Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 12. 06. 10:26
Előzmény: #90178  Sehmet
#90180
en semmilyet.Miert massal peldalozol mindig?Ezt nem ertem.Nem neked kene ugy latn ia vilagot hogy helyes uton legyen?De erre jossz a peldalozassal tehat egyertelmu hogy a ner szoveget propagandalod itt mert nincs sajat gondolatod.
Sehmet
Sehmet 2022. 12. 06. 10:24
Előzmény: #90176  Csakegyolvaso
#90179
Te is tanulj valamit, és olvasd el ehhez az előző hozzászólásomat! :)
Sehmet
Sehmet 2022. 12. 06. 10:23
Előzmény: #90174  Csakegyolvaso
#90178
Milyen kérdés ez, amikor a német, franciák most indítják a szénerőműveiket, amikor az EU éppen a nukleáris és a gázenergiát zöldítette? :) Legalább nem dízelt tankolok, már ez is haladás. És nem is fával, hanem gázzal fűtök. De most, majd a nyáron csináltatok hőszivattyút és rakatok a házam tetejére napelemeket. Mondd, te milyen üzemanyagot tankolsz?
Egyébként az elektromos autó pedig igazán nem is annyira környezetbarát, legalább ennyit tudhatnál! A kongói kobaltbányászatról hallottál? Az akkumulátor bányászatától kezdve az üzemanyagok előállításán át a végleges lebomlásig egy elektromos autó káros anyag kibocsátása nagyjából megegyezik egy dízel hajtásúéval. És akkor pár szót az „üzemanyagról” is, hogy mennyit energiát használnának fel azok azok az autók, amelyek a benzinkutakon most benzint vagy gázolajat tankolnak, és lenne-e annyi energia. Egy tudományos cikkben azt olvastam, hogy ha a magyar benzinkutak átlagos napi eladását átszámoljuk elektromos árammá, akkor az azt jelenti, hogy a jelenlegi mobilitás fenntartásához két Paksi Atomerőműre lenne szükség. Az autó kevés használata miatt az elektromos autók inkább környezetszennyezők. A Föld teljes káros anyag kibocsátásának csupán 6%-áért felelős az autózás, míg 38%-át az elektromos áram előállítása teszi ki.
https://multicore.hu/az-elektromos-autok-nem-kornyezetbaratabbak-a-tobbinel/
________
________ 2022. 12. 06. 10:19
Előzmény: #90172  Sehmet
#90177

sokan viszont nem érnek be a munkába
ök mit csináljanak?
olvassák a szlovák híreket?
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 12. 06. 10:14
Előzmény: #90172  Sehmet
#90176
neked kene a legjobban tudni hoyg a benzin az pusztit.Megint tanultal valamit. xD
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 12. 06. 10:10
Előzmény: #90172  Sehmet
#90175
allitasod szerint penzed lenne ra keveset is kozlekedsz de megis benzines autot hazsnalsz ami par eves tehat most vehetted nem reg mhhh.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 12. 06. 10:07
Előzmény: #90172  Sehmet
#90174
szoval meg cska nem iselektromos autot hazsnalsz.Erdekes ez is.Milyen diplomas vagy aki ne mfoglalkozik a kornyezetvedelemmel?
Sehmet
Sehmet 2022. 12. 06. 10:04
Előzmény: #90172  Sehmet
#90173
És viszonylag .... (az előzőt javítva)
Sehmet
Sehmet 2022. 12. 06. 10:03
Előzmény: #90170  ________
#90172
Hát persze! De EVO 100 Plus benzint tankolok, mert nem olyan sokat közlekedem vele, és a márkaszervizem azt javasolja, hogy ne tankoljak akkor E10-est, ha egy hónap alatt nem ürítem ki a tankot, mert a bioetanol még új autóknál is lerakodást, dugulást, esetleg csőrepedést okoz. Én viszonylag új, pár-éves a Lexusom.
Törölt felhasználó 2022. 12. 06. 09:51
Előzmény: #90170  ________
#90171
Trollkodni tud.
________
________ 2022. 12. 06. 09:50
Előzmény: #90169  Sehmet
#90170
Sehmet, te tudsz tankolni?
Sehmet
Sehmet 2022. 12. 06. 09:35
Előzmény: #90134  hamutarto
#90168
Olyan sok komment van, és ha azokra mind válaszolnék, túlterhelnélek Benneteket. :) Vannak olyan, számomra irreleváns és sokszor provokatív hozzászólások, amikre engedtessék meg nekem, hogy ne válaszoljak, ugyanis Ti nem azt nézitek, hogy mi a hozzászólásom tartalma, hanem azt, hogy én írtam. Örülök, hogy ilyen jól, személyesen is ismeritek egymást, még azt is tudjátok, ki volt a párttársam, pedig többször megírtam, hogy nem voltam és nem is leszek soha tagja semmilyen pártnak. :)
Sehmet
Sehmet 2022. 12. 06. 09:29
Előzmény: #90140  Ivanhoe
#90167
Mármint az az egy tucat, itt fórumozó a mindenki? :-D
________
________ 2022. 12. 06. 09:27
Előzmény: #90158  badsector1
#90166

demokácia van (valahol), konzultáció van, javaslom segítsünk a nagyvezérnek, és szavaztassuk meg:
Az üzemanyagért hibás:
1. Brüsszeli szankciók
2.
3.
....
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 12. 06. 09:26
#90165
Matolcsy György nagyon éles kritikát fogalmazott meg a kormány gazdaságpolitikájával szemben
https://telex.hu/gazdasag/2022/12/05/matolcsy-gazdasagi-bizottsag-valsag-hangfelvetel-idezet-inflacio
Ezt ezen a fórumon is sokan megtettük jóval korábban. Olyan hülye és erkölcstelen vezetőink vannak, hogy hozzájuk képest még mi is okosaknak és erkölcsösnek látszunk.
bigyula 2022. 12. 06. 09:18
Előzmény: #90163  Törölt felhasználó
#90164
Azért az érdekes lenne, ha kilépnénk, és kürülöttünk mindenki NATO és EU tag lenne...
Törölt felhasználó 2022. 12. 06. 09:16
Előzmény: #90156  Donqatto
#90163
Nem engedhetjük, hogy kilépjünk az eu ból/natóból
Törölt felhasználó 2022. 12. 06. 09:16
Előzmény: #90156  Donqatto
#90162
Nem engedhetjük, hogy kilépjünk az eu ból/natóból
_Sigorszky
_Sigorszky 2022. 12. 06. 09:15
Előzmény: #90120  Colas
#90161
Kár, hogy elveszett a hosszú válaszod. Szívesen elolvastam volna. Ebben is látszik, hogy gondolkodó, az igazságot keresó  ember vagy. Én is keresem, keresem, mi és ki lehetne jobb az ország számára, de a fideszt az első 4 évük után leírtam, mint amely politikai erő már akkor is inkább hasonlított egy maffiózó csapatra. Azt nem szabad letagadni, hogy a magyar nép alapvetően konzervatív beállítottságú, vagyis hagyományosan jobboldali. Ezt az MSZMP hosszú regnálása sem tudta megváltoztatni. Aztán pedig a vallásosság is a hagyomány része, noha a templomok a kezdeti, inkább protest vallásosság után újra kezdenek kiürülni. De ettől még a farizeus fidesznek hisznek a népek, a vidéki emberekben ez különösen mélyen gyökerezik. Egy párt részéről ezt meglovagolni nagyon álságos. Ez az egyik eleme a fidesz hazugságai sorának. Irtózatos hazugság mindenütt! Számomra ez a fidesz. Azt nézve, hogy mit tesznek: mindennel szembemennek, ami számomra érték. Bűn, hogy ennyire megosztották a magyart. 12 év alatt tehettek volna jót is az országgal az oktatás, egészségügy, szociális gondoskodás területén. De Orbánnak csak az volt a fontos, hogy a személyes hatalmát ne veszélyeztesse senki, így válogatta meg a kádereit. Mára eljutott az ország oda, hogy csak egy ember mondhat meg mindent, aki mindenhez is értő szakember, ez pedig Orbán. Ügyesen leuralta az országot (igazságügy), de ezzel úgy látom, meg is ásta a saját sírját. Ami pedig kicsit érthetetlen, hogy még mindig annyi támogatója van, a közvéleménykutatások szerint, bár ezeket mindig fenntartásokkal fogadom. Ezért örültem korábbi bejegyzésednek és köszönöm, hogy válaszoltál kicsit talán kötözködő kicsengésű szösszenetemre. 
Lehetne még sok mindent a fejükre olvasni, meg  elismerni azt is, amit jól csináltak vagy akartak csinálni, főleg a gazdaság területén, de ezt inkább hozzáértőbb emberekre hagyom. Nem látok bele abba a boszorkánykonyhába, amit a magyar  tőkés réteg létre hozására fortyogtatnak. Ez a terület nekem a közönséges lopás kategóriájának tűnik, mialatt  az ország egyre lejjebb csúszik és rengeteg ember zuhan a szegénységbe. Üdv.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek