Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 13:12
Előzmény: #97238  euler
#97240
Hát, a dudánál nehezebb kezelni a turbinás üzemmódot, és aki még a dudát is rosszul és rosszkor nyomja, az elé nem biztos, hogy lehetetlen kihívásokat kellene állítani. :) 
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 13:01
Előzmény: #97224  signal2
#97239
Te tagadd a tényeket! Ezt a videót 1:13-tól nézd meg!
https://www.youtube.com/watch?v=KxbIKqR4SEI
euler 2023. 03. 07. 13:01
Előzmény: #97236  signal2
#97238
Nekem?! Én csak egy szemlélő vagyok aki elmondja a véleményét és az ötleteit.
(Tanrek egyébként jól ráérzett. :)
Mondhatnám nagyképűen, hogy engem nem zavar az egész, mert már az unokáim helye és helyzete is biztosítottnak látszik, de ez nem lenne igaz, mert nagyon is zavar ahová ez az ország süllyedt. Felelősséget is érzek érte, de sokat nem tudok tenni.
De, hogy konkrétabb is legyek, ha valakinek van kapcsolata az un. ellenzéki pártokkal szólhatna nekik, hogy rossz az irány, át kellene kötni a gőzt a dudáról a turbinára.
Még konkrétabban, próbálják azt a vonalat erősíteni amit jelenleg csak Hadházy képvisel érdemben, de ha lehet ütősebb terhelő bizonyítékok robbantásával. Gondolkodjanak a határokon túlnyúlóan is, főleg az usa felé.
De a megoldást persze nem tudom. Látom ez furcsa ezen a fórumon. :))
signal2
signal2 2023. 03. 07. 12:43
Előzmény: #97235  tanrek
#97237
A recesszióra megvan a fidesz képlete:
1. minden, ami rossz, más hibája
2. minden, ami jó, mi hoztuk el nektek.3. mindenki mással csak rosszabbul járnál
Mindhárom üzenetre tudnak évi tízmilliárdokat költeni.
signal2
signal2 2023. 03. 07. 12:42
Előzmény: #97234  euler
#97236
OK, és hogy tudunk neked ebben segíteni?
tanrek 2023. 03. 07. 12:14
Előzmény: #97234  euler
#97235

Ezzel azért nem vállalsz túl nagy kockázatot :)
Én annak örülök, ha naponta hallok olyan hajmeresztő sztorikat, amelyekre még az eddigiek ismeretében is felkapja az ember a fejét. Minél többet, minél gyakrabban. Az ilyen rendszereknek ugyanis jellemzően ez okozza a vesztük. És/vagy a recesszió...
Persze fennáll a veszélye annak, hogy Kádár népe ehhez is túl impotens, de majd kiderül...
euler 2023. 03. 07. 11:51
Előzmény: #97231  tanrek
#97234
Nem tökéletes a dekódolásod, de inkább azt mondom - remélem még az idén -, hogy ha megvalósul az amire gondoltam, be fogom ide írni, hogy "na ilyesmire gondoltam", csupa nagybetűvel.
Nem lesz az olyan bonyolult helyzet mint amit felvázoltál.
EURHUF_goes_to_haven 2023. 03. 07. 11:47
Előzmény: #97229  euler
#97232
Egy technikai puccsról beszélsz, feltételezve azt hogy az ellenzék nem cinkos az egészben, illetve hogy a végrehajtó szervezetek is mind mind jogkövetőek . Olyan ez mint egy nejlon zacskó víz 100 lukkal , hiába tapasztasz be párat attól még a többin kifolyik. Az elszántság dícséretes a kivitelezés még kérdéses. Szerintem jogilag ez a banda nem lesz felelősségre vonva (nemhogy a vezér), csak ha a vezér meghal  (szurkoljunk a koleszterinnek!!) akkor lehet hogy a koncon összevesznek és sebezhetőek lesznek. A többi alternatíváról meg már ne is beszéljünk. 
tanrek 2023. 03. 07. 11:45
Előzmény: #97216  euler
#97231

Ha jól értettem, azt javaslod, hogy nincs más módja a buktatásuknak, csak ha hozzájuk hasonlóan gátlástalan, hazug módszerekkel harcolunk ellenük. Tegyük fel, hogy sikerrel járunk. Ott leszünk egy új, az előzőhöz hasonlóan gátlástalan, hazug bagázzsal. Tényleg ez lenne a történelmi felelősségünk?
Már ha jól dekódoltalak...
euler 2023. 03. 07. 11:01
Előzmény: #97227  signal2
#97229
Próbállak kizökkenteni a határaidból, remélem ha nem is miattam, majd sikerül kilépned belőlük.
Nem az ellenzéknek rendelkezésére álló anyagi és médiabeli eszközök és nem is a jogállam léte vagy nem léte a kérdés már itt. Pont ezek a masszív korlátok amiken túl kell lépni az ellenzéknek, ha belátnák, hogy ezeken nem tudnak változtatni. Persze a "finnyás" értelmiség jól elvan a gumicsonton, de haladni egy lépést se tud.
Simicska látszólag jó példa, de nem voltak ütős "érvei", inkább a hagyományos eszközökkel próbálkozott ő is, szükségszerű volt, hogy nem jött össze. (Aztán ki tudja milyen alku köttetett a háttérben, mert nagyon lecsendesedett.) Ezekre a módszerekre van ellenszere a fidesznek.
Amin én meditálok ahhoz nem kell rengeteg pénz, irreleváns, hogy jogállam van-e vagy nem és nem tudja kivédeni a rezsim.
Peterbond 2023. 03. 07. 10:42
Előzmény: #97224  signal2
#97228
"Képzed el, ha te így beszopod a fidesz nonstop hazugságait."
Nono ngyon félreértitek Sehmet urat. Ő nem becsapva van. Nagyon jól tudja hogy amit mond az nem igaz. pont olyan mint a legtöbb fideszes mameluk a Médiájukban vagy a Megafonosok. Sehmet tőlük még értelmesebb is. Egyszerűen ő itt így folytatja önszorgalomból a propagandát.
.
Ezért nem ŐT kell mggyőzni mert ő is tudja. Csak kijavítani itt hogy más ne dőljön be neki.
.
Gyakorlatilag nézd úgy hogy a PESTI Srácok főszerkesztőjével beszélsz. Aki nagyon jól tudja mi a valós helyzet különben nem tuná mit és hogyan kell elkerülni és mit hogyan kell átfogalmazni hogy jól hangozzon.
signal2
signal2 2023. 03. 07. 10:40
Előzmény: #97216  euler
#97227
SImicskának volt kb 40 milliárdos vagyona a G-napon. És pont azt próbálta meg, amit leírsz. Akkor szerinted az ellenzéki pártok évi párszázmillió millió forintból mire mennének? Nincs jogállam, az ügyészség élén eg volt fidesz-párttag ül, az Alkotmánybíróságot megszállta a fidesz. Szerintem nem jogállamban nem lehet jogállami eszközökkel felelősségre vonni a hatalmat birtoklót. Vagy legalábbis nagyon nehezen.
Törölt felhasználó 2023. 03. 07. 10:39
Előzmény: #97222  Sehmet
#97226
Hát nehéz ezt eldönteni, szoktam háborogni én is de, aztán rájövök sok mindennel egyet értek a döntések közül eddig. De most azért kezdek kiábrándulni mert az oroszokhoz való hozzáállás miatt, a sok eus lové miatt, és ne mondj :D erre semmit mert én is ebben az országban élek és látom mi történik. Kezd már határtalanná válni egy két dolog itten. Olyan érzésem van hogy szét válik az agyam  a jobb és bal agyfélteke már és összevesznek :D :D
euler 2023. 03. 07. 10:37
Előzmény: #97221  Törölt felhasználó
#97225
A mezőgazdaság maga egy munkaerőpiac. Olyan amilyen de az.
Ne keverjük a nyomorgó egyharmad szociális támogatásával, ami Orbánéknál nem létezik.
A mezőgazdaság egyik baja, hogy a nyakló nélküli és alanyi jogon járó uniós támogatások felborították mint piacot. Különösen nálunk, mert enélkül gyorsan padlót fognának és még ezt az eltúlzott költségekkel való termelést se tudnák fenntartani.
signal2
signal2 2023. 03. 07. 10:34
Előzmény: #97210  Sehmet
#97224
"Maki szerint a vidékiek egy keresztrejtvényt megfejteni nem tudó alkoholista, tudatlan emberek" - a fidesz embereire mondta, hogy nem tudnának megfejteni egy keresztrejtvényt.
Nézd csak, hogy hazudik az jas fidesz Márki-Zayról. Te pedig 1/1 visszaböfögöd. Képzed el, ha te így beszopod a fidesz nonstop hazugságait, akkor mi lehet a nálad kevésbé olvasott emberek esetében???
https://www.youtube.com/watch?v=XC-TC-bxJuc
KÉptelen vagy elfogadni, hoyg a fidesz folyamatosan, gátlástalanul és aljasan hazudik, többek között az ellenzékről? És ezzel azt leplezi, hogy kisajátítja a hatalmat és szétlopja az országot? Hogy lehet ehhez asszisztálni?
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 10:34
Előzmény: #97221  Törölt felhasználó
#97223
Támogatják is, de csak a nagyüzemeket. Most már nincsenek háztájik, az a kis telek, veteményeskert, stb. pedig támogatás nélkül is jól megvan. De az EU azért is fizet, hogy a területed parlagon maradjon.Most változott éppen a területalapú támogatás rendszere az EU-ban:
https://agraragazat.hu/hir/agrar-tamogatas-teruletalapu-fiatal-gazdak-mezogazdasag/
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 10:29
Előzmény: #97218  Törölt felhasználó
#97222
Legalább egy-millió, akik már nem is csak egyszerű szavazók, hanem "hívők". Ők olyan alacsony életszínvonalon élnek, hogy tízezer forintnak is nagyon örülnek. Amikor elmegyünk valahova, egy faluba tojást venni, és a feleségem bemegy egy idősebb, nyugdíjasok által használt házba, elképedve jön ki, hogy hogyan lehet ilyen körülmények között élni. De ők mégis boldogok, vágják a fát 80 éves korban a tűzhelyre, megtermelik a veteményeskertjükben a zöldséget, az udvaron szaladgálnak a szárnyasállatok, stb. És kötelességüknek érzik elmenni szavazni, mégpedig a Fideszre, mert milyen jó az a kis év végi pár-ezer forint és most már a tizenharmadik havi is. Hát ez a magyar valóság "vidéken".
Törölt felhasználó 2023. 03. 07. 10:29
Előzmény: #97218  Törölt felhasználó
#97221
Viszont a mezőgazdaságot támogatni kell, mert ezen emberek nem tudnak a munkaerőpiacon elhelyezkedni ezért csak ez marad nekik. Itt is nehéz az ítélkezés véleményformálás.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek