Topiknyitó: Portfolio 2013. 08. 21. 06:20

Csak idő kérdése, hogy a Bitcoin elsöpri a pénzügyi rendszert?  

Ugrás a cikkhez
A pénzügyi válság kitörése után, 2009-ben a Bitcoin feltalálásával kiszabadult a szellem a palackból: az emberiség többé már nem fogja elfelejteni, hogyan kell egy központi felügyelet nélküli virtuális pénzt létrehozni. Blummer Tamás Bitcoin...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=188046
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 04:33
Előzmény: #9338  Törölt felhasználó
#9340
Jópárszor leírtad hogy az értéké 0, egyszer gondolom szted is beárazza a piac 😁 Mondjuk addig se te se én nem élünk. Ha meg nem árazza, tőlem 0 is lehez az értéke.
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 04:31
Előzmény: #9338  Törölt felhasználó
#9339
Jajj, nagyon erőltetett vagy már 1 szivecske. 😁
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:45
Előzmény: #9334  Törölt felhasználó
#9338

Déneske! hol írtam, hogy az ára 0 lesz???  hazudozol!
Viccelődünk a parabolával? 2017-ben kör lett belőle? ez nóbeldíj esélyes, csak alá kell támasztani képletekkel.
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:38
Előzmény: #9333  Törölt felhasználó
#9337

A stílusod alapján nem is mondhattad volna! Ezt én mondtam, mivel elvárható lenne egy diplomás ember bizonyos műveltségi szintje, ha már előhozakodik vele. Sebaj, valamikor így volt, nem osztogatták az ecserin a diplomákat.
Ha ez a normális stílus, akkor meghajolok előtted, mert a portfolió fórumán ilyen csúnya szájú, személysekedő hozzászólásokat örökös kitiltással szoktak jutalmazni. Kukkants be Balentum topikjába, miért vezekel a topikgazda!
Én nem jelentgetek, sem nem like-dislike- olok. De ami a szádból kijön, az meszziről bűzlik.
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:29
Előzmény: #9335  Törölt felhasználó
#9336
Ismét a szövegértelmezés..
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:17
Előzmény: #9326  Törölt felhasználó
#9335
Köszönöm az elismerést! Nem gondoltam volna, hogy akár Kínáig is elhallatszik a hangom. Ha ettől függ a BTC árfolyama, nagy bajban vannak a bitcoinerek. "Nemelemző világhatalomra tör, ő a coindiktátor". Remélem a portfolió holnap címlapon hozza!, de a coindesk lenne az igazi!
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:14
Előzmény: #9329  Törölt felhasználó
#9334
Mondjuk én közelebb állok a jóslatommal mint te a nulládal. 😂 h
Ha a parabola hátra tudna esni kör ledu belőle nem? Vicc akart lenni, nem gondoltam hogy nyuggerek nem értik. Leírtam mi volt 2017 ben.. Megy az értő olvasás? Látom hogy nem amúgy ráadádul a memóriád is nulla.
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:11
Előzmény: #9329  Törölt felhasználó
#9333
Mondtam hogy egyenlő? nem! te költöd hozzá, tipikus hazudozás ismét. A stílusom normális minden normális emberrel szemben, veled is az volt amíg rá nem jöttem hogy orvosi eset vagy..Ha bemutatod róla a papírokat is, akkor újra normálisan fogok veled hazug, csúsztató, kényszerbeteg alakkal beszélni, mert akkor nem tehetsz róla. Addig viszont csak egy hazudozó félnótás maradsz. 
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:09
Előzmény: #9327  Törölt felhasználó
#9332
Nem értem! satoshi lehet értett az informatikához, de akik igazán meglovagolták és feltolták a piacot, azoknak még az office is gondot okoz. Nem ők írták a programot, csak élvezik és leszüretelik a gyümölcsét.A blokklánc nem a bitcoin. Vagy te is benyaltad a reklámot? Ha levédették volna a technológiát, az apple-t vernék nagyságban, csak nem voltak biztosak a sikerben, mivel ez nem volt újdonság.
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:06
Előzmény: #9328  Törölt felhasználó
#9331
Mitől szürke ez?  Full legális csak nem tudod mi a szent szar ez. 😀 Szval csak a szokásos..
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:05
Előzmény: #9328  Törölt felhasználó
#9330
Jajj de fogalmatlan vagy..ha egyszerre megvennék akkor felvernék maguknak az árat..jobb olyat megvenni amit már más összecsipegetett alacsonyabb árakon hosszabb idő alatt. Mindenki jól jár. Ezért is van hogy az otc piac kb 2* akkora mint a tőzsdei.
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 00:01
Előzmény: #9324  Törölt felhasználó
#9329
Diploma az nem egyenlő az IQ-val. A btc nyereségedből futotta rá, úgy látom. A stílusod maradt a tanyasi szinten. Százszor leírom és százszor válaszolsz. Kényszer!, sőt, szerintem már alig várod, hogy írjak, hogy személysekedhess. A diplomád gondomlom a parabola leírására nem vonatkozik, vagy akkor hiányoztál? Méghogy kör! Azt tudom, hogy szerinted 3700 ra fog esni, még bejöhet, ugyanúgy , mint a 200 ezer. Durrogtatni a jóslatokat te is tudod, nem kellek hozzá én.
Milyen hírre tört ki anno 2017-ben?  Mondjál egy jót. Ja , felkelt a NAP? Vagy karácsonyi ajándék? Vagy https://www.origo.hu/techbazis/20180506-5-felesleges-tech-cucc-balekokanak.html ; ? Soha nem mondtam, hogy nem lehet(ett) vele vagyonkat keresni, hiszen most is lehúztak sokakat 30%-kal. Erre nagyon jó! és nem az utolsó eset, az biztos.
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 23:51
Előzmény: #9320  Törölt felhasználó
#9328
"..Tehát intézmények becs szóra otthagyják nekik a pénzt.."
 
Az "intézmények" vajon miért nem direktben vesznek btc-t a garázstőzsdéken, ha ez akkora üzlet? Miért egy szürkeárnyalatos OTC-termékbe hordják a vállalati feketekasszában parlagon heverő pénzeket?
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 23:44
Előzmény: #9325  Törölt felhasználó
#9327
Mert most kik a világ pénzes emberei a jómunkás tehetségek szted? Ezek legalább értettek az informatikához jó eséllyel. Már jobb..
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 23:42
Előzmény: #9319  Törölt felhasználó
#9326
Mondd még mondd te kényszerbeteg! 2 dollár még messze van addig abba ne hagyd. 😀 Angolul is nyomasd meg kínaiul hátha meghalják a hangod és eladja mindenki.  😃
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 23:41
Előzmény: #9316  pitcairn2
#9325
Én mindig is a pénz szerepét vitattam, a blokklánc technológia felér az internet felfutásával. Milyen pénz lehet az, ahol már eleve a kezdetektől egy-két coinbáró rendelkezik a nagyrészével? Ha bejön a jóslat, a többmilliós árfolyam, egy két szerencselovag lesz a világ ura csak ezért, mert az elején fillérekért, áramköltségen begyűjtötték a nagyját. Ráadásul a felezéssel, meg a limitált mennyiséggel esélyt sem adnak másoknak föléjük kerekedni. Jól ki van ez találva, bebetonozva a hatalmi rendszert.
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 23:40
Előzmény: #9317  Törölt felhasználó
#9324
Boborján! Ma is sokat ittál..unalmasak a nyugger évek látom. Tudtam én hogy le vagy százalékolva az agyad miatt. Kár terelni. Paranoiás izgága kis görcs vagy, leírja a bolondja százszor ugyanazt, kényszerbeteg vagy komám. Tether, tether..Azz mondja 17 fals kitorés..ekkore baromságot😂 Mindenki gondolta hogy vissza fog esni onnan, a kérdés az volt honnan. Ha nem így lenne a parabola már kört alkotott volna. Szval nagyon okos voltál nyugger. Legközelebb azt mond meg meddig megy ne azt hogy lesz korrekció, mert azt egy ovodás is tudja. 4 elemire osztanak diplomát? 4 elemizel mikor bevalottan te üzletelsz fuxos bűnözőkkel. Kissé irónikus. 😂 A többi szarságodra meg már 89* válaszoltunk, de a szita agyad nem veszi be, te kényszerbeteg troll. Tether,tether.tether..jajjj még rosszat álmodok. Mindegy, te már egy 2 dollaros lúzer maradsz, a kövi ralit is végignézed amennyi eszed van. és egyre jobban fog fájni, hogy lemaradtál egy új eszközo születéséről. Pedig itt verted magad évekig. Örülök neki, hogy így rábaszol. Egyre viccesebb lesz ez. 😀
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 23:34
Előzmény: #9322  Törölt felhasználó
#9323
bocs... elírtam. 40 helyett csupán alig 30 százalékot esett... szuperpénz!!!
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 23:29
Előzmény: #9317  Törölt felhasználó
#9322
24 óra leforgása alatt csaknem 40 százalékot esett. Ideális fizetőeszköz! Ha nem volna, ki kellene találni. :-)
Törölt felhasználó 2019. 06. 27. 23:29
Előzmény: #9316  pitcairn2
#9321
Ha még mélyebben belegondolsz kiegészítik egymást. Egyik sem tudja azt amit a btc, hiába erőlködsz. Egy központosított izé bármikor lekapcsolható marad. S lesznek akiknek ez probléma.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek