Topiknyitó: Portfolio 2013. 08. 21. 06:20

Csak idő kérdése, hogy a Bitcoin elsöpri a pénzügyi rendszert?  

Ugrás a cikkhez
A pénzügyi válság kitörése után, 2009-ben a Bitcoin feltalálásával kiszabadult a szellem a palackból: az emberiség többé már nem fogja elfelejteni, hogyan kell egy központi felügyelet nélküli virtuális pénzt létrehozni. Blummer Tamás Bitcoin...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=188046
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tazsomaru
Tazsomaru 2019. 06. 10. 17:26
Előzmény: #8919  Törölt felhasználó
#8920
Igazad lehet, könnyen megeshet amiről írsz, hisz a kripto egy szabályozatlan piac.Bármi megtörténhet. De... szerintem a Large spec. rövid távon gondolkodik és nem foglalkoznak a karakterisztikával, akár még formálhatják is, mint ahogy teszik ezt a nemesfémek piacán is. Ezek a pénz szagra mennek és nem ismernek könyörületet. Azt kívánom legyen neked igazad és ne veszítsék el a megtakarításukat sokan.
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 16:54
Előzmény: #8917  Tazsomaru
#8919
Large spec. remelem tisztaban van azzal, hogy a BTC ill. annak karakterisztikaja nagyon eltero a legtobb mas penzugyi eszkoztol....
BTC-t nem tudsz csak ugy kreallgatni ill. idovel egyre kevesebb lesz hozza ferheto; ez pedig komoly problemakat okozhat azoknak akik shortoljak...
Lehet belole am olyan short squeeze a jovoben amilyet meg a befektetoi szakma ill. az emberiseg nem latott.
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 15:35
Előzmény: #8912  Törölt felhasználó
#8918
Mi szerint dönti el a rendszer, ki mennyire közkedvelt? Netán a + és - ok nyomogatásából?? :-) Mert ha az, akkor ez egy nagyon megbízható, tökéletes statisztikai rendszer, ami a teljes népesség véleményét tükrözi.
Tazsomaru
Tazsomaru 2019. 06. 10. 13:00
#8917
A cápa egyre nagyobbra tátja a száját. Szurkoljunk, hogy ha becsukja, üres maradjon! ;)
https://www.screencast.com/t/ea2qb29MZg
Tazsomaru
Tazsomaru 2019. 06. 10. 12:30
Előzmény: #8914  Törölt felhasználó
#8916
Mondod ezt a főtrollnak? :DDD
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 12:27
Előzmény: #8913  Törölt felhasználó
#8915
😂😂😂
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 11:48
Előzmény: #8909  Törölt felhasználó
#8914
Ne etesd a TROLL-t!
csak tonkre teszed vele ezt a toppikot...
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 11:05
Előzmény: #8912  Törölt felhasználó
#8913
'..Nem én döntöm el hanem a fórumrendszer te nagyon high tech!..'
.
Sok helyütt volt már erről szó, te nagyon hightech, hogy vannak egynapos nickek, akik egyből háromszor 5-ös értékeléssel indulnak ės végig úgy is maradnak, illetve vannak többéves nickek akik valamiért háromszor 1-esen ragadtak. Ennek a fórumrendszerhez semmi köze, illetve csak annyiban, hogy az teljesen megbízhatatlan információkat ad.
.
Csupán azért írom ezt, hogy ne nagyon ringasd magad abban az illúzióban, hogy neked az állítólagos népszerűséged miatt van 1-esnél magasabb osztályzatod. :-)
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 10:22
Előzmény: #8911  Törölt felhasználó
#8912
Nem én döntöm el hanem a fórumrendszer te nagyon high tech! Ha nem vágyakozol rám továbbra sem értem, hogy miért nem a nevemen szólítasz? Más érvet nem találok..Marad ez.
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 09:34
Előzmény: #8906  Törölt felhasználó
#8911

Hazudsz, félrevezetsz! Egyetlen hozzászólásomban sem írtam, hogy vágyok rád. Te irogatsz itt szerelemről, szeretőről, vágyakozásról.
Meg szépen eldöntöd a saját szájízed szerint, hogy a fórumon ki a közkedvelt és ki nem.
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 09:05
Előzmény: #8909  Törölt felhasználó
#8910
lennék
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 09:05
Előzmény: #8903  Törölt felhasználó
#8909
Mi bajod a nőkkel? Azt akarod mondani, hogy minden nő logikája ugyanolyan? Hát erre a diszkrimináló magatartásodra nem lenék büszke! De egyben lehet megtaláltad a párod Bobo, azaz Boborján személyében, avagy az első találka is megvolt már?
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 09:01
Előzmény: #8905  Törölt felhasználó
#8908
Ezzel mit akarsz mondani Mr. 1 szivecske? :)
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 09:01
Előzmény: #8905  Törölt felhasználó
#8907
Ezzel mit akarsz mondani Mr. 1 szivecske? :)
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 09:00
Előzmény: #8904  Törölt felhasználó
#8906
Ugyan szavaztassuk már meg a fórumon, hogy ki hány érdemi választ adott már itt a btcvel kapcsolatban! Alap dolgokat nem tudsz, hiába erőlködsz, szted ezt ki nem látja itt a fórumon? Az alakod nem irritál csak a jellemed, az alakod meg nem nehéz hozzá képzelni. :) Mondj egy példát rá, amikor itt kérdeztek tőlem valamit, aztán rohantam és megkérdeztem a Csabát? Sosem volt ilyen, nem mintha az okosabbtól szégyen lenne tanulni..Ergo ismét egy üres hazugság a részedről! Persze ha nem lenne igaz akkor cáfold, de eddig csak azt tudjuk rólad, hogy emberekről találsz ki olyat amit sosem mondtak, csúsztatsz, hazudsz. Ez a kényszeres hazugságkényszer nem gondolkoztat el? Lehet orvoshoz kéne menned, mielőtt nagyobb baj lesz! Miért baj az ha nagy az önbizalmam? Főleg egy egy ilyen papóka lelkű aljas üldözésimániásnál? Hülye lennék ha nem így gondolnám. Nyugi ez nem nagy kunszt, kb, itt a fórum 90%-a különbnek érezheti magát tőled. Szóval beképzeltnek sem mondanám magam. Sexorientált? Nem én kezdtem el kedves Pandacsöki úr, hogy nem a nevén nevezem az embert, hátha felfigyel rám,,Ezt a többség kinövi ált. isiben, neked nem sikerült. Elhiszem, hogy tetszek neked, de hidd el nincs esélyed, hiába Dénesezel, nem vagyok a szeretőd! Nem is leszek. Nevet váltani se akarok, szóval elég reménytelen ez így neked. Keress másik himbi-limbist aki vevő lehet erre. És sose add fel, egyszer megtalálhatod te is életed párját! Üdv Boborján úr!
Törölt felhasználó 2019. 06. 09. 21:31
Előzmény: #8904  Törölt felhasználó
#8905
Az talán még lehetséges, hogy 'fiatal ember', de hogy nem fiatalember, az szinte biztos. Még a legelnőiesedettebb férfiak sem képesek huzamosabb ideig ennyire hisztérikusan megnyilvánulni, kivéve ha..
Törölt felhasználó 2019. 06. 09. 20:41
Előzmény: #8903  Törölt felhasználó
#8904

Nem kell Désenkét komolyan venni. Csipog a nagy tudományával, de érdemi választ nem várhatsz tőle. Most még az alakom is irritálja, főleg úgy, hogy sohasem találoztunk.
Ha megfelelő választ vársz tőle, először Csabát  megkérdezi, azután ontja az észt.
Úgy  ítélem a beírásai alapján, egy szexorientált  emberkével van dolgunk, talán 86 os szülétésű fiatalember, nagy önbizalommal  rendelkezik. Alig várja, hogy válaszolhasson a hozzászólásomra, bizonygatva penge tudományát, ami általában személyeskedésbe ki is merül.

Törölt felhasználó 2019. 06. 09. 17:46
Előzmény: #8902  Törölt felhasználó
#8903
Tudom, hogy nem engem 'írtál le', de attól még reagálhatok rá, nem? 
Meglehetősen penetráns női 'logikád' van, nem lehet könnyű veled. 
Törölt felhasználó 2019. 06. 09. 17:33
Előzmény: #8901  Törölt felhasználó
#8902
Sztem nem is téged írtalak le, bár..😂 Nem kellett rákattintanom a nevedre, most ahogy gépelem is látom, hogy népszerűtlen vagy, s ahogy olvastam nem véletlen.
Törölt felhasználó 2019. 06. 09. 14:36
Előzmény: #8899  Törölt felhasználó
#8901
'..Nem célom népszerűnek lenni, leszarom ki mit gondol itt rólam,..'
.
Ezzel ugyanígy vagyok. Kettőnk között annyi a különbség, hogy nekem eszembe sem jutna ráklikkelni a nevedre. Azzal meg főként nem tölteném az időmet, hogy elképzeljem a kinézetedet. Méltán előnytelen személyleírás nélkül is megvan neked a saját bajod.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek