Topiknyitó: Portfolio 2013. 08. 21. 06:20

Csak idő kérdése, hogy a Bitcoin elsöpri a pénzügyi rendszert?  

Ugrás a cikkhez
A pénzügyi válság kitörése után, 2009-ben a Bitcoin feltalálásával kiszabadult a szellem a palackból: az emberiség többé már nem fogja elfelejteni, hogyan kell egy központi felügyelet nélküli virtuális pénzt létrehozni. Blummer Tamás Bitcoin...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=188046
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 07. 20. 09:04
Előzmény: #9675  Törölt felhasználó
#9680

Szövegértelmezés !, ja a diplomádhoz az már nem járt, akciósan vetted? Hol írtam én, hogy ez az én topikom?  A te saját topikodról beszéltem. Ez, amibe irogatok nyílt fórum, nem tiltják ki az embereket csak úgy. A tiédnek a címe az lehetne, déneskirály és gyülekezete- aki nincs velünk, az az ellenségünk.
Mondjuk csodálom  Zotyót, hogy a sok trágárkodás ellenére nem tilt ki végleg, ezt máshol nem nagyon engedhetnéd meg magadnak.
Törölt felhasználó 2019. 07. 20. 08:57
Előzmény: #9675  Törölt felhasználó
#9679
Ezt a topikot nem a "Zotyó" indította, hanem a Portfolio. Már megint összevissza beszélsz.
Törölt felhasználó 2019. 07. 20. 08:53
Előzmény: #9673  Törölt felhasználó
#9678

Stabilan rakétázó???? Ezt komolyan gondoltad? Inkább stabilan rakétázGATÓ- írhattad volna. Kisvuk, alias Tomibá már egy talicska pénzt keresett a mozgásokon, te meg csak bámulsz, mint borjú az újkapura.
Leírtam már, nem vagyok rászorulva a BTC rakétádra. Bármennyire csodálkozol, mással is lehet pénzt keresni, meg van jócskán tartalékom is, nem egyik napról a másikra élek.
Majd te szedheted a nyugtatókat, ha majd a libra miatt a törvényhozók olyan törvényeket hoznak, hogy az árfolyamnyereséged után visszamenőleg fizetheted majd az adót, meg majd vagyonbevallást kell készíteni.
Törölt felhasználó 2019. 07. 20. 08:41
Előzmény: #9671  Törölt felhasználó
#9677

Nos miért tiltottál ki Déneske? Remegtél, hogy esetleg cáfolni fogom a tudományod?
Még mindig nem fogtad fel? Szépen kihúzta belőled, hogy nem jó fizetésre a bitcoin, csakis arra vártok, hogy emelkedjen az ára, aztán jó sok dollár landoljon a számládon.
Elég naivan azt gondolod, hogyha nekiállsz felénekelni, akkor ez valamilyen hatással lesz az árfolyamra.
Mikor leírod, hogy én mennyit lesem a portfoliot, magadról is írsz, hiszen minden egyes hozzászólásomat kommentálod, sőt még a saját szüleményedet is moderálnod kell. Erre van egy közmondás: Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.
Ide nyugodtan irogathatok, nem szenvedek, hogy kitiltottál. Ez csak téged minősít. Az az egy mondat, amit oda írtam, csak egy figyelmeztetés, hogy a csoda véleményformáló topikodda l:-) vigyázni kell, mert olyan ember moderálja, aki fülig elfogult, mivel az áremelkedésre spekulál. A jobb helyeken ezt fel is tüntetik a cikkek alatt, hogy az író érdekelve van a bizniszben.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 23:33
Előzmény: #9669  mereszZenesz
#9676
A vén h.lye egész nap a portfoliot cseszi, élete meg nuku. SzRáadásul sztárnak érzi magát a fórumban, amit olvasnak vagy 5 en. 😂
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 23:26
Előzmény: #9668  Törölt felhasználó
#9675
Ez a te topikod? Tudja ezt Zotyó is? Hazug nyugger bohóc.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 23:24
Előzmény: #9668  Törölt felhasználó
#9674
Nem vagyok az angyalod Boborján! Neked hány rajongód van? 1 szaros szivecskére értékel a publikum 😂😂😂, aki ír még ide az se miattad Bobo!
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 23:22
Előzmény: #9666  Törölt felhasználó
#9673
Fórum bohóc nyuggere. Azon feküdtél meg, hogy sztem baromság költeni a btct? Tudod nem mindenki olyan láma mint te hogy egy stabilan rakétázó valamit eladjon. Esetedben 2 dollár óta lessed. 😂😂😂😂😂😂 Ez nem azt jelenti, hogy ben lehet, csak baromság. Kivéve ha az ember nemelemzo aki direkt kibaszik magával, az ilyenek adják adják, aztán sírnak ha felmegy a kicsike. 😂😂😂 2021 a te éved lesz 100000 dollar felett erős nyugtatókra lesz szükséged. 😂 Alig várom hogy vergődj majd.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 23:16
Előzmény: #9665  Törölt felhasználó
#9672
Aztán mi van ha kitiltanak innen? Szétbarmoltad a fórumot, mindig ugyanazokat a marhaságokat írod le, semmit nem vesztenék. Szóval teszek rá.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 23:14
Előzmény: #9664  Törölt felhasználó
#9671
😂 Még mindig nem írtad le mivel is szívatott meg te észlény. Az meg kifejezetten szórakoztató, hogy ennyire szenvedsz, hogy nem tudsz ott hozzászólni. Pedig csak egy hétre tiltottalak le, de lesz az több is, mert rosszcsont vagy te kis hamis! 😂
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 23:09
Előzmény: #9663  Tazsomaru
#9670
Már írtam eleget. Mindig csak a hányás a válasz, ezért.
mereszZenesz 2019. 07. 19. 22:52
Előzmény: #9667  Törölt felhasználó
#9669
Ket napig tartottam és kb 8% mínuszban adtam el.. A hír amire spekuláltam hónapokkal előtte bevolt jelentve, hogy érkezik.  Tudtam róla csak későn vettem bele.. 
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 21:59
Előzmény: #9657  Törölt felhasználó
#9668
Déneske, kicsi angyalom! Nézz körül a Saját topikodban, mennyi rajongód van. Nem veszed észre, hogy belőled csináltak bohócot? Ide jössz nekem nyavajogni, mert leírom a véleményem? Ha esetleg van kérdés a hozzászólásomban, az költői :-) nem várok rá választ.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 21:45
Előzmény: #9658  mereszZenesz
#9667

Kedves zenész barátom! Hagyjuk a tethert, mást kérdezek. Sikerült már megszabadulnod az EOS befektetésedtől?
Még mindig böki az oldalamat, hogy mi volt az a hír, ami miatt belevettél. Akkor nagyon homályosan fogalmaztál, mintha valami tuti fülest kaptál volna.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 21:38
Előzmény: #9663  Tazsomaru
#9666

Ennyire képes. Személyeskedés az akkor megoldás, ha sarokba szorul, amit gonfanon_baucent szuperul megjátszott. Nézd meg, öröm elvasni, ahogy valóságban szidja a kedvencét, csakis egy vélt előnyét kiemelve, hogy majd egyszer sokat fog ....talán....érni. Az összes piramisjáték alapelve ez.
Ez már jó rég óta húzódik, de megvan rá a magyarázat. Az internet óriási teret biztosít, így még mindig találnak jópár friss befektetőt, aki még nem égette meg magát. Csak a hitet kell fenntartani, azt meg könnyedén megoldják az árfolyam manipulálásával. A saját garázstőzsdéiken úgy wash trading-elhetnek, ahogy akarnak, akár ezer számla között is löködhetik a coinjaikat, a tether segítségével meg pumpálhatnak, még egy fillért sem kell feláldozniuk. Ha megnézed a tether grafikonját, jól látszik, hogy már a 2017 es rakétázás végén bevetették és azóta csúcsra járatják. A forgalmon lehet látni, mikor pörgették és a BTC árfolyama hogyan változott. Nagyon szép összefüggés van közöttük.
Déneske ezt nem látja, elvakítja  a szerelem, meg a szexuális túlfűtöttség, furcsa beállítottsággal. Habár említette, hogy gyerekkorában voltak birkáik, lehet onnan van ez a ferde hajlam, közüllük válogatta menyasszonyát.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 21:20
Előzmény: #9662  Törölt felhasználó
#9665

No-no, azért ne legyél már magaddal ennyire elfogult. Normálisan irogattál? Ennyi személyeskedés és trágárság egyik topikban sem hangzott el, mint amit a te büdös szádból ideköpödtél. Máshol már örökre kitiltottak volna, főleg úgy, hogy a rövid kitiltás nem nagyon használt, úgyanúgy folytattad.
Ha nem bírod a kritikát, irogass a nők lapja cafe-ba és dícsérgessétek egymást.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 21:13
Előzmény: #9661  Törölt felhasználó
#9664

Déneske! Nem veszed észre, hogy a nagy tudományod kimerült és már semmi másra nem telik, csak a személyeskedésre? A Gagyi topikod meg mit ér? Szépen elmagyaráztad, hogy a bitcoin semmire sem jó, csak egy szuper spekulációs eszköz, a bolondokat beetették, hogy tartani kell az 1 milliós árfolyamig, a coinbárók meg a mozgásokon vagyonokat keresnek. Ott te csak nyögsz, meg bemásolgatod a kriptoakadémia cikkeit amit valahonnan elcsentek és lefordítottak. Habár jól jöhet a nagy idegennyelv tudásodhoz.
Érdekes, ha más topikban 5 percenként  bemásolják a könyvet még meg is köszönik, én meg említést teszek a tether észnélküli "nyomtatására" ami nem hazugság, a coinmarket-ről szedem. Azután idejössz sikítozni. Verheted a melledet, a saját topikodból kitiltottál és élvezheted a suta tudományod, végre királynak érezheted magad, így lehetsz csak sikeres.
Oda ki is irogat? Furcsa, hogy gonfanon_baucent -et még nem tiltottad ki, ő jól megszopatott, amit észre sem vettél. Már azt gondoltad, hogy egy új coinbarátra leltél....ha-ha-ha.
Nyugodtan irigykedhetsz, meg járhatsz ide trollkodni a furcsa szexuális vágyaiddal.
Tazsomaru
Tazsomaru 2019. 07. 19. 19:41
Előzmény: #9662  Törölt felhasználó
#9663
Ha nem érdekel, miért a másik cerkájával foglalkozol? Miért nem a topik témájáról írsz? 
.
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 18:58
Előzmény: #9660  Tazsomaru
#9662
Minket nem érdekel, max téged. A trollok pedig nem mi vagyunk. Lapozz szépen vissza ki kezdte az agyament szarjait. Én itt normálisan írogattam mikor előkerült a rokkant nyugdíjas meg pár ember..
Törölt felhasználó 2019. 07. 19. 18:58
Előzmény: #9660  Tazsomaru
#9661
Minket nem érdekel, max téged. A trollok pedig nem mi vagyunk. Lapozz szépen vissza ki kezdte az agyament szarjait. Én itt normálisan írogattam mikor előkerült a rokkant nyugdíjas meg pár ember..

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek