Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2022. 11. 22. 17:31
Előzmény: #89518  HPeter76
#89520
meg van a dbsz oszt kész sima ügy, nép elhisz mindent
HPeter76
HPeter76 2022. 11. 22. 17:29
Előzmény: #89515  signal2
#89519
JÓ EMBER MÉG AZT SE MONDOD, MÁRKI EGY KAMU MŰSORT CSINÁLT AZ ELŐVÁLASZTÁSBÓL. Na tessék,beismerés olyan nagy gáz.
HPeter76
HPeter76 2022. 11. 22. 17:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#89518
JA CSAK AZ ELLENÖRZÖTT FELTÉTELEKET JÓVÁGYAGYÁSRA KERÜLNEK,MÁS PÁRTOK ÁLTAL,LEGYEN AZ AKI A KORMÁNYON VAN.(Ti meg kihagytátok,gondolhatod a Fidesz nem fog erősködni ezért. CSALÁS VÉLETLENÜL SE FORDULJON ELŐ) Na ez a válaszom.. OVB.kivitelezi, felügyeli és összehangolja a válaszási eljárásokat Vannak hívatalos szevek ezeket figyelembe se vettétek. Beérkező névlistán hányszor szerepelhetnek 1X,2X,3X Összes beszedett választási mennyiségre mentettek!! Ezeket nem vizsgáltátok. jó persze saját magatoknak köszönhetitek nem szigorították meg. Ez a "Ti alkotmányotok"De olyan is. Teszem fel Franciák is gyakorolják az Előválasztásokat ,írhatátok volna arra a sablonra is a követelményeket. Nekem ehhez semmi közöm. -akkor is mondtam többször szavaztak,még aktuális ídőbe szóltam, kis jatott is kaptak a Diákok dalolva szavaztak 2X,akár 3X!! -EGY EMBERNEK MEG VOLT A LEHETŐSÉGE TÖBB SZAVAZATTAL ÉLJEN!! - Tessék eredmények megukért beszéélnek. Valójába Márki hol ért volna el ~800.000db szavzatot,sehol!! EZ MÁR OLYAN NAGY KAMÚ,HOGY ORDÍT& VISSZAKÖSZÖN!!
Shortelek 2022. 11. 22. 16:43
Előzmény: #89509  Dehogynincs
#89517
"Nem csak az én egy szam szavazatomról van szó, hanem hiányzik többszázezer jobbikos szavazat is, amik jórészt a mihamóra érkeztek."
Ez biztosan így van, mindazonáltan bizonyítjátok a szűklátokörűségeteket.
00000 2022. 11. 22. 16:42
Törölt hozzászólás
#89516
signal2
signal2 2022. 11. 22. 15:51
Előzmény: #89509  Dehogynincs
#89515
Az 54%-ból mondjuk 20%-pont a propaganda eredménye.
signal2
signal2 2022. 11. 22. 15:42
Előzmény: #89509  Dehogynincs
#89514
Ha nem állnak össze, és az a többszázezer szavzat a Jobbikra megy, akkor még több képviselője lenne most a fidesznek, mivel több egyéni helyet nyert volna, és a pozitív kompenzáció miatt még lisán is többet kaptak volna.. Te pedig elmondhatnád, hogy nem kellett kényszerből szavaznod. Hurrá! 
Egyébként én a 2 lista mellett voltam, mert pont elég lett volna 70 OEVK, ahol a két lista közül csak az egyik indul, és a maradékban indult volna párhuzamosan mindkettő, és akkor pl nem kellett volna a Jobbikosoknak tudatban a DK-ra szavazni. Én ezt próbáltam is erőltetni a pártoknál, de - hogyhogy nem - a DK nagyon ellenezte, és még a házi piackutatójával is kimutattatta, hogy annak nem lenne értelme.
00000 2022. 11. 22. 15:24
Törölt hozzászólás
#89513
HPeter76
HPeter76 2022. 11. 22. 15:05
Előzmény: #89511  HPeter76
#89512
Elég volt egy Mo. bejelentett lakás BÁRHOOL SZAVAZHATTÁL, Márkira,no meg annyiszor  amennyiszer nem szégyeltél.Választási felvett személyes adatok nem voltak a  választási(Q-er kódos) laphoz kötve AKÁR UTÁNNA IS GYÁRHATTAK.
 Senki nem aszerint ellenőrzött a választási személy máshol is leszavazott!
 Ez hatalmas Öngól. no meg meg se merik mondani, így és ennek során "Érvénytelen" szaazatokkal volt TELE.
 -Hát magunkat nem járatjuk tán le!! ::)))
HPeter76
HPeter76 2022. 11. 22. 14:48
Előzmény: #89506  signal2
#89511
Okos^^ sehol a világon 50 millós orazágban nem értek el 800 szavazatot AKKOR Márki féle Előválasztás nem csalás. Azt gondolod többi résztvevő pártocskák nem tudják. Nem szűrték egyáltalán Beérkező szavazatokat. A Skype azt igen, az magáért beszélt.
 Neked ez nem feltűnő esett, nem kirívó, megmontam még előtte CSALÁSSAL MEGY A MÓKA. ma sem ismered el.
 NEM VOLT OTT SEMMI SZŰRÉS. ANNYISZOR ISMÉTELHETTEM MEG A SZAVAZÁST AMENNYISZER AKARTAM NEM GONDOLOD KISZÚRTAK VOLNA,HÁT MÁR CSAK MAGUKAT NEMM LEPLEZIK LE. 
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 11. 22. 13:39
Előzmény: #89506  signal2
#89509
A hiba ott van, hogy négy egymásutáni kéharmados vereségről beszélek és nem csak az összefogás idei vereségéről.
A fidesz listán 54%-ot kapott, a maradékot masszírozhatod akárhogy, legfeljebb 46% jöhet ki belőle.
Szóltam előre, hogy nem szavazok általam elutasított pártokra vagyis az mszmp utódpártjaira és azokra, akik velük összeállnak, még akkor sem, ha ebbe ész nélkül beletesznek egy rakás erőforrást.
Nem csak az én egy szam szavazatomról van szó, hanem hiányzik többszázezer jobbikos szavazat is, amik jórészt a mihamóra érkeztek.
badsector1
badsector1 2022. 11. 22. 13:38
Előzmény: #89506  signal2
#89508
az ellenzéki összefogás mellé még kellene kb 1000 milliárd forint, plusz pár tízezer közszolga, aki az ellenzék mellet kampányol, a közmédia leáll a fidesz támogatásával, az ellenzék gyalázásával és akkor már közeledünk ez egyenlő esélyek felé
Kisfiatal 2022. 11. 22. 13:35
Előzmény: #89506  signal2
#89507
Egyetértek! Megpróbálták, nem sikerült, aztán quazi fel is bomlott a kenyszerkoalicio. Következő választásokon már sztem nem lesz nagy összefogás. Félő, hogy akkor is marad orbán..
signal2
signal2 2022. 11. 22. 13:22
Előzmény: #89501  Dehogynincs
#89506
A hiba a logikádban ott vn, hogy szerinted azért nem nyert az ellenzék, mert összefogott, és ez aztán annyi mebert tántorított el, hogy kikaptak. Csakhogy ez nem így volt. A fidesznek volt 50% körüli támogatottsága, ezért CSAK összefogással volt esély leváltani. AZ ellenzék elvégezte a kötelező feladatot: csináltak egy előválasztást, és írtak egy közös programot. Odatették az arcukat, a szabadidejüket, pénzüket, hogy leváltság Orbánt. Az ilyen finnyáskodók miatt nem sikerült, mint te, miközben az öszefogást úgy kell felfogni, mintha a saját favoritodra szavznál, csak a végén összeadódik a szavatszámuk. Ha ezt nem sikerült magadévá tenned, azért ne azokat szidd, akik egy rakás erőforrást beletettek az egészbe.
badsector1
badsector1 2022. 11. 22. 13:17
Előzmény: #89504  Kisfiatal
#89505
osztrák határ mellé költözni nem rossz, onnan már nem sok választ el munkába is átjárni.
Kisfiatal 2022. 11. 22. 13:09
Előzmény: #89501  Dehogynincs
#89504
Nekem nagyon nagy félelmem, hogy az ország beleragad egy 90es évekbeli Szerbia állapotba... Azaz egy kitaszított, lecsuszo feldiktatura lesz, remélem még azért (formálisan) EU tagként... És nagy félelmem hogy a hülye nép turni fogja, a vezetes már most mindent megtesz az ostromlott erőd pszichózis kialakítására, miszerint az egész világ ellenunk van, ránk tör, és ezért xar itthon minden...és újra és újra megszavazza ezt a barmot.. Aruhiany, rohadt nagy infláció, arstopok, 500-600ft-os euró... Azon torpolok, mi lehetne a túlélő stratégia erre... A kivándorlás sajna nem igazán opció családi okok miatt. Valamelyik nyugati határ(horvát, szlovén, osztrák) közelébe költözni, pénzt átváltani euróba, és atjarni vásárolni...
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 11. 22. 13:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#89503
Az az óriási különbség az obáni és horni-medgyessy-gyurcsányi-bajnai kormányok között, hogy mindegyik alatt sokan emigráltak és ráadásul a többségüknek alapos oka is volt rá.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 11. 22. 12:52
Előzmény: #89482  janosvitez
#89502
A  saját költségvetésünkből jutott pénz a rendőrök, a katonák és a többnyire amúgy is milliárdos miniszterek fizetésemelésére is.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 11. 22. 12:49
Előzmény: #89473  Kisfiatal
#89501
A négy egymásutáni kéharmados vereség nem unalmas?
A jelenlegi  ellenzék tényleg van, ők indulnak, ők tudnak képviselőket állítani ... és ők húzzák be a soros bukásokat.
Azt értem, hogy unod a fikázásukat, de mondj már valamit, amiért dícsérni vagy szeretni lehetne őket!
Az előválasztáson az összefogás saját tábora is jobban kedvelte MZP-t DK-nál.
A momentum lehetett volna hiteles, de az elbaltázott rendszerváltás három évtizedéből különösebb finnyáskodás nélkül elfogadott 12 évet.
Kutyából nem lesz szalonna. (közmondás)
Kommunista kutyából nem lesz demokratikus szalonna. (TGM)
Kommunista kutyából demokratikus miafene lett, együk azt! (Kisfiatal)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek