Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sztanil 2023. 05. 29. 09:03
Előzmény: #105892  euler
#105900

A török választás jól megmutatta, hogy a nép igenis lehet olyan elvakult, hogy a saját érdekeit se fogja fel.
50%-os inflációt is képesek elviselni, ha van megfelelő ellenségkép.
Sőt, ott az Erdoganra szavazó nők azt is önként felvállalják, hogy hivatalosan is csak másodrendű állampolgárok.
Innentől kezdve Magyarországon bármilyen (pozitív) változásban reménykedni ordas nagy balgaság.
Paja1975 2023. 05. 29. 08:56
Előzmény: #105898  ngergo1985
#105899
Pontosan ezt gondolta es ennyi eleg is lesz neki. Ennyi eleg a magyar nepnek. Nezd meg Debrecenben is csond lett, sot mar keszitik a kovetkezo gyarat. A magyar ember megveheto eleg olcson. Valtozas nem lesz, ha nem tetszik el kell menni. Ez az orban erdeke, hogy a gondolkodokat es rebeliseket kiszoritsa 
ngergo1985 2023. 05. 29. 08:39
Előzmény: #105893  badsector1
#105898
Nem tudom mit gondolt Kammerer, hogy a gödi politika miről szól? Azt hitte, hogy felújíttat 2 parkot, leaszfaltoztat 5 utcát, és ennyi a gödi politika? Ebből látszik, hogy palira vette a fidesz. Nekik kellett valaki, aki a nevével megnyeri egy független/ellenzéki ellen a várost. Mondom ezt gödi lakosként.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 05. 29. 08:36
Előzmény: #105892  euler
#105897
En is igy gondolom azert van remeny es ez abbol is latszik hogy nem midnegyik nyalja be az orosz propagandat se azert az egyszeru dolgokat latjak hogy oroszorszag tamadt es nem ukrajna azt is latjak hogy Orban miatt van az egesz a huyle vetoja miatt amire p1g megkerte.Elobb utobb leesik nekik hogy Orban Viktor nem az orszagert van es nem ertuk hanem azert hogy minel nagyobb hatalma legyen es most latszik a legjobban hogy a orszag iranyitasahoz nem ert az i idoszakaba mindig szarabb lesz a gazdasag soha nem stagnalt vagy javult meg a 98-2002-es idoszakaban se.
Shortelek 2023. 05. 29. 08:27
Előzmény: #105895  Shortelek
#105896
Még hozzá, ez a 22-es csapdája.
Shortelek 2023. 05. 29. 08:26
Előzmény: #105892  euler
#105895

"Mert szerintem nem annyira elvakult a nép, hogy legalább a saját közvetlen érdekeit ne fogná fel, bármennyire is dübörög a propaganda"
A falusi 1 bites soha nem fogja felfogni, nekik elég a kevéske segíly is és tovább nyomorog, viszont elviszik a szavazatok nagy részét.
Shortelek 2023. 05. 29. 08:23
Előzmény: #105893  badsector1
#105894
Akit a fidesz támogat nem lehet független, ennyi, ha a fideszesnek kényes kérdéseket tesznek fel, arra nekik nem kell válaszolni, ők úgy gondolják mindenki felett állnak, ezt gondolja zotya is.
badsector1
badsector1 2023. 05. 29. 07:55
#105893
"Göd frissen megválasztott polgármestere, Kammerer Zoltán felállt és otthagyta az ATV stábját, amiért az akkumulátorgyárhoz való hozzáállásáról faggatták – derül ki a Heti Napló Facebook-bejegyzéséből.Az ATV közzétette az interjú vágatlan verzióját, amiben Balogh Judit kérdezi a függetlenként induló Kammerert a Fideszhez fűződő szoros viszonyáról
Ezután a beszélgetés áttért a gödi akkumulátorgyár kérdésére, és Balogh arról kérdezte Kammerert, hogy hogyan áll hozzá a gyárhoz.Kammerer eleinte válaszolt a kérdésekre, és arról beszélt, hogy mivel a gyár már megépült és működik, ezért ha betartanak minden szabályt, akkor együtt lehet velük működni. Balogh ekkor emlékeztette a polgármestert, hogy a gyárról bebizonyosodott, hogy nem tartja be a szabályzásokat, és betemették a vízminőség monitorozására való kutakat. „Saját monitoring kútjaink lesznek” – mondta Kammerer.
Balogh ezután több kérdést is feltett azzal kapcsolatban, hogy Kammerer akkumulátorgyár-párti inkább, vagy sem. 
A polgármester erre elismételte azt, amit korábban, hogy „a gyár itt van és nem jönni fog”, magát pedig semlegesnek vallotta. 
Amikor Balogh rákérdezett, hogy valóban semlegesnek lehet-e maradni, Kammerer egyszerűen felállt, és elkezdte leszedni magáról a mikroportot.„Na jó, tényleg hagyjuk már, figyelj, tudom, hogy miről van szó…”Ezután Kammerer egyszerűen kisétált a teremből."
   
Kamera zoli most jött rá, hogy a kajakozás és a politikus más szakma,a fidesz talalt maganak egy balekot.
euler 2023. 05. 28. 23:32
Előzmény: #105891  ngergo1985
#105892
Oké, egyetértünk akkor.
Azt már én is írtam, hogy ezt, (és még sok mindent) Orbánék képtelenek meglépni mert ez náluk hatalomtechnikai kérdés, de akkor legalább belebuknak.
Mert szerintem nem annyira elvakult a nép, hogy legalább a saját közvetlen érdekeit ne fogná fel, bármennyire is dübörög a propaganda, a valóság azt előbb-utóbb felülírja.
ngergo1985 2023. 05. 28. 23:23
Előzmény: #105889  euler
#105891
Nem kell kiegyeznünk semmiben sem, mert lényegi véleménykülönbséget nem látok a kettőnk gondolkodásmódjában. :) Én elhiszem, és tudom is, és én is azon az elven vagyok, hogy ki kellene vezetni, mint hogy az árstopokat és a kamatstopot is azonnal. Sőt, én még a csaladtámogatásokat is kivezetném. Támogatni csak az arra rászorulókat kellene minden témában, célzottan, de elsősorban azokat a károkat kellene elhárítani és megoldani, amiket az elmúlt 12 évben okoztak ennek az országnak. Oktatás, EÜ, épitőipar, szociális ellatórendszerek, hogy gazdaság. De ezeket a problémákat nem ők fogják megoldani. Eddig sem tették, ezután sem fogják, nem érdekük.
ngergo1985 2023. 05. 28. 23:12
Előzmény: #105888  signal2
#105890
Nem tudom milyen választ vársz. A vélemény az, hogy a magyar társadalom menthetetlen. Nem (csak) emiatt, és nem mostanában kezdtem ezt gondolni. Nincs remény, és nincs jövője ennek az országnak addig, amíg igy lehet hülyére venni az embereket, és ennyire elhiszi a többség a nyilvánvaló hazugságokat a politikusoknak. 
euler 2023. 05. 28. 23:11
Előzmény: #105887  ngergo1985
#105889
Ezek szerint továbbra sem hiszed el, hogy a rezsicsökkentést ebben a formájában ki kell vezetni mert nem bírja a költségvetés és leépülnek a közszolgáltatók. Lehet, hogy Orbánék zsákutcában vannak, de akkor vagy a kivezetésbe buknak bele (mert normálisan képtelenek megvalósítani), vagy a költségvetés borul durván. (Plusz még az oroszoknak is euróban vagy dollárban fizetünk az energiahordozókért).
Azt mondtam, hogy ezt hozzáértően, nagy körültekintéssel és szociális szempontokat is figyelembe véve lehet csak csinálni, párhuzamosan a támogatott lakossági energetikai beruházásokkal. És persze jó lenne a jövedelem oldalt is emelni, de nem osztogatással, hanem gazdaságpolitikával. Nagyon mélyen vagyunk tudom, de el kell kezdeni a kilábolást. 
A rezsicsökkentés még lehet, hogy hatott a választások előtt, bár legutóbb már a háború volt a hívószó (előtte a migráció), de miután durván belenyúltak a választások után, kétlem, hogy ez működne még olyan szinten mint 2014-ben. Abban legalább egyezzünk már ki abban, hogy jelenleg nem a rezsicsökkentés tartja hatalomban a rezsimet. :)
signal2
signal2 2023. 05. 28. 23:06
Előzmény: #105887  ngergo1985
#105888
Majd nem maradt a rezsicsöki, a fidesz támogatottsága viszont maradt. Akkor most?
ngergo1985 2023. 05. 28. 22:51
Előzmény: #105883  euler
#105887
Ezek szerint tegnap este nem sikerült egymás mondanivalóját megértenünk. Tisztában vagyok azzal, hogy mi van és mi nincs a témában. Tudom mi vonatkozik a lakossági, mi a cégekre,és mi az állami szereplőkre. Az én mondanivalóm arra irányult tegnap, hogy a teljes rezsicsökkentés nem kivezethető, ez egy totális politikai zsákutca. Amelyik párt meglépi, az nagy valószínűséggel a következő választásokat elveszíti. Hiszen a tavalyi választások utáni felmérések alapján az X elhelyezésekor a rezsicsökkentés kérdése volt az elsődleges mozgatórugó. Tehát a választók a tavalyi választást nyilván a propaganda miatt (is) úgy tekintették, hogy a fidesz=rezsicsöki marad, ellenzék=rezsicsöki nem marad. Ezt tolta a média nagy része. Az emberek meg ezt (is) benyalták. Megtörtént júliusban a (részleges) eltörlése, de mégsem zuhant be a fidesz támogatottsága. Emiatt sem,meg a brutális infláció miatt sem, és más miatt sem.
badsector1
badsector1 2023. 05. 28. 22:40
Előzmény: #105884  Peterbond
#105886
a piaci ár nem zavarja meg a tolvajaink éleslátását?
ez alapján orbánék 100-szor hülyébbek még gyurcsánynál is. :))
euler 2023. 05. 28. 22:34
Előzmény: #105884  Peterbond
#105885
Annyiért adják a lakosságnak amennyiért akarják.
Utoljára 2010 előtt volt nyilvános az árképzés.
Peterbond 2023. 05. 28. 22:03
Előzmény: #105874  badsector1
#105884
"Tehát most nagyon olcsó gázzal töltjük a tározókat, ami azt jelenti, hogy következő fűtési szezonban csökkenteni kell a lakossági gáz árát."
.
Nem teljesen. Ugy tudom 2023 Q4 re 60 koruli 2024 Q1 re pedig 90 EURkoruli aron kotottunk mar le szallitasokat. Azert remelem a fo szerzodesunk az oroszokkal tovabbra is 2 honapos csuszassal a holland tozsdei ar es amit lehet most hozatunk be azon ha mar akkora orosz csicskak lettunk.
euler 2023. 05. 28. 21:57
Előzmény: #105880  signal2
#105883
Csak sokkal rosszabbul mint ahogy az ellenzék csinálta volna.
De tegnap volt egy beszélgetésem ngergővel itt, többször is jeleztem neki, hogy már nincs rezsicsökkentés a gáznál és a villanynál. De úgy látszik az emberek csak akkor hiszik ezt el ha ők is érintettek. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 05. 28. 21:56
Előzmény: #105880  signal2
#105882
En mar akkor mondtam a magyar ember a sajat karan fog majd tanulni.
euler 2023. 05. 28. 21:52
Előzmény: #105879  bronz
#105881
Tolják maguk előtt a problémát és még a könyvelésben is jól mutat.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek