Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
loliense 2013. 08. 27. 15:46
Előzmény: #95  BudFox
#120
Az fasza,-nálunk is így van ez Budán a hegyen,az összes volt komcsi,gazdag és zsidó mindig is a cideszre(körükre) szavazott és szavaz továbbra is.
(kibuc összetartozás)

Lehet,hogy nálatok Vazs-megyében is sok a volt és jelenlegi cidesz-komcsibesúgó, hiszen,anno csak,azok utazhattak nyugatra

Nincs ebben semmi rossz,hiszen a vér nem válik vizzé(a besúgó az besúgó marad)
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:44
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#119
Sem ésszel fel nem érhetlek, elfogult is vagyok. Totálisan vitaképtelen vagyok.
Intelligencia problémák. Eddig csak röviden ezek és nem is minden. Tudsz te érvelni a másikkal ha akarsz. :)

Persze kicsim, már írtam, én nem lehetek olyan magas szinten, mint te. Nyilán megérted.
Olvasni is csak most tanulok, nem hogy értelmezzek dolgokat, jajjjjj.

kukutyinbenko 2013. 08. 27. 15:42
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#118
Az nem annyira lehetetlen. Az OV alkotta új választási törvény a kicsiket bünteti, a nagyokat segíti. Ez a Jobbikot is hátrányosan fogja érinteni, ráadásul a demagógia versenyben, gyakorlatilag nem maradt számukra tér. Alig hallani róluk jó ideje. A kérdés az csupán mennyire aprózódnak szét az ellenzéki szavazatok. Ha sikerül jórészt egyben tartani őket, akkor létrejöhet az említett konstelláció.
Nyolc évig nem lehet festeni az eget, külső gazdasági húzóhatásra pedig én nem számítok még pár évig.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:41
Előzmény: #116  BudFox
#117
Bajnai pont ez szeretne lenni. Persze az új választási rendszer - nem véletlenül - előre való együttműködést kényszerít az ellenzéki szereplőkre.
BudFox
BudFox 2013. 08. 27. 15:39
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#116
ha lenne valahol egy teljesen új párt, baloldali, akik nem régi komcsikból verbuválódnának - akkor annak lenne némi esélye, sőt.

de így nem.
Sigorszky 2013. 08. 27. 15:38
#115
...az itt folyó "érdemi" vitához!
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:38
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#114
Én egyik jelenlegi vezető politikusra se mondom, hogy "pusztuljon" csak azért, mert nem értek vele egyet. Vonára, Orbánra sem.

Az ellenvélemény, ellenfél és a kiírtani való ellenség nem ugyanaz.

Ennek megértése persze intelligencia kérdése. Ami nem biztos, hogy mindenkiben kellő szinten megvan.
BudFox
BudFox 2013. 08. 27. 15:37
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#113
direkt írtam ilyen radikális megállapítást.

ez az egész baloldal egy elcseszett banda, nincs helyük a hatalom környékén. - így értettem.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:36
Előzmény: #110  signal2
#112
Bizony. Elég a "büdös komcsi"-zás és már szavaz is a kádárista Orbánra:)
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:34
Előzmény: #104  BudFox
#111
Csak a náciknak szabad pusztulnia (fújjj a rohad a nácik, hogy...)a komcsikra nem szabad ilyet mondani, mert megkapod, hogy nem illő. :)

signal2
signal2 2013. 08. 27. 15:33
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#110
vö. #78
szivacs
szivacs 2013. 08. 27. 15:33
Előzmény: #5  Janku
#109
Íme.
Kerekedik már a sosemtanuló protestszavazók felhője...
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:31
Előzmény: #104  BudFox
#108
"úgyhogy komcsi az én szememben - pusztuljon !"

Hát ne haragudj, de ez a hozzáállás döbbenetes egy gazdasági fórumon.

Pontosan ez a hozzáállás a legnagyobb baja az egész országnak. Ilyen szintű megosztottságra és gyűlöletre nem lehet hosszú távú növedekést alapozni. Ráadásul ilyen alapokon a pártok sem fognak racionális, hosszútávú értékeket, érdekeket képviselni, marad a cirkusz a népnek.

Gratulálok. Belőled azért ennél többet néztem ki.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:29
Előzmény: #104  BudFox
#107
liba szó mond neked valamit Bajnai kapcsán ? :)

Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:28
Előzmény: #100  kukutyinbenko
#106
"Csupán annyit kellene elérni, hogy a Jobbikkal együtt se legyen 2/3-a."

Sajnos ez se olyan egyszerű. De ez talán meglehet.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:28
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#105
Sem ésszel fel nem érhetlek, elfogult is vagyok. Totálisan vitaképtelen vagyok.

Jó, hogy vagytok, hogy a hozzám hasonló rosszakkal szemben legyenek olyan szép és okos emberek is.....
BudFox
BudFox 2013. 08. 27. 15:27
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#104
éppen most készülnek egyesülni az MSZP -vel, meg ez egész baloldallal. meg aztán Bajnait az MSZP ültette a trónra mikor gyurcsányt eltették láb alól. úgyhogy komcsi az én szememben - pusztuljon !

A Jobbik -al meg az LMP -vel nincs komolyabb bajom. a lényeg hogy hitelesek legyenek, de vajon elég hitelesek ?
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:26
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#103
és az elmúlt 3 év szorgos munkájával szerinted most hol tarthatunk?

mert 1-2 évig még ok elmúltnyolcévezni, de 2013-ban már az elmúltnyolcévből 3 ők voltak..

ja, és én sem vagyok MSZPs, csak iszonyatosan haragszom Orbánra, hogy így elszúrta a 2/3-os felhatalmazását, hogy rendbe tegye végre ezt az országot.
Erre valami teljesen mást kezdett el, ami megdöbbentette még a rá szavazókat is...

Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:24
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#102
"Nem véletlenül most is szeretnétek elmagyarázni a tömegnek mi a helyes. értjük, tudjuk miért. :)"

1. Én egy ember vagyok. Ne használd a "ti" megjelölést. Értelmetlen az esetemben.
2. Nem is tudom, melyik oldal hirdet egészoldalas újsághírdetésben nem létező IMF követelések ellen, sorolhatnám (ráadásul adófizetői pénzen).

Te tényleg olyan súlyosan elfogult vagy, hogy ez totálisan vitaképtelenné tesz.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:21
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#101
Hol írtam én ezt ? hogy buta tömeg ? birka tömeg ?

Te írtad le szó szerint. majd mikor felhívom a figyelmet erre a legjobb védekezés a támadás alapon...

Nem akkor pontosan azt tettétek amit most is akartok elmagyaráztátok nekik, hogy mennyire jó minden 2006ben. Mivel a csőd szélén álltunk, de érezhető jele, amit a tömeg megérzett még nem volt, így sikerült is, aztán jött ami jött...:)))
Meg is tanulták egy életre.

Nem véletlenül most is szeretnétek elmagyarázni a tömegnek mi a helyes. értjük, tudjuk miért. :)

2010 legnagyobb öröme az szdsz és mentalitás kiesése volt.
most szeretnének visszajönni ez (is) okozza a zavart a "sötét" oldalon. :)

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek