Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 10. 02. 09:02
Előzmény: #1538  Törölt felhasználó
#1540
Bocsi az előbb lemaradt.
El se kellett volna kezdeni ezeket a módszereket használni, de annak az oldalnak nincs joga felháborodni aki elkezdte.
Törölt felhasználó 2013. 10. 02. 09:01
Előzmény: #1510  szivacs
#1539
Már mondtam... nem érdekelnek a demokrácia kérdései. Mármint abban az értelemben, hogy meg akarnám váltani a világot.

És amit a jelenlegi helyzetben teszek, az az, hogy letojom az egészet!! Ezen túlmenően, a saját környezetemben elvárom, hogy tiszteljék egymást az emberek és a buta gyűlölködést, acsarkodást igyekszem kizárni.

"Csakhogy azzal írják itt is tele a topikokat, hogy mennyi minden nem működik jól. "

Igen... mert valóban egy csomó dolog nem működik jól. Ennek ellenére igaz, hogy a lakosság 99%-nak egyáltalán nem ezzel kéne törődnie.

"Mi kényszerítené rá azokat, akik eddig nem úgy jártak el, ahogy te szeretnéd? Mitől fognak megváltozni szerinted, ha semmi kényszerítő okuk nincs a változásra???"

Ezek az emberek nem fognak megváltozni. Nem is kell, hogy megváltozzanak. Vagyis semmivel sem akarnám kényszeríteni őket.
Bőven elég, ha nincs (nem lesz) lehetőségük hülyének nézni a tömegeket.
Törölt felhasználó 2013. 10. 02. 09:01
Előzmény: #1536  signal2
#1538
link

És erről mi a véleményed?
Én egyikkel sem értek egyet, de van egy réteg akit ezzel lehet megnyerni.
Szerintem ezeknek az embereknek szólt ez az üzenet.
Ha csak az egyik oldal használja, a másik hátrányba kerül.
EL SE KELLETT VOLNA KEZDENI EZEKET A MÓDSZEREKET HASZNÁLNI.
David78 2013. 10. 02. 08:53
Előzmény: #1534  Törölt felhasználó
#1537
Ócska propagandista vagy.
Csupán azt nem veszed észre, hogy az agitálásod itt nem talál célcsoportra.
Csak bosszantod a fórum közönségét.
Adsz nekik még egy indokot, hogy elmenjenek majd szavazni a főnökeid ellen. Merthogy a többség nem valamire hanem valaki ellen fog szavazni.
Ha kitalálod kire gondolok, akkor kapsz egy orbánhátsót mintázó nyalókát.
signal2
signal2 2013. 10. 02. 08:42
Előzmény: #1532  rockmaster
#1536
A szobros akció egy elfogadhatatlan, undoritó dolog volt. Újabb szög az ország koporsójába.
Törölt felhasználó 2013. 10. 02. 08:22
Előzmény: #1531  Törölt felhasználó
#1535
Azt írod,"-hamár egy gazdasági fórum ez" (jelzem a hamár két szó,tehát így: ha már)

Nézd már meg a topic címét!

Én úgy olvastam: Miért NE szavazzunk Bajnaira?

Gondolom ez a cím alatt nem a Telekom osztalékát (lesz,nem lesz,mennyi) kell megbeszélni!
Törölt felhasználó 2013. 10. 02. 05:50
Előzmény: #1530  Törölt felhasználó
#1534
Örülök,hogy észrevetted a "BESIKERÜLT" szót és azt írtad róla amit írtál.
Egyetértek veled!
Tudod miért tettem bele ezt a szót (amin én is megütköztem) az írásomba?
Mert az egyik (általad úgy érzem kedvelt párt) az E14 társelnöke, a rendezvény szervezője, élő TV adásban mondta!
KÓNYA PÉTER
Na rá értheted, hogy "te nagyon magyar"

ui: Nem vagyok semmilyen párt tagja!
Én egyszerűen a jobboldali vagyok, és őket kedvelem.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 10. 01. 23:28
Előzmény: #1523  Törölt felhasználó
#1533
kádár legalább nem lopott, mint a gép, az volt a netovább, hogy czinege et helikopterrel küldött zsemléért a vadászházból. kiegyeznék ezzel a problémanagyságrenddel
rockmaster 2013. 10. 01. 19:08
Előzmény: #1529  signal2
#1532
És ez egyre rosszabb lesz, ahogy közeledik a választás. Gyűlöletkampányban a Fidesz felülmulhatatlan amúgy. Hallgasd csak meg Selmeczi-t, minden nap fröcsög egy jót. Egy választási csalás már meg se kottyan nekik.. tökéletesen mutatja a mentalitásukat.
A szobor témához annyit, h az elmúlt években voltak cifrább dolgok is a bóvlista Fidesz-ÁLKeresztény-Jobbik részéről, mégse volt ekkora felháborodás. Ezzel az akcióval nyilván sokan szimpatizálnak, amit meg is értek. Én nem tettem volna, de megértem a 3,5 év elnyomás után h sokan így éreznek..
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 18:35
Előzmény: #1525  Törölt felhasználó
#1531
Beszéljünk inkább - hamár egy gazdaság fórum ez - a komcsi rezsimeket idéző és a magyar gazdaságot teljesen szétverő 55%-os újraelosztási arányról.

Gondolom ilyen témákban azért kussolsz, mert ehhez fingod sincs és csak kampányolni jöttél ide?
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 18:32
Előzmény: #1525  Törölt felhasználó
#1530
1. "BESIKERÜLT!!!!"

Ilyen magyar szó nincs, te nagyon magyar...

2. Ne hazudd azt, mintha én támogattam volna, vagy akárcsak egyetértettem volna a szobordöntős akcióval. Ellenkezőleg, még előtted leírtam ide, hogy hiba volt. Tudod, nekem nincs pártkötődésem, így simán leírom, ha valaki elcsesz valamit akármilyen oldalon vagy párt mellett is áll. Te (ti) viszont még a tényeket is letagadjátok és hazudtok össze-vissza, ha a Fideszről van szó, bezzeg a másik oldalon megy a kampányszerű lejáratás a legkisebb hiba vagy annak látszó üggyel kapcsolatban. Pl. a Gyurcsány bábú égetéskor leírtad ide ugyanazt, mint most? Nem. A Fidesz, KDNP és egyik agymosott hívük se tette ezt, bezzeg most nyomják a kampányt ezerrel csakhogy eltereljétek a szót a Fidesz lebukott választási csalásáról (ami példanélküli eset).
signal2
signal2 2013. 10. 01. 18:30
Előzmény: #1525  Törölt felhasználó
#1529
No lám, ez itt a feladatod? Másol-beilleszteni ugyanazt, sokszor? Ennyire tellik az agyi kapacitásodból? Legalább te írtad, vagy kaptad a szöveget?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 10. 01. 18:25
Előzmény: #1522  Bekre_Pal
#1528
mínuszpöcs, ezt aztán tényleg mínuszolni kellett, te, te gyökér, bárki is vagy

szánnivaló
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 18:13
Előzmény: #1526  Törölt felhasználó
#1527
"/hiába, a primitívek nem tudnak előre gondolkodni,csak a balhé számít/ "

Igen, 2006 október bizonyította a lagjobban.
(A gyurcsány bábú égetésében, vagy a "tudjuk ki" szobrának a ledöntésében legalább valami ötlet volt... akármilyen is.)
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 18:09
Előzmény: #1509  Törölt felhasználó
#1526
Ne erőlködj már annyit,ezen a dolgon.
Az emberek túlnyomó többségét /közvéleményt/ NEM izgatja egy cseppet sem ez a dolog,kivéve persze az érintetteket.
Sokkal többet lehet hallani/tv műsorok,sajtó,net,buszon,utcán stb,a szobordöntő hülyeségen(otrombaságon)amitől már a Bajnai is elhatárolódik /Karácsony Gergő/ és az emberek túlnyomó többsége.
Persze vannak kivételek mint itt is egy-két fazon meg a Szanyi-kapitány ,de tudjuk alpári viselkedésű emberek voltak,s lesznek.
Várjátok ki a bajai választás végét is,ne örüljetek előre.
Sokan a novemberi újabb rezsivágást várják és nem a bajai ügyet,hiába akarják egyesek ezt felfújni, ráadásul ezzel a szobor üggyel teljesen elterelték a figyelmet.
/hiába, a primitívek nem tudnak előre gondolkodni,csak a balhé számít/
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 18:07
Előzmény: #1523  Törölt felhasználó
#1525
Ez a műsorotok/szobordöntés/,

BESIKERÜLT!!!!

Sok ilyent még,előre is köszi.

Nekünk sokat nem kell tenni,majd a dopeman ,meg a többi bugris besegít!

Hol vannak a " nagytudású" tanácsadók?
Csak ennyire telik?
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 18:05
Előzmény: #1523  Törölt felhasználó
#1524
Már az 50% is brutális. Kormányváltáskor olyan 48% körül járhattunk és 40-45 kellene, hogy cél legyen.

55%. A teljes magyar gazdaságban megtermelt érték (minden, a multikat is belevéve) több mint fele az államhoz kerül. A szlovákoknál ez alig több, mint 1/3, kétharmad marad a gazdaságban.

Ilyen kis és nyitott ország, mint mi ilyen újraelosztási aránnyal totálisan versenyképtelen.
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 18:01
Előzmény: #1522  Bekre_Pal
#1523
Jövőre 55% fölé emelkedik az állami újraelosztás aránya. (szlovákoknál 35, és még a svédeknél is kényelmesen 55 alatt van, egyedül a norvégok és a dánok van ilyen szint körül, mindenhol máshol mélyen ez alatt van).

Tiszta kádárizmus...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 10. 01. 17:56
Előzmény: #1511  Törölt felhasználó
#1522
tévém hálistennek rég nincs, a neten meg átugrom a bulvárt, így jártam
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 17:47
Előzmény: #1516  _pampa
#1521
"Végére csak annyit, hogy szerintem sem a szállítás sem az ajándék nem alkalmas szavazatszerzésre."

A bíróság viszont nem ezt mondta ki.

Lehet, hogy szerinted Szita Bence gyilkosai is ártatlanok, mert annak vallották magukat, ettől még a bíróság életfogytiglanra ítélte őket, mert bizonyítottnak találta bűnösségüket.

Ahogy most a Fidesz tettét minősítették jogsértőnek. Hiába magyarázod össze-vissza.

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek