Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:01
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#80
Ne haragudj, de a te szinteden értelmetlen a vita. AKS éppen ezt akarta elkerülni vitaindító hozzászólásában, kár, hogy nem jött át neked ez a szándék, vagy a szándék ellenére idejöttél netkampányolni.

Ráadásul, ha figyelmesen olvastál volna és nem kizárólag az lenne a célod, hogy a vezéreidnek kampányolj itt, akkor az is feltűnt volna, hogy - lévén egy gazdasági fórumon vagyunk - nem az a kérdés, hogy az emberek, mit gondolnak, vagy éreznek (azaz pontosabban, hogy mi mit gondolunk arról, hogy az emberek...), hanem, hogy mi, lehetőleg nagyfokú politikai elfogultság nélkül, racionális érvek mentén, mit gondolunk a kérdésről. Nem sikerült megértened.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 15:00
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#79
Mindenki rá akar. vagy még sem ?
1 éve akarják szegény baloldali szavazókon lenyomni a libást.
De nem megy még ott sem. :)
signal2
signal2 2013. 08. 27. 14:59
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#78
Sok emberek elég a "büdös komcsik", ha éhendöglik is.
jancsika 2013. 08. 27. 14:58
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#77
Kedves FIDESZ!

Ne haragudjatok meg, de a jobboldali szavazók nevében arra kérnélek titeket, hogy a jelenlegi program végrehajtása során már ne nevezzétek a PÁRT-ot jobboldalinak, hiszen az amit csináltok nem a jobboldali, hanem szélsőbal.

Még azt szeretném kérni, hogy fejezzétek be a hazudozást, mellébeszélést és olyanokat válasszatok ki vezetőnek, akik értenek a PÉNZügyekhez.

Ha nem így tesztek ebből kva nagy baj lesz.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:58
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
És sem feltételeztem, hogy hibázol, csak elütés lehet, a másiknál viszont hiba. :)
így van ez.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:58
#75
Miért, NE szavazzunk Bajnaira?!?
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:56
Előzmény: #72  _pampa
#74
A nyilvánvaló elütés és a helyesírási hiba között van különbség.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:55
Előzmény: #70  signal2
#73
Akkor ti akarjátok elmondani nekik mi az igazság ! :) Ezt már ismerjük. :)
Te azt gondolod, hogy ha a plakátokon azt olvassa jobb az élet de közben éhen döglik akkor is a plakátnak hisz ?
Ti tényleg nagyon lenézitek a magyarságot !
Nem baj, ez jól jön.
úgy döntenek hogy élnek.
Sajnos nem értékek mentén, hanem az dönt, hogy érzik, mikor éltek jobban.
Mivel a fél ország alig él, így megéreznek mindent.
Nyilván idegesítő, ha az ország nem úgy gondolja, mint a mindet tudó fővárosi liberális értelmiség.
Antiszemitizmus elleni plakátokat rakunk akkor jó lesz ? hmmm ?

_pampa 2013. 08. 27. 14:53
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#72
"szélsségesen "
szélsŐségesen helyesen magyarul... :)))
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:50
Előzmény: #66  p-b
#71
Végünk !!!! :)
signal2
signal2 2013. 08. 27. 14:50
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#70
"Hagyjuk ezt rájuk, hogy érzik. "
Mármint, hogy a közmédia és köztéri plakátok mit hitetnek el velük...
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:49
Előzmény: #64  _pampa
#69
"A JOBBIK esélyét ezek a hírek tartják életbe."

ÉletbeN - magyarul.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:49
Előzmény: #64  _pampa
#68
Ez megszokott vidéken.
Az is szép egy-két helyen ha életben ébrednek a magyarok.
De persze ők az áldozatok a hibásak.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:49
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
"Nem lehet vitatni ?"

Hát a tényeket elég nagy butaság vitatni. Persze megteheted, de azzal csak magadat járatod le:)

A többi kirohanásodra nem reagálok.
p-b 2013. 08. 27. 14:48
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#66
Nehogy meglepődjetek pár év múlva, a rezsicsökkentés jelenlegi jótékonynak vélt hatásain, mert könnyen úgy járhattok mint napjainkban a devhitelesek, hogy visszanyalt a fagylalt. Azok sem gondolkodtak/mérték fel elég körültekintően a jövőjüket, ahogy sztem jelenleg a rezsicsökkentésnek tapsikolók sem. Nem oldanak meg az égvilágon ezzel semmit, csak szőnyeg alá söprik itt is a sz@rt. De attól az még ott van/lesz, mégha nem is látható, de érezhető!
Szóval meglesz ennek is a bőjtje, csak senki nem gondol megint hosszútávon, reformokban, szerkezet átalakításban....stb, mert mindent felülír a rövidtávra, populista alapokra épített hatalomszerzés. Majd a jövő egyik kormányának lesz a feladata (lehet, h a mostaninak), akit majd lehet szídni, hogy engedi az áremelkedést. Persze áram/gáz/víz nélkül szar dolog ülni a szeméthegyeken, ha nincs, vagy hiányos a lepusztulás miatt a szolgáltatás.
A bankadót sem kéne elqurni, ha nem a "devizahitelesek megmentésére fordítani". Jahát a bankadósra szükség van? Hát persze mert az elqurt egykulcsos mindenre negatívan kihatott, (nem hozta a várt fogyasztás bővülést). Naná, egy dekonjunktúrás időszakban ilyent meglépni, baromságot volt. Persze lehetne sorolni ezeknek a faszságaikat, de sztem felesleges.
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:46
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#65
nem óhajtók a hozzád hasomlókkal vitába szállni szép napom van, nem akarom elrontani. de :
1/ leírtam, hogy Orbán ott csökkenti terhet ahol népszerű és ahol kevésbé észrevehető ott emel. De ez neked nem volt elég és elfogult lettem.Erre írtam amit.
Ja hozzátettem, nem a mi szövegelésünk fontos, hanem mit éreznek az emberek.
(próbáltam leírni, hogy egy parasztbácsinak kurvára mindegy a forint árfolyam (annak hatásival nem foglalkozik) de értékeli a csökkenő gáz és áram díjakat.
LEHET nincs igazam, DE EZ egy vélemény.
Tudtommal ez még szabad !

Ennyi TE nem állsz le és előállsz nekem nem tetsző tényekkel ???? Nem lehet vitatni ? hát kötelező elfogadni amit írsz ?????
Ha valaki nem fogadja amit írtok, akkor AZ CSAK hithű szörnyű fideszes orbánista bérenc lehet.
Az persze nem lehet hogy ti tévedtek.
hiába írom le újra és újra, HOGY HAGYJUK ezt VÁRJUK MEG MIT DÖNTENEK AZ EMBEREK !
Nem ez a legtisztább ?? Nem ez a normális ??? Nem ez a demokrácia ?
Elmondtad mi a véleményed elmondtam én is. Befejezhetjük ?
_pampa 2013. 08. 27. 14:43
Előzmény: #48  _pampa
#64
A JOBBIK esélyét ezek a hírek tartják életbe.
"Az egyik brutális támadó mindössze 13 éves.

Rablás, könnyű testi sérts, szexuális erőszak – ezekkel gyanúsítják a párost. A fiatalok – egy 13 éves fiú és 19 éves társa – hétfőn rontottak rá áldozatukra. A 65 éves nőt otthonában támadták meg az esti órákban, pénzt követeltek tőle. Míg a fiatalabb tettes összeszedte az értékeket, cinkosa letépte az asszony ruháit, hogy közösüljön vele. A nő kiabált, hangját fia is meghallotta, aki éppen akkor ért haza. Azonnal édesanyja segítségére sietett, ám a rablók nekiestek. Sikerült a szomszédba menekülnie, onnan hívta a rendőröket."
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:35
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#63
"Nem vagy normális a gyűlölet elvakít."

Ezt írtam:

"Rezsi csökkentésről csak annyit, hogy az euró 265 -> 300 (USD 195 -> 225), az ÁFA 25% -> 27%, energia szektor különadói. Csak ezek a tételek jóval több, mint 10%-os áremelést idéztek elő. Most ebből erőből visszacsökkentettek, megintcsak piacidegen módon 10%-ot."

Erre a fenti reakciód érthetetlen, mellébeszélés, személyeskedés. Szerintem gyűlöled benned van. Bennem egészen biztosan nincs.

Megjegyzem: egyébként tanulságos, hogy a nem tetsző tények milyen pszichotikus reakciókat váltanak ki a szélsségesen elfogult emberekből. De ez így törvényszerű, kognitív disszonanciának hívják ezt. Jó tanács: ne a tükör a hibás, ha a benne látott kép nem tetszik:)
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:34
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#62


Ezt írtam:

"Rezsi csökkentésről csak annyit, hogy az euró 265 -> 300 (USD 195 -> 225), az ÁFA 25% -> 27%, energia szektor különadói. Csak ezek a tételek jóval több, mint 10%-os áremelést idéztek elő. Most ebből erőből visszacsökkentettek, megintcsak piacidegen módon 10%-ot."

Erre a fenti reakciód érthetetlen, mellébeszélés, személyeskedés. Szerintem gyűlöled benned van. Bennem egészen biztosan nincs.

Megjegyzem: egyébként tanulságos, hogy a nem tetsző tények milyen pszichotikus reakciókat váltanak ki a szélsségesen elfogult emberekből. De ez így törvényszerű, kognitív disszonanciának hívják ezt. Jó tanács: ne a tükör a hibás, ha a benne látott kép nem tetszik:)
Törölt felhasználó 2013. 08. 27. 14:32
Előzmény: #57  signal2
#61
Ezt úgy szeretem mikor azt írjátok, hogy egyesek magyarázzák el az embereknek mi a jó és mi a rossz. :)))
Mert esetleg nem látják jól a dolgokat.
Lefordítva, nem látják úgy ahogy a fővárosi liberális kör látja.

Hagyjuk ezt rájuk, hogy érzik.

Ez a demokrácia. Ha esetleg valakiknek nem is tetszik, hogy a fenébe is ezek az átkozott hülye magyarok nem látják át Orbán aljasságait és hogy most rosszabb mint 4 éve.
Ja és fő veszély az antiszemitizmus, ez főleg vidéken nagy népszerű..:)))))))

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek