Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
lancaster
lancaster 2018. 12. 13. 17:51
#11420
VDSZ: A Fidesz hazudik, cinikus és aljas
A szakszervezeti szövetség szerint a dolgozókat egyenként fogják megfélemlíteni, és túlmunkára kényszeríteni.
https://www.facebook.com/vdsz.hu/photos/pb.167455739948123.-2207520000.1544719705./2505786699448337/?type=3&theater
Törölt felhasználó 2018. 12. 13. 17:51
Előzmény: #11414  Törölt felhasználó
#11419

buli volt, kreténlibsi módra, volt pia, gyújtogatás, ajvékolás, hőbörgés. 
Sokan túlórázta.  A képek alapján egyik majomarcú sem dolgozott 1 percet sem életében. 
de rongálni, törni-zúzni, azt már tudnak. 
https://magyaridok.hu/belfold/tortek-zuztak-az-ellenzeki-tuntetok-fotogaleria-3765857/
sanka 2018. 12. 13. 17:45
Előzmény: #11383  Bekre_Pal
#11418
Milyen igaz, minden média már az övék és hintik az elmegyogyóknak a hazug szemetet.
sanka 2018. 12. 13. 17:40
Előzmény: #11414  Törölt felhasználó
#11417
Tisztázhatod, a fidesz álkereszténységét, nem való a fidesz oda, ki kellene vágni  Európából!
_Macika_
_Macika_ 2018. 12. 13. 17:39
#11416
Magyarországon a második legalacsonyabb a háztartások anyagi jólétét meghatározó egyik legfontosabb mutató, a vásárlóerő-paritáson mér személyes kiadások szintje.
https://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/remenytelenul_szegeny_nep_a_magyar_es_ez_egyre_rosszabb.675081.html
de hopp! már +400óra és megold mindent
hjrá cöfff, hajrá viktátor
salve 2018. 12. 13. 17:18
Előzmény: #11410  Törölt felhasználó
#11415
rendben, elnézést ha oylyat magyaráztam volna bele amit nem írtál.
és jó: elvileg nem ördögtől való, de mindig más az elmélet és a gyakorlat - minden törvény is csak annyit ér, amennyi megvalósul(hat) belőle a gyakorlatban! ebben pedig millió negatív tapasztalat van világszerte, ugye nem tagadod?
Juncker: utaltam már rá, hogy csak papíron jobboldali politkus - a gyakorlatban nem az, elemnt pl. ebben az évben megkoszorúzni Karl Marx emlékművét Németországban (Marx mellesleg antiszemita is volt, van jópár antiszemita írása, ha nem tudnád), ez önmagáért beszél!
és végül hogy lesz e válasz vagy sem, meglátjuk: tegük fel hogy lesz, jó? szerinted éremi válasz lesz? mert szerintem ha lesz is, az egy nagy mellébeszélés lesz, semmi több..
Törölt felhasználó 2018. 12. 13. 17:08
Előzmény: #11410  Törölt felhasználó
#11414
2. Csak hogy tisztázzuk: a Néppártba a néhai Helmut Kohl hívta meg a Fideszt. Abba a Néppártba amely akkor tisztán kereszténydemokrata értékek mentén politizált, és ami mára a Juncker, Merkel féléknek köszönhetően teljesen eltávolodott a saját ideológiájától, eszméitől. Ezen politikusok eszetlen ámokfutásainak köszönhetően már inkább egy neoliberális pártról beszélhdtünk, ami hátat fordított a gyökereinek. Tehát nem Orbán változott meg, és nem az a kérdés ő mit keres ott, hanem az alkoholista, Soros szövetséges, a kereszténydemokrata politikával szembemenő Juncker miért tagja?? Hogy ne a farok csóválja a kutyát. Az 1. és 3. pontod pedig annyira nevetséges, hogy válaszra sem érdemes. 
utopia
utopia 2018. 12. 13. 17:01
Előzmény: #11386  _Sigorszky
#11413
Miért, többet vártál? Ne becsüld túl a képességeket!
sanka 2018. 12. 13. 16:51
Előzmény: #11405  _Macika_
#11412
És minden nap meggyónja, hogy aznap mennyit, mit sikerűlt ellopni.
sanka 2018. 12. 13. 16:49
Előzmény: #11406  salve
#11411
Mi lenne egy közös költségvetéssel,orbán nem tudna lopni!
Törölt felhasználó 2018. 12. 13. 16:26
Előzmény: #11406  salve
#11410
1. Nem mondtam, hogy beválna, azt mondtam, hogy nem ördögtől való dolog. Egyébként meg van már egy közös költségvetés így is (ebből kapjuk mi is a pénzt).
2. Azt, hogy miért ül Viktor a néppártban a franc se tudja, viszont egy biztos, Juncker egy jobboldali, konzervatív politikus, aki ugyanabba a pártcsaládba tartozik, kvázi Viktor frakciója irányítja most az EU-t.
3. Meglátjuk majd, hogy lesz-e válasz, szerintem lesz.
Már megint olyanokat állítasz, amiket én nem mondtam (pl. visszasírom a szovjet rendszert, stb.), mivel udvarias ember vagyok csak csúsztatásnak tekintem, mindazonáltal ezek után a veled való vitát értelmetlennek tekintem, így részemről befejeztem.
badsector1
badsector1 2018. 12. 13. 16:24
#11409
Ha a rendőrök felszólítás nélkül fújnak könnygázt az törvénysértés?
signal2
signal2 2018. 12. 13. 16:18
Előzmény: #11406  salve
#11408
"még egy kötelező migránskvótát sem sikerült miden tagállamal elfogadtatni," - ez nem csoda, hiszen ilyen nem volt szó. Menekültkvóta volt csak napirenden, az is csak stresszhelyzetben.
A közösbe adott pénzek ellenőrizetlen költése mindig nagy probléma. Csakhogy ebben a helyzetben először a magunk háza táján kellene sepregetni, tekintve, hogy mi nettó haszonélvezők vagyunk, tehát a migránskártyára nem a mi pénzünk megy.Itthon ellenben trendszerűen egyre átláthatatlanabbá, hozzáférhetetlenebbé és tegnap óta bírósági úton is kikényszeríthetetlenné teszik a közpénzek költéséről szóló adatokat. 
"de látom téged nem zavar, hogy ellenőrizetlenül megy a pénzköltés abból a pénzből amit a magyar adófizetők a közösbe adtak"
_Macika_
_Macika_ 2018. 12. 13. 16:15
#11407
álcivil közlemény - kellett emlegetni ezeket ))
https://civilosszefogas.hu/kozlemeny-85/
salve 2018. 12. 13. 16:10
Előzmény: #11387  Törölt felhasználó
#11406
mondhatsz írhatsz bármit, a közös pénzügyminisztérium (és még sok minden más) nem lehet, hanem biztos hogy nem válna be  - hát még egy kötelező migránskvótát sem sikerült miden tagállamal elfogadtatni, mit gondolsz mi lenne egy nagy közös költségvetéssel?!olasz ügyben meg döntsön magának magáról az olasz választók által megszavazott kormánytöbbség - ja, vagy már megitn a szovjet rendszert sírod vissza, amikor a fejed mint választó feje fölött eldöntik mások a külföldi központból, hogy a te szsvazatod le van szsrva és majd le kell puccsolni azt a kormáynt amire mondjuk te is szsvaztál a saját hazádban? 
Orbán azért ül a néppártban a pártjával, mert per pill. érteékrendileg elvileg az áll hozzá a legközelebb, jobb híján van a néppártban, ennyi (ha a függetlenekhez ülnének az eu parlamanetben a képviselői, akkor esélyük sem lenne rá hogy beleszóljanak érdemben bármibe is a szsvazataikkal).a 3. pontban bocs de tényleg nevetséges amit már másodszor is ismételsz: egyrészt nem várható válasz mert akkor be kéne vallaniuk hogy demokráciáről itt szó sincs azaz a háttérből mások mondták meg mire kell pénzt költeni, másrészt pedig nem gondolod komolyan hogy a névtelen migránskártya EU-s logóval való kibocsátása és sunyi pénzmosó technikával való finanszírozása egy normális dolog?! mert én ezt egy bűnözői húzásnak tartom, ez botrány a köbön (persze hogy ezért veszem komolyan de látom téged nem zavar, hogy ellenőrizetlenül megy ez a biznisz abból a pénzből amit a tagállamok a közösbe adtak - és ezek után szerinted lehet itt bármiféle demokratikus értékrendekről meg európai értékekről beszélni??!! szóval ah én túl komolyan veszem, akkor te meg anarchista vagy..és számomra nem kérdés, hogy anarchizmus csak káros irányba vezethet bármilyen közösséget / társadalmat
bigyula 2018. 12. 13. 15:47
Előzmény: #11403  HIM
#11404

"Orbán egykori tanácsadója arról beszél, hogyan kell nekimenni egy ilyen rendszernek
.
Lánczi András néhány éve a polgári engedetlenség létjogosultságáról beszélt olyan esetekben, amikor a parlamenti többség nem érti, hogy miért nem lehet megcsinálni valamit."
.
https://hvg.hu/kultura/20181213_Orban_egykori_tanacsadoja_arrol_beszel_hogyan_kell_nekimenni_egy_ilyen_rendszernek
HIM
HIM 2018. 12. 13. 15:40
Előzmény: #11401  euler
#11403
Hatalmas volt mikor a fidesz székház elfoglalásakor egy sorosbérenclibsisrác felmászott az erkélyre és felolvasott egy beszédet..
A közben odarendelt cöfös nyugdíjas majmok végig őrjöngve fújoltak..
Aztán a srác a végén bemondta,hogy ez a csuti beszéde volt pár évvel ezelőttről..
..
_Macika_
_Macika_ 2018. 12. 13. 15:30
Előzmény: #11389  HIM
#11402
valahogy úgy
és akik reklamáltak ezekért egyből lenyomták erőből
gyűlölködve
euler 2018. 12. 13. 15:28
Előzmény: #11389  HIM
#11401
Tedd föl ezt ov fb oldalára! Ha lehagyod a "ma délután ötkor a Kossuth téren"-t garantált a többszáz like és szivecske. (De még ha nem hagyod le akkor is. :)  )

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek