Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2019. 08. 10. 23:36
Előzmény: #31142  pampa
#31160
Talan nem nemzeti oldalazol meg ballibezel egyfolytaban te is? A tarsadalom megosztasa mar sikeres es a Fidesz kiemelkedo szerepet vallalt a letrehozasaban es az itt ugyanigy mindenkit eveken at balibezo kommentelok. Le se szarva hogy ez Fidesz szavazokra mondjak olyanok mint te akik anno Gyurcsanyra es vele az SZDSZ re id szavaztak anno. Szoval tessek orommel fogadni ide vezetett. Engem is szomorusaggal tolt el ahogy itt is mar az ertelmes kritikan tullo a gyulolet. De ezt azoktol hallani akik evek ota ezt muveltek negyed ennyi alap nelkul viccess. Tysont ne kerjuk fel esetleg eloadast tartani a sportettiketrol?
badsector1
badsector1 2019. 08. 10. 22:16
#31159
"Lövöldözés volt Oslóban egy mecsetnél"
"Egy ember megsérült, a lövöldöző fehér férfit sikerült lefogni."
  
Mindi ezekkel a fehér bevándorlókkal van a baj.
badsector1
badsector1 2019. 08. 10. 22:15
Előzmény: #31157  AIDA64
#31158
A magyarok kb 90%-át ki is zárta kövér a jó magyarok köréből. Ez a kizárás elég sok fidesz szavazót érint.
:))
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 10. 22:12
#31157

Kövér László: Az a jó magyar, akinek három-négy gyermeke és 9-16 unokája van
tudjuk kiknek van ennyi gyereke de azok nem magyarok ,indiaiak
Higuain
Higuain 2019. 08. 10. 19:02
Előzmény: #31152  pampa
#31156
Törölt felhasználó 2019. 08. 10. 18:45
Előzmény: #31142  pampa
#31155
"nincsen orbáni uszító,gyűlöletpolitika"
Nincs. Keresztényi szeretet árad, körbe repüli az országot és "testvér lészen minden ember merre lengnek szárnyai".Plakátok sem voltak, idegengyűlölet sincs, a civil szervezeteket sem támadják,különbíróságok felállítását sem tervezik, az alkotmányt sem írták át, nincs libsizés, nem ellenség az Unió, nem ellenség az ENSZ.  Mindezt a balliberálisok találták ki. Soros György azért egy picit el akarja pusztítani Európát, de majd Viktor megvédi.
"nincsen orbáni uszító,gyűlöletpolitika"
badsector1
badsector1 2019. 08. 10. 18:16
#31154
"Súlyos testi sértés miatt nyomoznak a bényei falunapon megvert lány ügyében"
"A 19 éves lányt állítása szerint a szivárványos táskája miatt verték meg. Ezután a segítségére siető idős férfit úgy kiütötték, hogy eltört a járomcsontja."
badsector1
badsector1 2019. 08. 10. 17:01
Előzmény: #31142  pampa
#31153
"nincsen orbáni uszító,gyűlöletpolitika."
  
De van orbáni uszító,gyűlöletpolitika.
pampa 2019. 08. 10. 16:36
Előzmény: #31147  euler
#31152
Te az általam említett "lakcím nélküli, zöldbuzis, vagy gendertolószékes" embertársaid közül melyikkel vállalsz közösséget, persze csak lélekben?"

?????????????
nem értem.
 én pl. azt várom el a lakcím nélküliektől, hogy ők is tartsák be a rájuk vonatkozó szabályokat.
nem gyűlölöm őket, max. ennyit várok el.
.
Ahogyan a szexuális téren másoktól is csak annyit kérnék, hogy éljék az életüket ahogyan akarják, de ne címkézzenek meg engem KIREKESZTŐKÉNT mert nem állok be mögéjük a büszkeségnapi vonuláson! 
 azoktól a politikusoktól akik pedig vonulnak velük elvárnám, hogy esetleg ha lesz ilyen  a pedofilok által szervezett büszkeségnapi vonuláson  az ő csoportjukba is beálljanak!
ne szelektáljanak a szexuálisan mások  között.

én egyik csoporttal sem szeretnék vonulni.
.
gendertolószékse csoportot nem tudom beazonosítani.
euler 2019. 08. 10. 16:28
Előzmény: #31149  SeldonKuper
#31151
Rendben, viszont nem ártana (az előző hsz-edhez), elgondolkodni azon, hogy mi a minister szó eredeti jelentése. (Mielőtt visszakérdezel: szolga, segéd).
-pny
-pny 2019. 08. 10. 16:26
Előzmény: #31148  SeldonKuper
#31150
“Én csak azt értem, hogy mindenáron gyűlöletet szeretnél terjeszteni a hozzászólásaiddal.”
.
Ne kamuzz
SeldonKuper 2019. 08. 10. 16:22
Előzmény: #31147  euler
#31149
Én is a magam nevében írnék, ha nem fityeszeznének és a hsz-emért  mindjárt kitiltással kenegetnek az óvatos mindenki a "maga nevében hozzászólók".
Én a magam nevében soha nem használom pl a gyűlölet szót, csak válaszként annak, aki gyűlöletet emleget.
SeldonKuper 2019. 08. 10. 16:14
Előzmény: #31141  -pny
#31148
Én csak azt értem, hogy mindenáron gyűlöletet szeretnél terjeszteni a hozzászólásaiddal.
De azt is másra kennéd, ha hagynánk! 
Senki nem beszél a médiátokon kívül gyűlöletről.És ti ezeket másoljátok. A saját szavaitok azok, amelyekben a gyűlölet  és annak a szava tetten érhető.
Én is akkor használom, ha rám szeretnéd bizonyítani, mert másképp nem védhetem a becsületemet. 
-
Meg sem említem, amit a kormányra és a miniszterelnökre  gyűlöletet elpazaroltok, hitetek szerint.
euler 2019. 08. 10. 16:09
Előzmény: #31146  pampa
#31147

Köszönöm, hogy kiemelted a lényeget, bár az "éljen a vezér" is fontos lett volna. Mindegy.
Örülök neki ha senkit nem utálsz vagy gyűlölsz, de akkor következetesen így kellene ide írnod is.
A "ballib"-et nem tudom értelmezni, azt sem, hogy "ti", azt meg kikérem magamnak, hogy "mi akarnánk rátok fogni állandóan" valamit. Én a MAGAM nevében írok ide, senki máséban.
De ha már így közös nevezőre kerültünk, Te az általam említett "lakcím nélküli, zöldbuzis, vagy gendertolószékes" embertársaid közül melyikkel vállalsz közösséget, persze csak lélekben?
pampa 2019. 08. 10. 15:31
Előzmény: #31143  euler
#31146
Utálnia kellene a menekülteket, aztán a rokkantakat, hajléktalanokat, magánnyugdíjpénztár-tagokat, a brüsszeli bürokratákat, mostanában a melegeket és a környezetvédőket, meg ne feledkezzünk a liberálisokról, a nem is létező ellenzékről, az utódállamokról ahol elnyomják nemzettestvéreinket."
.
látod ez az a bizonyos hangulatkeltő politika amivel támad a ballib!
én egyik csoportot sem utálom vagy gyűlölöm.
ahogyan az ide író mások sem akik nem a te nézetedet vallják.
ellenben ti ezt ránk akarjátok fogni állandóan!
.
rockmaster 2019. 08. 10. 15:27
Előzmény: #31142  pampa
#31145
Kötél Lászlóról hallottál? Lázár "mindenki annyit ér, amennyije van" Jánosról? Mérgezőek....
-pny
-pny 2019. 08. 10. 15:13
Előzmény: #31142  pampa
#31144
Jaj
euler 2019. 08. 10. 15:08
Előzmény: #31142  pampa
#31143

Nincs persze. Inkább azt mondjuk, van akire nem hat, de pontosan látja, hogy ki ellen próbálják hergelni.
Utálnia kellene a menekülteket, aztán a rokkantakat, hajléktalanokat, magánnyugdíjpénztár-tagokat, a brüsszeli bürokratákat, mostanában a melegeket és a környezetvédőket, meg ne feledkezzünk a liberálisokról, a nem is létező ellenzékről, az utódállamokról ahol elnyomják nemzettestvéreinket.
És egyáltalán mindenkit aki nem kiáltja elég hangosan, hogy éljen a vezér.
Én lélekben egy "lakcím nélküli zöldbuzi vagyok gendertolókocsiban", nem utálok senkit, de remélem még megérem, hogy vége legyen ennek az őrületnek.
pampa 2019. 08. 10. 14:47
Előzmény: #31141  -pny
#31142
nincsen orbáni uszító,gyűlöletpolitika.
azt csak te és a veled azonos nézetet vallók nevezitek annak.
.
 ellenben a ballib folyamatosan gyűlöletet kelt a fidesz és tagsága ellen.
-pny
-pny 2019. 08. 10. 14:41
Előzmény: #31139  pampa
#31141
A két oldal közül jobbról sokkal többször érkezik, érkezett ilyen. Ja és a gyűleletben pont az a baj, hogy egy idő után kölcsönös lesz és a társadalom sokféle tagozódása mentén kialakul. Pontosan ezért gáz az uszitó, gyűlöletkeltő politika. A könnyeb út, hiszen így könnyebb híveket szerezni, cserébe évtizedekre megmérgezed a társadalmat. Orbánék legnagyobb hibája pontosan ez.
.
De tudom, hogy nem fogod / akaraod megérteni...

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek