Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 11. 05. 08:25
#2260
videó :link
loliense 2013. 11. 04. 15:42
Előzmény: #2254  Törölt felhasználó
#2259
Esetleg abba a csoportba,melyre az Izlandiak,azt mondást használják,hogy:

Tolvajnak,hazúgnak,gerinctelennek,spiclinek születni kell
Törölt felhasználó 2013. 11. 04. 12:56
Előzmény: #2252  Törölt felhasználó
#2258
"Teszek én másokra,pártokra! Mindig keresem az aktuális /rendszer,helyzet,szituáció,nap,adott lehetőségét/és abból a lehető legjobbat hozom ki számomra"

Így aztán különösen hiteles a te rettenetesen egyszerű kampányod, amit itt produkálsz.
Törölt felhasználó 2013. 11. 04. 12:17
Előzmény: #2249  Törölt felhasználó
#2257
Ez a fidesz/komcsi szótár. :)

Néhány példa:

közösségi tulajdonba vétel => államosítás (haveroknak privatizálás)
nemzeti => haverok, buli, mi (komcsi-libsi)
komcsi-libsi => mindenki más, ti
arányos => aránytalan
nemzeti konzultáció => a nem nemzetiek kihagyása (lásd nemzeti)
polgáriasodás => középréteg eltüntetése
méltóságos => levitézlett
a Ház méltóságának megsértése => a demokrácia melletti kétségbeesett tiltakozás elleni fellépés
akit nem lehet a szánkra venni => "tudjuk ki"
műemlékekre csináló => hajléktalan
adóegyszerűsítés => adóbonyolítás
béremelés => adótartalom megemelése
jól teljesít => vegetál
hitel (állami) => IMF
nem hitel (állami) => hitel
forradalom => hatalom megőrzése
stb.
jön... jön... jön: ellenforradalom => "forradalom"

Az elmúltnyegyvenévvel való bármilyen egyezés csak a véletlen műve!
Törölt felhasználó 2013. 11. 04. 12:00
Előzmény: #2254  Törölt felhasználó
#2256
"Nézz már a nick-edre!!! "

link
Törölt felhasználó 2013. 11. 04. 07:47
Előzmény: #2252  Törölt felhasználó
#2255
Magyarországon élsz, innen írogatsz?
Törölt felhasználó 2013. 11. 04. 07:00
Előzmény: #2252  Törölt felhasználó
#2254
"Teszek én másokra,pártokra!"

Nézz már a nick-edre!!!
Én egy másik csoportba sorolnálak, bár azok is minden rendszerbe "beilleszkednek".
Ebben a hitemben csak megerősít a rosszindulatú, kárörvendő stílusod.
bigyula 2013. 11. 04. 06:53
Előzmény: #2252  Törölt felhasználó
#2253
"Mindig keresem az aktuális /rendszer,helyzet,szituáció,nap,adott lehetőségét/és abból a lehető legjobbat hozom ki számomra és a hozzám közel állok számára"

Ezek szerint tettél a fideszre, és tenni is fogsz, ha esetleg nem ők lesznek hatalmon. A csápolásod kizárólag a hatalomnak szól, mivel ezek szerint elvek nem játszanak szerepet nálad.
Törölt felhasználó 2013. 11. 04. 05:49
Előzmény: #2251  ts3
#2252
Nem voltam "Be vagy szívva?"

Én többnyire mindig jól élek!
Teszek én másokra,pártokra! Mindig keresem az aktuális /rendszer,helyzet,szituáció,nap,adott lehetőségét/és abból a lehető legjobbat hozom ki számomra és a hozzám közel állok számára. Nem másra, "majd ők megoldják" hanem magamra számítok.
ts3 2013. 11. 03. 20:11
Előzmény: #2248  Törölt felhasználó
#2251
"Milyen jó is volt az! /tényleg!/
Ti mennyit éltetek benne?
Én elég sokat.Most visszatekintve,nekem akkor is nagyon jól ment a sorom.
Emennyiben fiatalok vagytok, mesélhetnék milyen is volt. Na nem az 50-es,vagy 60-as ról.
A 80-as évek nagyon jók voltak."

Be vagy szívva?
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 19:44
Előzmény: #2248  Törölt felhasználó
#2250
"Milyen jó is volt az! /tényleg!/ "

Akkor hogy kerültél a Fideszhez, akinek a fő célja ennek a rendszernek a megdöntése volt ??
Vagy van a pénz amiért bármit megseszel ?
Ebben az esetben érhető hogy Neked mindig jól ment.
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 19:38
Előzmény: #2248  Törölt felhasználó
#2249
Nem lep meg, hogy a Fideszesek között ennyi Kádár nosztalgiás van, nem véletlenül kádári a politikai és a kommunikáció is sokszor. A groteszk ezek után a komcsizás.
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 19:29
Előzmény: #2247  Törölt felhasználó
#2248
"Tudod, a 70-es évek eljén is azt mondták a vezetők, hogy hozzánk nem gyűrűzik be az olajválság. A mai napig fizetjün ennek az árát, mert akkor kezdődött az eladósodásunk!"

"Orbánék abszolút neokádárista politikát folytatnak."


Milyen jó is volt az! /tényleg!/
Ti mennyit éltetek benne?
Én elég sokat.Most visszatekintve,nekem akkor is nagyon jól ment a sorom.
Emennyiben fiatalok vagytok, mesélhetnék milyen is volt. Na nem az 50-es,vagy 60-as ról.
A 80-as évek nagyon jók voltak.
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 16:06
Előzmény: #2244  bigyula
#2247
"Én cak arra hívam fel a figyelmedet, hogy a százalékszímításoddal gond van/volt. Nem állítottamazt, hogy nem érezhető a "rezsicsökkentés", mert valóban kevesebb a villany és gáz számlám. De, veled ellentétben én tudom, hogy a különbözetet egyszer majd kamatostol kell visszavizetni! Tudod, a 70-es évek eljén is azt mondták a vezetők, hogy hozzánk nem gyűrűzik be az olajválság. A mai napig fizetjün ennek az árát, mert akkor kezdődött az eladósodásunk!"

Pontosan. Szó szerint ugyanezt leírtam már én is. Persze egy kampánycéllal regisztrált nicknek ezt hiába magyarázod.

Orbánék abszolút neokádárista politikát folytatnak.
bigyula 2013. 11. 03. 16:06
Előzmény: #2245  Törölt felhasználó
#2246
Nem nagyon érdekel, hogy milyen a hangulat az MSZP székházban. Az sem, hogy milyen a fidesz székházban. Legutóbb az LMP-re szavaztam, most meg nem nagyon van kire...
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 15:58
Előzmény: #2244  bigyula
#2245
Szerintetek milyen a hangulat a Jókai utcában? /gyengébbek kedvéért:MSZP székház/
Na jó szurkolást! Én továbbra is élvezem a "műsort" amit a balosok csinálnak,és csak röhögök rajtuk!!
bigyula 2013. 11. 03. 15:55
Előzmény: #2242  Törölt felhasználó
#2244
???

Én cak arra hívam fel a figyelmedet, hogy a százalékszímításoddal gond van/volt. Nem állítottamazt, hogy nem érezhető a "rezsicsökkentés", mert valóban kevesebb a villany és gáz számlám. De, veled ellentétben én tudom, hogy a különbözetet egyszer majd kamatostol kell visszavizetni! Tudod, a 70-es évek eljén is azt mondták a vezetők, hogy hozzánk nem gyűrűzik be az olajválság. A mai napig fizetjün ennek az árát, mert akkor kezdődött az eladósodásunk!

Nekem Viktor és a fidesz 1993-ig volt szimpatikus. Tudod, felnéztem a liberális Orbán Viktorra. Volt egy igen komoly köbpönyegfordítás, és nem az én részemről. Én ugyanazon elveket, értékrendet vallom ma is...
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 15:30
Előzmény: #2226  Törölt felhasználó
#2243
Ez aztán az őszinte Fidesz program:

"Mi addig is jól élünk, és rajtatok RÖHÖGÜNK!!"
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 14:57
Előzmény: #2236  bigyula
#2242
Így jó bigyula-bagyula?

Jól teszed, szavazz arra akire akarsz.Ez így működik,ha nem tudnád.Mindenki arra adja a szavazatát akire akarja. Valószínűleg sok/nagyon sok ember/érzi a tavaly decemberhez képest -20% gáz,áram csökkenést /és örülnek/,ennek tudatában voksolnak!
Na nem azok a macskajancsik akik azt mondják,hogy "ez nem észrevehető,mert közben más meg,drágult". Persze az E14,az MSZP,is azt mondja,hogy ez semmi,na ja örülnének,ha ez nem lenne.Könnyebb lenne a dolguk,de hát ez van,ebbe nehéz beletörődni nekik. Érzik ezt ők.
Meg azok is, akik ezt örömmel vették!!
/mármint a csökkentést/

Egyébként közlöm veled,anyagilag én akkor is jól éltem,amikor a "Feri" meg a "Gordon" muzsikált!!
Szavazz csak bátran "kicsi huszár"akire akarsz,tőlem még a "jobbik lehetőségre" is.
Szerintetek milyen a hangulat a Jókai utcában? /gyengébbek kedvéért:MSZP székház/
Na jó szurkolást! Én továbbra is élvezem a "műsort" amit a balosok csinálnak,és csak röhögök rajtuk!!
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 11:08
Előzmény: #2230  _pampa
#2241
Pontosan tudja már mindenki pampa, hogy az egész sztorid (Gyurcsányra szavaztál, de átvert) kamu, amit 7 éve nyomatsz itt.

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek