Topiknyitó: Portfolio 2013. 02. 18. 14:25

Ezt ígéri Bajnai Gordon  

Ugrás a cikkhez
Négy alapvető kérdést járt körbe Bajnai Gordon volt kormányfő a Haza és Haladás gazdaságpolitikai programjának bemutatóján. Előadásában ígéreteket is tett. Bajnai Gordon előadása után részletes intézkedéseket árult el a gazdaságpolitikai...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=179909
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 16:58
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#40
Jó program, ismét az elszegényedett középosztály kontójára.
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 16:57
Előzmény: #38  nemgyorgy
#39
Nyilván :P
Természetesen 101%-otok lesz, elvtárs:)

Mindenki, akit átbasztatok, megloptatok, diákok, tanárok, munkavállalók, manyuposok, mindenki rohan majd a vezéredre szavazni :)

Mindenesetre azért foglalj le te is egy szobát Grazban, a vezér szomszédjában arra az esetre, ha ne adj isten valami malőr közbejönne:P
nemgyorgy 2013. 02. 19. 16:51
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#38
"Nekem Bajnai-Oszkó kitűnő lesz" Csak szeretnéd !!!!!
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 16:37
Előzmény: #30  parkinson
#37
"minden hihető felemelkedést biztosító program nélkül."

Ez aranyos:)

Olyan rendkívül kidolgozott, részletes, átgondolt és eredményes programjuk kétségkívül nincs, mint Orbán elvtársnak, de valami itt-ott azért akad.:)

link
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 19. 16:32
Előzmény: #30  parkinson
#36
köszönöm a véleményedet

nekem számított, végülis véleményt cserélni jöttünk
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 16:29
Előzmény: #34  nemgyorgy
#35
Én abszolút támogatnám azt, hogy legyen 2 párhuzamos miniszterelnök, minden szavazásnál írják fel, ki kire szavazott, és annak az intézkedései vonatkozzanak rá. :)

Nekem Bajnai-Oszkó kitűnő lesz, te meg élvezd csak az idióta Orbán meg a hibbant kancsal tündérmeséjét a következő 20 évben. :)
nemgyorgy 2013. 02. 19. 16:22
Előzmény: #32  bigyula
#34
TENNI csak szeretne!/Álmodik a nyomor/
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 16:19
Előzmény: #30  parkinson
#33
"Pillanatnyilag csupán annyit látok, hogy az ellenzék egymást gyilkolja a pozícióért (a hatalomról csak álmodhat) és csupán az Orbán gyűlöletre tud támaszkodni, minden hihető felemelkedést biztosító program nélkül."

Ehhez képest amint feltűnt a színen Bajnai, egyből megjelentek a plakátjaitok az egész országban, persze az nem volt gyűlölet, ugye?
bigyula 2013. 02. 19. 16:14
Előzmény: #30  parkinson
#32
"Az számít, hogy Bajnai mit TETT és most OVI mit TESZ és még TENNI fog."

Érdekes álláspont. Az egyik félnél csak azt nézzük, hogy mit TETT (amit most tesz, vagy szándékozik tenni később (ígér), azt ne), a másiknál meg ne beszéljünk arról, hogy mitt tett, csak arról, hogy mit TESZ, és mit fog TENNI...
signal2
signal2 2013. 02. 19. 16:05
Előzmény: #30  parkinson
#31
"csupán az Orbán gyűlöletre tud támaszkodni"

Melyik Bajnai előadásban hallotál Orbán-gyűlöletről? És sajnos pont van programja, tegnap mutatták be az első részletét.

A köztéri plakétokon ellenben megtalálod, hogy ki kelt gyűlöletet ki ellen.
parkinson 2013. 02. 19. 15:59
Előzmény: #26  Bekre_Pal
#30
hogy mi az én véleményem? Ez sehol nem számít, ahogy Bekre vagy Bajnai véleménye sem! pláne itt egy ilyen fórumon.
Az számít, hogy Bajnai mit TETT és most OVI mit TESZ és még TENNI fog.
.....és ezek után az emberek elmentek szavazni és majd megint el fognak menni szavazni és ez fog megint csak számítani.
Pillanatnyilag csupán annyit látok, hogy az ellenzék egymást gyilkolja a pozícióért (a hatalomról csak álmodhat) és csupán az Orbán gyűlöletre tud támaszkodni, minden hihető felemelkedést biztosító program nélkül.
signal2
signal2 2013. 02. 19. 14:17
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
és neki ehhez mi köze lenne?
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 13:50
Előzmény: #27  signal2
#28
ezt a topikot is a ron werber nyitotta
signal2
signal2 2013. 02. 19. 13:36
Előzmény: #25  parkinson
#27
Én pl a lentiek kb. 90%-ával most is egyetértek.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 19. 13:31
Előzmény: #25  parkinson
#26
még mindig nem árultad el, igen, ez egy valag megszorítás és szerkezetátalakítás, mindenki emlékszik rájuk, aki nem hülye. de mi az üzeneted?

anno mondta a sok fideszes szóvivő és sajtómunkás, hogy ez így szar meg úgy szar, majd ők adnak toronyórát és láncot a zembereknek, meg a kisebb elvonás majd felpörget mindent, és egyszerre fog az állam többet költeni, kevesebbet elvonni meg adósságot csökkenteni a sok-sok plusz bevételből, nem győzzük majd számolni a sok gazdagodásunkat

meg lehet nézni, mi az eredmény. orbánhoz képest bajnai kiskondás? na ja, elvonás tekintetében. tranzakcióadó, bankadó, chipsadó, árnyékadó, kéményadó, adóadó stb., közben meg beállt a gazdaság, mint a jégkorszak, ezt tudta a felcsúti maradona és a kancsal bizalmasa. azért lopni nem felejtettek el közben, vannak dolgok, amik mindig fontosak maradnak.

na nem akarom senki idejét rabolni, lényeg, hogy szerintem nem az a fontos, hogy valaki meghozza-e a népszerűtlen intézkedéseket, hanem hogy van-e koncepciója és kompetenciája, vagy egy hatalomba szabadult suttyógyerek, aki hülye az egészhez, de úgy kísérletezik rajtunk, mint valami tengeri malacokon. aztán vannak olyanok, akik még tengerimalacnak is hülyék, mert mindezt élvezik.

ez az én mondanivalóm, egyszer talán majd te is elmondod a tiédet, de ha csak úgy erőlködtél, azt is megértem, mással is volt már ilyen.
parkinson 2013. 02. 19. 13:02
Előzmény: #24  Bekre_Pal
#25
-A tényeket nem kell magyarázni.
-Az amnéziás Libajani fanokat kívántam felébreszteni.
-OVI ehhez képest kis kondás.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 19. 11:07
Előzmény: #21  parkinson
#24
no rizsa, mit akartál mondani?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 19. 11:07
Előzmény: #22  nemgyorgy
#23
a kollégát kérdeztem, de kitért a válasz elől
nemgyorgy 2013. 02. 19. 10:36
Előzmény: #20  Bekre_Pal
#22
A kolléga azt,hogy milyen álságos Bajnai minden megnyilvánulása,azt hiszi,hogy mindenki amnéziában szenved.
parkinson 2013. 02. 19. 10:00
Előzmény: #20  Bekre_Pal
#21
látom nem kapsz levegőt!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek