Csorba Attila nyilván csak képzelődött…)
Az idézet a Pesti Srácokból való, és annak apropóján íródott, hogy a Németországban élő Balogh Pétert, aki egyébként a 2006-os események idején éppen Budapesten volt börtönbe zárják, most. Az újság csak úgy mellesleg említi meg, hogy az illető személynek azért kell most bevonulnia a büntetését letölteni, mert ugyan az akkori szerepléséért felfüggesztetett kapott, azóta viszont újra elítélték, és így életbe lépett a korábbi büntetés...
L: érdemes elolvasni - a fidesz aljasságai  
https://hirklikk.hu/kozelet/szemkilovk-vagy-szembe-hazudok/353818/
-pny
-pny 2019. 08. 17. 13:50
Előzmény: #31631  Dehogynincs
#31636
“Azt írtam, hogy horogkeresztényeztél. Elismered, vagy keressek rá?”
.
Én sose használtam ezt a kifejezést. 
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 08. 17. 12:11
#31635
Beütöttem Tarlós István születési dátumát ebbe a kalkulátorba.
https://szamoldki.hu/hu/kalkulator/mennyi-idom-van-meg-hatra-meddig-fogok-elni
Most 71 éves vagyis a férfiak várható életkoránál jár. A kalkulátor még 11,3 évet ad neki, tehát még benne lehet két főpolgármesternyi ciklus.
Kérdés, hogy ebből a várható 11 évből mennyi lesz a munkaképesen és egészségben töltött idő.
Az 56 éves Orbán doktornak még 20 évet jósol.
Az 58 éves Gyurcsány Ferencnek még 18,8 évet.
Horn Gyula 87 éves lenne és ha nem hal meg 81 évesen, akkor most még 3 évre számíthatna. (Nála bejelöltem a dohányzást).  
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 17. 11:52
Előzmény: #31633  AIDA64
#31634
és ebböl megint bajok lesznek 50 éves távlatban?:!
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 17. 11:51
#31633
nézzék a meteorologiai intézet idöjárás jelentéseit,a kárpát medencét mutatja,és miért ,azért mert már az magyarország,eggyenlöre elméletben,de ami késik az jön.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 08. 17. 11:42
Előzmény: #31628  -pny
#31632
Az véleményszabadság-fogalmamba belefér a nácizás, a horogkeresztényezés és a holokauszttagadás is. Szerintem azt is hirdetheti bárki, hogy a Föld lapos. Ez egyébként látszik is. Már az ókori görögök is tudták.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 08. 17. 11:28
Előzmény: #31628  -pny
#31631

Azt írtam, hogy horogkeresztényeztél. Elismered, vagy keressek rá?
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 08. 17. 11:26
Előzmény: #31624  Tagore
#31630
" a Fidesz-kormány 2015-ben 400 ezer embert engedett/szállított át mindenfajta regisztráció és ellenőrzés nélkül Nyugat-Európába."
Ez így nem teljesen igaz.
Az egyik jöttment Németországban (vagy Ausztriában) gyilkolt és később kiderült, hogy az EU belső osztrák-magyar határán regisztrálták és nem a külső, schengeni határszakaszon.Valamiféle  részleges és megkésett regisztráció tényleg lehetett. Pártunk és kormányunk az események után rohant, de határvédelemből elégtelenre vizsgázott. Egyetlen illegális migráns is sok, de négyszázezer?  Ez a 400 ezer migráns a 2015-ös migránstermésnek nagyjából az egynegyede.
SeldonKuper 2019. 08. 17. 11:21
Előzmény: #31628  -pny
#31629
Az lehet, hogy így van mert Te mondtad!
Viszont "tapsoltál" azoknak, akik mérhetetlen formában nácizva címkézték az itt vitázó és "nemvitázható" embereket.
Mégsem tiltakoztál a nácizók szóhasználata ellen!
-pny
-pny 2019. 08. 17. 11:15
Előzmény: #31627  Dehogynincs
#31628
“Néha szoktál horogkeresztényeket emlegetni, amikor a jobbikról van szó”
.
Nem szoktam nácizni.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 08. 17. 11:01
Előzmény: #31620  -pny
#31627
Néha szoktál horogkeresztényeket emlegetni, amikor a jobbikról van szó. Mit tanácsolsz a szoci híveknek, hogy Soroksáron mégis a horogkeresztény jobbikos polgármesterjelöltet támogassák, ha már a saját törpepártjuk, amelyik a fővárosban még középpárt, saját jelöltet sem állított?
Két-három ciklussal ezelőtt még természetes volt, hogy az mszp mindenhol indul.
SeldonKuper 2019. 08. 17. 10:57
Előzmény: #31574  Törölt felhasználó
#31626
Na persze, ha tudták volna mi lesz a gyűlés után, biztos mindenki menekülésre fogta volna! Ha tudták volna, hogy meghamisítják majd a történelmet!?
Kivéve persze a Kubatovpartizánokat, őket a mai napig felismeritek!
Ott voltam, amikor a tömeg ágyúlövésszerű durrogást hall a Madách tér felől, bizony menekülésre kellett volna fogni.
Na de amikor semmi infó, csak gázfelhő és harci könnygázgránát ropogás, mégsem háborúra kellett gondolni.
-
Az emberi kíváncsiság végtelen, ahogy a rendőri brutalitás is végtelenül érvényesült, 2006-ban.
Phylaxa 2019. 08. 17. 10:21
Előzmény: #31624  Tagore
#31625
Ha valami 5% a valóságban, akkor az nem 100%. Ha valami 100%, akkor az nem 5%. Tehát, ha valami létezik, akkor nem biztos, hogy csak az létezik. Ha pedig csak egy dolog létezik, akkor nem biztos, hogy valami létezik a sok közül. A mai újságírásnak és politikának ez a táptalaja.
    
A másik dolog: Ha valahol szabadon tudsz ki-be járkálni és ezt mától meggátolod egy fallal, akkor másfelé mész. Nem tűnsz el, hanem másfelé mész. :)
     
A mai ellenzék ezért nem tud labdába rúgni. A media írja nekik a politikát. :)
Tagore
Tagore 2019. 08. 17. 09:57
#31624
Azt már megszoktuk, hogy az adóemelés nem megszorítás. Hogy a negatív növekedés is növekedés. Hogy a GDP 5 százalékát kitevő uniós támogatás jelentéktelen. Hogy keresztény szabadságnak címkézik át azt az politikát, aminek a nevében Rég megszoktuk, hogy a Fidesz-univerzumban minden máshogy van, sőt egyenesen mindennek az ellenkezője igaz. De most Orbán Balázs alighanem  megdöntötte a párhuzamosvalóság-előállítási magyar rekordot. A miniszterelnökségi államtitkár a kormánykézbe került Figyelőnek adott interjút, amiben egyszerre sikerült neki a klímaváltozást létező jelenségnek és liberálbolsevik-sorosista ármánynak beállítani, mint ami a "globális, birodalmi kormányzás" megteremtését szolgálja. De még ennél is továbbment. Emlékeztetett a múltra, és azt mondta: ahogy az lenni szokott, a politikai haszonlesők is megjelentek e téren, akik nem a probléma megoldásában, hanem a hisztériakeltésben érdekeltek, ahogyan a bevándorlással kapcsolatban is tette a baloldal. Érted. Miközben már több mint 4 éve az van Magyarországon, ami.
  • Hogy a Fidesz-kormány 2015-ben 400 ezer embert engedett/szállított át mindenfajta regisztráció és ellenőrzés nélkül Nyugat-Európába.
  • Közben ugyanők magyar nyelven(!) teliplakátolták az országot, hogy "Ha Magyarországra jössz, nem veheted el a magyarok munkáját".
  • Majd kődobálókat ítéltettek el el terrorizmus(!) miatt.
  • Orbán Viktor 2016-ban teljesen inadekvát népszavazást kezdeményezett, és hónapokon át kampányoltatott az állítólagos betelepítés ellen.
  • Fiktív Soros-tervvel riogattak.
  • A kormánypropaganda a menekülteket Európát elfoglalni kívánó hadseregnek és emberalatti állatoknak mutatta, illetve mutatja be.
  • Akiktől Nyugat-Európa szerintük már élhetetlen és veszélyes hellyé, "no-go zónává" vált.
  • A kormánytévé évek óta gyakorlatilag haditudósít a magyar-szerb határról.
  • Miközben már nemhogy bevándorlók, de menekültek is csak elenyésző számban vannak.
  • De a biztonság kedvéért őket is éhezteti a magát kereszténynek gondoló Orbán-kormány.
És mindezek után Orbán Balázs úgy emlékszik, hogy a "baloldal" (értsd: az ellenzék, mindenki, aki nem a Fidesz) keltett hisztériát "a bevándorlással kapcsolatban". "Ahogy az lenni szokott." Ezek  beleestek a nyúl üregébe - négy éve legalább -, és nem is akarnak kijönni onnan. Mondjuk az is lehet, hogy a klímaváltás nem csak valami globalista ármány, hanem valóban tény, és a már nem is nagyon szokatlan nyári hőség egyszerűen kisütötte szegény államtitkár agyát. Mert ha nem, akkor biztos nem hazudna ekkorát.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 08. 17. 09:56
Előzmény: #31620  -pny
#31623

Lépj vissza!. #31592-ben én is ezt mondtam, de számok nélkül.
A múlt század első felében született aggastyán Tarlós vélhetően így nyer.
A mostani ellenzék meg azért vergődik az összefogási kényszer csapdájában, mert a Horn-Kuncze kormány 1994-ben a kétharmaddal élve és visszaélve egyfordulóssá tették az önkormányzati választásokat. Tavassal nyertek, ősszel újra megnyerték Budapestet és mi megnyertük a Bokros-csomagot.
Most már persze nem tetszik nekik, hogy ellenzékbe kerülve választásról választásra a saját dugájukba dőlve isszák a saját levüket.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 08. 17. 09:43
Előzmény: #31614  euler
#31622

A netadónál is nagyjából erről volt szó. A fiatalabb korosztály pontosan tudta, hogy hány gigabájtos egy letöltött film vagy egy AAA kategóriás videojáték. 
A megfutamodása előtt a hatalom csak annyit látott, hogy ezeket a gigabájtokra adót lehet kivetni.
A propaganda és a médiahenger csak  ezután kezdett a netadó helyett a digitális jólétről beszélni.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 08. 17. 09:36
Előzmény: #31600  euler
#31621
Nagyjánól erről van szó!
Azért vagyok antikommunista, mert a diktatúrában klasszikus kettős nevelést kaptam. Mást tanultam az iskolában és mást hallottam otthon. Néhai nagyszüleimtől a kommunisták elvették a földecskéiket.
Az utcai hacászatnak csak a durvasága lepett meg, de maga a harcászat beleillik a vörösterrorba és az mkp-mdp-mszmp-mszp vonalba.
A fideszből a magánnyugdíjpénztárak kifosztásakor ábrándultam ki. Annak ellenére, hogy az a hárommillió pénztartagból csak százezrünknek okozott akkora "traumát", hogy nyilatkozzunk arról, hogy igenis meg akarjuk tartani a magántulajdonunkat.
Én is megértem, hogy másoknak meg olyan apróságok, mint a zsidótörvények vagy a cigányholokauszt okoznak traumát.
Azt is megértem, ha egy alattvaló véli, hogy a mindenkori hatalom a kénye-kedve szerint okozhat nekünk traumákat. A hatalomnak  a traumák okozása a feladata, nekünk meg az egy ezt eltűrjük, sőt örüljünk neki.

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek